1. 25.01.2011, 21:28 Mesaj #3586
    Cevap: #76 Servet Çetin

- Servet gol attı ne düşünüyorsun?

- Servet, kalesine gol attıra attıra kendi de atmayı öğrenmiş.

2. 25.01.2011, 21:46 Mesaj #3587

Burak Canaslan, post: 2098260 Nickli Üyeden Alıntı

Ee...Gayet güzel bir röportaj,daha önce de okumuştum...Adam kendisini biliyor,üstün bir tekniğim var demiyor...Ferdinand ve Terry iyiler stoper olarak da topu iyi kullanmak gibi bir iddiada kendileri de bulunmaz zaten...

Şaka mı bu? John Terry'in topu iyi kullanamadığı iddia ediyorsun resmen. Terry, neredeyse Neill kadar iyi top kullanabilen bir adam.
  3. 25.01.2011, 21:49 Mesaj #3588

Sezon sonu en az 2 tane kaliteli yerli stoper alinmali. Servet'te mutlaka gönderilmeli.
  4. 25.01.2011, 21:49 Mesaj #3589
  5. 25.01.2011, 22:09 Mesaj #3590

Orkun Akyıldız, post: 2099120 Nickli Üyeden Alıntı

Şaka mı bu? John Terry'in topu iyi kullanamadığı iddia ediyorsun resmen. Terry, neredeyse Neill kadar iyi top kullanabilen bir adam.

Yok sen daha şakacısın!...Terry yi çok beğenirim ama Neill in derin ve araya paslarını denemez bile.
  6. 25.01.2011, 22:20 Mesaj #3591

Hatasız kul olmaz.Servette hata yapmıştır ve yapacaktır.Servet bir defans oyuncusudur ve ondan oyun kurmasını beklemek saçma olur.Neillde Servet kadar defans hatası yapıyor.Ki yapması normal insan sonuçta.Şuanki formuyla Defansif olarak gayet iyi.Ofansta da haddine düşeni yapıyor artık.Daha ne istiyorsunuz adamdan ? Olabilir her insan hata yapabilir.Stutgartın kaptanı Meirayı da gördük.Fenerin,Beşiktaşın stoperlerini de görüyoruz.Ki adamlığına laf edenler daha Sonra çıkıp B.Korkmaza F.ck Off diyen Lincolnü savunurlar.Geçin bunları.Kim ne derse desin piyasadaki en iyi yerli defans oyuncusu Servettir..

Bir de bi aralar sözüne inandığınız onu bnu hain ilan ettiğiniz Mustafa Yücedağın son röportajından bir kesit :

Herkes Servet’i ön plana attı. Suçlu gibi gösterdi. Ama bunun öyle olmadığını herkes biliyor. Ben Servet’in sahada en çok koşan, mücadele eden oyunculardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Şuna inanıyorum. Servet’i her konuda kullanılıyor. Evet Rijkaard’la sorunu oldu. O ayrı bir konu. Hocanın Servet’e karşı hiçbir ön yargısı olmadı. Rijkaard’la bire bir konuştuğumuzda Servet’in basit oynadığında daha iyi ve daha verimli olduğunu, ancak çalım olayına girdiğinde sorunlar yaşadığını bizzat söyledi.

Hepsini geçtim eğer Servet dediğiniz gibi sorunlu ve ahlaksız bir futbolcu olsaydı Feldkamp tarafından sevilmez,Yıllarca milli takımda yer bulamaz, Her teknik adamla sorun yaşardı ki Bi yarım yamalak Rijkaardla sorun yaşadı gibi oldu.Ama Şuana kadar hiçbir teknik adamdan bir tane kötü birşey duymadım Servetle alakalı.Şimdi Servetle aynı ortamda çalışmış insanlara mı inanayım yoksa burda masabaşından kafasına göre yorum yapanlara mı ?

İyi akşamlar kolay gelsin..
  7. 25.01.2011, 22:58 Mesaj #3592

Misbah Kurtulmuş, post: 2099311 Nickli Üyeden Alıntı

Hatasız kul olmaz.Servette hata yapmıştır ve yapacaktır.Servet bir defans oyuncusudur ve ondan oyun kurmasını beklemek saçma olur.Neillde Servet kadar defans hatası yapıyor.Ki yapması normal insan sonuçta.Şuanki formuyla Defansif olarak gayet iyi.Ofansta da haddine düşeni yapıyor artık.Daha ne istiyorsunuz adamdan ? Olabilir her insan hata yapabilir.Stutgartın kaptanı Meirayı da gördük.Fenerin,Beşiktaşın stoperlerini de görüyoruz.Ki adamlığına laf edenler daha Sonra çıkıp B.Korkmaza F.ck Off diyen Lincolnü savunurlar.Geçin bunları.Kim ne derse desin piyasadaki en iyi yerli defans oyuncusu Servettir..

Bir de bi aralar sözüne inandığınız onu bnu hain ilan ettiğiniz Mustafa Yücedağın son röportajından bir kesit :

Hepsini geçtim eğer Servet dediğiniz gibi sorunlu ve ahlaksız bir futbolcu olsaydı Feldkamp tarafından sevilmez,Yıllarca milli takımda yer bulamaz, Her teknik adamla sorun yaşardı ki Bi yarım yamalak Rijkaardla sorun yaşadı gibi oldu.Ama Şuana kadar hiçbir teknik adamdan bir tane kötü birşey duymadım Servetle alakalı.Şimdi Servetle aynı ortamda çalışmış insanlara mı inanayım yoksa burda masabaşından kafasına göre yorum yapanlara mı ?

İyi akşamlar kolay gelsin..

O ne sinsidirki...,dessas ve aldatıcı!!...Adam olmadığı halde,adam diye;futbolcu olmadığı halde futbolcu diye yutturuyor kendini,futbolun içindeki-tepesindeki onca adama...Tabi basındaki birkaç çıkıntı ve forum uleması kül yutmuyor Allahtan,yoksa bilemezdik,tanıyamazdık gerçek yüzünü bu iğrenç yaratığın.
  8. 25.01.2011, 23:32 Mesaj #3593
  9. 26.01.2011, 01:45 Mesaj #3594

Galatasaray: 2 – Ankaragücü: 4 Maçın Geniş Özeti Video İzle | TR Press

Evet bana biri açıklasın bir futbolcu neden bu topa müdahele etme gereği duymaz ve izler.Açıklayın. 2.25'den itibaren.
  10. 26.01.2011, 01:46 Mesaj #3595
  11. 26.01.2011, 01:55 Mesaj #3596

Merih İnce, post: 2100138 Nickli Üyeden Alıntı

Galatasaray: 2 – Ankaragücü: 4 Maçın Geniş Özeti Video İzle | TR Press

Evet bana biri açıklasın bir futbolcu neden bu topa müdahele etme gereği duymaz ve izler.Açıklayın. 2.25'den itibaren.

Kale arkasi kameradan goruldugu uzere Servet'in yuzu kaleye donuk oldugundan topa yapabilecegi herhangi bir mudahele yanindaki rakibinin hemen onunde kalabilir. Ayrica top hayli sert geliyor ve yine kale arkasi kameradan goruldugu uzere Servet'in tek yapabildigi sol bacagini topa dogru yukseltmek ama onu da ilk cumledeki sebepten dolayi yapmiyor. Son gol de maske yuzunden.

Servet'e bok atmayin oyle bir insan degil o. 11 kardesini doyuran adam sahada serefsizlik yapmaz.
  12. 26.01.2011, 01:56 Mesaj #3597

Hayri F. Cund, post: 2100160 Nickli Üyeden Alıntı

Kale arkasi kameradan goruldugu uzere Servet'in yuzu kaleye donuk oldugundan topa yapabilecegi herhangi bir mudahele yanindaki rakibinin hemen onunde kalabilir. Ayrica top hayli sert geliyor ve yine kale arkasi kameradan goruldugu uzere Servet'in tek yapabildigi sol bacagini topa dogru yukseltmek ama onu da ilk cumledeki sebepten dolayi yapmiyor. Son gol de maske yuzunden.

Servet'e bok atmayin oyle bir insan degil o. 11 kardesini doyuran adam sahada serefsizlik yapmaz.

Gönülden oynamadığı bir gerçek.

Bana güvenilmeyen yerde oynamam diyorsa Servet bu b.kları göze alacak.
  13. 26.01.2011, 01:58 Mesaj #3598

Merih İnce, post: 2100164 Nickli Üyeden Alıntı

Gönüldenn oynamadığı bir gerçek.

Bana güvenilmeyen yerde oynamam diyorsa Servet bu b.kları göze alacak.

Gonulden oynamayabilir. Rijkaard'in kendine guven duymadigini soyluyor, ayrica onceki macta kadro disi birakiliyor. Niye gonulden oynasin ki? Dusun bir ders aliyorsun, hoca les gibi, sen gonulden calisir misin o derse? Yoksa "bu ne lan boyle hoca mi olur" diyip idare etmeye mi calisirsin? Oyuncularini idare edemeyen, onlari iyi yonlendiremeyen hocalarin basina hep gelir bu. Bize ilk kez oldugu icin herkes sasirdi ama Ingiltere'de her allahin gunu olur.
  14. 26.01.2011, 02:00 Mesaj #3599

Hayri F. Cund, post: 2100171 Nickli Üyeden Alıntı

Gonulden oynamayabilir. Rijkaard'in kendine guven duymadigini soyluyor, ayrica onceki macta kadro disi birakiliyor. Niye gonulden oynasin ki? Dusun bir ders aliyorsun, hoca les gibi, sen gonulden calisir misin o derse? Yoksa "bu ne lan boyle hoca mi olur" diyip idare etmeye mi calisirsin? Oyuncularini idare edemeyen, onlari iyi yonlendiremeyen hocalarin basina hep gelir bu. Bize ilk kez oldugu icin herkes sasirdi ama Ingiltere'de her allahin gunu olur.

Niye bütün suçu hocaya atıyorsun.Skibbe zamanı da çıkıp böyle sistem olmaz diyen adam Servet'ti.Babasının öldüğü gün sırf bir idmanda yedek takımda denedi diye hocaya çıkışması ayıp değil midir? Ayrıca hoca umrumda değil gönülden oynamaması hocasına değil armaya saygısızlıktır.O maçta Servet'in iyi niyetli olduğuna inanmıyorum.
  15. 26.01.2011, 02:06 Mesaj #3600

Merih İnce, post: 2100173 Nickli Üyeden Alıntı

Niye bütün suçu hocaya atıyorsun.Skibbe zamanı da çıkıp böyle sistem olmaz diyen adam Servet'ti.Babasının öldüğü gün sırf bir idmanda yedek takımda denedi diye hocaya çıkışması ayıp değil midir? Ayrıca hoca umrumda değil gönülden oynamaması hocasına değil armaya saygısızlıktır.O maçta Servet'in iyi niyetli olduğuna inanmıyorum.

Boyle sistem olmaz diyebilir ne var ki, kendi cehaletini gosterir. Rijkaard hakkindaki "bu hocamizin son sansi" aciklamasi da cehaletini gosterir. Ama Rijkaard'in ''bu herifler kalitesiz" lafi var kapi gibi. Sen o lafi edip futbolcularin senin icin canini disine takmasini bekleyemezsin. Arma veya degil, bu her yerde boyle.