1. 05.10.2010, 22:46 Mesaj #2026
    Cevap: #76 Servet Çetin

Semih Yüksel, post: 1732309 Nickli Üyeden Alıntı

Ligtv.com.tr - VideoHaber - "Nasıl bu kadar neşeliler?"

1.52'den itibaren izleyin. Ali Ece'nin anlatmaya çalıştığı takım içindeki Fatih Terim lobisidir. Bizzat açıklıyor bunu bu vidyoda. Baş aktör kim olabilir? İşte takımı karıştıran adam!

Yatacak yerleri yok.Daha fazla yazmaya çalışırsam ihraç alacağım büyük ihtimalle.
  2. 05.10.2010, 22:51 Mesaj #2027

Semih Yüksel, post: 1732309 Nickli Üyeden Alıntı

Ligtv.com.tr - VideoHaber - "Nasıl bu kadar neşeliler?"

1.52'den itibaren izleyin. Ali Ece'nin anlatmaya çalıştığı takım içindeki Fatih Terim lobisidir. Bizzat açıklıyor bunu bu vidyoda. Baş aktör kim olabilir? İşte takımı karıştıran adam!

Rijkaardı sevmiyorsun anlarım ama adamın Babası ölmüş biraz saygı lan. Üff ben utandım arkadaş bu tip insanlar Galatasaray forması giymemeli. Zihniyete bakarmısın ?

Buradan sesleniyorum Rijkaardı sevmeyenlere Rijkaard kalır bu tip futbolcular gider. Sonuna kadar savunacağım bu adamı.
  3. 07.10.2010, 14:58 Mesaj #2028

Biz pas futbolu mu oynuyoruz yoo e ne diye bu adama kafayı takıyor.Elindeki en iyi stoperi nerdeyse ve pas yapamıyormuş silmiş serveti.Elano misimovic kewellda pas yapamıyor silsene onları da niye bunlar pas yapamıyor.2 sene öncesine kadar herkes servet servet servet diye bağırıyordu yine aynı şekilde pas hatası yapıyordu ama bir kişi de servet ne biçim pas atıyorsun demiyordu.Servetin ayağı da düzgün olsa zaten mükemmel bir stoper olurdu.

En iyi kadro bizdeyken de biz pas futbolu oynayamıyorduk ki neill-hakan balta olunca fark mı atacağız.Servet pas hatası yapınca 100 tane gol mü yedik.Luganoyu niye övüyor o zaman bu insanlar veya ferrariyi övüyordu burda herkes.Toramanı niye övdünüz servet düşmanları..

Sabri--Neill-Hakan balta-İnsua

M.topal---Elano

Kewell---Misimovic---Arda

Al bu takım pas yapabilecek oyunculardan kurulu ee yapabilir mi hiç bir halt yapamaz.Servetin oynamadığı maçta biz diğerinden daha az pas yapmışız diğerinden daha çok top şişirmişiz vay be..
  4. 07.10.2010, 15:07 Mesaj #2029

Rijkaard'ın Servet ile ilgili sorunu hep üstü kapalı şekilde haber oluyor. Ama asıl sorun şudur;

Futbol nedir? Topla oynanan bir spor değil mi? Peki maç sırasında sahada topla işi olmadan rakibi engelleme defansını kim uygular? Yani demek istemem, Servet top olmasa bile futbol oynar eğer öyle oynanacaksa. Güreş yapar gibi futbol oynuyor. Yapabildiği sadece kalıbını koymak. Teknik olarak bir müdahalesi söz konusu değil Servet'in. Bunu kötü anlamda anlamayın. Ben Servet'i severim, bize katkısıda çok olmuştur. Ama Servet top ile alakası olmayan bir futbolcu bu gerçeği görmek gerekir. Ayağına top geldiğinde oyun kurma beklentimiz elbette yok. Ama ayağına top geldiğin dikkat edin, pas zor atıyor. Neden? Çünkü alt yapı eğitimi yok. Bu zaman kadar yaptığı kariyer ve mevkisi de kalıbı-dayanıklılığı ve istikrarı. Yani 34 maçlık maratonda en az 30 maç oynar. Servet'in takımda bulunma sebepleri bunlar. Tabi birde yabancı stoperlere göre fiyatı az.

Rijkaard bunları belki söylüyor, çevirmede değiştiriliyor veya büyük tepki görmekten korkup söylemiyor. Ama Servet için söylenebilecek şeyler bundan ibarettir. Bazı arkadaşlarımız Servet'i, Pique-Ferdinand ile fln karşılaştırıyor, yapmayın kendinize yazık edersiniz.
  5. 08.10.2010, 00:26 Mesaj #2030

Zaman zaman Servet'in topu alıp orta sahaya kadar dribling yaptığını, uzun lig maratonlarında zaman zamanda olsa adam geçtiğini unutmayalım. Onun gibi sağlam oyuncular olmasa, tekniği iyi sağlam pivot forvetlerin neler yapabileciğini düşündünüz mü ?? Türkiye'nin en iyi stoperidir bana göre Servet. Türkü Baba Servet.... Bazen sadece topla oynamakta yeterli olmaya bilir....
  6. 09.10.2010, 00:36 Mesaj #2031

Alman forvetleri karsisinda bugün müthisti, son haftalarda oldugu gibi neredeyse hatasiz oynadi. Simdi bana kimse Rijkaard'in Karabük maçi öncesi kadro disi kararini savunmasin, herkes bu konuda Rijkaard'in %100 hatali oldugunu kabul etsin.
  7. 09.10.2010, 00:40 Mesaj #2032

Elmacık kemiği kırılmış.
  8. 09.10.2010, 00:40 Mesaj #2033
  9. 09.10.2010, 01:05 Mesaj #2034

Sevinin yahu Sabotajcılar birer birer sakatlanıyor... Arda-Servet... İlahi adalet olsa gerek?

Düzlüğe çıkarız artık
  10. 09.10.2010, 01:07 Mesaj #2035
  11. 09.10.2010, 01:12 Mesaj #2036

bir kerede iyi oynayan fark yemeyen bir takimin iyi oyuncusu olsan
  12. 09.10.2010, 01:31 Mesaj #2037
  13. 09.10.2010, 01:38 Mesaj #2038

İsmail Aysal, post: 1739005 Nickli Üyeden Alıntı

rijkaard serveti izlemiştir inşallah.

Milli takım 3 tane gol yedi Almanya'dan isterse dünyanın en iyi futbolunu oynasın bu şartlar altında birşey farketmez. Defans blogu berbat, kaleci lunapark kalecisi gibi goller yiyor sonra Servet kötü oyuncu diyenler milli takımdaki bu sonuçları veri olarak kullanıyor bu hiç adil değil.
  14. 09.10.2010, 04:47 Mesaj #2039

Mehmet Vural, post: 1739042 Nickli Üyeden Alıntı

Milli takım 3 tane gol yedi Almanya'dan isterse dünyanın en iyi oynasın bu şartlar altında birşey farketmez. Defans blogu berbat, kaleci lunapark kalecisi gibi goller yiyor sonra Servet kötü oyuncu diyenler milli takımdaki bu sonuçları veri olarak kullanıyor bu hiç adil değil.

servet harika oynadı ama partneri ömer ve kaleci volkan hatta soldaki sabri ona eslik etmediler.servet olmasaydı cok daha büyük hezimet olabilirdi.eminim löw de türkiye savunmasındaki aşarken zorluk yaşadığı serveti fark etmiştir.keske uyduruk total futboluma uymuyor diyen rijkaard'da farkedebilse.
  15. 09.10.2010, 08:42 Mesaj #2040

Defansif Ortasahanın olmadığı bir takımda Ömerle beraber Tüm Almanyayı savunmaya çalışan Gariban Futbolcumuz.Hiddink bunu nasıl izler, Takımda 2-3 defansif oyuncu verken nasıl rahat oturabilir.Aurelio çıkıp nasıl Tuncay girer.Yani bu kararları ben versem maç sonunda istifa ederdim..