1. 02.10.2010, 15:17 Mesaj #1981
  2. 02.10.2010, 15:38 Mesaj #1982
  3. 02.10.2010, 16:08 Mesaj #1983
  4. 02.10.2010, 16:24 Mesaj #1984
    Cevap: #76 Servet Çetin

Okan Çelik, post: 1724003 Nickli Üyeden Alıntı

Servetçiler doluşmuş buraya. Rijkaard'ın yerine kendinizi koyun. Yedek takım da denediniz diye oyuncunuz size gelip laf atsa naparsınız? Tüm takımın önünde naparsınız ya? Herkes Rijkaard'ın yaptığını yapardı. Yani ben yapardım.

Rijkaard çok güzel yapmıştır. Geldiğinden beri takım top olarak 1 gram ilerlememiştir, pas yapamayız falan. Rijkaard'ın yaptığı tek şey oyuncuya dayalı sistemi yıkıyor.

Servet in yerine kendimizi koyalım. Rİjkard gelmeden TÜrkiye nin en iyi defans oyuncularından biriydi. Rİjkard geldi her maçtan sonra Serveti suçladı takımda istemedi, her fırsatta Servetten daha iyi defans oyuncu olmamasına rağmen onu yedeğe çekti. Formdaykende yedeğe çekti. Servet bu güne kadar hangi hocasıyla tartışmıştır. Bütün suçu Servete bağlamayın Rİjkard Servet e 2 senedir demediğini bırakmadı. Rİjkard ın Servetten istediği neydi pasla çıkmak geçen hafta takım pasla çıkıyodu Servette tek pas hatası yaptı bu hafta oynatmadı bütün topları şişirerek oynadık.
  5. 02.10.2010, 16:27 Mesaj #1985

türkiye de defans mı var ki servet en iyisi oluyor,senelerdir servet-gökhan-toraman başka adamımız yok
  6. 02.10.2010, 16:30 Mesaj #1986

2 sene önce ki hali yabancılardanda iyiydi. Rijkard ı haklı çıkarmak için oyuncuları kötülemeyin.
  7. 02.10.2010, 19:52 Mesaj #1987

EMRE TURUNÇ, post: 1724505 Nickli Üyeden Alıntı

Servet in yerine kendimizi koyalım. Rİjkard gelmeden TÜrkiye nin en iyi defans oyuncularından biriydi. Rİjkard geldi her maçtan sonra Serveti suçladı takımda istemedi, her fırsatta Servetten daha iyi defans oyuncu olmamasına rağmen onu yedeğe çekti. Formdaykende yedeğe çekti. Servet bu güne kadar hangi hocasıyla tartışmıştır. Bütün suçu Servete bağlamayın Rİjkard Servet e 2 senedir demediğini bırakmadı. Rİjkard ın Servetten istediği neydi pasla çıkmak geçen hafta takım pasla çıkıyodu Servette tek pas hatası yaptı bu hafta oynatmadı bütün topları şişirerek oynadık.

Tartışıp tartışmadığını bilmiyorum lakin daha öncede oynamayınca, oyundan çıkınca falan tavır alıyordu. Adım kadar da eminim bundan.
  8. 02.10.2010, 20:14 Mesaj #1988

Rijkaard gelmeden öncede Servet rezalet bir defans oyuncusuydu. Özellikle Skibbe döneminde sakatlandıktan sonra.
  9. 02.10.2010, 20:15 Mesaj #1989

Semih Yüksel, post: 1725202 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard gelmeden öncede Servet rezalet bir defans oyuncusuydu. Özellikle Skibbe döneminde sakatlandıktan sonra.

Rijkaard'ın Servet'e birşey mi kattığını ima ediyorsun Semih? Başka hiçbir oyuncuda gelişme görmediğimiz için Servet'te gelişme olduğunu varsaymak hayalcilikten öteye gidemez.
  10. 02.10.2010, 20:17 Mesaj #1990

Servet birşeyler katılcak bir oyuncu değil. Kendisinin "çağdışı" bir defans oyuncusu olduğunu düşünüyorum. Rijkaard'a da sonuna kadar katılıyorum.
  11. 02.10.2010, 20:18 Mesaj #1991

Umut Sezer, post: 1725211 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard'ın Servet'e birşey mi kattığını ima ediyorsun Semih? Başka hiçbir oyuncuda gelişme görmediğimiz için Servet'te gelişme olduğunu varsaymak hayalcilikten öteye gidemez.

rezildi hala rezil diyor işte.
  12. 02.10.2010, 21:10 Mesaj #1992

Semih Yüksel, post: 1725218 Nickli Üyeden Alıntı

Servet birşeyler katılcak bir oyuncu değil. Kendisinin "çağdışı" bir defans oyuncusu olduğunu düşünüyorum. Rijkaard'a da sonuna kadar katılıyorum.

"Cagdisi"ymis. Bu yüzden mi milli takimin degisilmezi ? Bu yüzden mi son haftalarda defansimiz geçit vermiyordu ? Size mahallede top oynayanlarin bile güle oynaya çalim atabilecegi Ali Turan'lar yakisir. Rijkaard'a olan destek çogu kisiyi kör etmis. Adam saçmalamaya devam edip Arda'yi kadro disi birakmaya kalksa yine destek çikarsiniz.
  13. 02.10.2010, 21:11 Mesaj #1993

Milli takımın en sıkınıtlı yeri senelerdir savunma göbeğidir. Ne tesadüf değilmi?

https://www.uludagsozluk.com/k/yapma...-yapma-servet/

Sıkıldım artık!
  14. 02.10.2010, 22:10 Mesaj #1994

Ama öyle veya böyle Neill'den sonra takimda bulunan en iyi stoper. Kesinlikle kadro disi birakma gibi bir lüksümüz yok. Ayrica "çagdisi" terimi de çok yanlis. Sana birçok Servet tipinde stoper sayabilirim, Premier League'den bile ve çogu basarili hatta takimlarinin degisilmezi. Bakiyorsunuz Servet iri yapili hemen basliyorsunuz "yok haci dünyada böyle stoper kalmadi. Biz ise hala Servet'i oynatiyoruz". Biraz Avrupa takimlarinin stoperlerini inceleyin.
  15. 02.10.2010, 22:12 Mesaj #1995

Haktan Türkalp, post: 1725599 Nickli Üyeden Alıntı

Ama öyle veya böyle Neill'den sonra takimda bulunan en iyi stoper. Kesinlikle kadro disi birakma gibi bir lüksümüz yok. Ayrica "çagdisi" terimi de çok yanlis. Sana birçok Servet tipinde stoper sayabilirim, Premier League'den bile ve çogu basarili hatta takimlarinin degisilmezi. Bakiyorsunuz Servet iri yapili hemen basliyorsunuz "yok haci dünyada böyle stoper kalmadi. Biz ise hala Servet'i oynatiyoruz". Biraz Avrupa takimlarinin stoperlerini inceleyin.

Bunu bana mı söylüyorsun?