1. 07.02.2011, 23:46 Mesaj #3871
    Cevap: #76 Servet Çetin

Haktan Türkalp'i ciddiye almayın gençler,vaktinize yazık.
  2. 07.02.2011, 23:47 Mesaj #3872

Merak etme, Rusya'ya gidecek kadar enayi degil. Daha önce de belirtmis oldugum gibi Servet Avrupa'nin önde gelen her liginde (Premier League dahil) rahatlikla oynar. Bu liglerden teklif varken Rusya'da daha fazla para veriliyor diye oraya gitmek salaklik olur.
  3. 07.02.2011, 23:48 Mesaj #3873

Haktan Türkalp, post: 2161354 Nickli Üyeden Alıntı

Merak etme, Rusya'ya gidecek kadar enayi degil. Daha önce de belirtmis oldugum gibi Servet Avrupa'nin önde gelen her liginde (Premier League dahil) rahatlikla oynar. Bu liglerden teklif varken Rusya'da daha fazla para veriliyor diye oraya gitmek salaklik olur.

Servet Türkiye ve Rusya'da bazı klüpler(Nalchic,Kazan gibi) Hırvatistan,Yugoslovaya ligi vasat ligler dışında oynayamaz.Geçiniz. Sen de dondur şu hesabını artık.
  4. 07.02.2011, 23:49 Mesaj #3874

Haktan Türkalp, post: 2161354 Nickli Üyeden Alıntı

Sen hayal kurmaya devam et.Pes oynamaktan oyunla gerçeği ayırt edemez hale gelmişsin sen.
  5. 07.02.2011, 23:52 Mesaj #3875

-Fazla para veriyorlar diye rusyaya gitmek salaklık olur...

bknz: servet:"burdan aldığım parayı veren olursa giderim" her türlü...
  6. 07.02.2011, 23:53 Mesaj #3876

Kyrgiakos gibi kazmalarin oynadigi bir ligden bahsediyoruz. Kazmalari geçtim, Premier Ligin birçok defans oyuncusundan kötü degil Servet.
  7. 07.02.2011, 23:58 Mesaj #3877

Euro 2008 'de parlayıp isim yapanlardan Servet. Mehmet Topal geçen sene hiçbişey oynamadan Valencia 'ya gitti. Avrupa şampiyonasında kendini iyi gösterdi çünkü. Kötü futbolcu değil ama Euro 2008 sayesinde gitti Valencia 'ya.
  8. 07.02.2011, 23:59 Mesaj #3878

Çirgiakos gibi adamın oynaması Liverpool'nu hatasıdır.O da yunan servet işte fazlası yok.Liverpool'un hali de ortada.Stoke Citynin savunma oyuncuları bile Servet'ten iyidir.Futbol aklı var adamlarda, dünyada yoktur servet gibi kıçıyla adamı dışarıatmaya çalışıp, topun çıkmasını bekleyen.
  9. 08.02.2011, 00:03 Mesaj #3879

Merih İnce, post: 2161387 Nickli Üyeden Alıntı

Çirgiakos gibi adamın oynaması Liverpool'nu hatasıdır.O da yunan servet işte fazlası yok.Liverpool'un hali de ortada.Stoke Citynin savunma oyuncuları bile Servet'ten iyidir.Futbol aklı var adamlarda, dünyada yoktur servet gibi kıçıyla adamı dışarıatmaya çalışıp, topun çıkmasını bekleyen.

Biz ona fizik gücüyle oynamak diyoruz. Dünyada hala böyle defans oyuncularin oldugunu bilmeyecek kadar futbol bilgin var iste. Ayrica Servet'in bas harfi büyük yazilir, saygisizlik etmeyelim.
  10. 08.02.2011, 00:04 Mesaj #3880

Merih İnce, post: 2161387 Nickli Üyeden Alıntı

Stoke city'de bile Faye falan var işte düşün.Servet'i katlar her türlü.
  11. 08.02.2011, 00:04 Mesaj #3881

Haktan Türkalp, post: 2161404 Nickli Üyeden Alıntı

Biz ona fizik gücüyle oynamak diyoruz. Dünyada hala böyle defans oyuncularin oldugunu bilmeyecek kadar futbol bilgin var iste. Ayrica Servet'in bas harfi büyük yazilir, saygisizlik etmeyelim.

allah mı lan servet saygısızlık etmeyelim diyor, oğlum bir git işine.
  12. 08.02.2011, 00:06 Mesaj #3882

servet şu anki haliyle bizde banko oynar. hata yapmıyacak mı gene yapacak ama hırsıyla ruhuyla servet ayrı güç katıyor. ayrıca 2-3 sene önce herkesin taptığı bu adam ne oldu da bukadar eleştiriliyor. sanki gs çok iyiydi bi servet kötüydü. bakın kardeşim ben şunu bilir şunu söylerim. o tribünler bi karaktersiz lincoln yüzünden kaptan bülenti sattı.. lincolnn licolnn diye bağıranlar servet için iyimiş kötüymüş falan diye yorum yapmasınlar. otursunlar köşelerine gagalarını kapatsınlar yeter. neden özellikle lincoln örneğini veriyorum çünkü utanarak sölüyorumki bu taraftarın %99u o karaktersize taptı. bu utanç onlara yeter.
  13. 08.02.2011, 12:01 Mesaj #3883

serkan pural, post: 2161415 Nickli Üyeden Alıntı

o tribünler bi karaktersiz lincoln yüzünden kaptan bülenti sattı.. lincolnn licolnn diye bağıranlar servet için iyimiş kötüymüş falan diye yorum yapmasınlar. otursunlar köşelerine gagalarını kapatsınlar yeter. neden özellikle lincoln örneğini veriyorum çünkü utanarak sölüyorumki bu taraftarın %99u o karaktersize taptı. bu utanç onlara yeter.

Gaganızı filan kapatın deyip haddini aşma ilk önce.Sanane futbolcunun karakterinden?Anası mısın babası mısın?Kaptan Bülent'i satmışız bak sen.Orada kenarda duran kaptan Bülent değildi teknik direktör Bülent'ti.Bunu idrak edelim önce.Kendisi Uefa kupasını alamayışımızın en büyük sebeplerindendir.Lesh bir teknik direktördür.Lincoln'e taparız çünkü o adam bu ülkeye ayak basmış en yetenekli oyunculardandır.Futbol oynar futbol.Servet dediğin adamı dışarıdan izlediğinde futbol topu bile yakışmıyor ayağına,nasıl futbolcu olduğu belli değil o yetenekle.Anca kıçıyla rakibi engellemeye çalışsın.Ben Lincoln'ü savunduğum için utanacağıma hocasına kazık atan maç satan adama destek verenler,balık hafızalılar utansın.
  14. 08.02.2011, 12:04 Mesaj #3884

servet şu anki haliyle bizde banko oynar. hata yapmıyacak mı gene yapacak ama hırsıyla ruhuyla servet ayrı güç katıyor. ayrıca 2-3 sene önce herkesin taptığı bu adam ne oldu da bukadar eleştiriliyor. sanki gs çok iyiydi bi servet kötüydü. bakın kardeşim ben şunu bilir şunu söylerim. o tribünler bi karaktersiz lincoln yüzünden kaptan bülenti sattı.. lincolnn licolnn diye bağıranlar servet için iyimiş kötüymüş falan diye yorum yapmasınlar. otursunlar köşelerine gagalarını kapatsınlar yeter. neden özellikle lincoln örneğini veriyorum çünkü utanarak sölüyorumki bu taraftarın %99u o karaktersize taptı. bu utanç onlara yeter.

Gaga maga ne oluyor, haddini bil. Bildiririz yoksa.
  15. 08.02.2011, 12:10 Mesaj #3885

Bak, anlayacağın dilden anlatıyorum.

Bu adamı görüyorsun di mi? Sadece benim için değil, her Galatasaray taraftarı için Maldini kadar büyük bir stoper ve Metin Oktay'la birlikte bu takımın gelmiş geçmiş en büyük kaptanıdır.

Ancak bu adamsa, sadece saygı duyabileceğimiz, ancak bize hiç bir şey katamayacak bir Teknik Direktördür sadece.

Bülent Korkmaz'ın heykeli dikilse kimse "niye dikiliyor ki?" demez.

Ancak T.D olarak bizden uzak dursun yeter.