1. 27.01.2011, 00:32 Mesaj #3631
  2. 27.01.2011, 00:36 Mesaj #3632
    Cevap: #76 Servet Çetin

Ben kendimi savundum ve gerekcelerimi saydim, bir daha soyledigim seyleri yalan yanlis anlayip "boyle dedin", "buna boyle dediydin suna farkli diyon" demeyin.
  3. 27.01.2011, 00:38 Mesaj #3633

Rijkaard, Servet'i orada dövmediğin için adam değilsin diyebilirim o zaman dimi Cund reis?
  4. 27.01.2011, 00:39 Mesaj #3634

Servet oyle birsey yaptiysa haksizdir, kalkip o hareketi savunacak halim yok. Ayrica Servet savunucularinin temsilcisi niye ben secildim bilmiyorum. Servet durup dururken Rijkaard'i satti, p.c adam bandwagonuna dur dedigim icin olabilir ama benden daha hararetli savunan adamlar vardi.
  5. 27.01.2011, 01:41 Mesaj #3635
  6. 27.01.2011, 02:52 Mesaj #3636

Almeira maçını izleyenler Piquenin yaptıklarını gördü mü acaba? Servetin Galatasaraya geldiğinden beri yaptığı hataların hepsini bir maçta yaptı Oyuncu yargılarken insan olduğu unutulmamalı.
  7. 27.01.2011, 12:07 Mesaj #3637

Okan Çelik, post: 2105069 Nickli Üyeden Alıntı

Üstad sadece tek bir şey diyeceğim ve seninle tartışmayı keseceğim. Severim, sayarım, taparım sana. ama tek soru;

Babanı kaybettiğin gün, antremanda oyuncunu yedek bırakıyorsun. O adam da gelip sana n'apıyorsun? karizmamı çizdin tarzında laflar söylüyor. Küfür mü edersin, onu orada döver misin?

Önceki yorumlara bakmadan,cevabı verilmiş şeyleri işine geldiği tarafından alıp defalarca ortaya koymak sizi haklı çıkarmayacağı gibi,forum kalitesini de düşürüyor...

Bir kaç defa yazmak zorunda kaldım,olayın doğrusu atlanmasın diye ve Servete haksızlık yapıldığını düşündüğümden,yoksa babamın oğlu değil...

Olay basında ayrıntısıyla yer aldı:Çok iyi oynadığı bir maçtan sonra Karabük maçında kadroya almadı,olabilir.Servetin de direkt bir tepkisi olmadı zaten.Servet gibi maç oynama iştahı yüksek ve konsantrasyonunu böyle sağlayabilen bir adam bu durumda çok keyifli olamaz haliyle...Lider pozisyondaki bir adamın bu durumdaki oyuncusuna söyleyeceği laf mıdır ''Takım içinde karizması olan oyuncular kadroya giremediği zaman surat asmasın'' çıkışması?...O sözün üzerine ''Karizmamı bıraktın?'' lafını ediyor Servet.Zaten geçen sezon sonundan beri durumu tartışılır hale getirildiği için nefis müdafaası yapıyor,hakaret etmeden,ölçülü ve söylenen söze cevap olarak...Şu olayın gelişiminde F.R. ın babasının vefatıyla bir ilgi kuramıyorum...

''İçkiliyken namaza yaklaşmayın'' dan ''namaza yaklaşma'' kısmını almaktan farkı yok...
  8. 27.01.2011, 12:39 Mesaj #3638

Burak Canaslan, post: 2106397 Nickli Üyeden Alıntı

Önceki yorumlara bakmadan,cevabı verilmiş şeyleri işine geldiği tarafından alıp defalarca ortaya koymak sizi haklı çıkarmayacağı gibi,forum kalitesini de düşürüyor...

Bir kaç defa yazmak zorunda kaldım,olayın doğrusu atlanmasın diye ve Servete haksızlık yapıldığını düşündüğümden,yoksa babamın oğlu değil...

Olay basında ayrıntısıyla yer aldı:Çok iyi oynadığı bir maçtan sonra Karabük maçında kadroya almadı,olabilir.Servetin de direkt bir tepkisi olmadı zaten.Servet gibi maç oynama iştahı yüksek ve konsantrasyonunu böyle sağlayabilen bir adam bu durumda çok keyifli olamaz haliyle...Lider pozisyondaki bir adamın bu durumdaki oyuncusuna söyleyeceği laf mıdır ''Takım içinde karizması olan oyuncular kadroya giremediği zaman surat asmasın'' çıkışması?...O sözün üzerine ''Karizmamı bıraktın?'' lafını ediyor Servet.Zaten geçen sezon sonundan beri durumu tartışılır hale getirildiği için nefis müdafaası yapıyor,hakaret etmeden,ölçülü ve söylenen söze cevap olarak...Şu olayın gelişiminde F.R. ın babasının vefatıyla bir ilgi kuramıyorum...

''İçkiliyken namaza yaklaşmayın'' dan ''namaza yaklaşma'' kısmını almaktan farkı yok...

Alakası var. Hatta oldukça fazla alakası var. Ben arkadaşımın babasının cenazesine gittiğimde çocuğa ''nasılsın'' derken çekindim. Moral vermeye bile çalışamadım. Ama Servet efendi karizma mı bıraktın sorusunu yöneltebiliyor.

Kimse hatasına laf etmiyor beyler. Lafımız 105 senelik kulübü bu oyuncular babasının malı gibi görüyor, ona göre konuşup hareket ediyor. Hadi Fatih Terim'e ''karizma mı bıraktın'' desin de görelim. Yer mi böyle bir şeyi Terim'e söylemek?
  9. 27.01.2011, 14:48 Mesaj #3639

Cuma Altunay, post: 2105817 Nickli Üyeden Alıntı

Almeira maçını izleyenler Piquenin yaptıklarını gördü mü acaba? Servetin Galatasaraya geldiğinden beri yaptığı hataların hepsini bir maçta yaptı Oyuncu yargılarken insan olduğu unutulmamalı.

Servet'in kariyeri boyunca yaptığı en iyi şeyleri de Pique bir maçta yapabiliyor.
  10. 27.01.2011, 15:32 Mesaj #3640

Cuma Altunay, post: 2105817 Nickli Üyeden Alıntı

Servetin Galatasaraya geldiğinden beri yaptığı hataların hepsini bir maçta yaptı

Mübalağa sanatının da bir sınırı var.
  11. 27.01.2011, 20:53 Mesaj #3641

Okan Çelik, post: 2106545 Nickli Üyeden Alıntı

Alakası var. Hatta oldukça fazla alakası var. Ben arkadaşımın babasının cenazesine gittiğimde çocuğa ''nasılsın'' derken çekindim. Moral vermeye bile çalışamadım. Ama Servet efendi karizma mı bıraktın sorusunu yöneltebiliyor.

Kimse hatasına laf etmiyor beyler. Lafımız 105 senelik kulübü bu oyuncular babasının malı gibi görüyor, ona göre konuşup hareket ediyor. Hadi Fatih Terim'e ''karizma mı bıraktın'' desin de görelim. Yer mi böyle bir şeyi Terim'e söylemek?

Peki madem öyle örnekledin;cenaze evinde babası ölen arkadaşın sana dönüp birkaç gün önceki,seninde kendini haksızlığa uğramış hissettiğin gündelik bir olayı hatırlatıp,üstüne üstüne gelir,maraz ararsa ne yaparsın?...Ben olsam ya başın sağolsun der çekip giderim,ya da cevabımı veririm,ölçülü bir şekilde tabi...

Fatih Terim o dehşet egosuna rağmen yararlanmayı düşündüğü adamın gönlünü almasını bilir,o tür saçmalıklar yapmaz.Kadroda düşünmüyorsa da hesabını keser...

Zaten F.R. ın en büyük zaafı da yöneticilere karşı olsun,futbolculara karşı olsun gerektiğinde net bir tavır koyamaması idi...Gelişine en çok sevinenlerden biriydim,tam bir hayal kırıklığı yaşattı,bu sezona onunla başlanması bile hata idi,Gerets ve Skibbe ye yapılan yanlışlar yönetimi frenledi diye düşünüyorum...Futbolculuğuna hayran olduğum,kendi altın 11 imde hep yer verdiğim Rijkaard ın teknik direktörlük kariyerinin Barcelona da başladığı ve orada bittiği kanaatindeyim;bir daha üst düzey bir takımda görev alması da,hatırı sayılır bir başarı yakalaması da pek mümkün gelmiyor bana;teknik direktörlük için gerekli hırs ve hevesini kaybetmiş gördüğümden...
  12. 27.01.2011, 20:56 Mesaj #3642

Frank Rijkaard değil, futbolcular hayal kırıklığı yarattı. İlk sezonunda fırtına gibiydik maşallah. Ligi basit hatalarla son haftalarda, Avrupa ligini de hakem ve Servet'in hatalarıyla kaybettik. Kaybettiğimiz takım da gitti kupayı aldı.
  13. 27.01.2011, 20:56 Mesaj #3643

Öyle yada böyle sene sonu güle güle denmeli.Umarım biraz eli yüzü düzgün oynamaya devam ederde para kazanırız.
  14. 27.01.2011, 21:47 Mesaj #3644
  15. 27.01.2011, 21:48 Mesaj #3645

Semih Yüksel, post: 2109587 Nickli Üyeden Alıntı

Frank Rijkaard değil, futbolcular hayal kırıklığı yarattı. İlk sezonunda fırtına gibiydik maşallah. Ligi basit hatalarla son haftalarda, Avrupa ligini de hakem ve Servet'in hatalarıyla kaybettik. Kaybettiğimiz takım da gitti kupayı aldı.

Masallah masallah.

Ilk 3 hafta firtina gibiydik.