1. 24.02.2011, 18:38 Mesaj #3976
    Cevap: #76 Servet Çetin

Egemen Bayrak, post: 2205131 Nickli Üyeden Alıntı

Servet ne Neill'den daha ağır, ne Cana'dan daha kazma, ne de bu iki adamdan kötü kafa topuna çıkıyor, sadece Neill daha teknik Servet'ten. Bu takımda ilk 11e direk yazılacak bikaç oyuncudan biridir beğenmeyenler Barcelona maçlarını izleyip Pique gibi bir yerli stopere sahip olabileceğimiz hayallerine dalabilirler

Servet hem Neill'den ağır hem de Cana'dan kat kat kazmadır.Aksini iddia eden de gitsin curling izlesin.Ne pozisyon bilgisi var,ne duracağı yeri biliyor,ne zerre yetenek var,ne de o fiziğe rağmen düzgün kafaya çıkabiliyor.Adam dönene kadar gün dönüyor.Yerli stoper almaya gerek yok illa.Beyin bedava,gidersin yabancı stoper alırsın.Alamıyorsan Ersan'ı alırsın.Ülkedeki tek vasat üstü stoper de o zaten.
  2. 24.02.2011, 18:38 Mesaj #3977

İnan Yılmaz, post: 2205141 Nickli Üyeden Alıntı

Yuh Servet denen futbola elverişsizi savunmak için Maradona'ya laf atıyor millet.Hergün biraz daha şaşırıyorum şu forumu okurken.Nirvanaya ulaştınız beyler,tebrikler.

Burada Maradona'nın futbolculuğuna laf diyen mi var, o zaman biz Hagi'nin yaptıklarına da bi şey diyemeyiz büyük futbolcuydu ya, ne gereksiz yorumlar yapıyorsunuz
  3. 24.02.2011, 18:40 Mesaj #3978

İnan Yılmaz, post: 2205152 Nickli Üyeden Alıntı

Servet hem Neill'den ağır hem de Cana'dan kat kat kazmadır.Aksini iddia eden de gitsin curling izlesin.Ne pozisyon bilgisi var,ne duracağı yeri biliyor,ne zerre yetenek var,ne de o fiziğe rağmen düzgün kafaya çıkabiliyor.Adam dönene kadar gün dönüyor.Yerli stoper almaya gerek yok illa.Beyin bedava,gidersin yabancı stoper alırsın.Alamıyorsan Ersan'ı alırsın.Ülkedeki tek vasat üstü stoper de o zaten.

Türkiye'de en çok beyin sende var galiba , kolaydı Ersan'ı almak, hep aynı lafları kullanıyorsun curling vs. Sen maçları nasıl izliyorsun merak ediyorum , hadi Neill Servetten çabuk diyelim, Cana'nın topla herhangi bir bağı olduğunu nasıl savunabilirsin
  4. 24.02.2011, 18:41 Mesaj #3979

Egemen Bayrak, post: 2205154 Nickli Üyeden Alıntı

Burada Maradona'nın futbolculuğuna laf diyen mi var, o zaman biz Hagi'nin yaptıklarına da bi şey diyemeyiz büyük futbolcuydu ya, ne gereksiz yorumlar yapıyorsunuz

Gereksizliğin en büyüğünü bu yeteneksizi savunarak sen yapıyorsun aslında.Maradona'nın futbolculuğuna tabiki laf etmeyeceksin ama bir stoper rakibini durdurmak için ağzına tekme atabilecek kadar acizse Maradona yerden göğe kadar haklıdır.Bu adam da kazma kere kazmadır.
  5. 24.02.2011, 18:41 Mesaj #3980

Cenk Yelkenci, post: 2205143 Nickli Üyeden Alıntı

Servet Ç. "Bir Iğdır Trajedisi"

Servet K.
  6. 24.02.2011, 18:43 Mesaj #3981

Egemen Bayrak, post: 2205160 Nickli Üyeden Alıntı

Türkiye'de en çok beyin sende var galiba , kolaydı Ersan'ı almak, hep aynı lafları kullanıyorsun curling vs. Sen maçları nasıl izliyorsun merak ediyorum , hadi Neill Servetten çabuk diyelim, Cana'nın topla herhangi bir bağı olduğunu nasıl savunabilirsin

En çok beyin bende var diye bir iddiam yok.Sadece hazır bedavayken kullanmak lazım diyorum.Ben maçları gidip stattan izliyorum genelde.Canlı canlı görüyorum neyin ne olduğunu.Ersan'ı almak kolay değilse çıkarır Sinan'ı babalar gibi oynatırsın.Cana bir önlibero için gayet yeterli bir tekniğe sahip.Servet'in ayağına top bile yakışmıyor asıl sen Cana'yla nasıl karşılaştırıyorsun ben de onu anlamıyorum.
  7. 24.02.2011, 18:43 Mesaj #3982

İnan Yılmaz, post: 2205162 Nickli Üyeden Alıntı

Gereksizliğin en büyüğünü bu yeteneksizi savunarak sen yapıyorsun aslında.Maradona'nın futbolculuğuna tabiki laf etmeyeceksin ama bir stoper rakibini durdurmak için ağzına tekme atabilecek kadar acizse Maradona yerden göğe kadar haklıdır.Bu adam da kazma kere kazmadır.

o pozisyonun nasıl geliştiğini ya bilmiyorsun ya da tezini temellendirmek için istediğin açıdan bakıyorsun, neyse Servet büyük bir kazma evet ama bu takımda ilk 11 oynamaya devam edecek istediğin kadar buraya kin kusabilirsin
  8. 24.02.2011, 18:45 Mesaj #3983

Bunu yapmayacaktın!...Cana için böyle laf edilir mi yaw?...Merih İnce diye biri -cezalı değilse tabi- şimdi damlar,uğraş dur ondan sonra
  9. 24.02.2011, 18:47 Mesaj #3984

Burak Canaslan, post: 2205174 Nickli Üyeden Alıntı

Bunu yapmayacaktın!...Cana için böyle laf edilir mi yaw?...Merih İnce diye biri -cezalı değilse tabi- şimdi damlar,uğraş dur ondan sonra

Ne uğraşıcam ya , adam kazmanın Allah'ı bırak teknik demeyi. Topu alınca yüreği hopluyor resmen bi de ayak içiyle falsolu paslar atmıyor mu bitiriyor beni, o adamı Galatasaray formasıyla izlerken utanıyorum, abuk subuk tekme savurmalar falan
  10. 24.02.2011, 18:53 Mesaj #3985

Egemen Bayrak, post: 2205180 Nickli Üyeden Alıntı

Ne uğraşıcam ya , adam kazmanın Allah'ı bırak teknik demeyi. Topu alınca yüreği hopluyor resmen bi de ayak içiyle falsolu paslar atmıyor mu bitiriyor beni, o adamı Galatasaray formasıyla izlerken utanıyorum, abuk subuk tekme savurmalar falan

Pas verirken her defasında topuğunu yere çakması tuhaf geliyor bana da,ancak o şekilde topun hızını ayarlayabiliyor herhalde,lakin pek işe yaradığını söyleyemeyeceğim,üzülerek...
  11. 24.02.2011, 18:53 Mesaj #3986

Egemen Bayrak, post: 2205171 Nickli Üyeden Alıntı

o pozisyonun nasıl geliştiğini ya bilmiyorsun ya da tezini temellendirmek için istediğin açıdan bakıyorsun, neyse Servet büyük bir kazma evet ama bu takımda ilk 11 oynamaya devam edecek istediğin kadar buraya kin kusabilirsin

Of cidden boş konuşuyorsun ya.Kıvırmaya gerek yok.Ağzına tekme attı mı atmadı mı Aguero'nun?Tezini temellendirmek için istediğin açıdan bakıyorsun bikbik yapma boşuna bana.Bu adam bu takımda ilk 11 oynadığı sürece kazara lig şampiyonluklarının dışında hiçbir başarı kazanamayacağız zaten.Düşünüyorum düşünüyorum neyini savunabilirim ki diye, yok.Bu adamın iyi futbolcuyu bırak futbolcu olduğuna dair hiçbir belirti yok.Üstüne maç filan da satıyor yancılarıyla beraber hoca yollamak için,dayılık filan yapıyor.Sonra takım 60-70 dk kıçını yırtmışken Engin bunun etrafından dolaşıp topu kapıyor gol attırıyor,bizimkiler de koştuklarıyla kalıyor.Sen ve senin gibiler bu adamı savundukça ben de kin kusmaya devam edeceğim.Hadi bakalım.
  12. 24.02.2011, 18:56 Mesaj #3987

İnan Yılmaz, post: 2205193 Nickli Üyeden Alıntı

Of cidden boş konuşuyorsun ya.Kıvırmaya gerek yok.Ağzına tekme attı mı atmadı mı Aguero'nun?Tezini temellendirmek için istediğin açıdan bakıyorsun bikbik yapma boşuna bana.Bu adam bu takımda ilk 11 oynadığı sürece kazara lig şampiyonluklarının dışında hiçbir başarı kazanamayacağız zaten.Düşünüyorum düşünüyorum neyini savunabilirim ki diye, yok.Bu adamın iyi futbolcuyu bırak futbolcu olduğuna dair hiçbir belirti yok.Üstüne maç filan da satıyor yancılarıyla beraber hoca yollamak için,dayılık filan yapıyor.Sonra takım 60-70 dk kıçını yırtmışken Engin bunun etrafından dolaşıp topu kapıyor gol attırıyor,bizimkiler de koştuklarıyla kalıyor.Sen ve senin gibiler bu adamı savundukça ben de kin kusmaya devam edeceğim.Hadi bakalım.

Bu kadar da olmaz ya, Servet'in kadroda bulunacağı muhtemel şampiyonluklara bile kılıf takıyorsun , doğru ya Servet yokken her sene avrupada tarih yazıyorduk o geldi olay bitti. Servet derin yara bırakmış sende anlaşılan ama sabret 4-5 seneye futbolu bırakır o zaman rahatlarsın
  13. 24.02.2011, 19:03 Mesaj #3988

Abicim (abicim diyorum çünkü yaşın henüz 18 ) sana en büyük tavsiyem şudur:

Yarın sabah ilk kalktığında ilkokul 1. sınıftan tekrar başlaman ve sayı sayma , toplama çıkarma , çarpma bölme ve hayat bilgisi derslerini tekrardan alman

2. tavsiyem ise :

FUTBOLDAN UZAK DURMAN
  14. 24.02.2011, 19:05 Mesaj #3989

Birde forumda genel bir kanı oluşmuş durumda ki akla zarar:''Bir önliberonun çok teknik olması gerekmez,hatta -neredeyse- tekniği vasatın altında olanı makbuldür;stoper ise son derece teknik olmalıdır''...''Cana sever/Servet sevmez'' lerin,Cana için ''Tekniği iyi'' diyememelerinin bir yansıması olarak anlıyor ama hak veremiyorum...
  15. 24.02.2011, 19:05 Mesaj #3990

Egemen Bayrak, post: 2205202 Nickli Üyeden Alıntı

Bu kadar da olmaz ya, Servet'in kadroda bulunacağı muhtemel şampiyonluklara bile kılıf takıyorsun , doğru ya Servet yokken her sene avrupada tarih yazıyorduk o geldi olay bitti. Servet derin yara bırakmış sende anlaşılan ama sabret 4-5 seneye futbolu bırakır o zaman rahatlarsın

Hıhı derin bir yara bıraktı.Beceremiyorsan ayar vermeye kalkma komik oluyor.Geçelim şu klişeleri yani.Neyse uzatma sen savunmaya devam et ben de kin kusmaya.