1. 03.02.2011, 23:18 Mesaj #3796
    Cevap: #76 Servet Çetin

Mete Alparslan, post: 2146490 Nickli Üyeden Alıntı

Servet o kadar iyi olsa Hagi Cana'dan stoper yaratmaya kalkar mı. Sene sonu gitmesi büyük ihtimal. Yerine birde Chivu gelirse, cok iyi bir takım yolda.

Bunun Servet'le zerre kadar alakası yok! Hagi bas bas bağarıyor "Bana ayağı pas yapan önlibero gerek" diye. Bu yüzden Neill önliberoda; Cana da mecburen stoperde..
  2. 03.02.2011, 23:19 Mesaj #3797

Refik Akkülah, post: 2146504 Nickli Üyeden Alıntı

3 golde de hatalı bunu tartışmam. İlla ayağının altından topu kaçırması gerekmez hatalı olması için. Oyun zekası yok nerede duracağını bilmiyor en başta.

Belki korner pozisyonun da bişey yapamayabilirdi ama yıllardır yediğimiz korner gollerinin vergisi olarak sayıyorum onu da.

O pozisyonda bir de Cana'ya bak istersen; en az Servet kadar hatalı.
  3. 03.02.2011, 23:20 Mesaj #3798

bırakın arkadaşlar, siz serveti suçlayacak yer arıyorsunuz

başka bir şey değil
  4. 03.02.2011, 23:22 Mesaj #3799

Tarık Erkır, post: 2146494 Nickli Üyeden Alıntı

4. 5. ve 6. golde de hatası vardı!! Milletin s.çıp batırdığı maçta "Servet'e acaba nerden vuralım" düşüncesi sizlere yakışmıyor! Adam hatasız oynadı. Ha iki tane çalım yedi değil mi, doğru.. Neill, Cana, Sabri bunlar hiç çalım yemedi, hiç belleri kırılmadı zaten. Zamanında Bülent de hiç çalım yemezdi. Hatta dünyada çalım yiyen tek futbolcu Servet! Sonuna kadar mücadele etmesi, kaçak dövüşmemesi bunlar önemli değil; derhal idam edilmeli!

Birinci golde ne yaptığını bilmiyor. Önce öne koşuyor,tamam, peşinden sağa doğru bir kayıyor sonrada ortaya doğru gelip önce ortayı kapatması gerekirken kaleyi kolluyor. İkinci golü yıllardır yediğimiz korner gollerinde o boyuyla bir defa olsun uzaklaştıramamasına saydım. Hadi şanssızlık diyelim ona. 3. golde de Cana çalımı yiyince defans oyuncusu ölümüne o topun önüne atlayıp o topa şut attırmamalı.Servet yalandan uzatıyor işte ayağını.
  5. 03.02.2011, 23:23 Mesaj #3800

Tarık Erkır, post: 2146509 Nickli Üyeden Alıntı

Bunun Servet'le zerre kadar alakası yok! Hagi bas bas bağarıyor "Bana ayağı pas yapan önlibero gerek" diye. Bu yüzden Neill önliberoda; Cana da mecburen stoperde..

Alou Diarra'yı transfer etmek istemesi yere saglam basan basit bir süpürücü, yani Mehmet Topal'ın iyisini orta sahanın merkezine monte etmesindendi zaten. Ama Servet'ten de memnun degil. An itibari ile her oyuncuyu tatlı tutmaya calısıyo. Sezon sonu, yani temizlik zamanında halının altındaki birikintiler ortaya cıkar.
  6. 03.02.2011, 23:28 Mesaj #3801

Refik Akkülah, post: 2146550 Nickli Üyeden Alıntı

Birinci golde ne yaptığını bilmiyor. Önce öne koşuyor,tamam, peşinden sağa doğru bir kayıyor sonrada ortaya doğru gelip önce ortayı kapatması gerekirken kaleyi kolluyor. İkinci golü yıllardır yediğimiz korner gollerinde o boyuyla bir defa olsun uzaklaştıramamasına saydım. Hadi şanssızlık diyelim ona. 3. golde de Cana çalımı yiyince defans oyuncusu ölümüne o topun önüne atlayıp o topa şut attırmamalı.Servet yalandan uzatıyor işte ayağını.

1. gol bariz bir şekilde Kewell'ın komik top kaybından geldi, Balta'nın leşliği de var tabi.

2. golde topu El Yasa'nın ayağına lokum gibi indiren Neill

3. golde çalımı yiyip beli kırılan Cana

Servet'in hataları varsa da bunların yanında devede kulak..
  7. 03.02.2011, 23:32 Mesaj #3802

Servet'i savunan adam varsa Galatasaray bugün ligde bulunduğu sırayı hakediyor.

Vizyonsuz düşünürler.
  8. 03.02.2011, 23:34 Mesaj #3803

Tarık Erkır, post: 2146622 Nickli Üyeden Alıntı

1. gol bariz bir şekilde Kewell'ın komik top kaybından geldi, Balta'nın leşliği de var tabi.

2. golde topu El Yasa'nın ayağına lokum gibi indiren Neill

3. golde çalımı yiyip beli kırılan Cana

Servet'in hataları varsa da bunların yanında devede kulak..

Onlarında var ama:

1- Bre Servet tamam, arkadaşların hata yaptı açık verildi. Rakibe doğru koştun, adamın açısı zaten dar, Zapata sıfırı tutmuş daha sen kaleyi niye kolluyosun? Ortayı kapat, bırak kaleye vursun o dar açıdan.

2- Neill en azından çıkıp kafa topu vurmuş kornerde. Rakibin ayağına düşmesi büyük şans. Servet 'in yıllardır kornerlerde kayıp olduğunu söylüyorum o yüzden cezayı ona kestim. Bunu ilk mesajımda söyledim zaten.

3- 2 tane stoper bir tane forveti durduramadı. Başka da rahatsız eden yokken. 2 'ye bir kaldı Cenk, önce Cana 'yı oyundan düşürdü, sonrada Servet kendini topun önüne atacağına, o şutu vurdurmayacağına yalandan ayağını uzattı.

Yani her pozisyonda hata yaptı.
  9. 03.02.2011, 23:35 Mesaj #3804

Yiğidi öldürüp hakkını vereceksin. B.k atıp, karalamak dünyanın en kolay işi!
  10. 03.02.2011, 23:38 Mesaj #3805
  11. 03.02.2011, 23:45 Mesaj #3806

Serdar_Burak, post: 2146718 Nickli Üyeden Alıntı

Baltanin arkasini toplamakla ugrasiyor

Aynını maç esnasında yazdım :animation: Balta futbolcu falan değil! Adam gibi bir solbek oynasa Servet'inde performanası artar, yanındaki stoperin de..
  12. 03.02.2011, 23:49 Mesaj #3807

Tarık Erkır, post: 2146807 Nickli Üyeden Alıntı

Aynını maç esnasında yazdım :animation: Balta futbolcu falan değil! Adam gibi bir solbek oynasa Servet'inde performanası artar, yanındaki stoperin de..

Servetin performansı artsa ne olur. En formda dönemlerinde bile hatalarıyla çeşitli kupalardan elendik. Maçlar kaybettik. Bireysel hataya bu kadar meyilli bir adam ile büyük takım olunmaz.
  13. 03.02.2011, 23:52 Mesaj #3808

2 stoperimizin de yabancı olması lazım.Bunlar ne pozisyon almayı biliyorlar ne top teknikleri iyi.Sırf fiziği iyi diye bir insan futbolcu yapılır mı lan?Ersan dışında vasat üstü stoperi yok ülkenin.
  14. 03.02.2011, 23:55 Mesaj #3809

İnan Yılmaz, post: 2146856 Nickli Üyeden Alıntı

2 stoperimizin de yabancı olması lazım.Bunlar ne pozisyon almayı biliyorlar ne top teknikleri iyi.Sırf fiziği iyi diye bir insan futbolcu yapılır mı lan?Ersan dışında vasat üstü stoperi yok ülkenin.

O da aussie.
  15. 04.02.2011, 11:00 Mesaj #3810