1. 12.01.2011, 17:50 Mesaj #3226
    Cevap: #76 Servet Çetin

Alkan Gültekin, post: 2021820 Nickli Üyeden Alıntı

Takımı sabote edenler baştacı edilmesin.

Takimi sabote ettigi falan yok. Kafanizdan uyduruk hikayeler ortaya atmayin.
  2. 12.01.2011, 17:55 Mesaj #3227
  3. 12.01.2011, 18:34 Mesaj #3228

Haktan Türkalp, post: 2022422 Nickli Üyeden Alıntı

Takimi sabote ettigi falan yok. Kafanizdan uyduruk hikayeler ortaya atmayin.

Yahu millet hikaye uydursa neyse,sen resmen bakarkör olmuşsun.Adam alenen ben bu takımın oyuncusu değilim diye göze batıyor,sen sanki Pique'ymiş muamelesi yapıyorsun.Biz şu son 1.5 yıldır neredeyse her maçta deliriyoruz resmen,adamın yaptığı hatalar 1 değil 2 değil 10 değil.Sürekli yanlış paslar,gereksiz şekilde uzun topla oynamalar ve sonuç olarak topu rakibe atmalar,yanlış müdahaleler,zamanlama hataları vs...

Takımı sattı lafına ben de karşıyım ama çok büyük sorunları var Servet'in bunu görememek için büyük çaba sarfediyor olman gerek.Takımdaki muhteşem orta saha üçlüsüyle birlikte en çok göze batan adam Servet.Mücadelesine falan lafım yok,elinden geleni yapıyor ama işte elinden gelen yetmiyor maalesef.Ve işin kötüsü kendisi bunun pek farkında değil gibi hala Avrupa'ya gitme hayalleri kuruyor.Keşke gitseydi de içinde ukte kalmasaydı,inan ki kendisi adına çok sevinirdim.
  4. 12.01.2011, 18:38 Mesaj #3229

Sabote mabote, adam o golü atmasa Ali Sami Yen'e B.Şekerspor mağlubiyetiyle veda edecektik. Hatta protestolar olacaktı, Ali Kırca şiiri bile okuyamayacaktı. Kapanış tam rezalet olacaktı. O bakımdan hakkını verelim. Güzel veda etmemizi sağladı, teşekkürler.
  5. 12.01.2011, 18:41 Mesaj #3230

O zaman takimi sabote ediyor, takimi satiyor falan diyeceginize hata yapiyor deyin. Kaldi ki sizin abarttiginiz kadar hata yapmiyor. Bence gayet olumlu performans sergiliyor.
  6. 12.01.2011, 23:19 Mesaj #3231

İyi de rövaşata gol atmayı şimdi sanki müthiş beceri istermiş gibi göstermenin manası yok.

Rövaşeta gol atmak teknikle, bitiricilikle falan alakası olmayan bir iştir.

Önemli olan o zamanlamanın denk gelmesi ve topun ayağa tam oturmasıdır. O saatten sonra ister Kewell ol, ister Servet ol fark etmez.

Ama bu hoş gol için ve puan almamız da faydası olduğu için Servet'i tebrik etmemiz lazım.

Ancak bu gol yüzünden bir anda kıymete binmesi saçmalık.

İsterse GS kariyeri boyunca 0 gol atsın.

Servet'in saçma sapan hataları ve bu hatalarını görüp, kabullenmek yerine hala "Ferdinand, Pepe vs. benden iyi mi topu oyuna sokuyor?", "Barcelona'da oynasam Puyol olurdum" gibi açıklamaları ile hatalarının farkında olmadığını gösteriyordu.-ki hala yapıyor o ayrı.
  7. 12.01.2011, 23:20 Mesaj #3232

Gideceği günü iple çekiyorum.

Biz öyle gol atınca Serveeeet Serveeeet diye bağıran sözde taraftar değiliz. Ankaragücü maçını unutmadık Servet. Ayağının önünden geçen topa müdahele etmemeni unutmadık.

Hadi hayırlı traşlar.
  8. 12.01.2011, 23:25 Mesaj #3233

Servet dun baya ilgi gordu sasirdim. Gol oncesinden basladi hatta ilgi.

Kazim in Ali Sami Yenin son golunu atmasi kdar ilginc bir goldu Servet in golu kadar.
  9. 12.01.2011, 23:56 Mesaj #3234

Bundan sonra halı sahada uzaktan nefis bi gol atınca sevinemiyicem; Çünkü arkadaşlarımın yorumu: "Hadi len ordan sabri bile atıyo öyle goller" olacak.. Ve yine röveşata gol atınca da sevineyicem; Arkadaşlarımın yorumu: "Bırak ya servet bile röveşata gol atıyor" olacak
  10. 12.01.2011, 23:58 Mesaj #3235
  11. 13.01.2011, 00:03 Mesaj #3236

''T.D. ünde,bizimde son şansımız'' ile ''T.D. ün son şansı'' arasında öyle büyük fark var ki,kendisini de katması art niyet gütme iddialarını baştan çürütüyor,Türkçeye hakim ve psikolojiye biraz aşinalığı olanlar için...Kaldı ki kişilik olarak düzgün bir imajı olan,aksini düşünürecek kamuoyuna yansımış bir olayına rastlamadığım bir adam...Takım içinde gruplaşma vs. yapmayı bırakın,çok içli dışlı olduğu ''kanka'' sı bile olduğunu sanmıyorum,işini ciddiyetle,profesyonelce yapmaya çalışıyor...Servet sabit oynayan,kendi ceza sahasına gömülen tipte bir stoper olsa göze batan hatalarının çoğunu yapmazdı ama takıma katkısı çok daha az olurdu;çok geniş bir alanı,neredeyse tüm yarı sahayı savunan tipte bir stoper olmasıdır,kendisini milli takımında değişilmezi yapan...Bunu yapabilen başka bir tane yerli stoper gösteremezsiniz...Evet zayıf tekniğiyle topla o kadar dripling yapması benimde hoşuma gitmiyor,onuda hırslı yapısına ve takımın orta sahasının işlememesine veriyorum...Çok tuttuğum Neill çok az stoperde görülen üstün tekniği bakımında iyi bir partner oldu;yalnız ikisinden biri biraz daha hızlı olsaydı keşke demedende edemiyorum...Kalesinde Ufuk,orta sahasında Barış-Sarp (BAM değil,Ayhan futbolcu!) olan bir takım için Neill-Servet ikilisi lüks bile kalır,bırakın Servetle uğraşmayı...
  12. 13.01.2011, 02:24 Mesaj #3237

Servet'e hala takimi sabote ediyor diyen varsa bir zahmet kendilerini Kültür, Sanat, Tarih vb. Forumunun 'Tv / Sinema' bölümüne alalim. Zira bu konunun tartismasi ancak orada yapilir.
  13. 13.01.2011, 17:58 Mesaj #3238
  14. 13.01.2011, 18:00 Mesaj #3239

Haktan Türkalp, post: 2025626 Nickli Üyeden Alıntı

Servet'e hala takimi sabote ediyor diyen varsa bir zahmet kendilerini Kültür, Sanat, Tarih vb. Forumunun 'Tv / Sinema' bölümüne alalim. Zira bu konunun tartismasi ancak orada yapilir.

Servet ve Hakan Balta teknik direktörünü sabote etti.

Ayhan ve Hakan Balta'nın saha ortasında ettiği kavganın temel sebebi budur.
  15. 13.01.2011, 20:12 Mesaj #3240

Anıl Uzel, post: 2024527 Nickli Üyeden Alıntı

Gideceği günü iple çekiyorum.

Biz öyle gol atınca Serveeeet Serveeeet diye bağıran sözde taraftar değiliz. Ankaragücü maçını unutmadık Servet. Ayağının önünden geçen topa müdahele etmemeni unutmadık.

Hadi hayırlı traşlar.

+ 1905