1. 01.10.2010, 04:30 Mesaj #1966
    Cevap: #76 Servet Çetin

Acaba rijkaard sesimi duyar da şu kadroyu yapar mı:

ufuk-serkan k.-gökhan-ali-insua-cana-neill-misimoviç-pino-aydın-harry kewell
  2. 01.10.2010, 04:51 Mesaj #1967

Gereksiz ve yanlış bir zamanda olmuş bir olay değil bu. Servet, Marsilya'ya transferinin yattığı günden beri kafa olarak burada değildi zaten. Orada takıldı kaldı. Buna ek olarak yaptığı açıklamaların yanında (Rijkaard hakkında) Servet'in, Rijkaard'ın istediği tipte bir savunma oyuncusu olmaması ve Servet'in yedek kaldığında bunu sorun edip, kaprislerini dışarıya yanısıtmasının ardından yaşanan şu olay sadece bardağı taşıran son damla oldu sadece.

Devre arasında üçüne beşine bakmadan Elano ile birlikte kendisine eyvAllah çekilip, yollar ayrılmalı.
  3. 01.10.2010, 15:50 Mesaj #1968

servet'in GS kariyeri bitmiştir bu davranışından sonra... Skibbe mi sandı acaba FR'ı???

zaten faydalı da olmaz bu olaydan sonra ayrıca zaten istenilen tipte bir stoper de değil... iyi de oynamıyor bu sezon + geçen sezonda oynamadı herkes biliyor...

ali turan, gökhan zan hatta hakan balta... bu isimler servet'i asla aratmazlar...
  4. 02.10.2010, 01:45 Mesaj #1969

Hüseyin Özçelik, post: 1720498 Nickli Üyeden Alıntı

servet'in GS kariyeri bitmiştir bu davranışından sonra... Skibbe mi sandı acaba FR'ı???

zaten faydalı da olmaz bu olaydan sonra ayrıca zaten istenilen tipte bir stoper de değil... iyi de oynamıyor bu sezon + geçen sezonda oynamadı herkes biliyor...

ali turan, gökhan zan hatta hakan balta... bu isimler servet'i asla aratmazlar...

o üçü bir servet etmez...sanki herşey tamam oldu da neill in partneri olacak stoperinde topu oyuna iyi sokması kaldı...servet ten daha iyi bir stoper alınsa iyi olur tabi,ama ondan çok daha öncelikli mevkiler var ve ne yazıkki bu eksiklikleri tamamlayacak para,teknik direktör becerisi ve yönetim anlayışı yok...tuhaf bir şekilde yönetim bu sezonu en başından kaybetmeyi kabullendi gibi bir izlenim veriyor...
  5. 02.10.2010, 02:03 Mesaj #1970
  6. 02.10.2010, 03:46 Mesaj #1971
  7. 02.10.2010, 10:29 Mesaj #1972
  8. 02.10.2010, 10:53 Mesaj #1973

Kendisini cahil bir adam malesef.Ben Barcelona'da olsam Maradona olurdum, Rijkaard'ın son şansı, ben ona gitmem o ayağıma gelecek falan dediği gün bu adamı göndermeyip bir yerlerini kaldıran yönetim suçlu.Sonra en lazım olduğu haftada bir anda patlak verebiliyor adam.Rijkaard'a baksın utansın babası öldüğü gün maça çıkıyor.
  9. 02.10.2010, 11:56 Mesaj #1974

Servet en iyi yerli stoper;çokta olgun,düzgün,kişiliği futbolundan da ilerde bir adam...Takımdaki kaliteli denebilecek birkaç yerli oyuncudan en istikrarlı olanı...N'olmuş ''bizimde,FR ın da bu sene son şansı'' demişse ki lafın gelişiyle söylenmiş,artniyet içermeyen bir söz;tamamende doğru ayrıca...Son olayda adamı yedek takımda oynatıyor,çok mutlu mu olmalıydı bu duruma?,o da insan,önceki hafta çok iyi oynayıp şimdi yedek kalıyor ve moral bozukluğunu belli ediyor diye aforoz ediyor ''total hazret'.
  10. 02.10.2010, 11:59 Mesaj #1975

Burak Canaslan, post: 1723896 Nickli Üyeden Alıntı

Servet en iyi yerli stoper;çokta olgun,düzgün,kişiliği futbolundan da ilerde bir adam...Takımdaki kaliteli denebilecek birkaç yerli oyuncudan en istikrarlı olanı...N'olmuş ''bizimde,FR ın da bu sene son şansı'' demişse ki lafın gelişiyle söylenmiş,artniyet içermeyen bir söz;tamamende doğru ayrıca...Son olayda adamı yedek takımda oynatıyor,çok mutlu mu olmalıydı bu duruma?,o da insan,önceki hafta çok iyi oynayıp şimdi yedek kalıyor ve moral bozukluğunu belli ediyor diye aforoz ediyor ''total hazret'.

Adam takımdaki başka oyuncuları denemek istemiş bundan doğal ne var?

Servet düzgün bir adam olsa böyle önemli bir maç öncesi isyan etmez.Hocanın babasının öldüğü gün, böyle bir rest çekmez.Arada profesyonellik farkı vardır. Servet ihanet etmiştir.

Biz ne zaman teknik direktörleri asmayı bırakırız, oyuncuya dayalı düzeni yıkarız o zaman adam oluruz.
  11. 02.10.2010, 13:05 Mesaj #1976

Servetçiler doluşmuş buraya. Rijkaard'ın yerine kendinizi koyun. Yedek takım da denediniz diye oyuncunuz size gelip laf atsa naparsınız? Tüm takımın önünde naparsınız ya? Herkes Rijkaard'ın yaptığını yapardı. Yani ben yapardım.

Rijkaard çok güzel yapmıştır. Geldiğinden beri takım top olarak 1 gram ilerlememiştir, pas yapamayız falan. Rijkaard'ın yaptığı tek şey oyuncuya dayalı sistemi yıkıyor.
  12. 02.10.2010, 13:33 Mesaj #1977

Okan Çelik, post: 1724003 Nickli Üyeden Alıntı

Servetçiler doluşmuş buraya. Rijkaard'ın yerine kendinizi koyun. Yedek takım da denediniz diye oyuncunuz size gelip laf atsa naparsınız? Tüm takımın önünde naparsınız ya? Bu kadar mı onurunuz, gururunuz yok? Herkes Rijkaard'ın yaptığını yapardı. Yani ben yapardım.

Rijkaard çok güzel yapmıştır. Geldiğinden beri takım top olarak 1 gram ilerlememiştir, pas yapamayız falan. Rijkaard'ın yaptığı tek şey oyuncuya dayalı sistemi yıkıyor. Kudurun lan Servetçiler.

Olay detaylı yeraldı basında;isteksiz diye FR Servet e laf söylüyor,o da ölçülü şekilde cevap veriyor.Yedek kaldığı için direkt hocaya laf atmıyor yani...Oyuncuya dayalı sistemi yıkıyormu bilemem ama takımı yıktığı kesin...cevap yazma lutfen;tarzın çok çirkin.
  13. 02.10.2010, 15:09 Mesaj #1978

bi kere olayın iç yüzünü bilemeyiz,arasında geçen konuşmaları yalnızca onlar bilir,2.si servet olsa hakem penaltıyı mı vermeycekti nolcaktı?,yine yiyiecektik,yine geniş alanda yakalanacaktık,servet geniş alanda çok kolay çalım yiyen bi oyuncu,he vücudunu kullanıp belki daha iyi oynardı gökhan a göre,ama genel olarak servet olsa da pek bişey değişmezdi.
  14. 02.10.2010, 15:09 Mesaj #1979

Sırf rijkardı korumak için seni sildiler neden sildiler iyi de oynasan pas yapamadın diye.Mehmet demirkol ne güzel söylemiş,bu takımın ilacı pas yapan stoper değil ki sen önce takımı adam gibi oynat ondan sonra pas yapan stoperi bulmaya çalış

Topu oyuna kötü sokması sebebiyle Rijkaard’la ters düşüp dışarıda kalan Servet orada dururken, yapılan tek iş Harry Kewell’a top şişirmek.

Kesin futbolculardadır suç kendileri şişirmişlerdir teknik direktör ne işe yarıyor o zaman
  15. 02.10.2010, 15:17 Mesaj #1980

Yunus Can, post: 1724322 Nickli Üyeden Alıntı

bi kere olayın iç yüzünü bilemeyiz,arasında geçen konuşmaları yalnızca onlar bilir,2.si servet olsa hakem penaltıyı mı vermeycekti nolcaktı?,yine yiyiecektik,yine geniş alanda yakalanacaktık,servet geniş alanda çok kolay çalım yiyen bi oyuncu,he vücudunu kullanıp belki daha iyi oynardı gökhan a göre,ama genel olarak servet olsa da pek bişey değişmezdi.

Yapma etme Yunus. Emenike dün dalga geçti Gökhan'la, adamın kariyerini bitirdi. Servet olsa işi zordu Emenike'nin. O kolay çalımların hiçbirini atamazdı. Drogba'yı harcamış bir oyuncu Servet, daha geçenlerde Lukaku'yu harcadı.