1. 24.10.2010, 23:37 Mesaj #2536
    Cevap: #76 Servet Çetin

Merih İnce, post: 1782471 Nickli Üyeden Alıntı

Oyuncular iyi ki sabote ettiler mi?Galatasaraylılık ile uzaktan yakından alakan kalmamış senin.Oyuncular hocayı değil Galatasaray'ı sabote ettiler.

O senin görüşün.Galatasaraylılığımı sorgulamak da sana düşmez.Bence Galatasarayı sabote eden Rijkaarddı ve o da gitti.Suç oyuncular daysa eğer Hagi,Yönetim gerizekalı değil ya oyuncuları kadro dışı bırakır gönderirler.

Belki de Yönetim teşvik etmiştir maçı bırakın diye..Size kalsa Rijkaardla küme düşelim demi.Bir oyuncu iki oyuncu olsa tamam ama takımın tamamı kötü oynuyorsa artık Teknik direktör de sorun var demektir...

Yada bu oyuncuları huyu olsa sürekli sorun çıkarma diye tamam diyeceğim..
  2. 24.10.2010, 23:39 Mesaj #2537

Misbah Kurtulmuş, post: 1782545 Nickli Üyeden Alıntı

O senin görüşün.Galatasaraylılığımı sorgulamak da sana düşmez.Bence Galatasarayı sabote eden Rijkaarddı ve o da gitti.Suç oyuncular daysa eğer Hagi,Yönetim gerizekalı değil ya oyuncuları kadro dışı bırakır gönderirler.

Belki de Yönetim teşvik etmiştir maçı bırakın diye..Size kalsa Rijkaardla küme düşelim demi.Bir oyuncu iki oyuncu olsa tamam ama takımın tamamı kötü oynuyorsa artık Teknik direktör de sorun var demektir...

Utandım. Yemin ediyorum utandım bu yorumundan.
  3. 24.10.2010, 23:40 Mesaj #2538

Misbah çelişkiler yumağısın.Sen Rijkaard düşmanlığından gözü kör olmuş bir şekilde yazıyorsun.Önyargılı bir adamla ANLAŞILMAZ.Diyeceğim tek şey o dediğimiz sabotaj olayları hep oldu.

2001 Ankaragücü maçı

2008 Skibbe'nin son Kocaeli maçı

2010 Ankaragücü maçı.

Sorun Rijkaard değil formadır.Parçalıya ihanet edenin bu takımda yeri yoktur.NOKTA.
  4. 24.10.2010, 23:44 Mesaj #2539

Rijkaard: Seni dinlendirmek istiyorum

Servet: Karizmamı çiziyosun.

Sonuç Rijkaard yok Servet ve yönetim duruyor.

Taraftar iki galibiyetle yine Servet'e cesuryürek falan demeye başlar.
  5. 24.10.2010, 23:50 Mesaj #2540

Fikirlerimi hiçbir şekilde değiştiremezsin, bir kere bittin gözümde...
  6. 24.10.2010, 23:51 Mesaj #2541

Bence Skibbeyi de ,Lucescuyu da Yönetim ve Taraftar gönderdi.Ancak Oyuncuların Skibbeyi Lucescuyu ne kadar sevdiğini biliyoruz.Eğer Rijkaardda da böyle bir durum olsaydı Yönetim veya Taraftar kurbanı olsaydı tamam derdim ama oyuncuların yarısında fazlası mutsuzsa bir problem vardır.

Ki bence bir yerde daha yanılıyorsunuz.Bu futbolcuların öyle teknik adam gönderme gibi bir gücü olamaz.Eminim bu işlerin tamamının arkasında yönetim var.Ve hala forumda Yönetim istifa başlıkları açılmış değil..
  7. 24.10.2010, 23:53 Mesaj #2542

Servet iyi oynar kötü oynar umrumda değil isterse sezonun yıldızı olsun kızgınlığı geçmeyecek ona
  8. 24.10.2010, 23:53 Mesaj #2543

Misbah Kurtulmuş, post: 1782608 Nickli Üyeden Alıntı

Bence Skibbeyi de ,Lucescuyu da Yönetim ve Taraftar gönderdi.Ancak Oyuncuların Skibbeyi Lucescuyu ne kadar sevdiğini biliyoruz.Eğer Rijkaardda da böyle bir durum olsaydı Yönetim veya Taraftar kurbanı olsaydı tamam derdim ama oyuncuların yarısında fazlası mutsuzsa bir problem vardır.

Ki bence bir yerde daha yanılıyorsunuz.Bu futbolcuların öyle teknik adam gönderme gibi bir gücü olamaz.Eminim bu işlerin tamamının arkasında yönetim var.Ve hala forumda Yönetim istifa başlıkları açılmış değil..

Oyuncular her zaman sorunlu gruptur.Gerets'i de ikinci sezonunda satan dolu adam vardı. Kocaeli maçında adamı kaçıran dolu adam da vardı.Hiçbir zaman masum olmadılar ama işin içinden sıyrıldılar.
  9. 24.10.2010, 23:56 Mesaj #2544

Misbah Kurtulmuş, post: 1782545 Nickli Üyeden Alıntı

yasin 29 olamaz

eger oyleyse sorun daha buyuk
  10. 25.10.2010, 00:14 Mesaj #2545

gram değişmedi fikrim defol!!!!!!!
  11. 25.10.2010, 00:16 Mesaj #2546

Ya ben de şuna kızıyorum.

Bu adam top kullanmayı bilmiyor, saatli bomba gibi hata yaptı yapacak gibi oynuyor, kısa mesafede ağır ve süratli oyunculara karşı problem yaşıyor vs. vs. gibi Servetin olumsuz yönleri sayılmıyor da..

Yok efendim Servet takımı sabote etmiş, yok rijkarda karşı takımı örgütlemiş, yok şuymuş yok buymuş.. Adam gibi itiraf etsenize, ben bu tip bir oyuncuyu sevmiyorum, benim stoperim topu oyuna iyi sokmalı, hızlı olmalı falan diyebilsenize ?? Bunu söylemeye cesaretiniz yok işte, sizin amacınız ortaya hainler çıkartıp ( yücedağ gibi görevden alınınca provokatif açıklamalar yapan bir şahsiyete inanıp ) takıma zarar vermek isteyenlere destek olmak

Servet ilk 6 haftada takımın en iyi oyuncusu değilmiydi ? Hem bizde hem milli takımda sezona çok iyi başlamıştı. Sonra muallakta olan bir nedenle karabük maçında kesik yedi. Rijkaard efendi madem servet terbiyesizlik yaptı, elin sıkışınca koymayacaktın ankaragücü maçında. Gerekirse ali turanı oynatacaksın, gerekirse sarpı defansa çekeceksin. Eğer aralarında bi problem olsaydı servet ankaragücü maçında asla oynatılmaz hatta kadroya alınmazdı. Bu konuda üretilen komplo teorileri saçmalıktan ibarettir.

Heh söyleyin bakalım. Servet beyin takımı sabote ettiğini bilen rijkaard neden ankaragücü maçında onu sahaya sürdü ? Olacakları biliyorsa asıl hainliği yapan o değilmidir ?

Sakın üstte yazdığımı yanlış anlamayın. Bence ne servet haindir, ne de rijkaard. Olay bi adamın dengesiz açıklamalarıyla büyümüş ve taraftarı galeyana getirmiştir. Bir haftadır burda yazılan yorumları ibretle izliyorum. Çok yazık. Bu takım ne LİNCOOOOOOLNNN ler gördü, herif 2 sene çok afedersiniz kaba etini büyüttü, parasına cebine koydu ve kaçtı gitti. Fakat o LİNCOOOOOOOLNN ne yapsa yapsın taraftarın sevgilisiydi. Çünkü bu takımda yerlilere antipatiyle bakılıyor. Çünkü bu takıma sonu -inho ile biten bi adam gelince baş tacı yapılır, yerliler hep tü kakadır.
  12. 25.10.2010, 02:03 Mesaj #2547

Almanya maçında her topu kesen adam 1 hafta sonra Ankaragücü maçında önünden geçen toplara müdahale edemedi, kendinden çok daha kısa boylu adamlardan kafa topu alamadı. Bu olayda artniyet yoksa birileri bizimle sağlam ta.ak geçiyor.

Gelecek hafta bu adamı protesto etmek için kapalıda kocaman bi Shevchenko posteri açılsa ne güzel olurdu. Hem ne küfür ne terbiyesizlik olay sadece protesto etmek ama nerde bizde onu yapacak tribün.
  13. 25.10.2010, 02:28 Mesaj #2548

Servet Yazisi by Hayri Cund

Oncelikle Servet'i tanimak gerekir. Servet, yurekten oynayan, konsantrasyonu ve motivasyonuyla isi goturen bir adam. Hic bir zaman hizli, teknik veya cok iyi yer tutan bir stoper olmadi. Onun ozelligi mental olarak saglam olmasi.

Kariyerine bakacak olursak, Kartal'dan Fener'e geldigini goruyoruz. Basta takima girme cabasinda kendini gosterse de sonrasinda her buyuk takima giden akilsiz topcu gibi kendini saldi ve hic gelistirmedi. Shevchenko kendisini ziyaret edince bastilar tekmeyi Sivas'a.

Sivas'ta hem Sivas'in oyun stilinden faydalandi, hem de kendini tekrar kanitlamak istedi. O yuzden cok iyi maclar cikardi, bir sezonu tamamlamadan da Galatasaray'a geldi. Galatasaray'da ilk sezonu efsanevi. Kendini tekrar kanitlamak isteyen, Feldkamp'la iyi anlasan ve tekrardan milli takima girmek isteyen istekli bir Servet vardi.

Ne olduysa bundan sonra oldu. Hakan Sukur Galatasaray'dan ayrilinca takimda ona bagli olan oyunculari disardan ayartmaya basladi. Servet de bu oyunculardan biri. Gerci ilk devre iyi oynamisti ama sonrasinda film koptu. Lincoln'un kaptan olmasi ve Turk oyuncularin tepkisi, baskanin onlara hadi lan ordan demesi, sonrasinda da takimin iyice s.cip sonunda Skibbe'nin gonderilmesini biliyoruz. Skibbe'nin isini kaybedecegi Kocaeli macinda belliydi, basta Sabri olmak uzere Servet dahil Turk futbolcularin hicbiri adam gibi oynamadi.

Skibbe gitti, Bulent geldi. Bulent gelince ayni ekipten Hasan takima girdi, Lincoln ve Kewell cikti. Servet, Sabri, Arda duzeldi. Takim rezildi o ayri konu. Sezon bitti, Marsilya laflari cikti. Servet gitmeyi cok istedi ama transfer olmadi. Servet'te de butun sene bunun hayalkirikligi vardi. Iyi konsantre olamadi, kendini veremedi takima. O yuzden gecen sene cok vasatti. Bu transfer sezonunu bekledi. Bu sezon da transferi cikmayinca tekrardan kendini kanitlamak icin ise koyuldu ve bu sene bir kac macta takimin en iyisiydi. Eski iyi Servet'i aratmadi. Taa ki Karabuk macina kadar.

Bence Rijkaard'in bileti ekip tarafindan Karabuk macindan once kesildi. Sebebi bilinmeyen Servet-Rijkaard kavgasi, sonra Servet'in kadro disi kalmasi, sonra Ankaragucu macinda onun ve Hakan Balta'nin performanslari. Servet bunlari bilincli olarak mi yapiyor, tam olarak degil. Futbolundaki en buyuk ozellik mental olarak rahat ve saglam olmasi ve bunu mac icinde konsantrasyonuna yansitmasi. Mesela Kocaeli ve Ankaragucu maclari ayni olay. Servet iki macta da binlerce adam kacirdi, hic mucadele etmedi. Ama iki sezonda da iyi performansla devam ediyordu. Yani gecen seneki kotu Servet ne kadar transfer buhranligindansa o iki mactaki Servet de hocasini gondermeye karar vermis, artik onun icin oynamayacak Servet'tir. Kotu performans ayri, bilinci olarak oynamamak ayri.

Galatasaray Hagi'yle yeni bir sayfa acti. Rijkaard'a guven olmadigi, takima birsey veremedigi zaten ortadaydi. Servet de bugun iyi oynadi mesela. Hakan Balta'yi uzun zamandir bu kadar hazir gormemistim. Demek ki bu oyunculara Rijkaard'in gitmesi yaramis. Simdi yonetimin yapmasi gereken birsey var. Hakan Sukur'le iliskilerini kesmek. Bu nasil olur bilemem de Hakan Sukur'un (ve Bulent'in, Hasan'in) futbolcular uzerindeki etkisi ortada. Surgune gonderilmeleri fena olmaz. Ayrica takim icindeki hakimiyetlerini sonlandirmak. Misal Cana'yi kaptan, Neill ve Ayhan'i yardimci kaptanlar yapmak. En dogrusu bu olur.

Ayrica, futbolcularin artik guvenmedikleri, yeterliligine inanmadiklari teknik direktorlerinin gonderilmesi icin oynamamalari, kendilerini verememeleri dogal birsey. Hatta Ingiltere'de surekli olur: Lost the dressing room - Wikipedia, the free encyclopedia. Bizim takimda kotu olan sey, iki kere olan bu olayin sonundaki hedefin "abileri" takima kazandirmak olmasi. Gecen sefer Bulent'i getirip o hatayi yapti yonetim, bu sefer de Hakan'i getiriyordu ki o hatadan dondu. Simdi yapilacak sey, Arda ve Sabri'nin kaptanligini alip onlara mesaj vermek. Guclerini azaltmak. Yapmazlar tabii ki ama, 1 sene sonra ayni yere donunce kafalarini daslara vururlar..
  14. 25.10.2010, 02:30 Mesaj #2549
  15. 25.10.2010, 02:40 Mesaj #2550

Galatasaray kendisine ihanet edenleri unutmaz Servet. Su an bu formayi giyiyor olabilirsin, ama bir gün elbet ki cikaracaksin, iste o gün arkanda hic kimse olmayacak. Su an sana diledikleri gibi tepki gösteremeyen sari kirmizi yürekler, o formayi cikardigin gün, o formayi kirletmeyi biraktigin gün, bunlarin hesabini soracak senden. Hain!