1. 03.01.2009, 19:36 Mesaj #316
    Cevap: #76 Servet Çetin

Emir Satriani, post: 55731 Nickli Üyeden Alıntı

e ona bakarsan servet'te metalist maçında kendi kalesine şut çekti?.. hadi bakalım buna nediyeceen?

prrrrrrrrrranggguzuzuzuzuzuzuzuzuhauhauahuah
  2. 03.01.2009, 19:40 Mesaj #317

Niye Meira'yla Servet'i ayrı takımlarda oynuyormuşcasına kıyaslıyoruz renkdaşlar ikiside bizim güzide oyuncularımızdan...!!!
  3. 03.01.2009, 19:44 Mesaj #318

Meirayi göklere cikartip, kafasi gözü patlasa dahi cikip oynayan, takimi icin kendini böyle feda eden Servetle kiyaslayan adama ne desen bos.. Ya cocuktur yada sakattir. O yüzden daha fazla uzatmak istemiyorum bu konuyu.

Eger senin gibiler Servetin hakkini bu sekilde yiyecek ise kalmasin Servet yaziktir gitsin baska takimda oynasin daha iyi
  4. 03.01.2009, 20:22 Mesaj #319

Ben şahsen meiranın futbolnu beğenmiyorum.Bir eksiklik var meirada,belki servetin çok üstün performansı yanında sönük kalıyor gibi ama servetin hakkını yememek lazım.Ben fenerdeyken bile serveti beğenen bir futbol sever olarak servetin bize gelişini çok sevinmişdim.Servet galatasarayın yeni bülent korkmazıdır.Savaşçı ruhu ,hırsı ve kazanma arzusu ile bence takımın kaptanı olabilcek kapasitede profosyonel bir oyuncudur.

ligimizde belki parasını kuruşu kuruşuna hak eden ender oyunculardan dolayısı ile servetin ileriki yıllarda takımda kalması çok çok önemlidir.Hem avrupada hemde ligde servetin performansını verecek bir oyuncu bulunamaz.Servet bu takıma monte olmuş ve takımın halinden ortamından çok iyi anlayan bir oyuncu dolayısı ile yönetimin servet ile ileriki yıllar için anlaşması lazımdır.
  5. 03.01.2009, 23:24 Mesaj #320

mahmut demir, post: 55826 Nickli Üyeden Alıntı

Ben şahsen meiranın futbolnu beğenmiyorum.Bir eksiklik var meirada,belki servetin çok üstün performansı yanında sönük kalıyor gibi ama servetin hakkını yememek lazım.Ben fenerdeyken bile serveti beğenen bir futbol sever olarak servetin bize gelişini çok sevinmişdim.Servet galatasarayın yeni bülent korkmazıdır.Savaşçı ruhu ,hırsı ve kazanma arzusu ile bence takımın kaptanı olabilcek kapasitede profosyonel bir oyuncudur.

ligimizde belki parasını kuruşu kuruşuna hak eden ender oyunculardan dolayısı ile servetin ileriki yıllarda takımda kalması çok çok önemlidir.Hem avrupada hemde ligde servetin performansını verecek bir oyuncu bulunamaz.Servet bu takıma monte olmuş ve takımın halinden ortamından çok iyi anlayan bir oyuncu dolayısı ile yönetimin servet ile ileriki yıllar için anlaşması lazımdır.

Temennilerin güzel ama büyük ihtimalle gidecektir Servet.
  6. 04.01.2009, 11:57 Mesaj #321

Sinan Arslan, post: 55736 Nickli Üyeden Alıntı

İkisini kıyaslamak yanlış Servet çok iyi kesici Meira ise ayak tekniği ve oyuna topu sokma adına çok iyi,ama bir gerçek var ki stoperler biraz agresif futbol oynarlar Servet,Song örneği ama Meira yumuşak bir stoper...!!! (bu kötü olduğu anlamına gelmez)

Gerçekten Haklı olabilirsin yumuşak oynuyor mücadele etmiyor ama bir göbek adamı hepsinden cok mücadele etmeli kendinin olsun teknigide lincolnde olsun teknik kanatlarda olsun göbek adamı top kesemedikten sonra ne yazar önce top kessin sonra teknigi planda olur
  7. 04.01.2009, 12:02 Mesaj #322

Targutay Sabancı, post: 56520 Nickli Üyeden Alıntı

Gerçekten Haklı olabilirsin yumuşak oynuyor mücadele etmiyor ama bir göbek adamı hepsinden cok mücadele etmeli kendinin olsun teknigide lincolnde olsun teknik kanatlarda olsun göbek adamı top kesemedikten sonra ne yazar önce top kessin sonra teknigi planda olur

Dünyanın sayılı takımlarının stoperlerinde aynı özellik olmaz birisi çok iyi kesici diğeri hem kesici hemde geriden çok iyi oyun kurar,Meira oyun kurma bakımından gerçekten çok iyi sadece biraz daha agresif,yırtıcı olması gerekiyor çok basit çalım yiyor gerçek Meira gibi oynarsa gerçekten Linderoth'unda dönmesiyle makina gibi işleyen bir takım olacağız inşallah...!!!
  8. 04.01.2009, 12:04 Mesaj #323

Sinan Arslan, post: 56531 Nickli Üyeden Alıntı

Dünyanın sayılı takımlarının stoperlerinde aynı özellik olmaz birisi çok iyi kesici diğeri hem kesici hemde geriden çok iyi oyun kurar,Meira oyun kurma bakımından gerçekten çok iyi sadece biraz daha agresif,yırtıcı olması gerekiyor çok basit çalım yiyor gerçek Meira gibi oynarsa gerçekten Linderoth'unda dönmesiyle makina gibi işleyen bir takım olacağız inşallah...!!!

sinan çok doğru bir gözlem sana katılıyorum
  9. 04.01.2009, 12:11 Mesaj #324

Geçen sene herkes Servet Servet diye bağırıyordu.Şimdi niye eleştiriyoruz.Tabiki hata yaptığında eleştireceğiz ama herşey dozunda olmak şartıyla.1 Hafta dinlendirildiğinde yine yüksek performans sergileyecek.
  10. 04.01.2009, 13:43 Mesaj #325

Servet ve Meira aslında çok iyi bi ikili oluşturması gerekirken Meira'nın kesici özellik olarak düşük bir performans sergilediği için iyi bir ikili gibi durmuyolar.Ancak Meira'nın oyun kurmasınnın yanında kesiciliği daha iyi yaparsa Servet ve Meira dünyada görülen en iyi ikililerden biri olur.
  11. 04.01.2009, 13:45 Mesaj #326

Doruk Özyer, post: 56673 Nickli Üyeden Alıntı

Servet ve Meira aslında çok iyi bi ikili oluşturması gerekirken Meira'nın kesici özellik olarak düşük bir performans sergilediği için iyi bir ikili gibi durmuyolar.Ancak Meira'nın oyun kurmasınnın yanında kesiciliği daha iyi yaparsa Servet ve Meira dünyada görülen en iyi ikililerden biri olur.

O kadar da değil ama genelde stoperlerin performansını orta sahalar belirler,Linderoth döndüğüne göre Servet ve Meira'ya daha az iş düşecek çünki sezonun ilk maçlarında orta sahasız oynuyorduk ve her top Meira ve Servet'e geliyordu şimdi rakibin geçmesi gereken İce Man ve Spider Topal var...!!!
  12. 04.01.2009, 13:48 Mesaj #327

Sinan Arslan, post: 56676 Nickli Üyeden Alıntı

O kadar da değil ama genelde stoperlerin performansını orta sahalar belirler,Linderoth döndüğüne göre Servet ve Meira'ya daha az iş düşecek çünki sezonun ilk maçlarında orta sahasız oynuyorduk ve her top Meira ve Servet'e geliyordu şimdi rakibin geçmesi gereken İce Man ve Spider Topal var...!!!

Zaten M.Topal ve Barış döndüğünde bile onların hatasız oynadığını gördük.Şimdi birde Tobi var.
  13. 05.01.2009, 14:03 Mesaj #328
  14. 05.01.2009, 17:28 Mesaj #329

avrupada oynamak hayalim ama ilk önce galatasaray çıkarları işte servetin sözleri bravo her futbolcu böyle diyo diyenler olabilir ama gitseydi sezon başı o kadar teklif geldi giderdi demek ki sözde değil gerçekten bir galatasaraylı
  15. 05.01.2009, 17:33 Mesaj #330

görkem-karaköse, post: 58083 Nickli Üyeden Alıntı

avrupada oynamak hayalim ama ilk önce galatasaray çıkarları işte servetin sözleri bravo her futbolcu böyle diyo diyenler olabilir ama gitseydi sezon başı o kadar teklif geldi giderdi demek ki sözde değil gerçekten bir galatasaraylı

Tabiki Görkem,seninle beraber maç izlerkende kafayı yiyoruz ama genelde övdüğümüz oyuncudur Servet