1. 09.11.2010, 00:13 Mesaj #2761
  2. 09.11.2010, 00:20 Mesaj #2762
    Cevap: #76 Servet Çetin

Adam yeteneksiz olduğu için yapıyor o hareketleri demiştim daha önceden. Fener maçını da 1 gol 1 asistle tamamlıyordu neredeyse...
  3. 09.11.2010, 00:21 Mesaj #2763

Ahmet Özgün Güven, post: 1818906 Nickli Üyeden Alıntı

Hagi'yi göndermek için planlara başlamış olmalı... Son hareketleri bu yöndeydi zira.

topcu olmadigini gorup birde ustune boyle artis artis terbiyesizce demec vermek sabotaj degilmi?
  4. 09.11.2010, 00:22 Mesaj #2764
  5. 09.11.2010, 00:23 Mesaj #2765

Ahmet Özgün Güven, post: 1818939 Nickli Üyeden Alıntı

Adam yeteneksiz olduğu için yapıyor o hareketleri demiştim daha önceden. Fener maçını da 1 gol 1 asistle tamamlıyordu neredeyse...

O maçtan sonra burada Servet'in dünyanın en iyi stoperi yaptılar.Adam 3 senedir zerre top oynamıyor ve yaptığı hatalar, pervasızca konuşmaları yüzünden çok şey kaybettik.
  6. 09.11.2010, 00:23 Mesaj #2766

Serdar_Burak, post: 1818941 Nickli Üyeden Alıntı

topcu olmadigini gorup birde ustune boyle artis artis terbiyesizce demec vermek sabotaj degilmi?

Demeçleriyle mi sabote etmiş? Silah zoruyla mı oynattırmış?

Neyse uzamasın...
  7. 09.11.2010, 00:25 Mesaj #2767

Özgür Şener, post: 1817551 Nickli Üyeden Alıntı

Dikkat ediyorum yazarların hiçbirisi eleştirmiyor. 2 senedir 325245 defadır hata yapıyor medyadaki çok bilmiş yorumculardan tık yok. Bu futbolcumuz hata yapıyor "Neill futbolcu değil" diye eleştiriliyor. Böyle birşey olabilir mi ? Hiç birşey oynamayan M.Sarp eleştirilmiyor Cana eleştiriliyor. Arkadaş biz başka maç mı izliyoruz ?

haklısın kesinlikle ama burada bi konu daha var,ne m.sarp ı,ne servet i taraftar hiç ıslıklamıyor ki,e yorumcular eleştirmiyor,taraftar koyun gibi izliyor,kim durduracak bu futbol acizi adamları?,varya hiç sevmesemde bazen keşke şu tinerciler gibi taraftarımız olsa diyorum,adamlar istemediği oyuncuyu göndertiyolar,runje yi gönderttiler,baki yi gönderttiler,youla yı ıslıklamaktan hayatından bezdirdiler,adamları sürekli ıslıklaya ıslıklaya GÖNDERTTİLER resmen,bizimkilerde koyun gibi izliyor maçı,istemiyosan protesto et kardeşim yani illa rıdvan,sergen eleştirsin diye mi bekliyorsun?,geçen sene de jo ile arda yı protesto ettiler yahu tam komedi resmen.
  8. 09.11.2010, 00:27 Mesaj #2768

Ahmet Özgün Güven, post: 1818947 Nickli Üyeden Alıntı

Demeçleriyle mi sabote etmiş? Silah zoruyla mı oynattırmış?

Neyse uzamasın...

daha gecen ay sen servet iyi stoper diyordun bende adam degil diyordum

hatta ayni tartismayi yaptik

ben sag ve sol bek degisti artik kanatlardan gelemiyor rakip ortadan geliyor oda karsiliyor demistim

hatta eklemistim, hakan balta varken komik duruma dusme sebebi ikisininde bes para etmez futbolcular olmasi demistim

sekil 1-a

top kanatta bekin arkasina gidiyor ve servet bezini dolduruyor

bu yorumlarima itiraz ederken servet iyi defansti simid sabotajci degil sadece kotu defans diyorsun

bende anlamadimki

ben sana soyleyeyim

karakter sorunlari yasayan, futbolun f sini bilmeyen bir atlet

elbet basarili olacagi sitemler vardir ama artik o devirdeki futbol dunyada yok

bir anadolu takiminda parlayabilir gene belki cok zorlarsa

ve GUVENILIRSE
  9. 09.11.2010, 00:28 Mesaj #2769

Ahmet Özgün Güven, post: 1818939 Nickli Üyeden Alıntı

Bir nevi silah zoru.Adamın alternatifleri tuvalette omzu çıkacak olan Zan ve beli dönmeyen göbekli Ali Turan. Bir nevi mecbur kıldılar. Böyle olunca adamın bir tarafları kalktı.
  10. 09.11.2010, 00:32 Mesaj #2770

Serdar_Burak, post: 1818957 Nickli Üyeden Alıntı

daha gecen ay sen servet iyi stoper diyordun bende adam degil diyordum

hatta ayni tartismayi yaptik

ben sag ve sol bek degisti artik kanatlardan gelemiyor rakip ortadan geliyor oda karsiliyor demistim

hatta eklemistim, hakan balta varken komik duruma dusme sebebi ikisininde bes para etmez futbolcular olmasi demistim

sekil 1-a

top kanatta bekin arkasina gidiyor ve servet bezini dolduruyor

bu yorumlarima itiraz ederken servet iyi defansti simid sabotajci degil sadece kotu defans diyorsun

bende anlamadimki

ben sana soyleyeyim

karakter sorunlari yasayan, futbolun f sini bilmeyen bir atlet

elbet basarili olacagi sitemler vardir ama artik o devirdeki futbol dunyada yok

bir anadolu takiminda parlayabilir gene belki cok zorlarsa

ve GUVENILIRSE

İyi demedim. Bu sistemde bu adamın yeteneği bu kadar dedim, üşenmezsen dön bak. Hatta yine sabotajcı değil demiştim bu yüzden. Yani yetenekleri yetmediği için yapıypr demiştim. AYnısını yine yazdım.

Yine de kötü stoper demem, top ayağındayken çok yeteneksiz orası kesin.
  11. 09.11.2010, 00:40 Mesaj #2771

Ara transferde başlar gene, Avrupa'ya gitmek istiyorum, keşke Hagi beni istemese, Avrupa'da olsam şimdi dünyanın sayılı stoperlerindendim diye vs. vs. Sorun büyük, bir insan yeteneğini ve ne yapabileceğini bilmeli. Rijkaard zamanında gene en azından iki de bir ileri çıkmıyordu. Geçen maça özgü mü yoksa gene sık sık ileri çıkıp gol arayacak mı göreceğiz
  12. 09.11.2010, 19:15 Mesaj #2772
  13. 11.11.2010, 12:38 Mesaj #2773

Dün 2 tane geriye kafayla pas attı Allah'tan kalecinin yanında kimse yoktu yoksa bir faciaya daha tanık olacaktık.
  14. 11.11.2010, 12:41 Mesaj #2774

italyadan ikinci sınıf bir takıma bari gönderebilsek servet ancak öyle bir takımda oynayabilir.
  15. 11.11.2010, 12:56 Mesaj #2775

Yediğimiz her golde payı var. Çok kötü .3 yıldır cepten yiyiyor.Nefret ediyorum.