1. 18.10.2010, 13:58 Mesaj #2251
  2. 18.10.2010, 15:10 Mesaj #2252
    Cevap: #76 Servet Çetin

Attığımız ikinci gole ve servetin yapmaya çalıştığı şeye bir bakın derim.
  3. 18.10.2010, 15:12 Mesaj #2253

Takımı satmak istese defalarca yapma şansı vardı.Sene başından beri kötü oynadığı maç yoktu.Defalarca hatalardan gol yedik, en basiti Hakan Balta'yı hatırlayın Karpaty maçlarında, ona niye kimse sattı demiyor? Çünkü onun Rijkaard'la arası kötü değil.
  4. 18.10.2010, 15:14 Mesaj #2254

Oray Us, post: 1757743 Nickli Üyeden Alıntı

Takımı satmak istese defalarca yapma şansı vardı.Sene başından beri kötü oynadığı maç yoktu.Defalarca hatalardan gol yedik, en basiti Hakan Balta'yı hatırlayın Karpaty maçlarında, ona niye kimse sattı demiyor? Çünkü onun Rijkaard'la arası kötü değil.

balta futbolcu degil ama kisiliksiz degil aradaki fark bu
  5. 18.10.2010, 15:16 Mesaj #2255

Rijkaard la arası kötü diye o armaya saygısızca hareketlerde bulunamaz.Servet'in dün ikinci ve dördüncü gollerde takındığı tavırın hiçbir bahanesi olmaz.Kendi açıklamaları ile bunu doğrulamıştır.
  6. 18.10.2010, 15:20 Mesaj #2256

Yaptığı açıklamalar olabilir mi acaba?
  7. 18.10.2010, 15:23 Mesaj #2257

Dün yedigimiz ilk golde faulu yapan, ve son anda sliding yapmayan adam Servet,

Ikinci yedigimiz golde ufuktan dönen topu bilerek birakip, kendini topun önüne atacagina, sirtini dönup kendini küçülten Servet,

Yedigimiz üçüncü golde bilerek ofsayti bozan Servet,

Attigimiz ikinci golden önce elleriyle topa dokunmaya çalisan Servet,

Yedigimiz dördüncü golde adamini takip etmeyen, defans yapmayan ve sadece izleyen Servet..

Inanmayan kendisi baksin:

Belki bu dedigimden dolayi ceza alacagim ama:

Sen bu takimi sattin Servet. Gözümde artik bir serefsizsin Servet. Resmen serefsizsin Servet..
  8. 18.10.2010, 15:26 Mesaj #2258

Futbolcu için güvenin çok önemli olduğunu vurgulamış, bu da doğru.Hoca çoğu oyuncusuna güvenmiyor,bunu kendi de söylüyor.Sadece Servet değil tüm oyuncular kötü performans sergiliyor(Ki Servet'in bu seneki performansı iyi). Saha içinde hata yaptığını gördüm dün çok defa ama bu onun sattığını kanıtlamaz.2 sene önce adama taparken şimdi maç sattı demek bu kadar kolay olmamalı.İstese Buca,Es-es gibi maçlarda da çok kolay satabilirdi acaba niye o kadar iyi oynadı?
  9. 18.10.2010, 15:28 Mesaj #2259

Oray Us, post: 1757783 Nickli Üyeden Alıntı

Futbolcu için güvenin çok önemli olduğunu vurgulamış, bu da doğru.Hoca çoğu oyuncusuna güvenmiyor,bunu kendi de söylüyor.Sadece Servet değil tüm oyuncular kötü performans sergiliyor(Ki Servet'in bu seneki performansı iyi). Saha içinde hata yaptığını gördüm dün çok defa ama bu onun sattığını kanıtlamaz.2 sene önce adama taparken şimdi maç sattı demek bu kadar kolay olmamalı.İstese Buca,Es-es gibi maçlarda da çok kolay satabilirdi acaba niye o kadar iyi oynadı?

Kötü performans sergilemek başka bir şey kasıtlı bozmak başka şey.Ben sevmediğim bir öğretim üyesine gidip küfür edersem ne olur. Atılırım.Ama sevmesemde saygı duymak zorundayım.Aynı şey Servet için geçerli.O formayı giyen adam biraz gamlı olacak.Formanın hakkını verecek.
  10. 18.10.2010, 15:31 Mesaj #2260

biz nasıl bir camia olduk ya.maç satacak topçularımızda mı oldu yazık bu zihniyete.
  11. 18.10.2010, 15:33 Mesaj #2261

Merih İnce, post: 1757784 Nickli Üyeden Alıntı

Kötü performans sergilemek başka bir şey kasıtlı bozmak başka şey.Ben sevmediğim bir öğretim üyesine gidip küfür edersem ne olur. Atılırım.Ama sevmesemde saygı duymak zorundayım.Aynı şey Servet için geçerli.O formayı giyen adam biraz gamlı olacak.Formanın hakkını verecek.

Bende diyorum ki dünkü maç dışında Servet bu sene takımın en iyilerinden.Hatta gitti o rezalet milli takımda bile çok iyi oynadı.Deseniz ki Servet kaç maçtır neler yapıyor anlıycam,o zaman bende derim defolsun gitsin diye.Ama çok büyük hatalar olmasına rağmen tek maçla sattı damgası vurmak biraz kul hakkı yemektir bence.Es-es,Antep,Buca,Belediye maçlarında niye çok iyiydi bu adam? Hatta Rjkaard'ı takıma hiçbir şey katmamakla eleştirdiğimizde bazı arkadaşlar savunmamızın gelişme gösterdiğinden falan bahsetmişti.O savunmada Neill'ın yanında başkası mı vardı?
  12. 18.10.2010, 15:35 Mesaj #2262

Oray Us, post: 1757793 Nickli Üyeden Alıntı

Bende diyorum ki dünkü maç dışında Servet bu sene takımın en iyilerinden.Hatta gitti o rezalet milli takımda bile çok iyi oynadı.Deseniz ki Servet kaç maçtır neler yapıyor anlıycam,o zaman bende derim defolsun gitsin diye.Ama çok büyük hatalar olmasına rağmen tek maçla sattı damgası vurmak biraz kul hakkı yemektir bence.Es-es,Antep,Buca,Belediye maçlarında niye çok iyiydi bu adam? Hatta Rjkaard'ı takıma hiçbir şey katmamakla eleştirdiğimizde bazı arkadaşlar savunmamızın gelişme gösterdiğinden falan bahsetmişti.O savunmada Neill'ın yanında başkası mı vardı?

Karpaty maçlarındada elenmemizin nedenlerinden biri Servet'ti.Kocaeli maçında sümkürmekten adam kovalamayan adam da oydu.Sorun Rijkaard değil başkası da olsa kafasına göre oynamayan oyuncu ben istemiyorum. Rijkaard'ın bu konuda hatası bu adamlara güvenmesidir ya da güvenmek zorunda bırakılması.
  13. 18.10.2010, 15:36 Mesaj #2263

rijkaardla beraber sen de defol bu takımdan servet nereden başımıza bela oldun.
  14. 18.10.2010, 15:57 Mesaj #2264

servet bilerek ve isteyerek sattı maçı.alınan kötü sonuçlarda rijkaardın kellesinin gidecegini cok iyi biliyor.derhal gönderilmeli...sadece o da degil,ayhan,mustafa sarp,aydın,pino,barış,gökhan zan da defolup gitsin.ruhsuz herifler...yerli bir teknik direktör ve yerli kaliteli oyuncular alınarak ancak düzelebiliriz..
  15. 18.10.2010, 16:04 Mesaj #2265