1. 20.10.2010, 13:03 Mesaj #2326
    Cevap: #76 Servet Çetin

Arda Aktararlar, post: 1764386 Nickli Üyeden Alıntı

ben rijkaardçı değilim.tamam sende elitsin

Ben elitim demedim. Elit insanlar var dedim. Rijkaard'ı sevme zorunluluğunuz da yok ama Servet'e göstediğiniz saygıyı Rijkaard'a göstermediniz hiç bir zaman.
  2. 20.10.2010, 13:04 Mesaj #2327

Vay be bu forumda Hiyerarşi varmış da haberimiz yok, elit insanlar Rijkaard'ı savunuyormuş, düşük kesimliler Rijkaard'ı eleştiriyormuş. Burada çoğu kişi hakaret ediyor Rijkaard'ı sevenler de eleştirenler de. İnsanları düşüncelerine göre sınıflara ayırmak ne kadar aşağılık bir durumdur bunu anlatmaya gerek yok.Bir de kendi savundukları düşünceyi savunanları "aklı başında" , diğerlerini "kör" taraftar olarak nitelendirmek de en büyük hakaretten daha ağırdır, böyle şeylere nasıl izin veriliyor, insan ayrımcılığına nasıl göz yumuluyor anlamıyorum.
  3. 20.10.2010, 13:05 Mesaj #2328

Hala hakaret ediyorsun ama istiyorsan küfür et seni kaale almayacağım Egemen, çünkü sen daha reşit bile değilsin. Yaşın gereği saçmalıyorsun, buyur devam et, sana cevap vermeyeceğim. Bilişim suçu işlesen babanı göz altına alacakları için, seni zorlamaya gerek yok. Büyü ondan sonra benle konuş.
  4. 20.10.2010, 13:07 Mesaj #2329

Hakaret kelimesinin ne anlama geldiği konusunda sıkıntıların var, önce kendi mesajlarını bir kontrol etmelisin , ayrıca ben reşitim dert etme.
  5. 20.10.2010, 13:11 Mesaj #2330

Egemen Bayrak, post: 1764406 Nickli Üyeden Alıntı

Vay be bu forumda Hiyerarşi varmış da haberimiz yok, elit insanlar Rijkaard'ı savunuyormuş, düşük kesimliler Rijkaard'ı eleştiriyormuş. Burada çoğu kişi hakaret ediyor Rijkaard'ı sevenler de eleştirenler de. İnsanları düşüncelerine göre sınıflara ayırmak ne kadar aşağılık bir durumdur bunu anlatmaya gerek yok.Bir de kendi savundukları düşünceyi savunanları "aklı başında" , diğerlerini "kör" taraftar olarak nitelendirmek de en büyük hakaretten daha ağırdır, böyle şeylere nasıl izin veriliyor, insan ayrımcılığına nasıl göz yumuluyor anlamıyorum.

Rijkaard değil ama mantalite eleştirisine göre olur o iş. Bıktık artık yerli çetelerin hoca göndermesinden, hoca kovulsun diye top oynamamasından, kendilerini 100 yıllık camiaların üstünde görmesinden.

Rijkaard'ı eleştirenlerin hepsi Servet'in yaptıklarını savunursa görmezden gelirse bende genellerim çünkü olanları görmemek için hakikaten "kör" olmak lazım.
  6. 20.10.2010, 13:15 Mesaj #2331

Emre Gürkan Turan, post: 1764437 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard'ı savunmasına göre insanlar ayrılmaz rahat ol sen. Ama mantaliteye göre ayrılırlar. Bıktık artık çünkü yerli çetelerin hoca göndermesinden, hoca kovulsun diye top oynamamasından, kendilerini 100 yıllık camiaların üstünde görmesinden.

Rijkaard'ı eleştirenlerin hepsi Servet'in yaptıklarını savunursa görmezden gelirse bende genellerim arkadaş. Çünkü olanları görmemek için hakikaten "kör" olmak lazım.

Burada kimse(en azından ben) Rijkaard tamamen suçlu, Servet çok haklı demiyor.Burada bazı Rijkaard savunucuları(Sadece az önce tartıştığım şahsı kastetmiyorum) tartışırken bazı sınırları aşıyorlar, karşı düşünceye mantık sınırları çerçevede cevap vereceklerine, abuk subuk mesajlar yazıp farklı yerlerden laf söylüyorlar, ben mesela rijkaard şunu şunu şunu yapmadı başarısız diyorum adam gelmiş ordan bana sen hiçbir şeyi göremiyorsun, geri kafalısın vs ima eden cevaplar veriyor, ben gördüklerimi yazıyorum zaten sen de gördüklerini yaz da adam gibi tartışalım. Yoksa banane servet kimmiş ne diye savunayım onu, ben sadece adam gibi tartışma ortamı istiyorum.
  7. 20.10.2010, 13:19 Mesaj #2332

İkili diyalogları kesmenizi ve sadece ilgili konuya odaklanmanızı rica ediyorum. Tartışmanın uzaması durumunda iki taraflı yaptırım uygulanacaktır.
  8. 20.10.2010, 13:24 Mesaj #2333

Egemen Bayrak, post: 1764455 Nickli Üyeden Alıntı

Burada kimse(en azından ben) Rijkaard tamamen suçlu, Servet çok haklı demiyor.Burada bazı Rijkaard savunucuları(Sadece az önce tartıştığım şahsı kastetmiyorum) tartışırken bazı sınırları aşıyorlar, karşı düşünceye mantık sınırları çerçevede cevap vereceklerine, abuk subuk mesajlar yazıp farklı yerlerden laf söylüyorlar, ben mesela rijkaard şunu şunu şunu yapmadı başarısız diyorum adam gelmiş ordan bana sen hiçbir şeyi göremiyorsun, geri kafalısın vs ima eden cevaplar veriyor, ben gördüklerimi yazıyorum zaten sen de gördüklerini yaz da adam gibi tartışalım. Yoksa banane servet kimmiş ne diye savunayım onu, ben sadece adam gibi tartışma ortamı istiyorum.

Zaten kendi mesajımı da biraz değiştirdim sonradan senin alıntıladığından biraz daha budadım. Çünkü artık aradaki farkı ben bile anlayamıyorum. Kimin gerçekten neyi eleştirdiğini farketmekte zorlanıyorum. Kimisi senin gibi ortaya sebep koyuyor düşüncelerini belirtiyor kimi de imparator geliyor Rijkaard kim modunda.

Seninle sadece sonuçta birleşen ama senin gibi sebep sonuç ortaya koymayanlar yüzünden sende arada genelleniyorsun işte.
  9. 20.10.2010, 13:33 Mesaj #2334
  10. 20.10.2010, 14:30 Mesaj #2335

Servet'in sürekli polemik yaratıcı açıklamalarını doğru bulmuyorum uyarılması gerekiyor rijkarddı sevmediği de belli..Rijkarddı sevmemekte de sonuna kadar haklı..

Takımı satan servet ayhan kewelldan daha iyi oynamıştır bu sezon bunu açıklasın biri..

4 maçta takıma gol yedirtmeyeceğim sonra kesileceğim ve tam benlik maçta.Pas yapamıyorum diye kesileceğim ama benim yerime oynayanlar oynatılanlar daha uzun oynayacak nasıl oluyor o iş deyip kızabilir ama nasıl kadroya almazsın diyemez ama sevmemektede haklıdır..
  11. 20.10.2010, 14:35 Mesaj #2336

Hasan Yıldız, post: 1764766 Nickli Üyeden Alıntı

Servet'in sürekli polemik yaratıcı açıklamalarını doğru bulmuyorum uyarılması gerekiyor rijkarddı sevmediği de belli..Rijkarddı sevmemekte de sonuna kadar haklı..

Takımı satan servet ayhan kewelldan daha iyi oynamıştır bu sezon bunu açıklasın biri..

4 maçta takıma gol yedirtmeyeceğim sonra kesileceğim ve tam benlik maçta.Pas yapamıyorum diye kesileceğim ama benim yerime oynayanlar oynatılanlar daha uzun oynayacak nasıl oluyor o iş deyip kızabilir ama nasıl kadroya almazsın diyemez ama sevmemektede haklıdır..

tama yönetim servete sorsun hangi td ü alalim kimi seversin diye yoksa beyimiz gene kötü performans gösterir sevmedigi biri takimin basina gelirse önünden gecen topa filan dokunamaz
  12. 20.10.2010, 14:39 Mesaj #2337

servet parti yap bu gece kurtuldun di mi...büyük bir hocayı daha harcamanın keyfini çıkar...
  13. 20.10.2010, 15:40 Mesaj #2338
  14. 20.10.2010, 15:46 Mesaj #2339

Yeni teknik heyet gelene kadar takımı Servet, Ayhan, Mustafa üçlüsü çalıştıracakmış diyollla...
  15. 20.10.2010, 15:46 Mesaj #2340