1. 05.01.2009, 17:54 Mesaj #331
    Cevap: #76 Servet Çetin

Sinan Arslan, post: 58091 Nickli Üyeden Alıntı

Tabiki Görkem,seninle beraber maç izlerkende kafayı yiyoruz ama genelde övdüğümüz oyuncudur Servet

ya topu oyuna sokmaya çalışmasa beceremiyo sonra beraber sövüyoruz topu kesip en yakın arkşına verse sorun yok yapamayacağı işlere girişiyo
  2. 05.01.2009, 17:56 Mesaj #332

görkem-karaköse, post: 58135 Nickli Üyeden Alıntı

ya topu oyuna sokmaya çalışmasa beceremiyo sonra beraber sövüyoruz topu kesip en yakın arkşına verse sorun yok yapamayacağı işlere girişiyo

Şimdi bütün sırlarımızı dökmeyelim buraya aldığın alkolün etkisine bağlıyorum
  3. 05.01.2009, 17:58 Mesaj #333

Sinan Arslan, post: 58140 Nickli Üyeden Alıntı

Şimdi bütün sırlarımızı dökmeyelim buraya aldığın alkolün etkisine bağlıyorum

yo kafamın güzelliği ile alakası yok tamam seviyorum serveti iyi top kesiyo hava topunda iyi en iyi mücadele veren oyuncu ama topu kessin orda işi bitsin bide kornere çıkınca defanstan top uzaklaştırır gibi topu havaya vurmayıp kaleye atması gerektiğini arkadaşları hatırlatırsa sorun yok
  4. 05.01.2009, 18:02 Mesaj #334

görkem-karaköse, post: 58146 Nickli Üyeden Alıntı

yo kafamın güzelliği ile alakası yok tamam seviyorum serveti iyi top kesiyo hava topunda iyi en iyi mücadele veren oyuncu ama topu kessin orda işi bitsin bide kornere çıkınca defanstan top uzaklaştırır gibi topu havaya vurmayıp kaleye atması gerektiğini arkadaşları hatırlatırsa sorun yok

5. 05.01.2009, 18:22 Mesaj #335

Birebirde hala çok kolay çalım yiyor..Tek hamleli oyuncu..

Birgün biri patlatacak serveti ama bakalım kim?
  6. 05.01.2009, 18:32 Mesaj #336

Onur Albakar, post: 58194 Nickli Üyeden Alıntı

Birebirde hala çok kolay çalım yiyor..Tek hamleli oyuncu..

Birgün biri patlatacak serveti ama bakalım kim?

hızlı, seri forvetlerin çoğu patlatır Serveti. Meira-Servet ikisi de çok ağır kalıyor
  7. 05.01.2009, 19:11 Mesaj #337

Servet avrupaya giderse yerine E.Güngör var.Sene sonu kendininde dediği gibi hem bizim hem onun yararına olacak bir şekilde gidebilir.
  8. 06.01.2009, 02:24 Mesaj #338

Yönetim, Avrupa'dan aldığı tekliflerle aklı karışan Servet'in yıllık ücretini 1.5 milyon euro'ya çıkarıp, kafasını rahatlatacak.

Galatasaray, Servet Çetin'in sözleşmesini uzatıp, ücretine de hatırı sayılır bir zam yapacak. Oynadığı futbolla Marsilya ve Dortmund'un transfer gündemine giren milli stoperi elden kaçırmak istemeyen yönetim, düğmeye bastı. Servet ile Antalya kampında masaya oturulacak.

Cimbom'un 1 sene daha opsiyonu bulunan yıldıza 3 yıllık yeni sözleşme

önereceği, yıllık garanti para+maç başı ücretini de 1.5 milyon euro'ya yükselteceği öğrenildi. Servet, sözleşmesinin uzatılmasına sıcak bakarken, "Zaten kulübüme para kazandırmadan bir yere gitmem" dedi.

fotomac
  9. 06.01.2009, 12:58 Mesaj #339

Murat KILIÇ, post: 58813 Nickli Üyeden Alıntı

Yönetim, Avrupa'dan aldığı tekliflerle aklı karışan Servet'in yıllık ücretini 1.5 milyon euro'ya çıkarıp, kafasını rahatlatacak.

Galatasaray, Servet Çetin'in sözleşmesini uzatıp, ücretine de hatırı sayılır bir zam yapacak. Oynadığı futbolla Marsilya ve Dortmund'un transfer gündemine giren milli stoperi elden kaçırmak istemeyen yönetim, düğmeye bastı. Servet ile Antalya kampında masaya oturulacak.

önereceği, yıllık garanti para+maç başı ücretini de 1.5 milyon euro'ya yükselteceği öğrenildi. Servet, sözleşmesinin uzatılmasına sıcak bakarken, "Zaten kulübüme para kazandırmadan bir yere gitmem" dedi.

fotomac

Bu iyi olur zaten parayı çok önemseyen bir oyuncu değil ama yinede işine odaklanması için güzel...!!!
  10. 06.01.2009, 17:10 Mesaj #340

Murat KILIÇ, post: 58813 Nickli Üyeden Alıntı

fotomac

İyi olmuş umarım performansı iyice yükselirde sene sonu iyi bir paraya satarız.Hem biz kazanırız hem o.
  11. 06.01.2009, 18:36 Mesaj #341

servet in istenmesi teklif alması performansını olumlu yönde etkiler kendini daha iyi göstermek isteyecektir buda bize fayda sağlar para bakımındanda gidicekse iyi bir paraya gitsin ben istemiyorum gerçi ayrılmasınıda
  12. 06.01.2009, 18:45 Mesaj #342
  13. 06.01.2009, 18:46 Mesaj #343

Sinan Arslan, post: 59395 Nickli Üyeden Alıntı

Sene sonu gider Servet iyi bir paraya...!!!

Yedeği hazır zaten sorun olmaz.
  14. 06.01.2009, 18:50 Mesaj #344

Doruk Özyer, post: 59401 Nickli Üyeden Alıntı

Yedeği hazır zaten sorun olmaz.

Aynen Semih ve Emre Güngör bu işi götürür...!!!
  15. 06.01.2009, 18:54 Mesaj #345

semih diyince bu çocuk çok iyimiş diyolar çok merak ediyorum ya servetin yerini dolduracak kadar iyimi acaba