1. 15.12.2010, 00:14 Mesaj #3061
    Cevap: #76 Servet Çetin

ferit erdem, post: 1899649 Nickli Üyeden Alıntı

Hangi karakter?

Servet bu takimda en karakterli ve düzgün kisidir. Bunu eski hocalarindan biri televizyon programinda uzun uzun anlatmisti. Ismini açiklamayacagim çünkü birçok kendini bilmez yine dalga geçmeye baslar. Zaten o kendini bilmezlerin yüzünden Servet'e haksiz yere karaktersiz denilip küfür ediliyor.
  2. 15.12.2010, 00:27 Mesaj #3062

yakinda hakan turkalp topigine servet cetin girip iltifat yazacak diye korkuyorum
  3. 15.12.2010, 00:38 Mesaj #3063

Hocasını her fırsatta eleştiren kendini puyolla kıyaslayıp m. sarp ve ayhanı xavi ve iniesta olamadıkları için suçlayan saha içinde kaptanıyla tartışan takımını satan oyuncudan yeşilçama kötü karakter olur ancak...
  4. 15.12.2010, 00:41 Mesaj #3064

Bu kadar şey yaşandı ve halen Servet gibi adamlar karakterli diye kollanıyor.Ben bunları diyenlerin Galatasaraylı olduğuna inanmıyorum.Ben Servet ve gibileri yüzünden ruh sağlığımı bozdum, yaşama sevincimi kaybettim.Galatasaray'ı bu kadar aciz duruma düşürdü bu adamlar ve bilin ki bu adamların gitmesi için savaşacağım bıkmadan.Gidecekler, bunların savunucuları da gidecek tek tek.
  5. 15.12.2010, 02:33 Mesaj #3065

Haktan Türkalp, post: 1902468 Nickli Üyeden Alıntı

Servet bu takimda en karakterli ve düzgün kisidir. Bunu eski hocalarindan biri televizyon programinda uzun uzun anlatmisti. Ismini açiklamayacagim çünkü birçok kendini bilmez yine dalga geçmeye baslar. Zaten o kendini bilmezlerin yüzünden Servet'e haksiz yere karaktersiz denilip küfür ediliyor.

Vallahi sen cok normal bisey dersen bile bkz Maradona mükemmeln futbolcuydu gibi

inanmam cidden inanmam
  6. 15.12.2010, 02:57 Mesaj #3066

Kişisel bir mesele haline getirmişsin. Servet, egosunu GS'nin önüne koydu. GS taraftarının çok büyük bir bölümü sırf bu yüzden sildi Servet'i. Futbolcu önce, bulunduğu camiaya saygı gösterecek. Balta, Ali Turan, Barış, Ayhan, Sarp'ta istenmiyor ama onlar performansları yeterli görülmediği için. Servet ise nefret edilen oyuncu konumuna ulaşmış durumda.
  7. 15.12.2010, 02:59 Mesaj #3067

8. 15.12.2010, 07:14 Mesaj #3068

Kendi yorumumu koymayayım da bakalım bu futbolcularla sizler gibi internet üzerinden ve iki görüntüyle muhattap olmayan sürekli yanlarında olan Haldun Üstünel adlı yöneticimiz Servet'in karakteri hakkında neler söylemiş. Hem de sözleşmesini öyle bilip bilmeden Adnan Sezgin fotoları koyarak kimin uzatıp uzatmadığını öğrenmiş olursunuz.

Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, yeni sözleşme için görüştükleri Servet Çetin'in mukavelesini haftaya uzatacaklarını açıkladı. Galatasaray TV'ye konuşan sarı-kırmızılı yönetici, "Servet bizim için farklı bir oyuncu. Sakatken bile inanılmaz özveride bulunarak sahaya çıktı. Galatasaray ruhuyla doğmuş bir oyuncu. Sözleşmesini önümüzdeki hafta uzatacağız. Onunla kesinlikle rakamlar konuşulmaz bile, Servet de konuşmamayı tercih eder" dedi.
  9. 15.12.2010, 09:08 Mesaj #3069

Abraham H. Cengiz, post: 1902964 Nickli Üyeden Alıntı

Kendi yorumumu koymayayım da bakalım bu futbolcularla sizler gibi internet üzerinden ve iki görüntüyle muhattap olmayan sürekli yanlarında olan Haldun Üstünel adlı yöneticimiz Servet'in karakteri hakkında neler söylemiş. Hem de sözleşmesini öyle bilip bilmeden Adnan Sezgin fotoları koyarak kimin uzatıp uzatmadığını öğrenmiş olursunuz.

Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, yeni sözleşme için görüştükleri Servet Çetin'in mukavelesini haftaya uzatacaklarını açıkladı. Galatasaray TV'ye konuşan sarı-kırmızılı yönetici, "Servet bizim için farklı bir oyuncu. Sakatken bile inanılmaz özveride bulunarak sahaya çıktı. Galatasaray ruhuyla doğmuş bir oyuncu. Sözleşmesini önümüzdeki hafta uzatacağız. Onunla kesinlikle rakamlar konuşulmaz bile, Servet de konuşmamayı tercih eder" dedi.

"Artık" Adnan Sezgin.
  10. 15.12.2010, 10:47 Mesaj #3070

Şu konuda bile Haldun'a sallanıp,Sezgin yüceltiliyor ya ne desek boş.
  11. 15.12.2010, 10:50 Mesaj #3071

Merih İnce, post: 1903096 Nickli Üyeden Alıntı

Şu konuda bile Haldun'a sallanıp,Sezgin yüceltiliyor ya ne desek boş.

Böyle bir şey diyenlerin beyin lobları yer değiştirmiş olmalı, fazla takmamak lazım. (Bodoslama daldım. )
  12. 16.12.2010, 00:42 Mesaj #3072
    SERGEN ZEREN
    Misafir
    • SERGEN ZEREN
    • Misafir
  13. 20.12.2010, 07:19 Mesaj #3073
  14. 20.12.2010, 08:25 Mesaj #3074
  15. 20.12.2010, 10:02 Mesaj #3075