1. 26.01.2011, 18:41 Mesaj #3616
    Cevap: #76 Servet Çetin

görende sanki herkes her maç on numara oynuyor. Futbolcu bu sonuçta insan yani Koca sezonda elbet hataları olucaktır bu onun kötü olduğunu göstermez.
  2. 26.01.2011, 19:10 Mesaj #3617

Neyse siz Servet'e güven ortamını aşılayın, öpleyin koklayın mazallah güvenilmeyen yerde oynayamıyor beyefendi.
  3. 26.01.2011, 19:12 Mesaj #3618

Merih İnce, post: 2102825 Nickli Üyeden Alıntı

Neyse siz Servet'e güven ortamını aşılayın, öpleyin koklayın mazallah güvenilmeyen yerde oynayamıyor beyefendi.

Cok coolsun yea
  4. 26.01.2011, 19:44 Mesaj #3619

Servet'in 6 büyük hatası !

Trabzon’un ilk golünde topu Engin’e kaptıran Servet kritik hatalarına bir yenisini ekledi.

Sturm Graz-G.Saray: Graz’ın attığı tek gol, Servet Çetin’in rakibine kaptırması sonucu geldi. Gruptan namağlup çıkma şansı kayboldu.

Galatasaray-Metalist Kharkiv: Top ayağında iken rakibine kaptırdı, Kharkiv böylece gol attı. Galatasaray liderliği kaptırdı.

G.Saray-Atletico Madrid: İspanyolların attığı 2. golde kolay çalım yedi. Tur son dakikalarda gitti.

Sivasspor-Galatasaray: Sivas’ın attığı ikinci golde kaleciden dönen topta rakibe topu vurdurması.

Galatasaray-Karpaty Lviv: Ukrayna temsilcinin attığı ilk gol, Servet’in hatasından kaynaklandı. Kale önünde Kuznetsov’u kontrol edemedi.

Trabzonspor-Galatasaray: Trabzonspor’un attığı ilk golden önce Engin Baytar’a topu kaptırıp rakibinden bir de çalım yedi.

Yakında güncellenecektir...
  5. 26.01.2011, 22:31 Mesaj #3620

Merih İnce, post: 2102602 Nickli Üyeden Alıntı

Ağır ol. Göstermek istediğim istikrarlı dediğiniz, taptığınız adamın iki maç sonra ne olup olmayacağının bilinmemesi. Hiçbir allahın kulu Ankaragücü maçındaki olayların bana sıradan bir hata olduğuna inandıramaz. Yarın öbür gün çıkar Hagi'ye karizmamı çizdin derse bu sefer baltayı sağlam taşa vurur.Kimse Rijkaard gibi merhamette etmez.

Hagi de sebepsiz yere ve en iyi oynadığı bir maçtan sonra kadroya almaz,antrenmanda keyifsiz diye ''Takımda karizması olan oyuncular kadroya giremeyince surat asmayacak'' diye üstüne üstüne giderse emin ol ona da ''Karizmamı bıraktın?'' der Servet,bu nefis müdafaasına girer,anlayın artık...
  6. 26.01.2011, 22:56 Mesaj #3621

Mete Alparslan, post: 2102492 Nickli Üyeden Alıntı

Servet + 3m euro'ya Chivu'yu verirler mi acaba? Servet'te baya iyidir hani. Rövasata goller falan affetmez yani... Hemde genc.

Şaka bir yana millet hala akıllanamadı. Daha savunsunlar bu karakter fakiri Servet'i.
  7. 26.01.2011, 23:01 Mesaj #3622

Semih Yüksel, post: 2103103 Nickli Üyeden Alıntı

Trabzon’un ilk golünde topu Engin’e kaptıran Servet kritik hatalarına bir yenisini ekledi.

Sturm Graz-G.Saray: Graz’ın attığı tek gol, Servet Çetin’in rakibine kaptırması sonucu geldi. Gruptan namağlup çıkma şansı kayboldu.

Galatasaray-Metalist Kharkiv: Top ayağında iken rakibine kaptırdı, Kharkiv böylece gol attı. Galatasaray liderliği kaptırdı.

G.Saray-Atletico Madrid: İspanyolların attığı 2. golde kolay çalım yedi. Tur son dakikalarda gitti.

Sivasspor-Galatasaray: Sivas’ın attığı ikinci golde kaleciden dönen topta rakibe topu vurdurması.

Galatasaray-Karpaty Lviv: Ukrayna temsilcinin attığı ilk gol, Servet’in hatasından kaynaklandı. Kale önünde Kuznetsov’u kontrol edemedi.

Trabzonspor-Galatasaray: Trabzonspor’un attığı ilk golden önce Engin Baytar’a topu kaptırıp rakibinden bir de çalım yedi.

Bi de Sabrinin yaptığı defans hatalarını çıkarsan şuraya Roman olur.Zorlamaya gerek yok yani.Yazsan Neillin de defans hatalarını yazarsın buraya.Çoğu büyütülmemesi gereken hatalar.Servetin kusursuz oynamasını mı bekliyorsunuz ? Saçma ve zorlama bir tespit.

Şunu da eklemeliyim ki yediğimiz her gol de illaki bir oyuncunun hatası vardır.Futbol hatalar oyunudur..
  8. 26.01.2011, 23:17 Mesaj #3623

Semih Yüksel, post: 2103103 Nickli Üyeden Alıntı

defans adamı yada insandeğilmi hata yapamazmı yani.Terry de hata yapıyor Ferdinannda yapıyor Vidicte yapıyor Pique de yapıyo Puyolda yapıyor bu hataları.
  9. 26.01.2011, 23:53 Mesaj #3624

Servet hata yapabilir, hatta çok aşırıya kaçabilir buna asla laf etmem. Ama ''bu sene zaten başarısız olursa hoca da gider'' demesine, ''bana güvenilen yerde başarılı olurum'' demesine, ''güvenmezseniz başarılı olmam'' demesine laf ederim arkadaş ben. Hayri, Servet'in yediği adam Rijkaard değil de Hagi olsa şuan tavrın 12497104971 derecede değişirdi üstad kusura bakma ama. Bunun örneği de yeterince mevcut.

Mesela Misimovic-Hagi olayı. Misimovic kesinlikle haksızdır, haketmiştir tavrını takındın, Hagi efsanedir yapmayın etmeyin dedin. Oysa ki Lincoln-Bülent olayında banane bülent efsaneyse, Lincoln ulan bu dedin. Kaldı ki Misimovic Lincoln'ün yaptıklarının 140814011 katını hem milli takım bazında hem de kulüp bazında göstermiştir.

Servet yarın öbür gün Hagi'yi sevmez, Skibbe ve Rijkaard'ı yediği gibi yer Hagi'yi de. O zaman şuan Servetçi olan herkes Hagi sevgisinden dolayı Servet'e küfür eder. Bunların başında da Hayri Üstad geliyor maalesef.

Bırakın arada yeni efsaneler çıkartalım. Rijkaard, Skibbe gibi. Bu adamların ''futbolcu'' tarafından harcanmasına izin vermeyin yahu.
  10. 27.01.2011, 00:18 Mesaj #3625

Okan Çelik, post: 2104881 Nickli Üyeden Alıntı

Servet hata yapabilir, hatta çok aşırıya kaçabilir buna asla laf etmem. Ama ''bu sene zaten başarısız olursa hoca da gider'' demesine, ''bana güvenilen yerde başarılı olurum'' demesine, ''güvenmezseniz başarılı olmam'' demesine laf ederim arkadaş ben. Hayri, Servet'in yediği adam Rijkaard değil de Hagi olsa şuan tavrın 12497104971 derecede değişirdi üstad kusura bakma ama. Bunun örneği de yeterince mevcut.

Mesela Misimovic-Hagi olayı. Misimovic kesinlikle haksızdır, haketmiştir tavrını takındın, Hagi efsanedir yapmayın etmeyin dedin. Oysa ki Lincoln-Bülent olayında banane bülent efsaneyse, Lincoln ulan bu dedin. Kaldı ki Misimovic Lincoln'ün yaptıklarının 140814011 katını hem milli takım bazında hem de kulüp bazında göstermiştir.

Servet yarın öbür gün Hagi'yi sevmez, Skibbe ve Rijkaard'ı yediği gibi yer Hagi'yi de. O zaman şuan Servetçi olan herkes Hagi sevgisinden dolayı Servet'e küfür eder. Bunların başında da Hayri Üstad geliyor maalesef.

Bırakın arada yeni efsaneler çıkartalım. Rijkaard, Skibbe gibi. Bu adamların ''futbolcu'' tarafından harcanmasına izin vermeyin yahu.

Boyle pis bir mesaji baskasi yazsa kufur ederdim ama sen yazdigin icin ibaresi koyuyorum.

Oncelikle benim herhangi bir konuda sabit bir fikrim yoktur. Yani bir tarafi kesin hakli, digerini haksiz ilan etmem. Konuya her yonunden bakarim.

Bulent-Lincoln olayina bakalim. Bulent Galatasaray'in basina gecmeden evvel televizyon programinda cikip ben olsam Lincoln'u oynatmam dedi. Sonra sistematik bir bicimde Lincoln'u takimdan uzaklastirdi. Lincoln'le olan sorununda onun haksiz oldugunu soyledim. Ayni Bulent Kewell'i da 90. dakikada oyuna alip kendince hava yapti da dedim, sirf Lincoln sevgimden dolayi bunlari diyorum dusunulmesin diye. Sonra futbolculugundan sonraki Bulent benim efsanem degil dedim, Galatasaray'in jubile teklifini reddedim Gencler'e giden, orda da taraftarlara hareket yapan adam efsane degildir zaten dedim. Takima gelmeden once taktigi futbolcuyu sirf egosu ugruna takimdan uzaklastiran adam adam degildir dedim. Ama mesela herkes burdan sectigini aliyor ki bu yanlis, ben tum yonleriyle soyluyorum olayi.

Hagi-Misimovic olayina gelelim. Misimovic kesinlikle haksizdir, haketmistir tavrini takinmadim. Sunu dedim, bu adam oyundan cikinca direk soyunma odasina gidiyorsa, birkac gun sonra aralarinda antremanda tartisma ciktiysa kesin birsey olmustur dedim. Ha olmus mudur? Hayir, bu sadece bir tahmin. Sonra da dedim ki Misimovic gibi bir oyuncunun harcanmasi yanlistir, para cezasi ya da bir maclik yedekte oturtularak gozdagi verilmesiyle gecistirilebilirdi dedim. Bunlarin hepsini yazdim, ama secip secip onume koyuyorsunuz. Misimovic-Hagi olayiyla Lincoln-Bulent olayi ayni degil. Hagi'nin Misimovic'le ilgili bir onyargisi yoktu. Bulent'in ise Lincoln'le derdi vardi. Lincoln Bulent'e onu oynatmadigi, en kritik macta oyundan aldigi icin kizdi, "why coach?" dedi ("fuck off" degil). Misimovic SOL KANAT oynadigi icin Hagi'ye tavir takindi. Iki olay birbirinden farkli.

Servet-Rijkaard isine gelelim. Servet'in Rijkaard hakkinda yaptigi aciklamalar onun cehaletidir lafini birkac sayfa once ettim. Futbolcuya guvenilmezse basarisiz lafi gayet dogru. Teknik direktor bir lider, bir ogretmendir. Cikip "bu adamlar kalitesiz" dersen, onlardan senin icin oynamalarini bekleyemezsin. Rijkaard o konuda hatalidir. Bu da Servet'in performansini etkilemistir. Ozellikle de stoper mevksinde oynayan bir oyuncu icin konsantrasyon cok onemlidir. Servet'in de en onemli ozelligi 90 dakika boyunca hirsi, motivasyonu ve konsantrasyonuyla mucadele etmesidir. Rijkaard doneminde bu sorunlar bas gosterdi. Rijkaard'in basini yemek degildir o. Skibbe doneminde farkliydi mesela. Yaptigi hatalar sistemden kaynaklaniyordu. Skibbe doneminde Sabri ve Arda'nin takimi bozdugunu dusunuyorum, eski topcularin da etkisiyle. (bence) Uzamasin diye yazmiyorum.

Servet yarin obur gun Hagi'yi sevmezse Hagi ne yapmis diye bakarim. Tipki Misimovic-Hagi, Servet-Rijkaard ve Bulent-Lincoln olaylarinda oldugu gibi. Hicbir seyde bu adami severim, sunu sevmem diye taraf tutup onu koru korune savunmam. Ha, sadece Hagi'ye yaparim belki ama Misimovic olayinda kesinlikle oyle birsey yapmadim.
  11. 27.01.2011, 00:26 Mesaj #3626

Üstad sadece tek bir şey diyeceğim ve seninle tartışmayı keseceğim. Severim, sayarım, taparım sana. ama tek soru;

Babanı kaybettiğin gün, antremanda oyuncunu yedek bırakıyorsun. O adam da gelip sana n'apıyorsun? karizmamı çizdin tarzında laflar söylüyor. Küfür mü edersin, onu orada döver misin?
  12. 27.01.2011, 00:27 Mesaj #3627

Okan Çelik, post: 2105069 Nickli Üyeden Alıntı

Üstad sadece tek bir şey diyeceğim ve seninle tartışmayı keseceğim. Severim, sayarım, taparım sana. ama tek soru;

Babanı kaybettiğin gün, antremanda oyuncunu yedek bırakıyorsun. O adam da gelip sana n'apıyorsun? karizmamı çizdin tarzında laflar söylüyor. Küfür mü edersin, onu orada döver misin?

Doverim.
  13. 27.01.2011, 00:29 Mesaj #3628

Okan Çelik, post: 2105069 Nickli Üyeden Alıntı

Ver elini öpücem.

Burada çoğu insan gibi oooo Servet gitsin falan filan diyen bir adam değilim çünkü endüstriyel futbolda artık futbolcu karakterinin arka planda kaldığı istikrar ve performansın öne çıktığı bence bir gerçek. Ama Servet'in bu yaptığı cidden hayvanlık.
  14. 27.01.2011, 00:30 Mesaj #3629

Hayri demek ki bi tek bana öyle gelmiyormuş.Okan da sana dediklerimi söylemiş :ays:
  15. 27.01.2011, 00:31 Mesaj #3630