1. 02.03.2011, 22:41 Mesaj #4066
    Cevap: #76 Servet Çetin

Aynı tip adamlar Cana'Ya sallamak için kapıda bekliyor.Ulan sezonun başında lige havlu attıysak bunun en büyük sorumlulularından bu adam.Bu dakkadan sonra oynasan ne yazar
  2. 02.03.2011, 22:41 Mesaj #4067

Ya şu Servet bizim takımda oynayacak adam değil.Bunu gerçekten söylüyorum.
  3. 02.03.2011, 22:44 Mesaj #4068

İnan Yılmaz, post: 2225879 Nickli Üyeden Alıntı

Vay ağam,paşam çalım atmış.İroni yoluyla laf sokmaya çalışan bazı zatlar,bu sefer takımı satmadı doğru ama içine sinmeyen onun kazmalığını yüzüne vuran bir hoca geleceği zaman satmaya yeltenecektir.Nereden mi biliyorum?Çünkü Ankaragücü maçını izledim.Ha bir de futbolu bırakana kadar bu takımın formasını terletecekmiş.Şöyle işbilen Rangnick gibi Schaaf gibi bir Alman gelsin ben o zaman görürüm Servet'i.Pozitif futbolu düşünen hiçbir yabancı hoca kadrosunda bu futbola elverişsize forma vermez.

Alman hocalar serveti oynatmaz diyen adama servetin en iyi zamanında teknik direktör kalli değilmiydi diye sorarlar
  4. 02.03.2011, 22:44 Mesaj #4069

İnan Yılmaz, post: 2225879 Nickli Üyeden Alıntı

Vay ağam,paşam çalım atmış.İroni yoluyla laf sokmaya çalışan bazı zatlar,bu sefer takımı satmadı doğru ama içine sinmeyen onun kazmalığını yüzüne vuran bir hoca geleceği zaman satmaya yeltenecektir.Nereden mi biliyorum?Çünkü Ankaragücü maçını izledim.Ha bir de futbolu bırakana kadar bu takımın formasını terletecekmiş.Şöyle işbilen Rangnick gibi Schaaf gibi bir Alman gelsin ben o zaman görürüm Servet'i.Pozitif futbolu düşünen hiçbir yabancı hoca kadrosunda bu futbola elverişsize forma vermez.

Schaaf'a yaz bir mektup o zaman anlatsin neden Mertesacker'i oynattigini.
  5. 02.03.2011, 22:46 Mesaj #4070

Servet2in nesini beğeniyorsunuz teknik sıfır, acayip ağır çok kolay çalım yiyo,r pozisyon almasını bilmiyor, sırf fiziğiyle oynuyor.
  6. 02.03.2011, 22:48 Mesaj #4071

Hayri F. Cund, post: 2225952 Nickli Üyeden Alıntı

Mertesacker > Servet Çetin

Ayrıca Werder Bremen'in yinede en zayıf halkalarından birisi.
  7. 02.03.2011, 22:51 Mesaj #4072

Kendisini hiç sevmem ve beğenmem ama bugün açık konuşmak gerekirse takımın en iyisiydi.
  8. 02.03.2011, 22:52 Mesaj #4073

Okan DAMGACI, post: 2226030 Nickli Üyeden Alıntı

Kendisini hiç sevmem ve beğenmem ama bugün açık konuşmak gerekirse takımın en iyisiydi.

Nokta.
  9. 02.03.2011, 22:55 Mesaj #4074

Orkun Akyıldız, post: 2226000 Nickli Üyeden Alıntı

Mertesacker > Servet Çetin

Ayrıca Werder Bremen'in yinede en zayıf halkalarından birisi.

WOW!!!!!!!!!!!!

NE KADAR MUTHIS BIR ARGUMAN

TEBRIK EDERIM

Ikisi arasindaki TEKNIK YETERSIZLIK BENZERLIGINI kastettigimi anladigin vakit bana cevap ver. Mertesacker'in Servet'ten daha iyi oldugunu biliyorum. Mertesacker Bundesliga'da, Servet de STSL'de oynuyor bunu da dusun cevabini yazarken.
  10. 02.03.2011, 22:56 Mesaj #4075

Hayri F. Cund, post: 2225952 Nickli Üyeden Alıntı

Mertesacker'de Servet'i top diye oynayabilecek yetenek var,şaka mı bu yazdığın? Bayern'e attığı golü izleyin en basitinden.Tanımadan etmeden yorum yapmayın adamın fiziğine bakıp.

@Onur Gürel

Çay koy sen genç.Kalli fosilin,geri kafalının teki.Rangnick diyorum Kalli diyorsun.
  11. 02.03.2011, 22:57 Mesaj #4076

Servet i de beğenmezsek hangi yerli oyuncumuzu futbolcu kategorisine dahil edeceğiz?...Onu takımdaki en yetersiz yerlilerden biri olarak gördüğüm gün zaten takım kurtulmuş demektir,kalması ya da gitmesi umurumda olmaz o vakit de,Servet o gün kaç yaşında olur,hala faal futbola devam ediyor olurmu bilemem...Yalnız bugün,yaptığı slalom dışında da topları çok iyi kullandı,şaşırtıcı derecede soğukkanlı ve bilinçli idi...Aklıma 30 sonrası çok daha iyi olan Bülent geldi...
  12. 02.03.2011, 23:00 Mesaj #4077

İnan Yılmaz, post: 2226100 Nickli Üyeden Alıntı

Mertesacker'de Servet'i top diye oynayabilecek yetenek var,şaka mı bu yazdığın? Bayern'e attığı golü izleyin en basitinden.Tanımadan etmeden yorum yapmayın adamın fiziğine bakıp.

@Onur Gürel

Çay koy sen genç.Kalli fosilin,geri kafalının teki.Rangnick diyorum Kalli diyorsun.

Golle olculuyorsa Servet'in Ermenistan'a attigi golu izle. Mertesacker genel olarak Servet'ten iyidir ama onun da en kotu ozelligi teknigi (ve agirligi, ayriyetten).

Mac Ermenistan olmayabilir, ama bir macta ceza sahasi icinde Zlatan golu atmisti onu diyom
  13. 02.03.2011, 23:06 Mesaj #4078

Hayri F. Cund, post: 2226140 Nickli Üyeden Alıntı

Golle olculuyorsa Servet'in Ermenistan'a attigi golu izle. Mertesacker genel olarak Servet'ten iyidir ama onun da en kotu ozelligi teknigi (ve agirligi, ayriyetten).

Mac Ermenistan olmayabilir, ama bir macta ceza sahasi icinde Zlatan golu atmisti onu diyom

Golle ölçülmüyor da ben de öyle alelade bir golden bahsetmiyorum.Neredeyse 0 açıdan uzak direğe plase yaptı adam.Mertesacker ağırdır tek zaafı da budur.Mertesacker teknik değil diyen adam Mertesacker'i izlemiyordur.Seni severim reis ama bu tartışmayı bırakalım burada iyisi mi.5 senedir sürekli izlediğim ve sürekli önerdiğim bir adamdır.Bir Pique değildir tabi ama teknik kapasitesi gayet iyidir.Hem milli takımda hem de Bremen'de oyunu geriden kuran adamdır Naldo ve Friedrich gibi üstadlarla oynamasına rağmen.
  14. 02.03.2011, 23:08 Mesaj #4079

Hayri F. Cund, post: 2226140 Nickli Üyeden Alıntı

Mertesacker bizim takimda 10 numara oynar. öyle bir teknigi sahiptir. sacma sapan konusmayalim. bir alman milli macinda sirf Mertesacker'in geriden oyun kurma konusundaki basarisini bir video halinda gösterdiler. adam neredeyse sifir pas hatasi ile ileriye dogru pas cikardi. topla sürekli bos alanlara cikiyor. öyle sacma sapan yan pas yapan bir adam degil.
  15. 02.03.2011, 23:17 Mesaj #4080

Mertesacker ile Servet'i kıyaslamak saçmalıktır Mertesacker Servet'i alt yapısıyla ezer.Servet fiziğiyle futbolcu olmuş biri.