1. 18.10.2010, 00:16 Mesaj #2206
    Cevap: #76 Servet Çetin

Ahmet Özgün Güven, post: 1756131 Nickli Üyeden Alıntı

Yahu cevap veremiyorsanız sorun değil, zorlamam. Çok basit sorular soruyorum cevap yok. Siz de bana sorun.

Evet Servet kötü oynadı bugün. Adam çok iyi oynarken birden kadro dışı bırak sonraki hafta yine oynat, zaten sakat yüzünde maskeyle oynamış. Morali de bozuk olabilir, kendisine güven duyulmuyor sonuçta.

Bakın ben cevap veriyorum.

Siz de verin. O programda başrolde Sabri vardı. O konuşmayı heryerde örnek göstererek Sabri dışında her adam salladınız.

Neden? Çünkü kötü oynuyorlar? Neden? Bana göre çünküsü kaliteleri, size göre sabotajcı olmaları.

O zaman Sabri neden onlar gibi oynamıyor? Sorusu geliyor akıllara. O zaman benim söylediğime geliyor. Çünkü Sabri'nin kalitesi bu adamlardan çok daha fazla.

Kısa ve öz Servet ADAM DEĞİL.

Hala savunmaya çalışıp bütün forumu kendine güldürtme.

Ayrıca video da Sabri o aptallardan ayrı tutuldu çünkü Sabri'nin kredisi var. Mustafa Sarp'la, Ali Turan'la, Serdar Özkan'la bir tutulmaz. Sabri bugün o ruhsuz, takımı satanların içinde yine Baros'tan sonra en iyi oynayan adamdı.
  2. 18.10.2010, 00:21 Mesaj #2207

1.50 boyu olan Metinden ikili mucadeleri bilerek kaybetmesi, gollerde zaten ne yaptigi belli (yapmadigi demek daha dogru olur aslinda). Yaziklar olsun be.
  3. 18.10.2010, 00:22 Mesaj #2208

Anıl Uzel, post: 1756161 Nickli Üyeden Alıntı

Kısa ve öz Servet ADAM DEĞİL.

Hala savunmaya çalışıp bütün forumu kendine güldürtme.

Ayrıca video da Sabri o aptallardan ayrı tutuldu çünkü Sabri'nin kredisi var. Mustafa Sarp'la, Ali Turan'la, Serdar Özkan'la bir tutulmaz. Sabri bugün o ruhsuz, takımı satanların içinde yine Baros'tan sonra en iyi oynayan adamdı.

Çünkü Servet'ten daha kaliteli bir furbolcu.

Tüm forum gülerse gülsün. Ben takmam sen rahat ol.
  4. 18.10.2010, 00:23 Mesaj #2209

Haktan Türkalp, post: 1756154 Nickli Üyeden Alıntı

Servet neyimize bize Ali Turan yakisir. Kovalim Servet'i getirelim kamyon dolusu Ali Turan'lar. Yanina Yasin Cakmak, Yalçin, Can Arat falan da olsun. Kabul etseniz de etmeseniz de Servet Türkiye'nin en iyi stoperidir, bu ülkede defansta oynayan her oyuncuya defansi ögretir. Suçun %90'i Rijkaard'da. Adamin futbolcular ile iliskisi sifir. Yani teknik-taktik vs dair hiçbir seyi bilmedigi gibi futbolcudan da anlamiyor. Ben de size soruyorum : neden hersey yolunda gidiyorken Rijkaard efendi bu adami "dinlendirmek" için yok yer kadro disi birakti.

Bir sonraki hedefi kim ? Arda mi ? Rijkaard onu da küstürünce ona da mi küfür edip sabotajci diyeceksiniz ?

Yeter artik, kendi gitsin Hollanda'larda takim küme düsürsün ama daha fazla milli futbolculara zarar vermesin.

servet gider ahmet kesim gelir
  5. 18.10.2010, 00:25 Mesaj #2210

Haktan Türkalp, post: 1756154 Nickli Üyeden Alıntı

Servet neyimize bize Ali Turan yakisir. Kovalim Servet'i getirelim kamyon dolusu Ali Turan'lar. Yanina Yasin Cakmak, Yalçin, Can Arat falan da olsun. Kabul etseniz de etmeseniz de Servet Türkiye'nin en iyi stoperidir, bu ülkede defansta oynayan her oyuncuya defansi ögretir. Suçun %90'i Rijkaard'da. Adamin futbolcular ile iliskisi sifir. Yani teknik-taktik vs dair hiçbir seyi bilmedigi gibi futbolcudan da anlamiyor. Ben de size soruyorum : neden hersey yolunda gidiyorken Rijkaard efendi bu adami "dinlendirmek" için yok yer kadro disi birakti.

Bir sonraki hedefi kim ? Arda mi ? Rijkaard onu da küstürünce ona da mi küfür edip sabotajci diyeceksiniz ?

Yeter artik, kendi gitsin Hollanda'larda takim küme düsürsün ama daha fazla milli futbolculara zarar vermesin.

Servet

Hızlı olan her forvet Servet'in canına okur bu kadar basit.
  6. 18.10.2010, 00:26 Mesaj #2211

Hedef saptırmayın.Açık açık ihanet ediyor bu adam.Kocaeli maçını izleyin anlarsınız.Bugünkü kırılma noktası oydu.Halen teknik direktör harcanmasına göz yumup, böyle kangrenleri tutalım diyorsanız Galatasaray'ın iyiliğini istemiyorsunuz demektir.3 senedir kim küstürdü bu adamı? Çocuk mu lan bu adam. Kötü oynamak başka şey, göz göre göre böyle terbiyesizlik yapmak başka şey.
  7. 18.10.2010, 00:32 Mesaj #2212

Servet'in bu sistemde kapasitesi bu. İster kabul ister etmeyin.

Haydi vurun şimdi abalıya rahat rahat. Ben kaçtım...
  8. 18.10.2010, 00:32 Mesaj #2213

ya beyler komik olmayın,yahu ne ihanet etmesi,servet kim ki ihanet edecek,etse nolur etmese nolur arkadaş,servet in çapı ne yahu,servet in kapasitesi bu,bu kadar yani,futbol namına kırıntılar yok adamdan,açık alanda biraz süratli olan her oyuncu servet i madara eder,ilk sezon song arkasını toplamaktan perişan oldu,o dönem servet te biraz toparladı,2.sene meira toparlayamadı orayı,defans berbattı,bu sene neill geldi o topluyordu işte,neill oynamadı yine gördük işte,yani servet bu kadar bu yani fazlası yok,servet in sabote edecek bi hali de yok dediğim gibi öyle bi çapı yok çünkü
  9. 18.10.2010, 00:34 Mesaj #2214
  10. 18.10.2010, 00:36 Mesaj #2215

Ahmet Özgün Güven, post: 1756268 Nickli Üyeden Alıntı

sol bekte balta varken kotu oynardi

yaninda balta varken gene kotu oynuyor

cunku ancak sagi solu iyi adamlarla dolu iken iyi oynuyor gibi gorunen bir arkadas kendisi

iki omuz omuza mucadele kazandi diye sevenleri cok ama futbol maci oldugunu unutmamak lazim bu olayin
  11. 18.10.2010, 00:44 Mesaj #2216

Ahmet Özgün Güven, post: 1756268 Nickli Üyeden Alıntı

Öff sıktın ama. Önünden geçen topa bilerek müdahele etmemek, alabileceğin kafa toplarını bırakmak, adamları kovalamamak sistemle mi alakalı.

Takımı satan adamı koruyor hala şaka mısın nesin. Sattı işte %99 böyle düşünüyor. İlla aykırı olacağım diyorsan ya ergen bir liselisin ya da ilgi çekmeye çalışan biri.
  12. 18.10.2010, 00:46 Mesaj #2217

Anıl Uzel, post: 1756332 Nickli Üyeden Alıntı

Öff sıktın ama. Önünden geçen topa bilerek müdahele etmemek, alabileceğin kafa toplarını bırakmak, adamları kovalamamak sistemle mi alakalı.

Takımı satan adamı koruyor hala şaka mısın nesin. Sattı işte %99 böyle düşünüyor. İlla aykırı olacağım diyorsan ya ergen bir liselisin ya da ilgi çekmeye çalışan biri.

Haddin olmayan laflar ediyorsun. Kimsin sen yahu? Ben sana birşey yazdım mı? Servet yüzde yüz satmışmış. Özel bir ilişkin var sanırım yakından biliyorsun adamı?

Ben niyet okumam. Hadi işine bak, çok sıkıldıysan okuma geç...
  13. 18.10.2010, 00:49 Mesaj #2218

hiçbir zaman sevmedim ve sevmeyeceğim.marsilya ya gidecek diye cok sevinmiştim........yazık
  14. 18.10.2010, 00:51 Mesaj #2219

Ahmet Özgün Güven, post: 1756340 Nickli Üyeden Alıntı

Haddin olmayan laflar ediyorsun. Kimsin sen yahu? Ben sana birşey yazdım mı? Servet yüzde yüz satmışmış. Özel bir ilişkin var sanırım yakından biliyorsun adamı?

Ben niyet okumam. Hadi işine bak, çok sıkıldıysan okuma geç...

edit.
  15. 18.10.2010, 01:00 Mesaj #2220

Anıl Uzel, post: 1756364 Nickli Üyeden Alıntı

edit.

edit.