1. 02.10.2010, 22:50 Mesaj #1996
  2. 02.10.2010, 23:24 Mesaj #1997
    Cevap: #76 Servet Çetin

Yahu Barış olmazsa Mustafa bu takımda orta saha oynuyor,pas yapmaktan aciz adamlar...İlle de iyi pas yapabilen 2 stoperle oynama fikri nasıl bir ütopyadır? hele de Servet e alternatif olarak düşünülen adamlar Gökhan ve Ali turan iken!.
  3. 03.10.2010, 00:15 Mesaj #1998

Merih İnce, post: 1723790 Nickli Üyeden Alıntı

Kendisini cahil bir adam malesef.Ben Barcelona'da olsam Maradona olurdum, Rijkaard'ın son şansı, ben ona gitmem o ayağıma gelecek falan dediği gün bu adamı göndermeyip bir yerlerini kaldıran yönetim suçlu.Sonra en lazım olduğu haftada bir anda patlak verebiliyor adam.Rijkaard'a baksın utansın babası öldüğü gün maça çıkıyor.

Rijkardı savunmak için Ardaya da hakaret edersin yakında diye korkuyorum.Ardayı da bitirirse helal olsun diyecek gibisiniz
  4. 03.10.2010, 00:16 Mesaj #1999

Merih İnce, post: 1719229 Nickli Üyeden Alıntı

Servet'in yaptıklarını Lincoln yapmadı. Servet'in pasaportu yabancı olsaydı şu yaptıklarına rağmen çoktan gönderilmişti.

Rijkard Türk olsaydı küfür ede ede sen yolluyordun

Servet bu takım için çok şey yapmıştır gidecek adam varsa oda bellidir
  5. 03.10.2010, 15:36 Mesaj #2000

Okan Çelik, post: 1724003 Nickli Üyeden Alıntı

Servetçiler doluşmuş buraya. Rijkaard'ın yerine kendinizi koyun. Yedek takım da denediniz diye oyuncunuz size gelip laf atsa naparsınız? Tüm takımın önünde naparsınız ya? Herkes Rijkaard'ın yaptığını yapardı. Yani ben yapardım.

Rijkaard çok güzel yapmıştır. Geldiğinden beri takım top olarak 1 gram ilerlememiştir, pas yapamayız falan. Rijkaard'ın yaptığı tek şey oyuncuya dayalı sistemi yıkıyor.

Rijkaard gibi düşünmeye çalışalım."Yahu arkadaş 2 senedir buradayım ne sistemi, ne taktik, ne ideal bir 11 hiçbirini beceremedim, takım gün geçtikçe daha berbat oluyor bu sezon kelimenin tam manasıyla üzerine tüy diktim! Bu Servet çıkıp her maç en az 4-5 hata yapıyor ve en az 1 tanesi gol oluyor "kabahat bunun" dersem ben bu son senede burada rahat eder kamyonla parayı alır tatilimi noktalar giderim" Servet kötüyse Gökhan, Ali Turan daha kötü onlara nasıl katlanıyor Rijkaard?
  6. 03.10.2010, 19:01 Mesaj #2001

Servet Galatasaraya çok emek vermiştir. Son şampiyonluğumuzda Servetin payı çok büyüktür. Son haftalarda çok formda idi Servet. Ali Turan'ı oraya koyupta kumar oynayacağımıza kapı gibi Servet var. Rijkaard ile tartışmalar olabilir ama bence barıştılar bile. Servet önümüzdeki hafta Rijkaardın değişmez ismi olmaya devam eder.
  7. 03.10.2010, 19:15 Mesaj #2002

Adam bir maç iyi de değil vasat oynadı diye 2 sezonluk hayalet performansı hiçe sayıldı vay canına. Basın büyük güç gerçektende.
  8. 03.10.2010, 19:49 Mesaj #2003

Fenerbahçe ve Galatasaray ligin en az gol yiyen takımı olurken defansında Servet vardı

Galatasaray benficadan berlinden olmpiakosdan gol yemezken uefa maçlarında da servet vardı.Avrupa şampiyonasında da Servet vardı.Ama her zaman diyoruz ta ki rijkard gelene kadar bunu 20 futbolcu için söylerim.Ayhan iyiydi ta ki rijkard gelene kadar topal iyiydi ta ki rijkard gelene kadar,balta iyiydi ta ki rijkard gelene kadar,barış vasattı ama iyi oynuyordu ta ki rijkard gelene kadar vb...

Takımda herkes berbat oynadığı için servetin eleştirilecek bir şeysi yok,zaten pas yapan stoper lafı nerden çıktı al neill hakan balta pas yapar ee noldu ne değişti servetten daha beter olacaklar

Görende pas yapıyoruz sanacak
  9. 03.10.2010, 19:58 Mesaj #2004

Servet'in oynadığı her takım defansif sıkıntı çekmiş. İlginç bir tesadüf.
  10. 04.10.2010, 02:00 Mesaj #2005

Semih Yüksel, post: 1727615 Nickli Üyeden Alıntı

Servet'in oynadığı her takım defansif sıkıntı çekmiş. İlginç bir tesadüf.

Rijkaard'da Barcelona'dan başka takımda kupa kaldıramamış bu ilginç değil mi? Servet'i çok tutmam bunu belirteyim.
  11. 04.10.2010, 02:23 Mesaj #2006

Hasan Yıldız, post: 1727587 Nickli Üyeden Alıntı

Fenerbahçe ve Galatasaray ligin en az gol yiyen takımı olurken defansında Servet vardı

Galatasaray benficadan berlinden olmpiakosdan gol yemezken uefa maçlarında da servet vardı.Avrupa şampiyonasında da Servet vardı.Ama her zaman diyoruz ta ki rijkard gelene kadar bunu 20 futbolcu için söylerim.Ayhan iyiydi ta ki rijkard gelene kadar topal iyiydi ta ki rijkard gelene kadar,balta iyiydi ta ki rijkard gelene kadar,barış vasattı ama iyi oynuyordu ta ki rijkard gelene kadar vb...

Takımda herkes berbat oynadığı için servetin eleştirilecek bir şeysi yok,zaten pas yapan stoper lafı nerden çıktı al neill hakan balta pas yapar ee noldu ne değişti servetten daha beter olacaklar

Baştan sona kadar katılıyorum sana. Servet'ten oyun kurmasını, pas yapmasını beklemek yanlış olur. Sanki Barça gibi pas yapıyoruz da, bir tek Servet bozuyor bunu. Defanstan top çıkarabilen bir ön liberomuz olsa...
  12. 04.10.2010, 02:27 Mesaj #2007

Serhat Ulueren'i ciddiye alıp, kulüp içinde kalması gereken özel şeyleri gerçekten anlattıysa devre arasına kadar kadro dışı bırakılıp yollanması gerekiyor. Hiç bir futbolcu Galatasaray isminden üstün değildir.
  13. 04.10.2010, 04:37 Mesaj #2008

Hasan Yıldız, post: 1727587 Nickli Üyeden Alıntı

harika renktaş.bizim rijkaardcı taraftarlar rijkaarda sallayamayacakları için futbolculara sallıyor hatta onu hala teknik direktör olarak tutan yönetime sallıyor ama "barcadaki rijkaard" işte toz kondurmuyorlar. sayıları artık çok azaldı ama onlarda sadece rijkaarda olan sempatilerinden kalmasını istiyorlar. yoksa kimse kör değildir kötü gidişi görmüycek.
  14. 04.10.2010, 15:43 Mesaj #2009

Emenike'ye karşı tutunamayacağını bildiği için mi acaba antremanda suni kriz çıkardı diye düşünmeden edemiyorum.
  15. 04.10.2010, 16:04 Mesaj #2010

Ryan McConnor, post: 1729061 Nickli Üyeden Alıntı

Emenike'ye karşı tutunamayacağını bildiği için mi acaba antremanda suni kriz çıkardı diye düşünmeden edemiyorum.

Servet Emenike'yi tutabilirdi bence. Böyle bir sebep olduğunu düşünmüyorum.