1. 28.01.2011, 22:26 Mesaj #3661
    Cevap: #76 Servet Çetin

Okan Çelik, post: 2115896 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard kalitesiz dedi, Servetgiller yedi.

Skibbe'nin yardımcıları kovuldu, otoritesi zaten bitti diye Servetgiller yedi.

Hagi için ne diyecekler? Çok otoriter.

Onun yerine gelen Hakan Şükür için ne diyecekler? Belli başlı tuttuğu adamlar var, onları ayırıyor bizden.

Onun yerine gelen Ergün için ne diyecekler? Hiç antreman yapmıyoruz.

Farkına varın beyler şu işin. Takımınızda bu tarz oyuncular varsa Mourinho çevirmen bile olsa -öyle bir teknik ekibe sahip olsanız- başarılı olamazsınız. İş hocada değil topçuda bitiyor çünkü.

takımla arandaki iletişimi kuramazsan kalamazsın F.Terim Milano'dan giderken gönderenler Costacuta ,Inzaghi bunların çetesiydi.Fenerbahce'de Alex ve çetesi vardı onlara dokunan Aykut Hoca yandı ,bir ayağı çukurda.Santos'ta Dorival Junior 18 yaşında Neymar'ı kadroya almadı diye görevinden alındı.Böyle örnekleri çoğaltabiliriz siz takımda otorite kuramazsanız ,isminiz sizi bir yere kadar taşır ondan sonra gerçekler başlar.Bugün Hagi'nin teknik adamlık bilgisi daha mı iyi Rijkaard'dan ama fark ne otorite ,saygı,sevgi.Hem Skibbe hem Riji çok rahat davrandılar geldikleri yere adapte olamadılar.Her şeye rağmen Skibbe kalabilirdi ama Rijkaard'ı yaptıklarıyla değerlendirirsek gitmesi 2 taraf için de en ideali oldu.
  2. 28.01.2011, 22:42 Mesaj #3662

Yemin etmiştim bu konuda tartışmayacağım diye girmiyorum o yüzden. Peki dediğin gibi olsun.
  3. 28.01.2011, 22:54 Mesaj #3663

Okan Çelik, post: 2115880 Nickli Üyeden Alıntı

Skibbe gibi futbol reisi bi adamı yiyen de Servetgillerdi.

Bence Skibbe'yi oyuncular yemedi lincoln, hakan, servet, en iyi dönemlerini Skibbe'yle yaşadılar, oyuncular seviyordu hocayı. Yönetim yedi başını Skibbe'nin, devre arası pekala Meira yerine(satılması dogru karardı bence) Neill alınabilirdi. Yine Makukula bize önerilmişti, olmadı Bolton'a kiraya gitti Makukula. Bir de sağ açık gerekiyordu; ne Arda ne Kewell sağ açık oynayamıyordu.

Yönetim ise meira'yı satıp hiç adam almadı. Neill 1m euro, Makukula kiralık, bir tek sag açık alacaklardı pekala Meira'dan gelen para yeterdi ama yapmadılar hocanın başarısızlıgına çanak tutular biraz, şimdi bin pişmandılar. O sene UEFA'da final oynayabilirdik.
  4. 28.01.2011, 22:57 Mesaj #3664

Mehmet Yalcin, post: 2116041 Nickli Üyeden Alıntı

Bence Skibbe'yi oyuncular yemedi lincoln, hakan, servet, en iyi dönemlerini Skibbe'yle yaşadılar, oyuncular seviyordu hocayı. Yönetim yedi başını Skibbe'nin, devre arası pekala Meira yerine(satılması dogru karardı bence) Neill alınabilirdi. Yine Makukula bize önerilmişti, olmadı Bolton'a kiraya gitti Makukula. Bir de sağ açık gerekiyordu; ne Arda ne Kewell sağ açık oynayamıyordu.

Yönetim ise meira'yı satıp hiç adam almadı. Neill 1m euro, Makukula kiralık, bir tek sag açık alacaklardı pekala Meira'dan gelen para yeterdi ama yapmadılar hocanın başarısızlıgına çanak tutular biraz, şimdi bin pişmandılar. O sene UEFA'da final oynayabilirdik.

Servet'in Skibbe dönemi mikforonlara yaptığı açıklama:

''Böyle sistem olmaz.''
  5. 28.01.2011, 23:36 Mesaj #3665

Merih İnce, post: 2116054 Nickli Üyeden Alıntı

Servet'in Skibbe dönemi mikforonlara yaptığı açıklama:

''Böyle sistem olmaz.''

Cevap bırakmamışşın bana. Servet tam olarak bunu demişti maç sonu uzatılan mikrofona. Böyle sistem olmaz, herkes ileride biz çok zorlanıyoruz geride. Evet şikayet edersin ama bunu basına değil hocaya yaparsın direk.
  6. 29.01.2011, 16:45 Mesaj #3666

Ahmet DOGAN, post: 2115923 Nickli Üyeden Alıntı

takımla arandaki iletişimi kuramazsan kalamazsın F.Terim Milano'dan giderken gönderenler Costacuta ,Inzaghi bunların çetesiydi.Fenerbahce'de Alex ve çetesi vardı onlara dokunan Aykut Hoca yandı ,bir ayağı çukurda.Santos'ta Dorival Junior 18 yaşında Neymar'ı kadroya almadı diye görevinden alındı.Böyle örnekleri çoğaltabiliriz siz takımda otorite kuramazsanız ,isminiz sizi bir yere kadar taşır ondan sonra gerçekler başlar.Bugün Hagi'nin teknik adamlık bilgisi daha mı iyi Rijkaard'dan ama fark ne otorite ,saygı,sevgi.Hem Skibbe hem Riji çok rahat davrandılar geldikleri yere adapte olamadılar.Her şeye rağmen Skibbe kalabilirdi ama Rijkaard'ı yaptıklarıyla değerlendirirsek gitmesi 2 taraf için de en ideali oldu.

Sende hala Serveti savunuyosan sende servetgillerden olan taraftasın demek ve zaten sizin gibi olan taraftar grupları protestolar flan filanlar yapıo yazık valla acıyorum sizlere
  7. 29.01.2011, 21:04 Mesaj #3667

Neyseki bariz hatası gol olmadı bugün. Tebrik ediyorum kendisini.
  8. 29.01.2011, 21:08 Mesaj #3668
  9. 29.01.2011, 21:13 Mesaj #3669
  10. 29.01.2011, 21:14 Mesaj #3670

Misbah Kurtulmuş, post: 2121815 Nickli Üyeden Alıntı

Maçta ciddi bir hata yapmasına rağmen Adam gibi oynayan tek futbolcuydu..

Alıştık artık
  11. 29.01.2011, 21:15 Mesaj #3671

"Bir yıldız futbolcunun kafasını tekmeleyen savunmacıya çok az rastlanır. Maalesef Servet gibi kazmalar futbolcu oluyor."

Maradona

Her maç sonrası buradayım olm.Tamam senden rezil oynayan futbolcular var ama her yenilgi sonrasında seni anacağım.Sen ve yancıların takımdan gidene kadar rahat yok bana.
  12. 29.01.2011, 21:16 Mesaj #3672

En iyisiydi takımın ama bu akşam ben oynasam bende olurdum o kadar kalitesiz bir takımız
  13. 29.01.2011, 21:17 Mesaj #3673

Semih Yüksel, post: 2121896 Nickli Üyeden Alıntı

Alıştık artık

De adam 1 hata yaptı 10 tane de kritik müdale yaptı.Sabri,İnsua,Hakanının rezilliklerini tek başına topladı.Bundan sonra kimse Insua demesin.Sabride Avrupaya mı gidiyor artık.Hakan da futbolu bıraksın artık bu ne rezillik ya...
  14. 29.01.2011, 21:18 Mesaj #3674
  15. 29.01.2011, 21:18 Mesaj #3675

Hakan Balta,Bam gibilerini zamanında savunup laflarını yiyenler Servet konusunda yemeye hazırlansın. Dönüşleri tek tek göreceğim.