1. 03.03.2011, 00:19 Mesaj #4096
  2. 03.03.2011, 00:26 Mesaj #4097
    Cevap: #76 Servet Çetin

Tamer Kaptan, post: 2226840 Nickli Üyeden Alıntı

Servet'i sevmem ama bugün çok iyidi. Gerçi pek iş düşmedi kendisine.

Adamların hücum yapmaya niyeti yoktuki. Yaptıkları dakikalarda da Cana sahnedeydi zaten. Maçın başlarıydı. Rakip gelmeyince Servet ileri çıkıyor top indiriyor kahraman oluyor. Bu kafayla gidersek yanmışız. Adam bu sezon kafadan -15 puan kaybettirdi. Geçen sezon da aynı. Hatları yüzünden maçlar kaybet, turlar kaybet, avrupadan elen. Sonra gel en rahat maçında övgüler diz takımda kalsın de.

Servet, Ayhan, Balta vs vs gibilerle devam edersek gene gider avrupada Leverkusen'den 5 yeriz, Karpaty Lviv'e eleniriz.
  3. 03.03.2011, 00:26 Mesaj #4098

birde golü atabilseydi de su anticiler biraz sussaydi.

yemin ederim bu durumlara düstüysek birazda anticilerin sayesinde oluyor.

yok komplo teorileri filan falan.

hep yönetim suclu, hep su oyuncu bu oyuncu suclu, ama bazi taraftarlar ve taraftar gruplari

sapkayi önüne koyupta sucu kendinde de aramali!
  4. 03.03.2011, 00:29 Mesaj #4099

Seven vardır,Sevmeyen vardır beğenen vardır beğenmeyen vardır.Ama Servet bugün müthiş oynadı
  5. 03.03.2011, 00:29 Mesaj #4100
  6. 03.03.2011, 00:37 Mesaj #4101
  7. 03.03.2011, 00:38 Mesaj #4102

Semih Yüksel, post: 2226890 Nickli Üyeden Alıntı

Adamların hücum yapmaya niyeti yoktuki. Yaptıkları dakikalarda da Cana sahnedeydi zaten. Maçın başlarıydı. Rakip gelmeyince Servet ileri çıkıyor top indiriyor kahraman oluyor. Bu kafayla gidersek yanmışız. Adam bu sezon kafadan -15 puan kaybettirdi. Geçen sezon da aynı. Hatları yüzünden maçlar kaybet, turlar kaybet, avrupadan elen. Sonra gel en rahat maçında övgüler diz takımda kalsın de.

Servet, Ayhan, Balta vs vs gibilerle devam edersek gene gider avrupada Leverkusen'den 5 yeriz, Karpaty Lviv'e eleniriz.

Takımda kalsın demiyorum zaten. Kendisini sevmediğimi de söyledim ama bugün iyidi
  8. 03.03.2011, 00:38 Mesaj #4103

Ahmet Kaydan, post: 2226975 Nickli Üyeden Alıntı

Bunun gibi 100'ü aşkın video bulunur. Hepsi gole dönüşmedi tabikide.

Tamer Kaptan, post: 2226981 Nickli Üyeden Alıntı

Takımda kalsın demiyorum zaten. Kendisini sevmediğimi de söyledim ama bugün iyidi

Yok senin özelinde yazmadım zaten.
  9. 03.03.2011, 00:48 Mesaj #4104

iyide hadi orda hata yapip gol yedik de kactane atagimiz var o macta sanki aciktaki oyuncular cok

süper oynadida servet ile bitti is orda!

birakin trabzon macini haftalardir takim oynamiyor, suclu iyi oynadigi halde hep servet.

bunlarin icinde yine kaliteli oyuncu odur en azindan yüregini ortaya koyuyor,

hangisi bugün onun kadar yürekli oynadi, yarisini oynasalar tur gecilmisti!
  10. 03.03.2011, 00:51 Mesaj #4105

Faruk Özkul, post: 2227022 Nickli Üyeden Alıntı

iyide hadi orda hata yapip gol yedik de kactane atagimiz var o macta sanki aciktaki oyuncular cok

süper oynadida servet ile bitti is orda!

birakin trabzon macini haftalardir takim oynamiyor, suclu iyi oynadigi halde hep servet.

bunlarin icinde yine kaliteli oyuncu odur en azindan yüregini ortaya koyuyor,

hangisi bugün onun kadar yürekli oynadi, yarisini oynasalar tur gecilmisti!

Yav arkadaş siz nasıl futbol izliyorsunuz nasıl futbolcu izliyorsunuz. Topla arası olmayan futbolcu mu olur? Adam topa giderken abondone oluyor, adam topla karşısına dribling yapğarken pert oluyor. Tek yaptığı şey var cepheden gelen topu kesmek. Stoper bu değildir. Bu adam kadar pozisyon hatası yapan başka oyuncu yok. 2 senedir ben çıldırıyorum şunun yüzünden kaybetmediğimiz, elenmediğimiz kupa kalmadı hala savunuluyor. Vallahi şaşırıyorum size. Nasıl bir sabır varmış arkadaş.

Servet'e gösterilen sabır Skibbe'ye, Rijkaard'a gösterilmedi.
  11. 03.03.2011, 01:09 Mesaj #4106

Semih Yüksel, post: 2227042 Nickli Üyeden Alıntı

Yav arkadaş siz nasıl futbol izliyorsunuz nasıl futbolcu izliyorsunuz. Topla arası olmayan futbolcu mu olur? Adam topa giderken abondone oluyor, adam topla karşısına dribling yapğarken pert oluyor. Tek yaptığı şey var cepheden gelen topu kesmek. Stoper bu değildir. Bu adam kadar pozisyon hatası yapan başka oyuncu yok. 2 senedir ben çıldırıyorum şunun yüzünden kaybetmediğimiz, elenmediğimiz kupa kalmadı hala savunuluyor. Vallahi şaşırıyorum size. Nasıl bir sabır varmış arkadaş.

Servet'e gösterilen sabır Skibbe'ye, Rijkaard'a gösterilmedi.

anlamadigin bir sey var burda servet iyi olmayabilir (size göre), iyi tamam ama ondan önce cok daha kötüleri var.

sira ona gelmeden kactane oyuncu gitmeli bunu anlayin artik!

bugünkü mac bile bunu gösterdi daha neyin tartismasini yapiyorsunuz!
  12. 03.03.2011, 02:00 Mesaj #4107
  13. 03.03.2011, 02:03 Mesaj #4108

Haftalardir iyi oynuyor Servet. Artik hakkini verin ve birakin Servet´e BAM muammelesi yapmayi. Türkiye´nin en kaliteli yerli stoperidir acik ara. Kaliteli yerli eksikligi ceken Galatasaray´da gitmesi gerekiyor diyecegimiz en son kisi Servet olmalidir Arda ile birlikte.
  14. 03.03.2011, 02:08 Mesaj #4109

Son dakika golü yine Servetten geliyordu..Bugün zaman zaman kazımdan bile iyi çalım attı.Culiodan bile iyi pas verdi..Bu aralar iyi oynuyor..Ondan önce gitmesi gerekn bir çok oyuncu var..Golü servet atsaydı şimdi neler konuşuluyordu.
  15. 03.03.2011, 04:23 Mesaj #4110

Onur Yilmaz, post: 2227230 Nickli Üyeden Alıntı

Haftalardir iyi oynuyor Servet. Artik hakkini verin ve birakin Servet´e BAM muammelesi yapmayi. Türkiye´nin en kaliteli yerli stoperidir acik ara. Kaliteli yerli eksikligi ceken Galatasaray´da gitmesi gerekiyor diyecegimiz en son kisi Servet olmalidir Arda ile birlikte.

Sezar'ın hakkı Sezar'a evet. FR döneminde neler oldu kesin olarak bilmiyoruz ve öğrenemeyeceğiz de, ama şu anda çok iyi bir form grafiği tutturmuş durumda Servet.