1. 04.02.2011, 11:04 Mesaj #3811
    Cevap: #76 Servet Çetin

şu servet şu son maçlarda bu kadar eleştiriyi hak edicek ne yaptı anlamıyorum.takımın en iyilerinden biri.milletin hatalarını toplamaya uğraşıyor. önceden yaptığı hatalar için, şu performansında, takımda o kadar berbat adam varken serveti eleştirmek acımazsızlık olur.
  2. 04.02.2011, 11:17 Mesaj #3812

Neill-Cana veya Neill-Hakan ikilisi stoper oynamalı. Servet büyük bir risk faktörü Galatasaray için. Hatalı ve Hantal.
  3. 04.02.2011, 11:20 Mesaj #3813

Emre Okan, post: 2148028 Nickli Üyeden Alıntı

Neill-Cana veya Neill-Hakan ikilisi stoper oynamalı. Servet büyük bir risk faktörü Galatasaray için. Hatalı ve Hantal.

hakanı oraya koymuş olduğun için futbol bilgini tartişmıcam servet ile baltanın hızını kıyaslamam bile ağır olabilir ama hantal değil ki roveşata ile attığı gol sana odana asacağın güzel bir kapak olur
  4. 04.02.2011, 12:13 Mesaj #3814

Burak OZTURK, post: 2148035 Nickli Üyeden Alıntı

hakanı oraya koymuş olduğun için futbol bilgini tartişmıcam servet ile baltanın hızını kıyaslamam bile ağır olabilir ama hantal değil ki roveşata ile attığı gol sana odana asacağın güzel bir kapak olur

Hakan stoperde, dünya şampiyonu İspanya'ya karşı iki maç yaptı süper oynadı. Hakan'ın asıl yeri stoperliktir bence. Tabi şu anda Neill-Cana ikilisini tercih ederim.
  5. 04.02.2011, 12:17 Mesaj #3815

Emre Okan, post: 2148147 Nickli Üyeden Alıntı

Hakan stoperde, dünya şampiyonu İspanya'ya karşı iki maç yaptı süper oynadı. Hakan'ın asıl yeri stoperliktir bence. Tabi şu anda Neill-Cana ikilisini tercih ederim.

100 yıl önceki hakandan bize ne ?Şimdiki hallerine göre değerlendir futbolcuları
  6. 04.02.2011, 12:17 Mesaj #3816

süreklilik arz eden durumlardan bahsedelim derim bence 2 maç süper oyna 10 maç kötü oyna ben hiç iyi bir orta yaptığını görmedim şahsen...
  7. 04.02.2011, 12:47 Mesaj #3817

Hantal Servet'in yerine monte edilecek yegane adam Balta'dır; işte bu, bravo(!!)
  8. 04.02.2011, 13:21 Mesaj #3818

Dünkü maçtan bunu mu çıkardın!!!!
  9. 04.02.2011, 15:33 Mesaj #3819

Servet uzun mesafede uzun bacakları sayesinde hızlanana bilen bir oyuncu. Ama hantal, yani çabuk değil. Lugano gibi, İvan Cordoba gibi, Emre Güngör gibi çabuk bir adam olsa 3. golde Cenk 2 stoperin arasındayken Cana çalımı yiyince kendisini topun önüne atar o şutu attırmazdı. Ya bırakın Allah aşkına 3 gol yiyen defansın nasıl hatası olmaz. Heleki 3. gol çok açık.

Bir defans oyuncusunun hatalı olduğunu görmek için illa ayağının altından topu kaçırmasını beklemeyin. İlk golde de birkaç kişi hata yapıyor. Servet nasıl pozisyon alınması gerektiğini bilmediği için açısı dar adamın önünü kapatmaya koşuyor. Boşver, kaleci sıfırı tutmuş sen ortayı tut. Zaten bir adım geride dursa o pozisyonu bile keserdi.

Kornerden gelen golde şans faktörü var. Neill çıkıp kafa vurmuş. Ama şunu geçen hafta da yazdım yine yazayım. Yıllardır duran toplardan yediğimiz kafa gollerinde Servet 'in çıkıp 1 tanesine vurduğunu gördünüz mü? Çok nadir. Geçen sene milli takımda bir maçta yine golü yedirdi maçtan sonra ''Bundan sonra adamın peşinden koşmayacağım topu takip edeceğim, bugün de bunu öğrendim'' dedi.

Servet kesinlikle bu takımın stoperi olamaz.
  10. 04.02.2011, 15:39 Mesaj #3820

İkinci golde bir kişi bile beklemez mi yayın oralarda ya? Herif bomboş gelişine dayandı topa.
  11. 04.02.2011, 15:44 Mesaj #3821
  12. 04.02.2011, 23:43 Mesaj #3822

Guiza'yı kaçırıyor gene son dakikada.
  13. 04.02.2011, 23:49 Mesaj #3823

Refik Akkülah, post: 2148887 Nickli Üyeden Alıntı

Servet uzun mesafede uzun bacakları sayesinde hızlanana bilen bir oyuncu. Ama hantal, yani çabuk değil. Lugano gibi, İvan Cordoba gibi, Emre Güngör gibi çabuk bir adam olsa 3. golde Cenk 2 stoperin arasındayken Cana çalımı yiyince kendisini topun önüne atar o şutu attırmazdı. Ya bırakın Allah aşkına 3 gol yiyen defansın nasıl hatası olmaz. Heleki 3. gol çok açık.

Bir defans oyuncusunun hatalı olduğunu görmek için illa ayağının altından topu kaçırmasını beklemeyin. İlk golde de birkaç kişi hata yapıyor. Servet nasıl pozisyon alınması gerektiğini bilmediği için açısı dar adamın önünü kapatmaya koşuyor. Boşver, kaleci sıfırı tutmuş sen ortayı tut. Zaten bir adım geride dursa o pozisyonu bile keserdi.

Kornerden gelen golde şans faktörü var. Neill çıkıp kafa vurmuş. Ama şunu geçen hafta da yazdım yine yazayım. Yıllardır duran toplardan yediğimiz kafa gollerinde Servet 'in çıkıp 1 tanesine vurduğunu gördünüz mü? Çok nadir. Geçen sene milli takımda bir maçta yine golü yedirdi maçtan sonra ''Bundan sonra adamın peşinden koşmayacağım topu takip edeceğim, bugün de bunu öğrendim'' dedi.

Servet kesinlikle bu takımın stoperi olamaz.

yapma, lugano mu çabuk , sadece güçlü ve toplara ölümüne atlıyor, çabuk falan değil bence
  14. 04.02.2011, 23:51 Mesaj #3824

Lugano > Çabuk ama yavaş.

Neill > Çabuk değil ama hızlı.

Servet > Hantal, ağır ve uzun alanda kontrolsüz bir hızı var.
  15. 04.02.2011, 23:52 Mesaj #3825

Lugano çevik adamdır, ağır kalmaz. Bunu kornerlerde rakibinden kurtulup kafa vuruşlarından bile anlayabilirsiniz. Hamlelerde ağır kalan bir adam değil yani.