1. 18.10.2010, 00:00 Mesaj #2191
    Cevap: #76 Servet Çetin

Sabri tipten kurtarıyor yani Saf surat ifadesinden
  2. 18.10.2010, 00:01 Mesaj #2192

Servetspor, Hakan Baltaspor, Mustafa Sarpspor, Ayhanspor.

Tebrikler beyler. Bugün ki performansınız için falan değil bu dediklerim. Mourinho gelse takımın başına olmaz. Mourinho çıkar futbolcularım salak diye bir açıklama yapar, futbolcu onun da kuyusunu kazar.

Yüzyılın en çakal ismisin Servet. İstediğin adamı takımda tutar, istediği yollarsın.
  3. 18.10.2010, 00:01 Mesaj #2193

fatih terim'in milan'ın başında olduğu dönemler.. takımın gediklilerinden inzaghi, seedorf, gattuso ve birkaç oyuncu türk hoca'nın kalmasını istemiyor. 1-2 maçlık sendeleme basının hedefi haline getiriyor berlusconi'nin gözbebeğini. eleştiriler sert. ve bir maç.. 3-2 yenik durumda milan. uzatma dakikalarında penaltı kazanılıyor, topun başına geçen isim inzaghi. maç berabere bitse kimse istifadan ya da terim'in kovulmasından bahsetmeyecek. ama inzaghi auta atıyor topu. hem de farklı şekilde. akabinde yaşananları biliyorsunuz.

bugün servet çetin forvet oyuncusu olmadığı için inzaghi'nin yaptığının aynısını yapamadı. ama mevkii itibariyle yapabileceklerini iyi yaptı.

utanıyorum onun adına.

ekşi sözlükten alıntı.
  4. 18.10.2010, 00:02 Mesaj #2194

Ahmet Özgün Güven, post: 1756071 Nickli Üyeden Alıntı

yoo sahadaki cabasi ile kurtariyor

ikide bir bos bos konusmamasiyla kurtariyor
  5. 18.10.2010, 00:02 Mesaj #2195

Ahmet Kaydan, post: 1756076 Nickli Üyeden Alıntı

ekşi sözlükten alıntı.

İşte aynı olay.Bizdeki ergenekon da bu işte.Senelerdir anamızı ağlatan yerli çetesi.
  6. 18.10.2010, 00:03 Mesaj #2196

Ahmet Özgün Güven, post: 1756071 Nickli Üyeden Alıntı

Bardağa 1 kavanoz su dökmek gibi.
  7. 18.10.2010, 00:03 Mesaj #2197

Semih Yüksel, post: 1756063 Nickli Üyeden Alıntı

Ben 2 saattir Servet'ten bahsediyorum ama ortaya Sabri'yi atarak sıyrılmaya çalışıyor. Kimsenin ağzından Sabri çıkmamışsa kimse onda bir problem görmüyordur ki öyle zaten. Nedir bu Sabri'yi onların arasına sokma çabası?

Ayhan'ı ele alalım o zaman?

Onun başlığına yazmışsın?

O adam da mı mücadele etmedi?

Yahu iş komikleşti... Bir video koydunuz. Bu adamlar Rijkaard'ın babasının öldüğü gün kulak şakası yapmışlar, ve Sabri adamın sırtına top atmış. Programın konusu buydu. O program baz alınarak bir sürü şey söylendi. İki olayda da Sabri vardı, birinde başroldü. Kimde problem harbi çözemedim.
  8. 18.10.2010, 00:03 Mesaj #2198
  9. 18.10.2010, 00:05 Mesaj #2199

Semih Yüksel, post: 1756085 Nickli Üyeden Alıntı

Bardağa 1 kavanoz su dökmek gibi.

Sana Sabri'nin o adamlardan ayrı tutulmamasının sebebini sordum. Servet gibi röportaj vermiyor diye dedin. Yanlış mı anlamışım?
  10. 18.10.2010, 00:05 Mesaj #2200

Ahmet konuyu çarpıtıyorsun.Badem gözlü değil Servet.Bu dediklerini Sabri forumuna yaz.
  11. 18.10.2010, 00:07 Mesaj #2201

Hemde ne saptırıyor. Kontrol dışı şu an. Aldığı her cevaba farklı yönden yaklaşarak kafa karıştırmaya çalışıyor. Olaya Sabri'yi kendi dahil etti. Kendi sürüklüyor.
  12. 18.10.2010, 00:09 Mesaj #2202

Furkan Çakır, post: 1754766 Nickli Üyeden Alıntı

futbola ihanet etmeni geçtim takıma ihanet eden futbolcu istemiyoruz.senin beynine göremi t.direktör seçicek bu takım.

maçtan hemen sonra ben demiştim ihanet etti ama adam haklı beyler demediniz kendisi açıkça itiraf etti takımı sattığını.bu adam takımın en önemli mevkisinde oynuyo ve bütün yenilen gollerde hatası var hele ufuktan dönen topu adama bırakışıyla ispat etti profesyonelliğini bunun gibi adamlarla yürümez beyler mesele rijkaard değil.
  13. 18.10.2010, 00:11 Mesaj #2203

Yahu cevap veremiyorsanız sorun değil, zorlamam. Çok basit sorular soruyorum cevap yok. Siz de bana sorun.

Evet Servet kötü oynadı bugün. Adam çok iyi oynarken birden kadro dışı bırak sonraki hafta yine oynat, zaten sakat yüzünde maskeyle oynamış. Morali de bozuk olabilir, kendisine güven duyulmuyor sonuçta.

Bakın ben cevap veriyorum.

Siz de verin. O programda başrolde Sabri vardı. O konuşmayı heryerde örnek göstererek Sabri dışında her adam salladınız.

Neden? Çünkü kötü oynuyorlar? Neden? Bana göre çünküsü kaliteleri, size göre sabotajcı olmaları.

O zaman Sabri neden onlar gibi oynamıyor? Sorusu geliyor akıllara. O zaman benim söylediğime geliyor. Çünkü Sabri'nin kalitesi bu adamlardan çok daha fazla.
  14. 18.10.2010, 00:15 Mesaj #2204

Servet neyimize bize Ali Turan yakisir. Kovalim Servet'i getirelim kamyon dolusu Ali Turan'lar. Yanina Yasin Cakmak, Yalçin, Can Arat falan da olsun. Kabul etseniz de etmeseniz de Servet Türkiye'nin en iyi stoperidir, bu ülkede defansta oynayan her oyuncuya defansi ögretir. Suçun %90'i Rijkaard'da. Adamin futbolcular ile iliskisi sifir. Yani teknik-taktik vs dair hiçbir seyi bilmedigi gibi futbolcudan da anlamiyor. Ben de size soruyorum : neden hersey yolunda gidiyorken Rijkaard efendi bu adami "dinlendirmek" için yok yer kadro disi birakti.

Bir sonraki hedefi kim ? Arda mi ? Rijkaard onu da küstürünce ona da mi küfür edip sabotajci diyeceksiniz ?

Yeter artik, kendi gitsin Hollanda'larda takim küme düsürsün ama daha fazla milli futbolculara zarar vermesin.
  15. 18.10.2010, 00:15 Mesaj #2205

Sabri alt yapıdan çıkmış, özü Galatasaray olan bir oyuncu. Bu yüzden de ona olan güven ikiye katlanıyor. Servet-Mustafa bu adamların nerden geldikleri belli. Ayrıca Servet konusunda ben 15-16 gün önce de yazdım. Bu adam top varken oynayamıyor. Sadece itecek, yumruk atacak, güreşecek ki iyi oynadı denilsin. Ama Servet sabırları bugün itibariyle iyice zorlamıştır, savunulacak bir yanı yok.