1. 06.03.2011, 01:22 Mesaj #4171
    Cevap: #76 Servet Çetin

Sene sonu Kewell gider, Baros gider, Neill gider, Misimovic zaten gitti. Hatta Cana bile gidebilir.

Servet kalır.
  2. 06.03.2011, 01:33 Mesaj #4172

"çök kötü oyuncu"

"kimi koysan daha iyi oynar" gibi çocuksu yorumlardan ziyade serveti eleştireceksek bile oyuncu özellikleri üzerinden eleştirmeliyiz bence

aşağıda defans oyuncusu için gereken özellikleri listelemeye çalıştım (kendimce serveti bunlara göre değerlendirdim)

servetin çok kötü olduğunu söyleyen arkadaşlar aşağıdaki özelliklerden hangilerinin servette eksik olduğunu söylerlerse daha iyi anlaşabiliriz sanırım

hızlanma - ÇOK KÖTÜ

çeviklik - ÇOK KÖTÜ

sürat - İYİ

denge - ÇOK İYİ

güç - ÇOK İYİ

dayanıklılık - ÇOK İYİ

hava hakimiyeti - ÇOK İYİ

topu oyuna sokma - ÇOK KÖTÜ

oyun görüşü - ÇOK KÖTÜ

pozisyon alma - KÖTÜ

markaj - İYİ

top çalma - VASAT

azim - ÇOK İYİ

takım oyunu - ÇOK İYİ

çalışkanlık - ÇOK İYİ
  3. 06.03.2011, 01:38 Mesaj #4173

Barış Gürler, post: 2237429 Nickli Üyeden Alıntı

"çök kötü oyuncu"

"kimi koysan daha iyi oynar" gibi çocuksu yorumlardan ziyade serveti eleştireceksek bile oyuncu özellikleri üzerinden eleştirmeliyiz bence

aşağıda defans oyuncusu için gereken özellikleri listelemeye çalıştım (kendimce serveti bunlara göre değerlendirdim)

servetin çok kötü olduğunu söyleyen arkadaşlar aşağıdaki özelliklerden hangilerinin servette eksik olduğunu söylerlerse daha iyi anlaşabiliriz sanırım

hızlanma - ÇOK KÖTÜ

çeviklik - ÇOK KÖTÜ

sürat - İYİ

denge - ÇOK İYİ

güç - ÇOK İYİ

dayanıklılık - ÇOK İYİ

hava hakimiyeti - ÇOK İYİ

topu oyuna sokma - ÇOK KÖTÜ

oyun görüşü - ÇOK KÖTÜ

pozisyon alma - KÖTÜ

markaj - İYİ

top çalma - VASAT

azim - ÇOK İYİ

takım oyunu - ÇOK İYİ

çalışkanlık - ÇOK İYİ

hocam boşuna bu arkadaşlarla uzlaşmak için böyle ılımlı yorumlar yazma bence, onlar bu tür şeylerle ilgilenmezler, servet çetin bu takımın günah keçisidir her şey ondan bilinir ama o kalır herkes gider, çünkü müthiş bir lobisi vardır, "gökhan zan> servet x 10" , " servet dünyanın en kötü stoperi", "rijkaard çok iyi hoca ama hiddink iş bilmez" gibi müthiş tezleri vardır , o yüzden artık savunmaya gerek yok ben şahsen servetin gideceği günü bekler oldum en azından bu sayfada yazan gereksiz mesajlar tarihe karışmış olacak
  4. 06.03.2011, 01:42 Mesaj #4174

Egemen Bayrak, post: 2237448 Nickli Üyeden Alıntı

hocam boşuna bu arkadaşlarla uzlaşmak için böyle ılımlı yorumlar yazma bence, onlar bu tür şeylerle ilgilenmezler, servet çetin bu takımın günah keçisidir her şey ondan bilinir ama o kalır herkes gider, çünkü müthiş bir lobisi vardır, "gökhan zan> servet x 10" , " servet dünyanın en kötü stoperi", "rijkaard çok iyi hoca ama hiddink iş bilmez" gibi müthiş tezleri vardır , o yüzden artık savunmaya gerek yok ben şahsen servetin gideceği günü bekler oldum en azından bu sayfada yazan gereksiz mesajlar tarihe karışmış olacak

benim tek istediğim, oyuncular hakkında konuşurken, özellikleri üzerinden konuşulması

aksi taktirde söylenen her söz, atıp tutmaktan öteye gidemiyor

bu arada ılımlı mesaj yazma çabasında değilim, tarzım bu
  5. 06.03.2011, 01:45 Mesaj #4175

Barış Gürler, post: 2237458 Nickli Üyeden Alıntı

benim tek istediğim, oyuncular hakkında konuşurken, özellikleri üzerinden konuşulması

aksi taktirde söylenen her söz, atıp tutmaktan öteye gidemiyor

bu arada ılımlı mesaj yazma çabasında değilim, tarzım bu

kusura bakma alışık değilim bu tarz yorumlara, uğraşarak böyle yazıyorsun sandım
  6. 06.03.2011, 01:46 Mesaj #4176
  7. 06.03.2011, 01:56 Mesaj #4177

Egemen Bayrak, post: 2237475 Nickli Üyeden Alıntı

kusura bakma alışık değilim bu tarz yorumlara, uğraşarak böyle yazıyorsun sandım

8. 06.03.2011, 02:08 Mesaj #4178

Serdar_Burak, post: 2237477 Nickli Üyeden Alıntı

zan sakatlanmasa forma yuzu goremez

Hımm!.
  9. 06.03.2011, 02:09 Mesaj #4179
  10. 06.03.2011, 02:11 Mesaj #4180

hangi teknik adam gelirse gelsin, takımın as oyuncusu olmaya devam edecektir
  11. 06.03.2011, 02:12 Mesaj #4181

Barış Gürler, post: 2237528 Nickli Üyeden Alıntı

Cünkü elimizde daha iyi bir Türk stoper yok. Sadece elimizde degil piyasada dahi yok neredeyse.
  12. 06.03.2011, 02:14 Mesaj #4182

Barış Gürler, post: 2237528 Nickli Üyeden Alıntı

Alayı futbola ihanet eden çapsız herifler!...Taksimde sallandırmak lazım bu sümkürükçüyü!...
  13. 06.03.2011, 02:45 Mesaj #4183

Servet bundan sonra agziyla kus tutsa bile yaranamaz.

Burada Servet'i sebepsiz yere yerden yere vuran kisiler, 07/08 sezonunda gelen sampiyonlukta sakat olmasina ragmen hiçbir maçi kaçirmazken, "ayagim kopsa da oynarim" derken büyük ihtimalle stadi "Serveeeet, Serveeeet" diye inletiyordu. Ama ne olduysa Rijkaard döneminde oldu. Kimse bana sabote olayi Skibbe döneminde baslamisti falan demesin. Takimdan kovulmasini hazmedemeyen bazi kisiler, Rijkaard ile bazi sorunlar yasamasini bahane ederek -ki bu her teknik direktör/oyuncu arasinda gelisebilir- Servet'i günah keçisi ilan etti. Öyle ki Servet zamaninda takimdan kovulsaydi yerine Pique kalitesinde biri gelecek, Rijkaard görevde kalacak, takim da kalecisinden en uçtaki oyuncusuna kadar takir takir pas futbolu oynayacakti.

Gelecek dönemde Madrid ile maç yaparsak ve Ronaldo'yu canindan bezdirse bile en ufak övgüyü alamayacak. Bu yüzden artik Servet'in gitmesi gerektigini düsünüyorum. Para olarak degil ama kariyer açisindan gelen en iyi teklifi kabul edip yönetimden izin istemeli. Böylece Topal'in yaptigi gibi disaridan, yani üst düzey bir ligden kapaklari tek tek asacak.
  14. 06.03.2011, 11:29 Mesaj #4184

Servet neillde dahil olmak üzere en iyi stoperimiz kuru gürültü yapmaya gerek yok
  15. 06.03.2011, 11:40 Mesaj #4185

Serdar_Burak, post: 2237477 Nickli Üyeden Alıntı

zan sakatlanmasa forma yuzu goremez

İlkokul talebelerinin yazacağı türden mesajlar yazmayın.