1. 22.03.2011, 15:01 Mesaj #4441
    Cevap: #76 Servet Çetin

Ahmet DOGAN, post: 2287189 Nickli Üyeden Alıntı

Total futbolcular pembe rüyalardan uyanmış , gene başlamışlar Servet'i eleştirmeye .Sizin savunduğunuz o bir kısım yabancılar bu takıma ne katıyor önce onu bir netleştirmek lazım .Neill A.gücü maçına çıkmadan bütün haftayı yatarak geçirdi bundan haberiniz var mı , siz adamları putlaştırırken onların umrunda mı Galatasaray.Milli takıma koşa koşa giderken , lig deplasmanına gitmek zor geliyor beyfendilere.Buraya gelen her yabancı fark yaratmak zorunda öyle '' ... from Galatasaray kenarda otursa yeter'' sözleri mantık dışı.Bu takımdaki yerlilerin çoğu yetersiz bu aşikar ama Sabri ,Servet dahil hadi hepsini gönderelim 18 tane yerliyi nerden ,hangi parayla bulacaksınız izah edin o halde.

hay total futbolunuza arkadas

defanstan orta sahaya top 25 hamlede geliyor ne total futbolu

mclarda en cok topla oynayan adam hep servet, utanin be

arkadasin dedigi cok guzel

dunyada topu surerek pas atacagi adama dogru salyalar atarak kosan baska bir stoper yok
  2. 22.03.2011, 15:15 Mesaj #4442

Semih Yüksel, post: 2287201 Nickli Üyeden Alıntı

1) Faşist yaklaşmışsın.

2) Takım 3 senedir revizyon diye avaz avaz bağırıyor. İlla küme mi düşelim?

1-faşist olma gibi bir çabam yoktu yabancı hakları doğru ve etkili kullanılmalı çünkü yerli oyuncu piyasası malum.

2-revizyon olsun ben olmasın mı yazmışım ama Sabri,Servet gibiler de giderse 15'in üzerinde yerliyi nasıl bir bütçeyle almayı planlıyorsunuz ve nerden?Bunların cevabını alamadım adam başı 3-4 m.€ desen ,dağ gibi bir fatura çıkıyor karşımıza.Herkesin bildiği bir Ömer Toprak , Serdar Kesimal (uçuk bonservisleri malum) evet sonra , sonrası yok işte yerli futbolcu havuzu ondan ibaret.
  3. 22.03.2011, 15:18 Mesaj #4443

Serdar_Burak, post: 2287204 Nickli Üyeden Alıntı

hay total futbolunuza arkadas

defanstan orta sahaya top 25 hamlede geliyor ne total futbolu

mclarda en cok topla oynayan adam hep servet, utanin be

arkadasin dedigi cok guzel

dunyada topu surerek pas atacagi adama dogru salyalar atarak kosan baska bir stoper yok

Zan son maçta mükemmel bir geri pas verdi ben bununla ilgili senin bir yorumunu göremedim.Şayet yazdıysan ve ben kaçırdıysam kusura bakma ama Servet olsa kesin görürdüm çoktan dağlara taşlara büyük puntolarla kazınmıştı.
  4. 22.03.2011, 15:30 Mesaj #4444

Ahmet DOGAN, post: 2287236 Nickli Üyeden Alıntı

1-faşist olma gibi bir çabam yoktu yabancı hakları doğru ve etkili kullanılmalı çünkü yerli oyuncu piyasası malum.

2-revizyon olsun ben olmasın mı yazmışım ama Sabri,Servet gibiler de giderse 15'in üzerinde yerliyi nasıl bir bütçeyle almayı planlıyorsunuz ve nerden?Bunların cevabını alamadım adam başı 3-4 m.€ desen ,dağ gibi bir fatura çıkıyor karşımıza.Herkesin bildiği bir Ömer Toprak , Serdar Kesimal (uçuk bonservisleri malum) evet sonra , sonrası yok işte yerli futbolcu havuzu ondan ibaret.

Cevabı burada işte;

2) Takım 3 senedir revizyon diye avaz avaz bağırıyor. İlla küme mi düşelim?

5. 22.03.2011, 15:40 Mesaj #4445

bizde servetten çok memnun değiliz ama onun yerine gelene kadar acilen 3-5 adama ihtiyacımız var. bana da kalırsa Arda dışında adam bırakmam herkesi yollarım. nerde o money money money
  6. 22.03.2011, 15:42 Mesaj #4446

Hüsnü Kır, post: 2287282 Nickli Üyeden Alıntı

bizde servetten çok memnun değiliz ama onun yerine gelene kadar acilen 3-5 adama ihtiyacımız var. bana da kalırsa Arda dışında adam bırakmam herkesi yollarım. nerde o money money money

Artık kulübün para sıkıntısı yok.
  7. 22.03.2011, 15:52 Mesaj #4447

Ahmet DOGAN, post: 2287244 Nickli Üyeden Alıntı

Zan son maçta mükemmel bir geri pas verdi ben bununla ilgili senin bir yorumunu göremedim.Şayet yazdıysan ve ben kaçırdıysam kusura bakma ama Servet olsa kesin görürdüm çoktan dağlara taşlara büyük puntolarla kazınmıştı.

zan ileriye 3 tane mukemmel pas verdi sen onu yazdinmi?

hatta goldede pas kazima/santosa gokahandan gitti

pas kotu deme kazim yerine pino olsa 5 kez santosun onune gecip alirdi o topu

zan mukemmel bir savunmaci falan degil

servetten iyi ama

herkes izliyor maclari

size basitce soyluyorum

toraman bile hava toplarinda servetten cok daha basarili

adam topu ouna sokamiyor

yerden zaten iyi degil

iki tane omuz atacak mac sonunda forvete gidecek diye oynatiyoruz iste
  8. 22.03.2011, 16:13 Mesaj #4448

Serdar_Burak, post: 2287304 Nickli Üyeden Alıntı

zan ileriye 3 tane mukemmel pas verdi sen onu yazdinmi?

hatta goldede pas kazima/santosa gokahandan gitti

pas kotu deme kazim yerine pino olsa 5 kez santosun onune gecip alirdi o topu

zan mukemmel bir savunmaci falan degil

servetten iyi ama

herkes izliyor maclari

size basitce soyluyorum

toraman bile hava toplarinda servetten cok daha basarili

adam topu ouna sokamiyor

yerden zaten iyi degil

iki tane omuz atacak mac sonunda forvete gidecek diye oynatiyoruz iste

ben yanıldığım yerde evet haksızmışsım derim yeri gelince 6 yaşında çocuktan özür de dilerim.O golde en büyük paye Kazım'ındı hata Santos'undu ,öncesi önemli değil o pozisyonun.Zan iyi olsun benim zoruma gitmez sevinirim aynısı Sarp ,Balta için de geçerli.Sen Toraman'ın Servet'ten hava topunda iyi olduğunu iddia edebilirsin bu senin görüşün benim burda görüşlerine muhalif olduğum birçok kişi var, olabilir bunlar futbolda mutlak doğrular yoktur.Benim sende tahammül edemediğim nokta sen Servet'e bilenmişsin bunu dışardan bakan biri olarak görmemek mümkün değil sırf Rijkaard'la yıldızı barışmadı diye sürekli adamı yerden yere vurmanın peşindesin.Kewell , Neill mı bu takıma katkı verdi Servet mi cevabı açık ama sürekli aynı adamı eleştirmenin adil olmadığını söylüyorum.
  9. 22.03.2011, 16:23 Mesaj #4449

Ahmet DOGAN, post: 2287339 Nickli Üyeden Alıntı

ben yanıldığım yerde evet haksızmışsım derim yeri gelince 6 yaşında çocuktan özür de dilerim.O golde en büyük paye Kazım'ındı hata Santos'undu ,öncesi önemli değil o pozisyonun.Zan iyi olsun benim zoruma gitmez sevinirim aynısı Sarp ,Balta için de geçerli.Sen Toraman'ın Servet'ten hava topunda iyi olduğunu iddia edebilirsin bu senin görüşün benim burda görüşlerine muhalif olduğum birçok kişi var, olabilir bunlar futbolda mutlak doğrular yoktur.Benim sende tahammül edemediğim nokta sen Servet'e bilenmişsin bunu dışardan bakan biri olarak görmemek mümkün değil sırf Rijkaard'la yıldızı barışmadı diye sürekli adamı yerden yere vurmanın peşindesin.Kewell , Neill mı bu takıma katkı verdi Servet mi cevabı açık ama sürekli aynı adamı eleştirmenin adil olmadığını söylüyorum.

2 hafta once burada mesajimi gorebilirsin aynen soyle yazdim

"takim su haliyle servet ve culionun sirtina binmis durumda"

acip bakabilirsin

ama 2. lig takimindan beter oynuyoruzda ondan

buyuk takimda amaci olan takimda servet gibi stoper olmaz

Rijkaardla yasadiklari ayri konu

ben bilerek topa vurmadi hain falan demem sakinken

benim dedigim su

bu adam herzaman elinden geleni yapmiyor

size gore bu normal hocayla anlasamdi bilmemne

bana gore hainligin onde gideni

bakis acimizdaki fark bu

oyunu kontrol eden buna ugrasan buyuk takim servet gibi stoperle oynamaz

ha biz oyle degiliz diye servet gozunuze iyi gorunuyorsa bence biraz daha dikkatli bakin
  10. 22.03.2011, 17:05 Mesaj #4450

Servet Ankaragücü maçındaydı sanırım.

Ciddi ciddi önünden geçen topu izledi arkadaşlar.

Ama şu an iyi oynuyor ona itirazım yok.
  11. 22.03.2011, 17:11 Mesaj #4451

yahu soyluyorum hepinizin gozunden kacmis

gecen sene ankaragucu maskeyle ionunden gecen topa jedi lik yapti

bu sene ankaragucu maci

cananin salakca havaya diktigi top sonrasi izleyin serveti

kesek videoyu bulsamda koysam

tesaduf suki

iki mactan oncede taraftar servete tepki gostermisti
  12. 22.03.2011, 17:29 Mesaj #4452

Burası çiftlik değil, biz de çoban değiliz.O yüzden gitmeli.
  13. 22.03.2011, 18:48 Mesaj #4453

footbaLLove

Servet'in menajeri M.Halis;"Şu an Man City ile bağlantılarım güçlü ve onlar da Servet’in bölgesinde sıkıntı yaşıyorlar.Değerlendirebilirler"

21 minutes ago via web
  14. 22.03.2011, 19:00 Mesaj #4454

Tuna Şekerciler, post: 2287624 Nickli Üyeden Alıntı

footbaLLove

Servet'in menajeri M.Halis;"Şu an Man City ile bağlantılarım güçlü ve onlar da Servet’in bölgesinde sıkıntı yaşıyorlar.Değerlendirebilirler"

21 minutes ago via web

Wireless'la bağlanıyor sanki lafa bak, City ne yapsın Servet'i.
  15. 22.03.2011, 19:02 Mesaj #4455

Cenk Oran ÖZDEMIR, post: 2287649 Nickli Üyeden Alıntı

Wireless'la bağlanıyor sanki lafa bak, City ne yapsın Servet'i.

'Lille, Servet'i alamaz' -Maraton.com.tr