1. 23.01.2011, 22:54 Mesaj #3406
    Cevap: #76 Servet Çetin

Semih Yüksel, post: 2089368 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard'a hayran olanların çoğu pozitif futbol ve futbolcuya da hayrandır. Servet futbolcu falan değildir bu yüzden o izleyiciye göre. Gerçi şu an zorunluluktan oynuyor. Hagi'nin o mevkide ilk tercihleri Neill, Cana ve Zan.

Stoperde pozitif futbol falan olmaz, hayalperestlik yapma. Stoper stoperdir. Servet de bu takimdaki en iyi stoperdir. Hagi onceki doneminde Song'u oynatmisti gerci o yuzden soyledigin sey bir nebze olsun yalanlanmis oldu.
  2. 23.01.2011, 22:55 Mesaj #3407

Hayri F. Cund, post: 2089433 Nickli Üyeden Alıntı

Stoperde pozitif futbol falan olmaz, hayalperestlik yapma. Stoper stoperdir. Servet de bu takimdaki en iyi stoperdir. Hagi onceki doneminde Song'u oynatmisti gerci o yuzden soyledigin sey bir nebze olsun yalanlanmis oldu.

Gökhan Zan takımdaki en iyi stoper diyen de sendin.
  3. 23.01.2011, 22:57 Mesaj #3408

Merih İnce, post: 2089437 Nickli Üyeden Alıntı

Oyle birsey demedim. Gokhan Zan surekli olarak oynar ve mental olarak Servet, Neill seviyesine gelirse takimdaki en iyi stoper olur demistim. Ama takimdaki en iyi stoper demedim. Demissem bile millete killik olsun diye demisimdir.
  4. 23.01.2011, 23:01 Mesaj #3409

Merih İnce, post: 2089437 Nickli Üyeden Alıntı

Kıvırıyor şimdi. Alıştık zaten. Elano reis reis diye ortalıklarda gezinirken, şimdi Elano'ya kim sallamışsa bir "like" dokundurup kaçıyor bu arkadaş.
  5. 23.01.2011, 23:05 Mesaj #3410

Takımdaki en iyi stoper Neill bence. Servet Anadolu takımları için iyi bir stoper ama büyük takım stoperi değil. Maçın ilk dakikasında hiçbir büyük takım stoperi o çalımı yemez. Servet'in geriden oyun kurmada da büyük problemi var. Hala el bombası gibi, alıp başını gidiyor topla. Adam bir Lucio değil. Gol atar atmaz, o önemli değil. Lugano da atıyor o golleri, hatta daha fazlasını, ama o dahi tartışılıyor. Bir stoperin gol atması kıstas olamaz, o ekstradır. Stoperin en büyük özelliği sakin olması, iyi pozisyon alması (hem topla hem topsuz), geriden oyunu iyi başlatabilmesidir. Servet'in en büyük özelliği mücadeleciliği, o da dediği gibi kendisine dünyanın en iyi stoperiymiş gibi hissettirildiğinde meydana çıkıyor. Servet'i bir gün yedek bırakın, en az 5 maç ağaç gibi durur (en büyük örneği Ankaragücü maçı). Rijkaard'ın kovulmasına sebep olan olayların içinde en önemlisi belki de Servet'in rezalet performanslarıydı. Diğeri de Hakan Balta'ydı. Onu da bugün gördük. Otobana döndü sol kanat. Çalım yemediği adam kalmadı ligde. Galatasaray Avrupa'da büyük başarılar elde etmek istiyorsa, ikisinin takımda yeri olmaması lazım .
  6. 23.01.2011, 23:05 Mesaj #3411

Elano'yu adam sanarak buyuk bir hata yaptim, adam geldi ve 1.5 sene yatti. Ayrica forvet arkasi oynamasi lazim demistim herkes bu adam MC yha derken. O yuzden Yoda'nin dedigi uzre failed, you have. Baska luzumsuzluklarin varsa cevap verebilirim Semih kardes.
  7. 23.01.2011, 23:05 Mesaj #3412

Bundan sonra 17 maçın 17'sinde de iyi oynasın, müthiş toplar çıkarsın forma adına alkışlarım.Ama benim için takımda yeri yok. Ankaragücü maçından sonra bitti.Hatta 2009 Kocaeli faciasında bitmeliydi bu masal. Bu adam en güzel üç senemizi yedi, bir golü attı diye adam gibi adam demem.Maç sonrası açıklamarında bile eski teknik direktörüne çakma derdinde.
  8. 23.01.2011, 23:06 Mesaj #3413

Servetin yerine Heitingayı alalım diyen adamla futbol mu konuşacaz burda.Çağa çoluk kafasından futbol bildiğini sanarak bişeyler saçmalıyor.Heitingaymış...Basketbol senin için daha iyi bir tercih olur valla..
  9. 23.01.2011, 23:06 Mesaj #3414

Alkan Gültekin, post: 2089500 Nickli Üyeden Alıntı

Takımdaki en iyi stoper Neill bence. Servet Anadolu takımları için iyi bir stoper ama büyük takım stoperi değil. Maçın ilk dakikasında hiçbir büyük takım stoperi o çalımı yemez. Servet'in geriden oyun kurmada da büyük problemi var. Hala el bombası gibi, alıp başını gidiyor topla. Adam bir Lucio değil. Gol atar atmaz, o önemli değil. Lugano da atıyor o golleri, hatta daha fazlasını, ama o dahi tartışılıyor. Bir stoperin gol atması kıstas olamaz, o ekstradır. Stoperin en büyük özelliği sakin olması, iyi pozisyon alması (hem topla hem topsuz), geriden oyunu iyi başlatabilmesidir. Servet'in en büyük özelliği mücadeleciliği, o da dediği gibi kendisine dünyanın en iyi stoperiymiş gibi hissettirildiğinde meydana çıkıyor. Servet'i bir gün yedek bırakın, en az 5 maç ağaç gibi durur (en büyük örneği Ankaragücü maçı). Rijkaard'ın kovulmasına sebep olan olayların içinde en önemlisi belki de Servet'in rezalet performanslarıydı. Diğeri de Hakan Balta'ydı. Onu da bugün gördük. Otobana döndü sol kanat. Çalım yemediği adam kalmadı ligde. Galatasaray Avrupa'da büyük başarılar elde etmek istiyorsa, ikisinin takımda yeri olmaması lazım .

Eline sağlık. Düşündüklerimi yazmışsın.
  10. 23.01.2011, 23:07 Mesaj #3415

Hayri F. Cund, post: 2089502 Nickli Üyeden Alıntı

Elano'yu adam sanarak buyuk bir hata yaptim, adam geldi ve 1.5 sene yatti. Ayrica forvet arkasi oynamasi lazim demistim herkes bu adam MC yha derken. O yuzden Yoda'nin dedigi uzre failed, you have. Baska luzumsuzluklarin varsa cevap verebilirim Semih kardes.

Elano'yu adam sanarak hata yapan tek sen değilsin Hayriciğim. Onlardan biri de bendim, eski postlarım tozlu arşivlerden çıkarılıp az yüzüme vurulmadı burada. Hıyarağası beni de rezil etti.
  11. 23.01.2011, 23:08 Mesaj #3416

Misbah Kurtulmuş, post: 2089512 Nickli Üyeden Alıntı

Servetin yerine Heitingayı alalım diyen adamla futbol mu konuşacaz burda.Çağa çoluk kafasından futbol bildiğini sanarak bişeyler saçmalıyor.Heitingaymış...Basketbol senin için daha iyi bir tercih olur valla..

Heitinga dediğin adam Servet'i top diye sektirir.Kim demiş onu.Demişse altını imzamı atarım.
  12. 23.01.2011, 23:09 Mesaj #3417
  13. 23.01.2011, 23:10 Mesaj #3418

Onur İnce, post: 2089536 Nickli Üyeden Alıntı

Elano reis bugün 2 gol atmış rahat olun

:eek: Kesin 2 side baldır
  14. 23.01.2011, 23:10 Mesaj #3419

Onur İnce, post: 2089536 Nickli Üyeden Alıntı

Elano reis bugün 2 gol atmış rahat olun

Anca Brezilya'nın ıssız plajlarında oynar zaten.
  15. 23.01.2011, 23:10 Mesaj #3420

Rijkaard'in basina gelen son derece normal birsey. Adami Auschwitz mahkumu gibi anlatmayi birakin artik. Bir suru teknik direktor oyuncularinin guvenini kaybettigi icin gonderilmistir. Hatta var bir suru ornegi alin bakin:

How former Bristol City manager Gary Johnson 'lost the dressing room' | Bristol News

Hughes lost the Manchester City dressing room, can Mancini do better?

The Mirror – MON lost the dressing room | Aston Villa News and Views

https://www.metro.co.uk/sport/footba...-dressing-room

Servet halen Galatasaray futbolcusu ve Serhat'in dedigi lafi ediyor. Adami destekleyin siz de taraftar olarak. Rijkaard gitti artik, unutun. Bir bardak soguk su icin ustune Cruyff duasi edin. Gecer.