1. 13.02.2011, 21:36 Mesaj #3916
    Cevap: #76 Servet Çetin

antepli dannye bakıyorum servete bakıyorum ve sonuc servet dannin yarısı bile degil..
  2. 13.02.2011, 21:39 Mesaj #3917

kagan tarkan, post: 2178152 Nickli Üyeden Alıntı

antepli dannye bakıyorum servete bakıyorum ve sonuc servet dannin yarısı bile degil..

Dany, stoper Cana'dan da bariz iyi..
  3. 13.02.2011, 21:40 Mesaj #3918
  4. 13.02.2011, 22:23 Mesaj #3919

Hani hava toplarında süper safsatası vardır ya..Külliyen palavra..Boyu kaç olursa olsun sıçramayı bilen ,zamanlamasını ayarlayan her oyuncu Servetten kafa topunu alır..Servet ancak bunları gerçekleştiremeyen ,hava toplarına çıkamayan forvetlerden doğal olarak tabiki kafa topunu alır..Eeee hızlı değil,topu oyuna sokmada çok yetersiz..Bu durumda bu adam kötü bir stoperdir..Şampiyon kadroda olması onun iyi bir stoper olduğunu göstermez..Aynı şekilde Baltanında ,Barışında yeterli bir futbolcu olduğunu göstermez..

Galatasaray ne zamanki Servet,Sabri,Balta,Ayhan,Sarp,Barış,Aydın gibi oyunculara muhtaç olmaz o zaman düzelir..Aksi takdırde hiç bir halt olmaz bu takımdan..Ve bunu 3 senedir görmekte zorlanan fiyasko yönetim ve onun şakşakçıları ne zaman yok olursa o zaman huzura ereriz...

Servet,Balta,Serkan,Neill,Ayhan,Kewell,Culio nun bir arada oynadığı maçlarda hız sorunu yaşarsın..Rakibe önde bastığın her dakika rakiplerin hızlı oyuncularını yıldız yaparsın..(Popov gibi) Senelerdir bu hız ve çabukluk sorununuda çözemediler..Ne kadar ağır oyuncular varsa alınıyor..Yani Servet,Ayhan,Balta,Serkan gibi oyunculardan kurtulduğun an yerlerine alınacak oyuncularla(bu oyunculardan daha ağır oyuncular bulnak zor)bu sorundanda kurtulmuş oluruz..Ama bu yönetimle değil.Bunlar alırsa gidenleride aratırlar..
  5. 14.02.2011, 10:30 Mesaj #3920

Orhan Akın, post: 2177621 Nickli Üyeden Alıntı

Rakip forvete kafa vurduran dünyadaki ilk ve tek stoper.

Burda hadi Servet kafayı vurduruyor, peki adamını kaçıran. adam yerine topan bakan Hakan Baltaya ne demeli!!!
  6. 14.02.2011, 11:07 Mesaj #3921

Beklerin iyi olmadığı bir ortamda stoperlerden verim beklememek lazım!! Bekler ne yapıyor bunu bi tartışalım. Adamlarını kaçırıyorlar,yer tutma yok,kademe yok,kondisyon desen yok,bu ortamda stoperler ne yapsın forvetlerlemi ugrassın beklerin açıklarınımı kapatsınlar ne yapsınlar??
  7. 14.02.2011, 11:40 Mesaj #3922

Kaan Cengis, post: 2178352 Nickli Üyeden Alıntı

Hani hava toplarında süper safsatası vardır ya..Külliyen palavra..Boyu kaç olursa olsun sıçramayı bilen ,zamanlamasını ayarlayan her oyuncu Servetten kafa topunu alır..Servet ancak bunları gerçekleştiremeyen ,hava toplarına çıkamayan forvetlerden doğal olarak tabiki kafa topunu alır..Eeee hızlı değil,topu oyuna sokmada çok yetersiz..Bu durumda bu adam kötü bir stoperdir..Şampiyon kadroda olması onun iyi bir stoper olduğunu göstermez..Aynı şekilde Baltanında ,Barışında yeterli bir futbolcu olduğunu göstermez..

Galatasaray ne zamanki Servet,Sabri,Balta,Ayhan,Sarp,Barış,Aydın gibi oyunculara muhtaç olmaz o zaman düzelir..Aksi takdırde hiç bir halt olmaz bu takımdan..Ve bunu 3 senedir görmekte zorlanan fiyasko yönetim ve onun şakşakçıları ne zaman yok olursa o zaman huzura ereriz...

Servet,Balta,Serkan,Neill,Ayhan,Kewell,Culio nun bir arada oynadığı maçlarda hız sorunu yaşarsın..Rakibe önde bastığın her dakika rakiplerin hızlı oyuncularını yıldız yaparsın..(Popov gibi) Senelerdir bu hız ve çabukluk sorununuda çözemediler..Ne kadar ağır oyuncular varsa alınıyor..Yani Servet,Ayhan,Balta,Serkan gibi oyunculardan kurtulduğun an yerlerine alınacak oyuncularla(bu oyunculardan daha ağır oyuncular bulnak zor)bu sorundanda kurtulmuş oluruz..Ama bu yönetimle değil.Bunlar alırsa gidenleride aratırlar..

Sence takımımızdaki en çabuk oyuncular kimler acaba , merak ettim de ?
  8. 14.02.2011, 17:20 Mesaj #3923

Orhan Akın, post: 2177621 Nickli Üyeden Alıntı

Rakip forvete kafa vurduran dünyadaki ilk ve tek stoper.

Başka bir spor mu izliyorsun.Başka stoperler kafa vurdurmuyorsa kafa golleri nasıl atılıyor
  9. 14.02.2011, 18:41 Mesaj #3924
  10. 14.02.2011, 22:46 Mesaj #3925

Egemen Bayrak, post: 2179306 Nickli Üyeden Alıntı

Sence takımımızdaki en çabuk oyuncular kimler acaba , merak ettim de ?

Sabri,Barış,Cana,Stancu,Baroş,Aydın gibi..Mesela Cana çok süratli değil fakat çabuk ,hamleli..Aydında tam tersi hiç çabuk değil fakat çok sürali,hızlı...Bu adamlardannda Barış ve Aydın zaten yetersiz....Bu şekilde ağır oyuncuların oranı çok yükseliyor..

Ama senin 11 inde çok fazla ağır oyuncu var..Birde bu ağır durumunun yanında birde bu adamlar yetersizse doğal olarak sıkıntı çekersin..Bir kadro bu kadar ağır oyuncuları kaldırmaz..Heleki bazıları yetenek olarakta kötü ise böyle durumlara düşersin..
  11. 14.02.2011, 22:51 Mesaj #3926

Karaktersiz,vurdumduymaz haysiyetsiz adamın teki.. Kendi çıkarları uğruna armasını,hocasını satan adam..
  12. 14.02.2011, 23:31 Mesaj #3927

Doğancan Mercan, post: 62 Nickli Üyeden Alıntı

76 SERVET ÇETİN

Defans

Doğum Tarihi 1981-03-17

Doğum Yeri Iğdır

Oynadığı Takımlar Kartalspor, Göztepe, Denizlispor, Fenerbahçe, Sivasspor

Geldiği Takım Sivasspor

Giriş Yılı 2007

Boyu 191

Kilosu 84

Lakabı Türkü Baba

ben ona baska lakab taktim öküz gürescisi
  13. 14.02.2011, 23:31 Mesaj #3928
  14. 14.02.2011, 23:33 Mesaj #3929

Aykut Daşdemir, post: 2181207 Nickli Üyeden Alıntı

vay servetim ne gögüs var sende ya senin tipin yeter

olm her HAREKETIN OFSAYT LAN BEN IGDIRLIYIM VATAN 76 MEKAN 34 SERVET HEMSOM BENIM ve Ben bu forumun reyisiyim Akıllı olalım pls
  15. 14.02.2011, 23:35 Mesaj #3930