1. 09.10.2010, 14:34 Mesaj #2056
    Cevap: #76 Servet Çetin

Semih Yüksel, post: 1739633 Nickli Üyeden Alıntı

Önceden paylaşmıştım.

Ben bir futbolcunun teknik direktörün Servetin kişiliği hakkında olumsuz konuştuğunu duymadım.Bu video ile Servetin ne alakası var ? .Zaten Rijkaard bile demedi Servetten şikayetçiym kadro dışı bıraktım diye. Ayrıca Videodaki oyuncuların da eminim hepside Rijkaarda en iyi şekilde destek olmuşlardır.Öyle 10 saniyelik bir görüntüde şakalaşmış ve mutlu görünüyorlar diye Rijkaarda saygıları yok demek çok saçma.Resmen Galatasarayı Galatasaraylı oyuncuları harcamaya çalışıyorlar.

Sabri kaç zamandır maç yapmamış çıkmış 10 dakika da yaptıklarıyla kafasında bitirmiş futbolu diyen zihniyetti ki insanların sözüne mi inanacağım yani !! Resmen Galatasaraylı oyuncuları harcıyorlar sizde prim veriyorsunuz..
  2. 09.10.2010, 14:36 Mesaj #2057

Ali ece ve haşmetin son haftalarda sürekli Galatasaray oyuncularına laf etmeleri sürekli rijkardı övmeleri sürekli polemik çıkartacak lafları artık fazla dikkate alınmamalı..

Rijkardı övecek laf eden spor yazarlarımız var komedi gibi..Ne hakla övüyorsun rijkardı desem hiç bir cevap veremez
  3. 09.10.2010, 14:37 Mesaj #2058

Okuduğunu anlayamayan insanlar olması üzücü. Hala şakalaşan diyor!
  4. 09.10.2010, 14:39 Mesaj #2059

Misbah Kurtulmuş, post: 1739653 Nickli Üyeden Alıntı

Ben bir futbolcunun teknik direktörün Servetin kişiliği hakkında olumsuz konuştuğunu duymadım.Bu video ile Servetin ne alakası var ? .Zaten Rijkaard bile demedi Servetten şikayetçiym kadro dışı bıraktım diye. Ayrıca Videodaki oyuncuların da eminim hepside Rijkaarda en iyi şekilde destek olmuşlardır.Öyle 10 saniyelik bir görüntüde şakalaşmış ve mutlu görünüyorlar diye Rijkaarda saygıları yok demek çok saçma.Resmen Galatasarayı Galatasaraylı oyuncuları harcamaya çalışıyorlar.

Sabri kaç zamandır maç yapmamış çıkmış 10 dakika da yaptıklarıyla kafasında bitirmiş futbolu diyen zihniyetti ki insanların sözüne mi inanacağım yani !! Resmen Galatasaraylı oyuncuları harcıyorlar sizde prim veriyorsunuz..

Maksat rijkardı koruyabilmek savunabilmek dedim ya yarın bir gün kewell baros bir şey yapsa suçlu rijkard olsa rijkarda laf gelmesin diye baros sen bittin gözümde derler

+

Dün hiddinkin saçma tercihlerini 1.5 senedir rijkard yapıyor saçma 11 ler çıkartıyor saçma yerlerde oyuncuları oynatıyor hiddink gibi neredeyse her maç takımı kötü oynatıyor ve bu rijkardı övenler dün hiddinke hakaret ediyorlardı..
  5. 09.10.2010, 14:42 Mesaj #2060

Semih Yüksel, post: 1739657 Nickli Üyeden Alıntı

Okuduğunu anlayamayan insanlar olması üzücü. Hala şakalaşan diyor!

Videonun servetle ne alakası var dedim.Orda Servetle ilgili 2 cümle geçiyor onları ciddiye alıp oyuncuyu harcamanın saçma olacağını söylüyorumm.
  6. 09.10.2010, 14:44 Mesaj #2061

Düzeltiyorum o zaman.

Dinlediğini anlayamayan insanlar olması üzücü.
  7. 09.10.2010, 14:47 Mesaj #2062

Semih Yüksel, post: 1739650 Nickli Üyeden Alıntı

Konu Servet Çetin. Vidyoyuda 1.52'den itibaren izleyin diye not düşmüşüm. Dikkat çekmek istediğim konunun senin söylediklerinle ne alakası var? Adam bildiğin takım içinde provokatör işte. Eski kafalar böyle oluyor. Eminim hergün Terim gelsin diye dua ediyordur arkadaş. Kadro dışı kalmasıda bu olayın patlak vermesinden olabilir. Ayakta uyumayın. Bu potansiyeli fazlasıyla taşıyor kendisi.

Hepsini dinledim en az 15 kez. Abartmıyorum.(İlk koyduğun günden beri) Bu mesajı yazarken tekrar dinliyorum.

"İmparator gelecekmiş" laflarını Servet'in söylediğini nereden çıkardın?

Onu ben bu videodan çıkaramadım açıkçası... Kadro dışı kaldığı için birşeyler söylüyor,

Şöyle bir laf var ben birşey anlamadım, geveliyor;

"Ya, şöyle birşey de var evet Servet'le Framk Rijkaard arasında yaşanan sorun var ama Servet'le mesela bir başka takım oyuncusu arasında yaşanan mesele falan Rijkaard bazen istiyorum ki hakkaten gitsin, Rijkaard da kurtulsun Johan Neeskens de kurtulsun..."

Aynen bu...
  8. 09.10.2010, 14:50 Mesaj #2063

Terim gelsin diyenin Servet Çetin olduğunu dolaylı yoldan belirtiyor. Anlamış olman lazım bunu ?
  9. 09.10.2010, 15:00 Mesaj #2064

Semih Yüksel, post: 1739686 Nickli Üyeden Alıntı

Terim gelsin diyenin Servet Çetin olduğunu dolaylı yoldan belirtiyor. Anlamış olman lazım bunu ?

"Ya, şöyle birşey de var evet Servet'le Framk Rijkaard arasında yaşanan sorun var ama Servet'le mesela bir başka takım oyuncusu arasında yaşanan mesele falan Rijkaard bazen istiyorum ki hakkaten gitsin, Rijkaard da kurtulsun Johan Neeskens de kurtulsun..."

Bundan bir sonuç çıkarmak çok zor. Kendisi bile emin değil ki böyle geveliyor ya da. Çünkü herşeyi açık açık konuştular bunu da söyleyebilirdi. Sabri örnektir buna.

Ben olmaz demiyorum, Servet böyle bir işe kalkışmış olabilir. İnanabilirim buna. Ama Ali Ece böyle bir konuşma yaptı diye değil... Marsilya'ya gidiyordu ciddi ciddi, böyle bir adamı neden sileyim?

Ali Ece ve Haşmet resmen hedef gösteriyorlar. Ya dam gibi konuşsunlar, bildiklerini döksünler ya da hiç konuşmasınlar...
  10. 09.10.2010, 19:37 Mesaj #2065

Bunca yıl oyuncular istedikleri hocaya oynadı, oynamadı.Yani oyuncuya dayalı bir düzen vardı.Servet'te malesef bu düzenin üyelerinde.İiyi futbolcu olabilir ama hocana saygı duyacaksın.Fatih Terim'e karşı sus pus oluyorsan Rijkaard'a da olacan.Bırakalım bir kez hocamıza sahip çıkalım arkadaş.Son 10 yılda kaç tane teknik direktör yedi bu oyuncular haberiniz var mı?Hocaların hocası Kalli bile bunak deniyor burada.Biraz olsun teknik direktörünüze saygınız olsun.Biraz olsun sahip çıkın.
  11. 09.10.2010, 19:48 Mesaj #2066

Fatih Terim'e de hakeetiği saygı gösterilsin o zaman. Ona "gazla başarılı oldu" derken sorun yok...

Bir de şu "oyuncuya dayalı sistem" lafını kullanmayın yahu Gökmen Özdenak aklıma geliyor sürekli

Not:Merih senin özelinde yazmadım.
  12. 09.10.2010, 21:48 Mesaj #2067

Merih İnce, post: 1740198 Nickli Üyeden Alıntı

Bunca yıl oyuncular istedikleri hocaya oynadı, oynamadı.Yani oyuncuya dayalı bir düzen vardı.Servet'te malesef bu düzenin üyelerinde.İiyi futbolcu olabilir ama hocana saygı duyacaksın.Fatih Terim'e karşı sus pus oluyorsan Rijkaard'a da olacan.Bırakalım bir kez hocamıza sahip çıkalım arkadaş.Son 10 yılda kaç tane teknik direktör yedi bu oyuncular haberiniz var mı?Hocaların hocası Kalli bile bunak deniyor burada.Biraz olsun teknik direktörünüze saygınız olsun.Biraz olsun sahip çıkın.

Artik oyuncularin çogu bu isin Rijkaard ile yürümeyeceginin farkinda ve buna göre hareket ediyorlar. Haksiz da degiller.
  13. 10.10.2010, 00:00 Mesaj #2068

Haktan Türkalp, post: 1740510 Nickli Üyeden Alıntı

Artik oyuncularin çogu bu isin Rijkaard ile yürümeyeceginin farkinda ve buna göre hareket ediyorlar. Haksiz da degiller.

O oyuncular ile daha önce bir dolu teknik direktör yürümedi.Bırakalım da biraz teknik direktöre sahip çıkalım.Artık yeter.Rahat bırakın Rijkaard'ı.
  14. 10.10.2010, 00:23 Mesaj #2069

Merih İnce, post: 1740735 Nickli Üyeden Alıntı

O oyuncular ile daha önce bir dolu teknik direktör yürümedi.Bırakalım da biraz teknik direktöre sahip çıkalım.Artık yeter.Rahat bırakın Rijkaard'ı.

Bu oyuncular ile birçok hocayla yürümedi diye suçlu oyuncular mi oluyor ? Takimin berbat gidisatinda Rijkaard'in payi yok mu ? Bence artik sizler Rijkaard'a toz kondurmamayi birakin çünkü onunla bu isin yürümeyecgi açik sekilde belli. Ister bu oyuncularla ister baskalari ile basindaki hoca, hoca olmadiktan sonra yine ayni sekilde devam ederiz. Takimi batirdigi yetmiyormus gibi sorumluluk almaktan kaçip "Servet'i milli maç için dinlendirdim" gibi saçma bahanelerin arkasinda saklanan bir hocamiz var.
  15. 10.10.2010, 00:26 Mesaj #2070

Haktan Türkalp, post: 1740783 Nickli Üyeden Alıntı

Bu oyuncular ile birçok hocayla yürümedi diye suçlu oyuncular mi oluyor ? Takimin berbat gidisatinda Rijkaard'in payi yok mu ? Bence artik sizler Rijkaard'a toz kondurmamayi birakin çünkü onunla bu isin yürümeyecgi açik sekilde belli. Ister bu oyuncularla ister baskalari ile basindaki hoca, hoca olmadiktan sonra yine ayni sekilde devam ederiz. Takimi batirdigi yetmiyormus gibi sorumluluk almaktan kaçip "Servet'i milli maç için dinlendirdim" gibi saçma bahanelerin arkasinda saklanan bir hocamiz var.