1. 30.10.2010, 21:33 Mesaj #2581
    Cevap: #76 Servet Çetin

Ömer´e kendini o kadar kaptırdı ki taraftar asıl ıslıklaması gereken adamı unuttu .
  2. 30.10.2010, 21:59 Mesaj #2582

Gole sevindim ama bir baktım ki bu maskeli yeteneksiz atmış,içim burkuldu yeminle.

Defol!
  3. 30.10.2010, 22:00 Mesaj #2583

Semih Yüksel, post: 1795824 Nickli Üyeden Alıntı

Karaktersiz herif. Artık keyfi yerinde k*çını yırtıyor.

4. 30.10.2010, 22:01 Mesaj #2584

Sanki takımda herkes iyiydi Rijkaard varken bir bu adam kötüydü? Pino,Elano vs..hepsi dökülüyordu...

Gayet iyiydi bugün Bravo Servet..
  5. 30.10.2010, 22:05 Mesaj #2585

Bu sezon Ankaragucu macina kadar iyiydi. O macta birsey oldu ama bilmem ne oldu.
  6. 30.10.2010, 22:07 Mesaj #2586

Metin Yücekaya, post: 1796298 Nickli Üyeden Alıntı

Sanki takımda herkes iyiydi Rijkaard varken bir bu adam kötüydü? Pino,Elano vs..hepsi dökülüyordu...

Gayet iyiydi bugün Bravo Servet..

1) Elano bu sezon çok az oynadı.

2) Pino Rijkaard zamanında çokaz oynadı.

3) Geçen sezon Elano oynadığı maçların%85'inde defansın önünde oynadı.

4) Rijkaardın öncesine dayanan istikrarlı kötü oyunu var bu adamın.

5) Rijkaard ın oyun sistemi kendilerinin foyasını ortaya çıkarıp gerçek kalitesizliklerini heryönüyle gösterdiği için hoca yı sabote ettiler ve birçok maçı kaybetmemize, buna ek olarakdan avrupa dan elenmemize sebep oldular.
  7. 30.10.2010, 22:07 Mesaj #2587

Hayri CUND, post: 1796320 Nickli Üyeden Alıntı

Bu sezon Ankaragucu macina kadar iyiydi. O macta birsey oldu ama bilmem ne oldu.

Maçi satti napacak. Hain
  8. 30.10.2010, 22:09 Mesaj #2588

ya yazmayayım diyorum.şu servete takım satmış diyen ahlaksızlar! taptığınız kewell elano baros nerede????? servet ağzı burnu kırık oynuyor.nerede harry kewell çekirdek çitliyor her maç.elano grip olmuş burnu akıyormuş.bu adam hermaç sahada.iyi oynar kötü oynar o ayrı bir konu.rijkaardın başarısızlığını servetle yamamaya çalışmak ne saçma.Galatasaray futbolcusuna takım sattın diyerek terbiyesizleşenler siz defolun.sevinmeyin galibiyetlere aferim.daha Galatasarayın büyüklüğünü kavrayamamış olanlar,türkiyenin en büyük takımının futbolcusuna takım sattı diyen zihniyet defolsun.
  9. 30.10.2010, 22:13 Mesaj #2589

Arda Aktararlar, post: 1796350 Nickli Üyeden Alıntı

ya yazmayayım diyorum.şu servete takım satmış diyen ahlaksızlar! taptığınız kewell elano baros nerede????? servet ağzı burnu kırık oynuyor.nerede harry kewell çekirdek çitliyor her maç.elano grip olmuş burnu akıyormuş.bu adam hermaç sahada.iyi oynar kötü oynar o ayrı bir konu.rijkaardın başarısızlığını servetle yamamaya çalışmak ne saçma.Galatasaray futbolcusuna takım sattın diyerek terbiyesizleşenler siz defolun.sevinmeyin galibiyetlere aferim.daha Galatasarayın büyüklüğünü kavrayamamış olanlar,türkiyenin en büyük takımının futbolcusuna takım sattı diyen zihniyet defolsun.

Ana rahmi terk.
  10. 30.10.2010, 22:17 Mesaj #2590

Semih Yüksel, post: 1796330 Nickli Üyeden Alıntı

1) Elano bu sezon çok az oynadı.

2) Pino Rijkaard zamanında çokaz oynadı.

3) Geçen sezon Elano oynadığı maçların%85'inde defansın önünde oynadı.

4) Rijkaardın öncesine dayanan istikrarlı kötü oyunu var bu adamın.

5) Rijkaard ın oyun sistemi kendilerinin foyasını ortaya çıkarıp gerçek kalitesizliklerini heryönüyle gösterdiği için hoca yı sabote ettiler ve birçok maçı kaybetmemize, buna ek olarakdan avrupa dan elenmemize sebep oldular.

Elano ve Pino'dan bile yararlanamamış daha ne olsun. Demek ki vardu bir yerde sıkıntı. Ben Rijkaard karşıtı değil aksine savunucusuydum ama Futbolcular sattı olayına hayatta katılmam.
  11. 30.10.2010, 22:18 Mesaj #2591

Servet takimi satti lafini Ankaragucu maci icin soyleyebilirim. Ama "Aa harbi lan, meger 1.5 sezondur satmis" mantigini kabul etmek mumkun degil. Kaldi ki sezona da iyi baslamisti kendisi. Sadece Ankaragucu macinda nahos isler yapti.
  12. 30.10.2010, 22:19 Mesaj #2592

Metin Yücekaya, post: 1796390 Nickli Üyeden Alıntı

Elano ve Pino'dan bile yararlanamamış daha ne olsun. Demek ki vardu bir yerde sıkıntı. Ben Rijkaard karşıtı değil aksine savunucusuydum ama Futbolcular sattı olayına hayatta katılmam.

Satmasalar bile; "ben yapamıyorum banane ya" diyerek soğumuşlardır.
  13. 30.10.2010, 22:23 Mesaj #2593

Adem ANDİÇ, post: 1796395 Nickli Üyeden Alıntı

Satmasalar bile; "ben yapamıyorum banane ya" diyerek soğumuşlardır.

Rijkaardla alakası yok zaten bana göre..Her zaman böyle olur. Takımların ve hocaların uyuşmadığı durumlarda zamanla daha kötüye gider işler. Bir sürü sıkıntı çıkar. Konsantrasyon sorunu olur vs...Ama buna bir takımı veya hocayı sabote etme denmez. Kaldı ki Hayri'nin dediği gibi Servet bu sene o kadar kötü değildi. Hatta Geçen seneden iyiydi. Ama sen bir maçta kadroya alma öbür maçta 11 oynat, sonra yeniden oynatma bu garip bir durumdur. Futbolcu da insan sonuçta. İlla da rijkaard'ı suçlamıyorum ama dediğim gibi ikisinde de art niyet aramam ben. Maç satacak defalarca maskeyle sahaya çıkmaz.
  14. 30.10.2010, 22:24 Mesaj #2594

Hayri CUND, post: 1796392 Nickli Üyeden Alıntı

Servet takimi satti lafini Ankaragucu maci icin soyleyebilirim. Ama "Aa harbi lan, meger 1.5 sezondur satmis" mantigini kabul etmek mumkun degil. Kaldi ki sezona da iyi baslamisti kendisi. Sadece Ankaragucu macinda nahos isler yapti.

Rijkaard'ın oyun sisteminin foyasını iyice ortaya çıkardığını söylemiş arkadaş. Anlamak istediğimiz gibi anlamayalım.
  15. 30.10.2010, 22:27 Mesaj #2595

Semih Yüksel, post: 1796420 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard'ın oyun sisteminin foyasını iyice ortaya çıkardığını söylemiş arkadaş. Anlamak istediğimiz gibi anlamayalım.

Cocukca cevaplarinla goz doldurdun bugun Semih. Bence soluklan biraz.