1. 24.01.2011, 01:20 Mesaj #3526
  2. 24.01.2011, 01:23 Mesaj #3527
  3. 24.01.2011, 01:28 Mesaj #3528
    Cevap: #76 Servet Çetin

İşte değerlendirdiğiniz nokta yanlış.Hep 1'e1 değerlendiriyorsunuz.Hızlı ve çevik adamlar defansı 1'e 1 yakaladıkları zaman kim olursa olsun madara ederler.Yok bilmemkim belini kırmış,yok ondan çalım yemiş.

Niye bu kadar bireysel oluyorsunuz anlamıyorum.Mesela Shevchenko'nun belini kırdığı Servet'te mi kabahat yoksa Shevchenko'yu oraya gelene kadar hiç rahatsız etmeyen Fenerbahçe savunmasında mı?Buna vereceğiniz yanıt olaya ne kadar taraflı baktığınızın göstergesidir.
  4. 24.01.2011, 01:31 Mesaj #3529

Kansu Vargün, post: 2090472 Nickli Üyeden Alıntı

İşte değerlendirdiğiniz nokta yanlış.Hep 1'e1 değerlendiriyorsunuz.Hızlı ve çevik adamlar defansı 1'e 1 yakaladıkları zaman kim olursa olsun madara ederler.Yok bilmemkim belini kırmış,yok ondan çalım yemiş.

Niye bu kadar bireysel oluyorsunuz anlamıyorum.Mesela Shevchenko'nun belini kırdığı Servet'te mi kabahat yoksa Shevchenko'yu oraya gelene kadar hiç rahatsız etmeyen Fenerbahçe savunmasında mı?Buna vereceğiniz yanıt olaya ne kadar taraflı baktığınızın göstergesidir.

5. 24.01.2011, 01:39 Mesaj #3530

Orkun Akyıldız, post: 2088388 Nickli Üyeden Alıntı

Şöyle bir fark var yanlız. Mesela Arda, Volkan Şen, Milan Baros, Yekta vs.

Bu isimlerle her rakibe karşı elbet gol bulursun.

Ancak Avrupa'da Bordeaux, Hamburg ayarı bir takım çıktı mı Servet, Hakan Balta vs. ile illa gol yersin.

Galatasaray 1-0 olympiakos

Bordeaux 0-0 Galatasaray

Benfica 0-2 Galatasaray

Eğer şimdi için konuşuyorsan baltaya bir şey diyemem yok öncekilerle beraber konuşuyorsun.Balta olympiakos maçının da benfica maçının da yıldızlarındandır.Servetde bu maçlar süratli oyunculara karşı da çok iyi oynamıştır.

Örnek vermek istiyorsan yine aradan 1 maç çıkartıp metalist maçı diyebilirsin
  6. 24.01.2011, 01:48 Mesaj #3531

Arkadaşlar yorum yazmadan videoyla cevaplar, skor göstermeler baydı artık.

Bide Allah aşkına Shevchenko bir dünya yıldızı(ydı), onun iyi oynaması için rakibinin kötü olmasına gerek yok. Saçmalamanın da bi sınırı olmalı..

makukula da atar, umut bulutta atar. Ne biçim bir düşünce anlayışıdır ki, yenilen her golün faturası savunmaya çıkarılır, atanın hiç marifeti yok sanki. Ozaman Baros'u kimse göklere çıkarmasın. Karşısında o "rezil" Servetin bile milli olduğu ülkede hangi stoper Barosu durdurabilirki?

Yetti artık 1-1 karşılaştırmalar..
  7. 24.01.2011, 01:51 Mesaj #3532

"Benimle dalga geçiyorlar!"

Hem Ali Sami Yen'deki son maçta ilk golü atan, hem de Arena'daki ilk gole imza koyan Servet Çetin, "Ligde 3, kupada da 1 gol attım. Arkadaşlarım benimle 'golcü' diyerek dalga geçiyorlar" dedi.

Sivasspor maçını kazanarak, ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmayı başardıklarını aktaran tecrübeli oyuncu, performansındaki artış konusuyla ilgili olarak, şöyle konuştu: ''Rijkaard hoca burada olmadığı için arkasına konuşmak bana yakışmaz. Şunu söyleyebilirim, bir futbolcu için en önemlisi kendisine güvenilmesidir. Futbolcunun başarılı olması isteniyorsa, hocası ve yöneticisi güven vermeli. Ben biraz güvenimi yitirmiştim ve sahada istediklerimi yapamıyordum. Bu tüm futbolcular için geçerli. Başımızdakiler bana güvendiği zaman, performansım iyi olur.''

Servet, ligde kalan maçlarda iyi sonuçlar alarak üst sıralara çıkmak istediklerini, Ziraat Türkiye Kupası'nın ise kendileri için çok önemli olduğuna dikkati çekerek, ''Ligde çok geride kaldık. İlk hedefimiz kupayı almak ama lig de önemli. Bitirebildiğimiz kadar yukarda bitirmek istiyoruz. Galatasaray'ın sıralamada altlarda gözükmesinden bir futbolcu olarak da utanıyorum'' diye konuştu.

LigTV

bazi kisiler hain diye ilan etmisti ve hedef adam haline gelmisti böyle aciklamamlar yaptigi icin.

bence yanlis degil söyledikleri ve kimse art niyet aramasin bu aciklamalarda.

hangi oyuncu iyi oynar hocasi güvenmedikce bilerek kötü oynamaz kimse ancak özgüveni gider.

eger rijkaardi göndermek icin kötü oynadi diye söyleyen varsa ozaman bütün takim art niyetliydi.

bütün takimin özgüveni kalmamisti, artik geri döndü!
  8. 24.01.2011, 01:51 Mesaj #3533

Hasan Yıldız, post: 2090517 Nickli Üyeden Alıntı

Galatasaray 1-0 olympiakos

Bordeaux 0-0 Galatasaray

Benfica 0-2 Galatasaray

Eğer şimdi için konuşuyorsan baltaya bir şey diyemem yok öncekilerle beraber konuşuyorsun.Balta olympiakos maçının da benfica maçının da yıldızlarındandır.Servetde bu maçlar süratli oyunculara karşı da çok iyi oynamıştır.

Örnek vermek istiyorsan yine aradan 1 maç çıkartıp metalist maçı diyebilirsin

Her futbolcunun bir miladı vardır.

Hakan Balta'yı bende çok severdim. Ancak son 2 sezondur rezilleri oynuyor.

Kendisine iyi bakmadığı için olabilir, eskisi kadar istekli vs. olmadığı için olabilir vs.

Hakan Balta'ya resmen 2 sezondur tahammül ediyoruz. Sezon sonu gitmesi gerekiyor.
  9. 24.01.2011, 09:03 Mesaj #3534

Servet ile Chivu 1'mi.Allasen mantıklı örneklerle gelin.Ayrınca Inter'li oyuncuların Messi'nin dripling yönlerini nasıl kapattığını söymeye gerek de yok.
  10. 24.01.2011, 09:11 Mesaj #3535

Karmaşık duygular içerisindeyim.
  11. 24.01.2011, 09:17 Mesaj #3536

Alkan Gültekin, post: 2089500 Nickli Üyeden Alıntı

Takımdaki en iyi stoper Neill bence. Servet Anadolu takımları için iyi bir stoper ama büyük takım stoperi değil.

Neill'a laf yok tamam ama adam milli stoper bu kadar acımasız olmayın.
  12. 24.01.2011, 10:58 Mesaj #3537

Kansu Vargün, post: 2090472 Nickli Üyeden Alıntı

Açık alanda değil ama karşı karşıya pozisyonda doğru yerde durursan ve iyi zamanlamayla müdahale edersen yavaşlığının pek bir önemi yok.

Servet Lukaku'yu da rezil etsin bir zahmet, Lukaku kim? Sanki dünyanın en iyi forveti. Drogba'yı da bir Chelsea'de oynarken rezil etsin, ondan sonra konuşalım.
  13. 24.01.2011, 11:23 Mesaj #3538

Alkan Gültekin, post: 2091107 Nickli Üyeden Alıntı

Açık alanda değil ama karşı karşıya pozisyonda doğru yerde durursan ve iyi zamanlamayla müdahale edersen yavaşlığının pek bir önemi yok.

Servet Lukaku'yu da rezil etsin bir zahmet, Lukaku kim? Sanki dünyanın en iyi forveti. Drogba'yı da bir Chelsea'de oynarken rezil etsin, ondan sonra konuşalım.

Drogbayı rezil eden stoperin galatasarayda ne işi var biraz mantıklı yorumlar yapalım lütfen.Drogbayı durdarabilen savunma oyuncusu daha icat olmadı
  14. 24.01.2011, 12:00 Mesaj #3539

Servet motivasyonla oynayan adam son zamanlarda tarftarda ona o destegi vermiyordu fakat son maclarda traftar sahip cikmaya basladi bir iki mac daha iyi oynasin taraftar dunku gibi ona bagigirsin performansi articaktir
  15. 24.01.2011, 12:01 Mesaj #3540

Sanırım en golcü oyuncumuz Servet.