1. 26.01.2011, 02:08 Mesaj #3601
    Cevap: #76 Servet Çetin

Hayri F. Cund, post: 2100184 Nickli Üyeden Alıntı

Boyle sistem olmaz diyebilir ne var ki, kendi cehaletini gosterir. Rijkaard hakkindaki "bu hocamizin son sansi" aciklamasi da cehaletini gosterir. Ama Rijkaard'in ''bu herifler kalitesiz" lafi var kapi gibi. Sen o lafi edip futbolcularin senin icin canini disine takmasini bekleyemezsin. Arma veya degil, bu her yerde boyle.

Ortada bir gerçek vardı ve kalitesiz adamlar vardı.Ne kadar haklı olduğunu görmedik mi?Kalitesiz işte. Kalitesiz. Rijkaard sene başında Servet gönderilsin diye rapor vernedimi? Buna rağmen yönetim sakat Gökhan Zan ile birlikte Servet'e mecbur etmedi mi?
  2. 26.01.2011, 02:10 Mesaj #3602

Merih İnce, post: 2100187 Nickli Üyeden Alıntı

Ortada bir gerçek vardı ve kalitesiz adamlar vardı.Ne kadar haklı olduğunu görmedik mi?Kalitesiz işte. Kalitesiz. Rijkaard sene başında Servet gönderilsin diye rapor vernedimi? Buna rağmen yönetim sakat Gökhan Zan ile birlikte Servet'e mecbur etmedi mi?

Onu mu demisim ben? Kalitesiz olabilir ama teknik direktorun bunu basinin onunde soylemesi yanlis.
  3. 26.01.2011, 02:12 Mesaj #3603

Hayri F. Cund, post: 2100192 Nickli Üyeden Alıntı

Onu mu demisim ben? Kalitesiz olabilir ama teknik direktorun bunu basinin onunde soylemesi yanlis.

Gerekli mesajı hakediyordu bazıları.Sivas maçı sonrası dendi o laf.Öne geçiyoruz, mağlup oluyoruz bu artık zihinsel boyutu geçti kesinlikle kalite düşüklüğünden kaynaklanıyor dedi.Doğru bir teşhisti ve o noktada gerekiyordu.
  4. 26.01.2011, 02:20 Mesaj #3604

Merih İnce, post: 2100196 Nickli Üyeden Alıntı

Gerekli mesajı hakediyordu bazıları.Sivas maçı sonrası dendi o laf.Öne geçiyoruz, mağlup oluyoruz bu artık zihinsel boyutu geçti kesinlikle kalite düşüklüğünden kaynaklanıyor dedi.Doğru bir teşhisti ve o noktada gerekiyordu.

Gecen sezonun son macindan sonra soylendi diye hatirliyorum, neyse onemli degil o kadar da soylenecek laf degil. Bunu tartismam bile. Bir grup insani yonetmeyi, onlarin sana inanmasini ve senin icin mucadele etmesini istiyorsan kalitesizler diye bahsetmeyeceksin onlardan. Gerekli mesaji hakediyorsa da birebir soylenir, cikip herkesin onunde degil. Onu birak da benim sana dedigim seye deginmeyip mesaj gerekliydi falan diyorsun. Ben ondan bahsetmiyorum ki, boyle bir lafin oyuncular uzerindeki etkisinden bahsediyorum. Rijkaard'a duyulan guvensizligin bazi oyuncularin performansini etkiledigi cok acik. Bunu da takimi satmak olarak yorumlamak yanlis. Cunku bu durumda takimini ve "askerlerini" satan Rijkaard.
  5. 26.01.2011, 02:36 Mesaj #3605

Arkadaslar anlamiyorum nedir derdiniz? Turkiye'deki en iyi stoper kim (Turk olan)? Sahip cikalim degerlerimize
  6. 26.01.2011, 02:36 Mesaj #3606
  7. 26.01.2011, 02:41 Mesaj #3607

Attila Altun, post: 2100237 Nickli Üyeden Alıntı

Hayri avatarindaki sensen acayip derecede Steven Seagal'a benziyorsun

Sagol reis
  8. 26.01.2011, 10:53 Mesaj #3608

Merih İnce, post: 2100138 Nickli Üyeden Alıntı

Galatasaray: 2 – Ankaragücü: 4 Maçın Geniş Özeti Video İzle | TR Press

Evet bana biri açıklasın bir futbolcu neden bu topa müdahele etme gereği duymaz ve izler.Açıklayın. 2.25'den itibaren.

Son golde Sabriyi izleyin bakalım ne yapıyor.O zaman Sabri de gitsin.Servette gitsin.Oyuncuların yarısı özgüvenini kaybetmişti zaten Rijkaard sağolsun.Arda da Rijkaard döneminde en kötü sezonunu yaşadı.Bütün oyuncular gitsin..

Rijkaard Hakan Baltayı stopere çekip Serveti klübeye koyduğu zamanları da hatırlıyoruz.Servet çıkıp Hocamızın kararıdır saygı duyuyorum dedi.Ama bana güvenilmeyen ortamda iyi oynayamam dedi.

Biraz empati kurun ya.Düşünün halı saha maçına gidiyorsunuz.Siz defans oyuncususunuz ama arkadaşlarınız sizi oynatmamak için sırayla defansa geçiyorlar.Sonra biri sakatlansa oynatacak adam kalmadığında Hadi gel sen de oyna dese çıkıp güle oynaya oynayabilir misiniz ?

Takımda Stoper yokken Servet sapa sağlamken 4-5 maç oynatılmadı yerine Hakan Balta oynatıldı.Şimdi takımda stoper yokken Serveti oynatmazsan elbette özgüveni düşecek, Morali bozulacak ve Hocanın kendisine güvenmediğini düşünecek.Dünyanın her yerinde böyledir.Oyuncuna güvenmezsen onla dalga geçersen ondan yararlanamazsın..
  9. 26.01.2011, 17:45 Mesaj #3609

İki maç iyi oynar hemen ortaya çıkıyor Servet'i aklama operasyonu timi.Ama Trabzon gibi maçlardan sonra kafalarını kuma gömerler.Skor taraftarına Servet gibileri müstehak.
  10. 26.01.2011, 18:11 Mesaj #3610

Misbah Kurtulmuş, post: 2100619 Nickli Üyeden Alıntı

Son golde Sabriyi izleyin bakalım ne yapıyor.O zaman Sabri de gitsin.Servette gitsin.Oyuncuların yarısı özgüvenini kaybetmişti zaten Rijkaard sağolsun.Arda da Rijkaard döneminde en kötü sezonunu yaşadı.Bütün oyuncular gitsin..

Rijkaard Hakan Baltayı stopere çekip Serveti klübeye koyduğu zamanları da hatırlıyoruz.Servet çıkıp Hocamızın kararıdır saygı duyuyorum dedi.Ama bana güvenilmeyen ortamda iyi oynayamam dedi.

Biraz empati kurun ya.Düşünün halı saha maçına gidiyorsunuz.Siz defans oyuncususunuz ama arkadaşlarınız sizi oynatmamak için sırayla defansa geçiyorlar.Sonra biri sakatlansa oynatacak adam kalmadığında Hadi gel sen de oyna dese çıkıp güle oynaya oynayabilir misiniz ?

Takımda Stoper yokken Servet sapa sağlamken 4-5 maç oynatılmadı yerine Hakan Balta oynatıldı.Şimdi takımda stoper yokken Serveti oynatmazsan elbette özgüveni düşecek, Morali bozulacak ve Hocanın kendisine güvenmediğini düşünecek.Dünyanın her yerinde böyledir.Oyuncuna güvenmezsen onla dalga geçersen ondan yararlanamazsın..

Hakan'ın stoperde oynatıldığını hatırlamıyorum. Keşke hep Hakan oynatılsaydı! İki İspanya milli maçında Hakan'ı stoperde gördük. Mükemmel oynamıştı. Ama ondan sonra ne Rijkaard ne de Hagi Hakan'a stoperde şans verdiler. Arada bir hata yapan Servet ve Gökhan oynadılar hep.
  11. 26.01.2011, 18:24 Mesaj #3611

Servet + 3m euro'ya Chivu'yu verirler mi acaba? Servet'te baya iyidir hani. Rövasata goller falan affetmez yani... Hemde genc.
  12. 26.01.2011, 18:27 Mesaj #3612

Mete Alparslan, post: 2102492 Nickli Üyeden Alıntı

Servet + 3m euro'ya Chivu'yu verirler mi acaba? Servet'te baya iyidir hani. Rövasata goller falan affetmez yani... Hemde genc.

Rusya klüpleri dışında Servet'in avrupada bu saatten sonra alanı olmaz.
  13. 26.01.2011, 18:36 Mesaj #3613

Merih İnce, post: 2102263 Nickli Üyeden Alıntı

İki maç iyi oynar hemen ortaya çıkıyor Servet'i aklama operasyonu timi.Ama Trabzon gibi maçlardan sonra kafalarını kuma gömerler.Skor taraftarına Servet gibileri müstehak.

Takimin futbolcusunun iyi oynadigi mactan sonra 3 ay once kotu oynadigi bir maci ortaya cikarip herkese ibret vermeye calismak nasil bir leshlik, nasil bir koalalik, nasil bir baykushluktur???
  14. 26.01.2011, 18:39 Mesaj #3614

Hayri F. Cund, post: 2102568 Nickli Üyeden Alıntı

Takimin futbolcusunun iyi oynadigi mactan sonra 3 ay once kotu oynadigi bir maci ortaya cikarip herkese ibret vermeye calismak nasil bir leshlik, nasil bir koalalik, nasil bir baykushluktur???

Ağır ol. Göstermek istediğim istikrarlı dediğiniz, taptığınız adamın iki maç sonra ne olup olmayacağının bilinmemesi. Hiçbir allahın kulu Ankaragücü maçındaki olayların bana sıradan bir hata olduğuna inandıramaz. Yarın öbür gün çıkar Hagi'ye karizmamı çizdin derse bu sefer baltayı sağlam taşa vurur.Kimse Rijkaard gibi merhamette etmez.
  15. 26.01.2011, 18:41 Mesaj #3615

Merih İnce, post: 2102602 Nickli Üyeden Alıntı

Ağır ol. Göstermek istediğim istikrarlı dediğiniz, taptığınız adamın iki maç sonra ne olup olmayacağının bilinmemesi. Hiçbir allahın kulu Ankaragücü maçındaki olayların bana sıradan bir hata olduğuna inandıramaz. Yarın öbür gün çıkar Hagi'ye karizmamı çizdin derse bu sefer baltayı sağlam taşa vurur.Kimse Rijkaard gibi merhamette etmez.

Tabii inandiramaz, belli ki Servet seni dolandirmis. Adama karsi kinle yuklenmissin.

Onu birak da kimsenin Servet'e taptigi yok k.cindan uydurma. Iyi, yeterli diyoruz sadece.