1. 30.10.2010, 22:29 Mesaj #2596
  2. 30.10.2010, 22:32 Mesaj #2597
    Cevap: #76 Servet Çetin

Su anda TR'nin en iyi yerli defans oyuncusu.Yanina saglam bir oyuncu koyarsin 1. sinif defans olur.
  3. 30.10.2010, 22:33 Mesaj #2598

Şuanda Türkiye'nin Mustafa Sarp ile beraber en yeteneksiz oyuncusu.Yanına sağlam bir stoper koyarsan onu da zor durumlara düşürür.Neill'i düşürdüğü gibi.
  4. 30.10.2010, 22:34 Mesaj #2599

Hayri CUND, post: 1796431 Nickli Üyeden Alıntı

Cocukca cevaplarinla goz doldurdun bugun Semih. Bence soluklan biraz.

,

Yok. Bu çocuk okuduğunu istediği gibi algılamaya yemin biçmiş. Başından beri saygıdan çocukça cevaplar verdiğini dile getirmememe rağmen, benim açıklayıcı bir alıntıma bu tabiri kullanarak cevap veriyosun. Beklemiyodum desem yalan olur. Ezberlendin artık. Her zaman üste çıkmaya alışmışsın. Her zaman bu kadar rahat olamazsın. Fırsat vermezler be canım.
  5. 30.10.2010, 22:34 Mesaj #2600

Metin Yücekaya, post: 1796417 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaardla alakası yok zaten bana göre..Her zaman böyle olur. Takımların ve hocaların uyuşmadığı durumlarda zamanla daha kötüye gider işler. Bir sürü sıkıntı çıkar. Konsantrasyon sorunu olur vs...Ama buna bir takımı veya hocayı sabote etme denmez. Kaldı ki Hayri'nin dediği gibi Servet bu sene o kadar kötü değildi. Hatta Geçen seneden iyiydi. Ama sen bir maçta kadroya alma öbür maçta 11 oynat, sonra yeniden oynatma bu garip bir durumdur. Futbolcu da insan sonuçta. İlla da rijkaard'ı suçlamıyorum ama dediğim gibi ikisinde de art niyet aramam ben. Maç satacak defalarca maskeyle sahaya çıkmaz.

Bak olayı kısaca anlatayım. En azından kendi penceremden gördüklerimi söyleyeyim. Sorun tamamen son zamanlardaki sevimsiz tavırlarından kaynaklanıyor. Bilhassa röportajlarından sonra bana iyice antipatik gelmeye başladı. Basına resmen Rijkaard ile ilgili bir çok malzeme verdi, Ankaragücü maçında resmen Rijkaard'ı göndermek için elinden geleni yaptı. Belki diğer maçlarda iyiydi ama Ankaragücü maçını bana kimse açıklayamaz. (Tamamen subjektif bakıyorum, çünkü antipatimi kaptı bir kere)

Günahına da girmek istemem ama zihnimize yerleştirdiği bu antipatik görüntü uzun süre hafızalarda kalacak. Kendisini affettirmek için yapacağı tek şey kaybedilen güveni tekrar aşılamaktır.
  6. 30.10.2010, 22:43 Mesaj #2601

Bugüne kadar kornerlerden Servet'e 500 tane top gelmişse,tam 470'i farklı aut'a gitmiştir...

Şükür ki sonunda yere doğru vurabildi topu ve gol oldu..
  7. 30.10.2010, 22:43 Mesaj #2602

Adem ANDİÇ, post: 1796476 Nickli Üyeden Alıntı

Bak olayı kısaca anlatayım. En azından kendi penceremden gördüklerimi söyleyeyim. Sorun tamamen son zamanlardaki sevimsiz tavırlarından kaynaklanıyor. Bilhassa röportajlarından sonra bana iyice antipatik gelmeye başladı. Basına resmen Rijkaard ile ilgili bir çok malzeme verdi, Ankaragücü maçında resmen Rijkaard'ı göndermek için elinden geleni yaptı. Belki diğer maçlarda iyiydi ama Ankaragücü maçını bana kimse açıklayamaz. (Tamamen subjektif bakıyorum, çünkü antipatimi kaptı bir kere)

Günahına da girmek istemem ama zihnimize yerleştirdiği bu antipatik görüntü uzun süre hafızalarda kalacak. Kendisini affettirmek için yapacağı tek şey kaybedilen güveni tekrar aşılamaktır.

Röportajları konusunda kesinlikle haklısın. Arda ve Servet kadar kötü röportak veren ikili hatırlamıyorum. İkisi de hem takımı hem kendilerini sürekli zor duruma düşürüyorlar. Röportaj konusunda bir numara her zamanın sahanın en kötüsü olan Mustafa Sarp Allah'ı var süper Türkçe konuşuyor adam(futbolcu ortalamasında).
  8. 30.10.2010, 22:44 Mesaj #2603

Sinan Arslan, post: 1796526 Nickli Üyeden Alıntı

Bugüne kadar kornerlerden Servet'e 500 tane top gelmişse,tam 470'i farklı aut'a gitmiştir...

Şükür ki sonunda yere doğru vurabildi topu ve gol oldu..

Hakikaten öyleydi..Hatta bir tane daha yazıyordu bugün..Ama bence bugün kornerlerdeki en büyük fark Misimovic'ti.
  9. 30.10.2010, 22:46 Mesaj #2604

Metin Yücekaya, post: 1796532 Nickli Üyeden Alıntı

Hakikaten öyleydi..Hatta bir tane daha yazıyordu bugün..Ama bence bugün kornerlerdeki en büyük fark Misimovic'ti.

Servet'e bile gol attırdı ya alkışlar Misimoviç'e
  10. 30.10.2010, 22:49 Mesaj #2605

Semih Yüksel, post: 1796472 Nickli Üyeden Alıntı

,

Yok. Bu çocuk okuduğunu istediği gibi algılamaya yemin biçmiş. Başından beri saygıdan çocukça cevaplar verdiğini dile getirmememe rağmen, benim açıklayıcı bir alıntıma bu tabiri kullanarak cevap veriyosun. Beklemiyodum desem yalan olur. Ezberlendin artık. Her zaman üste çıkmaya alışmışsın. Her zaman bu kadar rahat olamazsın. Fırsat vermezler be canım.

Guzel analiz de amac ne cozemedim. Mesajlarimi ikide bir alintilayip espri dolu laflar sokusturmaya calismandan bir sorunun oldugu anlasiliyor, ama nedir bilinmez. Cogu konuda haksiz oldugunu belgelemem mi?
  11. 30.10.2010, 22:52 Mesaj #2606

Hayri CUND, post: 1796551 Nickli Üyeden Alıntı

Guzel analiz de amac ne cozemedim. Mesajlarimi ikide bir alintilayip espri dolu laflar sokusturmaya calismandan bir sorunun oldugu anlasiliyor, ama nedir bilinmez. Cogu konuda haksiz oldugunu belgelemem mi?

Kesinlikle haklısın.
  12. 30.10.2010, 22:53 Mesaj #2607
  13. 30.10.2010, 23:52 Mesaj #2608

Hayri CUND, post: 1796392 Nickli Üyeden Alıntı

Servet takimi satti lafini Ankaragucu maci icin soyleyebilirim. Ama "Aa harbi lan, meger 1.5 sezondur satmis" mantigini kabul etmek mumkun degil. Kaldi ki sezona da iyi baslamisti kendisi. Sadece Ankaragucu macinda nahos isler yapti.

Kesinlikle ama bunu anlamıyor insanlar.Ankaragücü maçı dışında cidden iyi bu sene.Bugün skora da katkı yaptı kutluyorum kendisini.
  14. 31.10.2010, 00:07 Mesaj #2609

Servet'e inanamadım attığı golden sonra. Yılda bir atıyormuş demekki böyle goller. Bugün sıkntı orta sahadan kaynaklandı kesinlikle. Defansta sorun yoktu taa ki Ali girene kadar.
  15. 31.10.2010, 00:17 Mesaj #2610