1. 29.03.2011, 00:04 Mesaj #4471
    Cevap: #76 Servet Çetin

Pedofili fln cidden sakat işler beyler, Servet-Sarp'da olsa, bu tarz yaklaşımlar hoş değil lan.
  2. 29.03.2011, 00:05 Mesaj #4472

ayip harbiden boyle seyler soylemeyin

bence o linkteki arkadas sasirmis
  3. 30.03.2011, 00:05 Mesaj #4473
  4. 30.03.2011, 00:11 Mesaj #4474

servet eger kendisi "ya ayrilcam, ya ayrilcam" demedikce, seneyede yüzde bir milyon kadroda olacak.

bir sakincasi da yok bana sorarsaniz, yeterki hakan ve zan gitsin, servet iyi bir takim kurdun mu, is yapar.
  5. 30.03.2011, 00:14 Mesaj #4475

Servet hava toplarini agir oldugu icin kazanamiyor, topa dogru hareketlenmede agir kaliyor.
  6. 30.03.2011, 00:23 Mesaj #4476

Servet Avrupada Kupa hedefleniyorsa Takımdan ilk gönderilecek oyuncular arasında olmalıdır.Avusturya maçı ile Servet'in 5 yıldır yaptığı şeyleri silmem ama silenlerde yok değil.Kewell'ında ima ettiği gibi Rijkaard'ı yani takımın teknik direktörünü sabote eden bir oyuncuyu 1 dk takımda tutmam.Türk stoperlere göre iyi görünebilir ama türk milli takımının savunmasıda ortada
  7. 30.03.2011, 00:29 Mesaj #4477

Mert Türengül, post: 2310419 Nickli Üyeden Alıntı

Servet Avrupada Kupa hedefleniyorsa Takımdan ilk gönderilecek oyuncular arasında olmalıdır.Avusturya maçı ile Servet'in 5 yıldır yaptığı şeyleri silmem ama silenlerde yok değil.Kewell'ında ima ettiği gibi Rijkaard'ı yani takımın teknik direktörünü sabote eden bir oyuncuyu 1 dk takımda tutmam.Türk stoperlere göre iyi görünebilir ama türk milli takımının savunmasıda ortada

Sen öyle diyorsun/düsünüyorsun, bende sana hak veriyorum bir yandan, bende gitmesini isterdim ama inan bana su durumda hangi yönetim gelirse gelsin, hangi hoca gelirse gelsin, Servet kendisi gitmedikce, israrla gitmek istiyorum diyip gitmedikce, bu takimin ilk 11 de banko oyuncusu.

Basin, medya, yerli hocalar falan herkes hala Türkiyenin en iyisi diyorlar, buna ve Hakana. Bu kadar net hatalar yapiyorlar 2 yildir, özellikle balta ama hic bir zaman basinda, tv lerde, programlarda serveti elestirirken, hakani elestirirken duymazsin.

Tam tersine, onlar "Milli takimin bankolari" Onlar 3 yil önce milli takimi 3. yapan 4. yapan topcular. Onlar süperler, onlar Türkiyenin en iyileri.

Olan Galatasarayimiza oluyor.
  8. 31.03.2011, 15:18 Mesaj #4478

Sırf Servet'i takımda oynatabilmek için Neill sağbekte resmen harcanıyor.
  9. 31.03.2011, 18:03 Mesaj #4479

Emre Okan, post: 2313466 Nickli Üyeden Alıntı

Sırf Servet'i takımda oynatabilmek için Neill sağbekte resmen harcanıyor.

alakası yok çünkü sağbekimiz yok.serveti savunmuyorum burda.
  10. 31.03.2011, 20:09 Mesaj #4480

Evet gönderelim serveti..Kale yabancı, forvet yabancı, ortasaha yabancı, stoper yabancı zaten 235532 yabancı hakkı var!
  11. 31.03.2011, 20:17 Mesaj #4481
  12. 31.03.2011, 23:26 Mesaj #4482

Adam gelmiş vedalaşmaya,beyzade şu telefonun şimdilik kapatayımda ayıp olmasın diyemiyor..Ondan sonra bu adamlardan teknik anlamda yaptıkları hatalar yetmiyormuş gibi takımdaşlık olgusu bekle...

Bu takımın her anlamda,tepeden tırnağa çok ciddi anlamda akıl sorunu var....
  13. 31.03.2011, 23:31 Mesaj #4483

Alessandra Servet'i sayıklıyor

Servet Çetin'le aşk yaşadığı iddia edilen Alman manken Alessandra Alores, Türkiye'de programa katıldı.

Servet Çetin'le aşk yaşadığı iddia edilen Alman manken Alessandra Alores, "Orada Neler Oluyor" programına katıldı. Programın diğer konuduğu Ali Rıza Binboğa, Servet'in evinde kaldığını ama arasında bir şey olmadığını söyleyen Alores'e, "Kızım sen bunları külahıma anlat" dedi.

Servet Çetin'in sevgilisi olduğu iddia edilen Güzeli melez manken Alessandra Alores, Kanaltürk'teki "Orada Neler Oluyor" programında Galatasaraylı yıldız futbolcu Servet Çetin ile olan ilişkisini anlattı. Alessandra "Servet'i 5 yıl önce sakatlığı nedeniyle tedavi olmak için Münih'e geldiğinde tanıdım. İlk gördüğümde hiç etkilenmedim. Türk erkeği için çapkın ve yaramaz diye önyargım vardı. Servet 10 günde bunları kırdı. Ondaki altın kalp, ruh, karizma ve merhamet dünyadaki çok az erkekte var. Ondan etkilenmemek mümkün değil" dedi.

Annesi ayakkabılarımı sordu

Alores "Otelde kalmayı hiç sevmediğim için İstanbul'a her geldiğimde Servet bana 5 katlı, 6 odalı ve havuzlu evini açar. Bazen birlikte kalıyoruz. Ama aramızda bir şey olmuyor. Zaten ben evde seksi ve alımlı değilim ki. Sadeyim.

2003 yılında Almanya Güzeli seçilen, geçtiğimiz yıl da yine ülkesinde düzenlenen Top Model of the World yarışmasında birinci olan Alessandra Alores, uzun süredir Galatasaray’ın defans oyuncusu Servet Çetin’le aşk yaşıyordu. Evlilik hazırlıkları yapan çift, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir kararla yollarını ayırdı. Ünlü futbolcuyla geçtiğimiz aralık ayından bu yana sürekli kavga ettiklerini söyleyen Alores, ayrılık nedenini şöyle anlattı:

Bana göre değilmiş

“Yılbaşını Dubai’de geçirecektik ama kavga edip tartışmaktan oraya gidemedik. Sonrasında ben İstanbul’da yaşayan bir arkadaşımla St. Barths Adası’na gittim. Bu yıl Los Angeles’ta oyunculuk dersleri alırken, ilişkim hakkında düşünme fırsatı buldum. Vardığım karar ise Servet’in bana göre olmadığıydı. Yaşananlardan sonra birlikte olamayacağımızı anladım. En fazla takıldığım konu da bana birkaç kez yalan söylemesi oldu. Benim için ilişkide güven çok önemlidir. Her ne kadar sürekli yalanlasa da, Servet’in başka kadınlarla çıkan haberlerinden çok sıkıldım. Bana sürekli beni sevdiğini ve asla aldatmadığını söylüyordu ama gerçek öyle değil, biliyorum.”

Onu sevmediğimi Çeşme’de anladım

Geçtiğimiz günlerde Servet Çetin ile Çeşme’de tatil yapan Alessandra Alores, bu tatile ilişkisine son bir şans vermek için çıktığını söyledi: “Onunla tatile gidersem, ayrılmakla hata yapıp yapmayacağımı anlayacaktım. Yeni bir ilişkiye başlamadan önce ona karşı hiçbir şey hissetmediğimden emin olmalıydım. Çeşme tatili de gösterdi ki, onu artık sevmiyorum.”

Numberone TV’de sunuculuğa başlayan Alessandra Alores, ağustos ayında İstanbul’dan bir ev satın alacağını söyledi.

Adamın değerini bilemiyoruz beyler...
  14. 01.04.2011, 01:07 Mesaj #4484
  15. 01.04.2011, 01:52 Mesaj #4485