1. 12.01.2011, 00:04 Mesaj #3136
    Cevap: #76 Servet Çetin

Kaçirdaklarina atsa hattrick yapiyordu. Maçin genelinde de çok iyiydi. Bazi arkadaslar at gözlüklerini bir köseye atmali.
  2. 12.01.2011, 00:04 Mesaj #3137

Özgür Şener, post: 2017970 Nickli Üyeden Alıntı

Bende senin skor taraftarı olmandan iğreniyorum.

Ancak bu kadar saçma bi cevap yazabilirdin.Kimin skor taraftarı olduğu belli 2 sene önce Aslan Servet Paşa Servet işler kötü gidince Defol Servet.Siz kendinizi ne zannediyorsunuz bilmiyorum ama bana itham ettiğin şeyi sen yapıyorsun.

Takımı sabote ediyor diyenlere Mustafa Yücedağın açıklamaları yetmiyosa Bir de Kallinin keşke 11 tane Servet gibi oyuncum olsa dediğini de unutmayın.Cevap yazarken adam gibi cevaplarla gel bi dahaki sefer lütfen..
  3. 12.01.2011, 00:06 Mesaj #3138

Merih İnce, post: 2018003 Nickli Üyeden Alıntı

Seni zorla tutmuyorlar burada, beğenmiyorsan gidersin. Haydi bakayım.Git başka yerde sorgula insanların taraftarlığını haddini bil.

Sen sitenin sahibimisin sana mı soracağım.Bu forumda herkes senin gibi değil merak etme..Daha verecek cevabın yok.Hadi yazdıklarıma adam gibi bi cevap ver üyeliğimi sileceğim.Yok ama veremezsin..
  4. 12.01.2011, 00:07 Mesaj #3139

Misbah Kurtulmuş, post: 2018055 Nickli Üyeden Alıntı

Sen sitenin sahibimisin sana mı soracağım.Bu forumda herkes senin gibi değil merak etme..Daha verecek cevabın yok.Hadi yazdıklarıma adam gibi bi cevap ver üyeliğimi sileceğim.Yok ama veremezsin..

Önceki yazdıklarımı aç aç oku.Servet'i neden istemediğimi aç oku. Yabancı düşmanı faşizan tutumundan vazgeç öyle gel karşıma. Haydi bakayım.
  5. 12.01.2011, 00:10 Mesaj #3140

Misbah Kurtulmuş, post: 2018041 Nickli Üyeden Alıntı

Ancak bu kadar saçma bi cevap yazabilirdin.Kimin skor taraftarı olduğu belli 2 sene önce Aslan Servet Paşa Servet işler kötü gidince Defol Servet.Siz kendinizi ne zannediyorsunuz bilmiyorum ama bana itham ettiğin şeyi sen yapıyorsun.

Takımı sabote ediyor diyenlere Mustafa Yücedağın açıklamaları yetmiyosa Bir de Kallinin keşke 11 tane Servet gibi oyuncum olsa dediğini de unutmayın.Cevap yazarken adam gibi cevaplarla gel bi dahaki sefer lütfen..

O zaman servet hata yapınca gelip burada savunacaksın anladın mı ? Gol attı diye " aha işte alın servet süper adam vs.." triplerine girmeyeceksin. Kimin ne olduğunu iyi biliyoruz.

Birde yabancı-yerli ayrımı gibi leş düşünce sistemden sıyrıl sonra konuşalım.
  6. 12.01.2011, 00:12 Mesaj #3141
  7. 12.01.2011, 00:14 Mesaj #3142

Adam futbolcu değilki. Gördüğün meşine tepik at demişler sürmüşler sahaya.
  8. 12.01.2011, 00:14 Mesaj #3143

Merih İnce, post: 2018075 Nickli Üyeden Alıntı

Önceki yazdıklarımı aç aç oku.Servet'i neden istemediğimi aç oku. Yabancı düşmanı faşizan tutumundan vazgeç öyle gel karşıma. Haydi bakayım.

Elanoyu beğenmemek yabancı düşmenı faşizanlık mı demek ? Barosu,Kewellı,Neilli ve belki de Culioyu gayet de seviyorum.Sırf adı var diye Elano,Rijkaard diye yalvaramam ben.Bunu geçelim..

Serveti Mustafa Yücedağın açıklamalarıyla hain ilan ettiniz.Aynı adam Servet en çok mücadele eden adamdır Hem servete yükleniyorlar suçu yok diyor.Hadi bakayım çıkıp özür dileyecek misiniz ? Tekrar söylüyorum Servet Kalli döneminde Efsaneydi herkes seviyordu.Skibbe döneminde de öyle ama hep sakatlandı.Rijkaard döneminde de aman aman kritik hatalar yapmadı ama bugün dünyanın en iyi oyuncuları bile Hocası onu istemezse oynayamaz hata yapar morali bozulur.Ki Rijkaardın Tercümanı olayın içindei adam Mustafa Yücedağ Servet hakkında tek kötü laf etmedi..Şimdi neden kalkıp Servet Defol diyim izah et ?
  9. 12.01.2011, 00:15 Mesaj #3144

İstiyorsa uçarak gol atsın, sevmiyorum bu adamı.
  10. 12.01.2011, 00:17 Mesaj #3145

Misbah Kurtulmuş, post: 2018149 Nickli Üyeden Alıntı

Elanoyu beğenmemek yabancı düşmenı faşizanlık mı demek ? Barosu,Kewellı,Neilli ve belki de Culioyu gayet de seviyorum.Sırf adı var diye Elano,Rijkaard diye yalvaramam ben.Bunu geçelim..

Serveti Mustafa Yücedağın açıklamalarıyla hain ilan ettiniz.Aynı adam Servet en çok mücadele eden adamdır Hem servete yükleniyorlar suçu yok diyor.Hadi bakayım çıkıp özür dileyecek misiniz ? Tekrar söylüyorum Servet Kalli döneminde Efsaneydi herkes seviyordu.Skibbe döneminde de öyle ama hep sakatlandı.Rijkaard döneminde de aman aman kritik hatalar yapmadı ama bugün dünyanın en iyi oyuncuları bile Hocası onu istemezse oynayamaz hata yapar morali bozulur.Ki Rijkaardın Tercümanı olayın içindei adam Mustafa Yücedağ Servet hakkında tek kötü laf etmedi..Şimdi neden kalkıp Servet Defol diyim izah et ?

İzah ediyorum sen istedin.Servet Skibbe döneminden beri rezilleri oynuyor ve şu halde olmamızın sebeblerinden biri.

Skibbe dönemi herşey iyi giderken Servet'in bir lafı var.Böyle sistem olmaz.Bre adam senin haddine mi bunu söylemek?

Rijkaard dönemi lafları, futbolu bilen karşıma çıksın, rijkaard'ın son şansı, rijkaard kim ki yanına gideceğim, o benim yanıma gelecek.

Adamın babası ölür gider yapar, karizmamı çizdin der.

Ankaragücü ve Kocaeli maçlarında yaptıkları hata değildi bunu sen de biliyorsun ben de.Çıkıp gol attıktan sonra sığ bir mantıkla Servet'i savunmayacaksın bana.Olayın Yücedağ ile alakası yok. Olay Servet'in çapsızlığı.İki senemizi yiyen adamlardan birini kıytırık bir kupa maçında gol attı diye baştacı yapmam.YAPANA YAZIKLAR OLSUN.
  11. 12.01.2011, 00:17 Mesaj #3146

Adam futbolcu değilki. Gördüğün meşine tepik at demişler sürmüşler sahaya
  12. 12.01.2011, 00:18 Mesaj #3147

veda maçına yakışacak klasta bir gol attı, olası bir beraberliği yada mağlubiyeti önled, açıkcası bende şaşırdım böyle bir golü atmasını.
  13. 12.01.2011, 00:20 Mesaj #3148

Özgür Şener, post: 2018110 Nickli Üyeden Alıntı

O zaman servet hata yapınca gelip burada savunacaksın anladın mı ? Gol attı diye " aha işte alın servet süper adam vs.." triplerine girmeyeceksin. Kimin ne olduğunu iyi biliyoruz.

Birde yabancı-yerli ayrımı gibi leş düşünce sistemden sıyrıl sonra konuşalım.

Baros,Arda,Kewell,Servet,Sabri gibi oyunculara her zaman saygım vardır.Kötü oynasalar bile sesimi çıkarmam.Ama Barış,Mustafa Sarp,Gökhan Zan,Elano,Aykut gibi işin hakkını vermeyen bu formayı haketmeyen oyuncuları her kötü oynadıklarında eleştirirm.Ki sizin de her zaman yaptığınız şey..Öyle yabancı-türk ayrımı yapıyorum diye de saçma sapan konuşamazsın.Ben sadece Elanoya sırf yabancı diye laf kondurmayanlara kızıyorum.Bu forumdaki çoğu üyeden daha Geniş bakarım bu konulara.En sevmediğim şey milliyetçiliktir.
  14. 12.01.2011, 00:22 Mesaj #3149

Gökhan Zan tepeden tırnağa Servet'ten daha iyi futbolcu.
  15. 12.01.2011, 00:23 Mesaj #3150

Bugün başarılıydı. Ama topu çok daha az kullanması gerekiyor. Resmen topa bomba muamelesi yapıyor.