1. 12.01.2011, 00:24 Mesaj #3151
    Cevap: #76 Servet Çetin

Misbah Kurtulmuş, post: 2018201 Nickli Üyeden Alıntı

Baros,Arda,Kewell,Servet,Sabri gibi oyunculara her zaman saygım vardır.Kötü oynasalar bile sesimi çıkarmam.Ama Barış,Mustafa Sarp,Gökhan Zan,Elano,Aykut gibi işin hakkını vermeyen bu formayı haketmeyen oyuncuları her kötü oynadıklarında eleştirirm.Ki sizin de her zaman yaptığınız şey..Öyle yabancı-türk ayrımı yapıyorum diye de saçma sapan konuşamazsın.Ben sadece Elanoya sırf yabancı diye laf kondurmayanlara kızıyorum.Bu forumdaki çoğu üyeden daha Geniş bakarım bu konulara.En sevmediğim şey milliyetçiliktir.

5 para etmez Yabancı oyuncuları saçma sapan savunuyorlar.İğreniyorum sizin taraftarlığınızdan.Yazıklar olsun be.

Bu senin mesajın. Burada ne yazacaksın biliyormusun ? 5 para etmez futbolcuları savunanları ....
  2. 12.01.2011, 00:26 Mesaj #3152

Özgür Şener, post: 2018249 Nickli Üyeden Alıntı

Bu senin mesajın. Burada ne yazacaksın biliyormusun ? 5 para etmez futbolcuları savunanları ....

Misbah, Haktan, Emre, Serhat.

Görüşü dar adamlar bunlar. Pek sallamamak lazım aslında. Ama bizdekide merak işte. Yazmadan duramıyoruz.
  3. 12.01.2011, 00:29 Mesaj #3153

Semih Yüksel, post: 2018271 Nickli Üyeden Alıntı

Görüşü dar adamlar bunlar. Pek sallamamak lazım aslında. Ama bizdekide merak işte. Yazmadan duramıyoruz.

Ne yapayım abi birşeyleri değiştirme çabam işte. Aslında haklısın cevap vermemek gerekir.
  4. 12.01.2011, 00:47 Mesaj #3154
  5. 12.01.2011, 00:47 Mesaj #3155

Bu arada şimdiden geçmiş olsun. Aydın Konya'da o golü attı 5 senedir kulüpte hiçbirşey yapmamasına rağmen. Servet te bugün bu golü attı herşey unutuldu. Servet ile yola çıkarsak yine kaybedicez. Yönetim aklını başına toplasın ve Ayhan, Barış, Sarp, Servet, Balta, Aydın gibi isimlerden arındırsın şu takımı.

Şu takımın TEK problemi bu adamlardan katkı beklemesi. Çok şey götürdüler takımdan çoooook.
  6. 12.01.2011, 00:49 Mesaj #3156
  7. 12.01.2011, 00:49 Mesaj #3157

Semih Yüksel, post: 2018511 Nickli Üyeden Alıntı

Bu arada şimdiden geçmiş olsun. Aydın Konya'da o golü attı 5 senedir kulüpte hiçbirşey yapmamasına rağmen. Servet te bugün bu golü attı herşey unutuldu. Servet ile yola çıkarsak yine kaybedicez. Yönetim aklını başına toplasın ve Ayhan, Barış, Sarp, Servet, Balta, Aydın gibi isimlerden arındırsın şu takımı.

Şu takımın TEK problemi bu adamlardan katkı beklemesi. Çok şey götürdüler takımdan çoooook.

Servet haricinde hepsine katılıyorum. Servet kalmalı yanlış düşündüğünüzü düşünüyorum...
  8. 12.01.2011, 00:53 Mesaj #3158

Servet nereye kalıyor? Defansif bir katkısını görüyormusun? Topla üstüne gelen her adam tehlike yaratıyor kalede. Topu oyuna sokamaması falan değil geçin o hikayeleri. Adam savunma yapmasını bilmiyor. Hantal, Ağır, pozisyon bilgisi 0. Gelene gidene vurmak değildir savunma oyuncusunun görevi. Açın Neill'i hatta ERsan Gülüm'ü biraz izleyin. Hatta stoper oynayan Cana'yı. Savunma yapmayı gerçekten biliyorlar. Servet bomboş bir adam. Sürekli hataya meyilli. Milli takım etiketi yüzünden de bulunduğu takımlarda sorun çıkarıyor. Bekletmeden arındırcaksın bu isimlerden takımı. Servet'ten üstün tonla adam var ligde.
  9. 12.01.2011, 00:58 Mesaj #3159

Semih Yüksel, post: 2018575 Nickli Üyeden Alıntı

Servet nereye kalıyor? Defansif bir katkısını görüyormusun? Topla üstüne gelen her adam tehlike yaratıyor kalede. Topu oyuna sokamaması falan değil geçin o hikayeleri. Adam savunma yapmasını bilmiyor. Hantal, Ağır, pozisyon bilgisi 0. Gelene gidene vurmak değildir savunma oyuncusunun görevi. Açın Neill'i hatta ERsan Gülüm'ü biraz izleyin. Hatta stoper oynayan Cana'yı. Savunma yapmayı gerçekten biliyorlar. Servet bomboş bir adam. Sürekli hataya meyilli. Milli takım etiketi yüzünden de bulunduğu takımlarda sorun çıkarıyor. Bekletmeden arındırcaksın bu isimlerden takımı. Servet'ten üstün tonla adam var ligde.

1.si hantal dediğiniz o adam bilmem izlediniz mi fiziğini kullanarak birçok topda tehlikeyi önledi. 2.si topu oyuna sokarken genelde en yakındaki arkadaşını tercih ediyor. Çünkü daha iyi kullanacak birine teslim etmesinide biliyor. 2'ye 1 yakalandığı pozisyonda bilmem izlediniz mi fiziğiyle orayı kapatarak hem topu diğer arkadaşına atmasını önledi hemde topu rakip futbolcunun önünden alıp kornere gönderdi. Hemde bir gol attı. Ben sayarım. Eğer gönderilecek birileri varsa bunlar; Gökhan Zan, Mustafa Sarp, Hakan Balta, Aydın Yılmaz, Barış Özbek... gibi oyuncular olmalıdır.
  10. 12.01.2011, 01:04 Mesaj #3160

Erhan Karkucak, post: 2018622 Nickli Üyeden Alıntı

1.si hantal dediğiniz o adam bilmem izlediniz mi fiziğini kullanarak birçok topda tehlikeyi önledi. 2.si topu oyuna sokarken genelde en yakındaki arkadaşını tercih ediyor. Çünkü daha iyi kullanacak birine teslim etmesinide biliyor. 2'ye 1 yakalandığı pozisyonda bilmem izlediniz mi fiziğiyle orayı kapatarak hem topu diğer arkadaşına atmasını önledi hemde topu rakip futbolcunun önünden alıp kornere gönderdi. Hemde bir gol attı. Ben sayarım. Eğer gönderilecek birileri varsa bunlar; Gökhan Zan, Mustafa Sarp, Hakan Balta, Aydın Yılmaz, Barış Özbek... gibi oyuncular olmalıdır.

AL işte gelmiş bana bu maçta yaptığı şeyleri sayıyor. Bana son 2 sene yapamadıklarını saysana?
  11. 12.01.2011, 01:06 Mesaj #3161

Semih Yüksel, post: 2018271 Nickli Üyeden Alıntı

Geriye kalan kisiler ise maçlari at gözlükleri ile izliyor.
  12. 12.01.2011, 01:06 Mesaj #3162

Servetin önüne 6 tane savunma yapmayı bilmez adam koyarsan elbet hata yapacaktır. Biz bu hataya 3 senedir düşüyoruz. Galatasarayda senelerdir sağlam bir defansif anlayış oluşturulamadı.Servet de senelerdir bu takımda nedense hep ilk tercih olmuştur, dolayısıyla taraftar servete rahatlıkla giydirebilir. Kalli döneminde kusursuz bi sezon geçirdiğini biliyoruz. Hatta şampiyonluğun mimarlarından biridir. Çünkü o takım savunma yapmayı biliyordu. Skibbe ve Rijkaard dönemlerinde aşırı derecede bireysellik vardı ve takım olamıyorduk. Fazla yıldız almanın da dezavantajlarından biridir.

Bir zamanlar Sabri'de aynı durumları yaşamıştı, neyse ki o akıllı çıktı üçlü müçlü çektirerek sempatik görünmeyi başardı. Bakın şuan takımdaki uzak ara en kaliteli topçumuz, üstelik altyapıdan yetişmiş Arda bile bugün tartışılıyor, tü kaka edilmeye başlandı. Seneye de kalırsa heralde servet muamelesi görür. Taraftar psikolojisi
  13. 12.01.2011, 01:07 Mesaj #3163

Arkasında Aykut, önünde Barış - Sarp, solunda Balta varken Puyol olmasını mı bekliyordun Servet'in. Herkes formsuzken tek başına bütün atakları kesecek hali yok adamın. Takım iyi olursa o da olur.
  14. 12.01.2011, 01:08 Mesaj #3164

Semih Yüksel, post: 2018179 Nickli Üyeden Alıntı

Adam futbolcu değilki. Gördüğün meşine tepik at demişler sürmüşler sahaya

Senin burada savuna savuna sonunu getiremedigin Elano'dan daha futbolcu Servet. Artik Elano ne oluyor, onu sen düsün.
  15. 12.01.2011, 01:08 Mesaj #3165

Son dönemde yaptıklarını unutamam şahsen. Rijkaard olayından bu yana.. Ama şöylede birşey var, Beypazarı Şekerspor maçında bana kalırsa olumlu oynadı. 30.dk Barış'ın kaptırdığı topu kesmese, maçın dönmesi imkansızdı.