1. 02.02.2011, 15:11 Mesaj #3751
    Cevap: #76 Servet Çetin

Onur Gürel, post: 2141006 Nickli Üyeden Alıntı

Serveti bamla aynı kefeye koyan adam futboldan anlamıyodur

Teşekkür ederim.
  2. 02.02.2011, 15:34 Mesaj #3752

Servet bu takımın beyni olmuş kazansak onun sayesinde kazanıyoruz kaybetsek onun sayesinde kaybediyoruz.O kadar acınacak haldeyizki gol atmayı savunma oyuncusundan bekliyoruz.Forvet bulamıyoruz ki...
  3. 02.02.2011, 16:25 Mesaj #3753

Hantal ve Hatalı! Stoperde oynamaması için santrafor oynamasına bile razıyım.
  4. 02.02.2011, 16:27 Mesaj #3754

Tarık Erkır, post: 2140977 Nickli Üyeden Alıntı

Servet, takımın leş yerlileri arasında gösterilecek bir adam değil. İyi/kötü oynadığı her maç sonrasında onu karalamaya çalışanlara, milletin futbolcu sandığı G.Zan müstehak..

Oha.Gökhan bi sakatlanmasın Servet'i top diye sektirir gelişine 90 a asar.
  5. 02.02.2011, 16:29 Mesaj #3755
  6. 02.02.2011, 16:30 Mesaj #3756
  7. 02.02.2011, 16:31 Mesaj #3757

Bu kulübün başına gelen en büyük sorunlardan biri.
  8. 02.02.2011, 16:31 Mesaj #3758

Stoper dediğin adam herşeyden önce vücudunu kullanmayı bilecek; yeri geldi mi kemik gibi olacak. G.Zan fiziğinin f'sini kullanamıyor! Omzunun kontrolüne girmiş, futbolcu demeye bin şahit bir adam! Ama ayağı o..uruktan iki pas yapıyor diye Servet'ten iyi görülebiliyor. Fazla Barcelona izlemek, FM gençliğinin beynine işte böyle zarar veriyor!
  9. 02.02.2011, 16:32 Mesaj #3759

Tarık Erkır, post: 2141332 Nickli Üyeden Alıntı

Stoper dediğin adam herşeyden önce vücudunu kullanmayı bilecek; yeri geldi mi kemik gibi olacak. G.Zan fiziğinin f'sini kullanamıyor! Omzunun kontrolüne girmiş, futbolcu demeye bin şahit bir adam! Ama ayağı o..uruktan iki pas yapıyor diye Servet'ten iyi görülebiliyor. Fazla Barcelona izlemek, FM gençliğinin beynine işte böyle zarar veriyor!

1) Saçmalıyorsun.

2) Forum klişeleriyle kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun.

Orjinal bir fikrin olduğunu düşünmüyorum.
  10. 02.02.2011, 16:32 Mesaj #3760

Tarık Erkır, post: 2141332 Nickli Üyeden Alıntı

Heee feme gençliği.Son iki senedir tek bir sarı kart görmemiş adam stoper falan olamaz.Rakiplerine göz markajı uygulamak ve sümkürmek dışında herhangi bir faydasını göremedik 2008'den beri.
  11. 02.02.2011, 16:38 Mesaj #3761

Takımın yerlileri o kadar kötü ki,Servet'i bile takımın iyi yerlilerinden biri olarak lanse edebilen insanlar var
  12. 02.02.2011, 16:40 Mesaj #3762

İşinize gelir-gelmez, benim düşüncelerim bunlar. Kimseyle Servet için ya da 5 kuruşluk topçu Gökhan için atışmaya girmem.
  13. 02.02.2011, 16:43 Mesaj #3763

Pozisyon bilgisi yok bir defa Servet 'te. Bunu elendiğimiz o isimsiz Avrupa takımıyla yapılan maçta basit bir örnekle bir arkadaş çok güzel göstermişti resimlerle. İkinci konu Servet konuşmasını bilmiyor. Türkiye 'de futbolcu gönderilmez hoca gönderilir takım başarısız olduğu zamanlarda ve Servet her Tv karşısına geçtiğinde ileri geri konuşarak zaten çapını belli etti. Galatasaray 'a yakışmıyor. Geçen senelerden beri kornerlerden yediğimiz golün haddi hesabı yoktu. Bazı pozisyonların Servet 'le alakası olmayabilir ama alakası olan çok pozisyon da gördük.

Top tekniği zayıf, hızlanması iyi ama çabukluğu çok kötü. En iyi yaptığı şey vücudunu kullanmak işte rakip üzerinde.
  14. 02.02.2011, 16:43 Mesaj #3764

Tarık Erkır, post: 2141372 Nickli Üyeden Alıntı

İşinize gelir-gelmez, benim düşüncelerim bunlar. Kimseyle Servet için ya da 5 kuruşluk topçu Gökhan için atışmaya girmem.

E tamam işte Gökhan Zan'da ortlama bir adam. Ama Servet de ortalamanın çok altında bir stoper. Bunu ben söylemiyorum Galatasaray takımının son 3 yılı söylüyor. Her kritik zamanda bireysel hatalardan kaybetmişiz. Bu bireysel hataların %80'ini de bu adam yapmış. Kalanınıda Hakan Balta domine eder.
  15. 02.02.2011, 16:45 Mesaj #3765

Refik Akkülah, post: 2141382 Nickli Üyeden Alıntı

Pozisyon bilgisi yok bir defa Servet 'te. Bunu elendiğimiz o isimsiz Avrupa takımıyla yapılan maçta basit bir örnekle bir arkadaş çok güzel göstermişti resimlerle. İkinci konu Servet konuşmasını bilmiyor. Türkiye 'de futbolcu gönderilmez hoca gönderilir takım başarısız olduğu zamanlarda ve Servet her Tv karşısına geçtiğinde ileri geri konuşarak zaten çapını belli etti. Galatasaray 'a yakışmıyor. Geçen senelerden beri kornerlerden yediğimiz golün haddi hesabı yoktu. Bazı pozisyonların Servet 'le alakası olmayabilir ama alakası olan çok pozisyon da gördük.

Top tekniği zayıf, hızlanması iyi ama çabukluğu çok kötü. En iyi yaptığı şey vücudunu kullanmak işte rakip üzerinde.

Bunu ben hep dedim.Servet'in boş boğazlılığı Rijkaard öncesine dayanır.SKibbe dönemi takımda her şey yolunda giderken ve Ankara deplasmanlarnda seriye bağlamışken televizyona yaptığı açıklama şu:

Böyle sistem olmazi bu sistemde oynayamıyorum.

Böyle düşünebilirsin ama bunun yeri televizyon değil.Servet yaptıkları ile klubün etiğini sokağa attı, yedi bitirdi.