1. 12.01.2009, 20:41 Mesaj #436
  2. 12.01.2009, 20:59 Mesaj #437
    Cevap: #76 Servet Çetin

Targutay Sabancı, post: 66317 Nickli Üyeden Alıntı

Servet Türkiye'nin en iyi defansı Galatasaray'ın yıldızısın Maldini Servet

O yaşa kadar oynamasında.
  3. 12.01.2009, 23:44 Mesaj #438

Doruk Özyer, post: 66334 Nickli Üyeden Alıntı

O yaşa kadar oynamasında.

Neden ki? Ne aksiği var?
  4. 13.01.2009, 11:57 Mesaj #439

"Riske girer oynarım"

Omuzundaki bağlar kopan ve doktorların "Bir ay oynamaz" dediği Servet Çetin, 24 Ocak'taki Sivas deplasmanı için "Bir ihtimal olursa seve seve riske edip forma giyerim" açıklamasını yaptı.

Altay maçında omuzundan sakatlanan ve bir ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Servet, ikinci yarının ilk maçı olan G.Sarayımızın Sivas deplasmanında forma giymek için riske gireceğini ifade etti. Servet, o pozisyonda rakibin bir müdahelesi olmadan düştüğünü ve o anda omuzunun kırılmış olabileceğini hissettiğini belirtti. Sezon başı ve devre arası kamplarının kendisi için çok önemli olduğunu belirten milli oyuncu, "Ben fiziğimle rakibime üstünlük kuran bir oyun karakterine sahibim. Kamplarda güç toplayıp kendimi uzun lig maratonuna hazırlıyorum. Bu dönemde sakatlanmak benim için talihsizlik ancak kısa zamanda toparlayacağıma inanıyorum" diye konuştu.

FEDAKARLIK KARAKTERİMDE VAR

G.Sarayımızın Sivasspor deplasmanıyla birlikte zorlu bir maç trafiğine gireceğini belirten Servet Çetin, "Doktorlar omuzumdaki bağlarda kopma olduğunu söyledi. Bu sakatlıkta 10 gün hiç antrenman yapmamak gerekiyor ancak ben Sivasspor maçı öncesi kendimi deneyeceğim. Oynamam mümkün olursa seve seve riske eder ve formamı giyerim. Bunu herkes biliyor. Bu fedakarlıkları her zaman yaptım, yine yaparım" dedi.

Kaynak: Sabah
  5. 13.01.2009, 12:56 Mesaj #440
  6. 13.01.2009, 17:56 Mesaj #441

Osman Korkmaz, post: 66556 Nickli Üyeden Alıntı

Neden ki? Ne aksiği var?

Maldini'den mi?
  7. 13.01.2009, 18:23 Mesaj #442

"Riske girer oynarım"

Omuzundaki bağlar kopan ve doktorların "Bir ay oynamaz" dediği Servet Çetin, 24 Ocak'taki Sivas deplasmanı için "Bir ihtimal olursa seve seve riske edip forma giyerim" açıklamasını yaptı.

-------------------------------------------------------------------------------------

Altay maçında omuzundan sakatlanan ve bir ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Servet, ikinci yarının ilk maçı olan G.Sarayımızın Sivas deplasmanında forma giymek için riske gireceğini ifade etti. Servet, o pozisyonda rakibin bir müdahelesi olmadan düştüğünü ve o anda omuzunun kırılmış olabileceğini hissettiğini belirtti. Sezon başı ve devre arası kamplarının kendisi için çok önemli olduğunu belirten milli oyuncu, "Ben fiziğimle rakibime üstünlük kuran bir oyun karakterine sahibim. Kamplarda güç toplayıp kendimi uzun lig maratonuna hazırlıyorum. Bu dönemde sakatlanmak benim için talihsizlik ancak kısa zamanda toparlayacağıma inanıyorum" diye konuştu.

FEDAKARLIK KARAKTERİMDE VAR

G.Sarayımızın Sivasspor deplasmanıyla birlikte zorlu bir maç trafiğine gireceğini belirten Servet Çetin, "Doktorlar omuzumdaki bağlarda kopma olduğunu söyledi. Bu sakatlıkta 10 gün hiç antrenman yapmamak gerekiyor ancak ben Sivasspor maçı öncesi kendimi deneyeceğim. Oynamam mümkün olursa seve seve riske eder ve formamı giyerim. Bunu herkes biliyor. Bu fedakarlıkları her zaman yaptım, yine yaparım" dedi.

Kaynak: Sabah
  8. 13.01.2009, 19:10 Mesaj #443

Iste Servet farki.. Gercek aslan! Seni durmadan elestirenlerin su dediklerini okuduktan sonra yüzleri kizarirmiki acaba?
  9. 13.01.2009, 19:51 Mesaj #444
  10. 13.01.2009, 20:40 Mesaj #445
  11. 13.01.2009, 21:47 Mesaj #446

Eksikliğini her sn hissedicez gibime geliyor.Çabuk iyileşmesi lazım diycem ama sakatlanmak onunda hakkı
  12. 13.01.2009, 21:50 Mesaj #447
  13. 14.01.2009, 01:14 Mesaj #448

Doruk Özyer, post: 67398 Nickli Üyeden Alıntı

Demedi demeyin Servet Sivas maçında oynar.

Skibbe'de geçen gün espriyle karışık dedi Servet'i hepimiz tanıyoruz oynarsa şaşırmayız
  14. 14.01.2009, 16:19 Mesaj #449

Doğru Servet bastonla çıksa yine oynar, Fakat nereye kadar. Bu şekilde devam ettiği müddetçe, kendisini hergeçen gün dahada kaybettiğimiz bir futbolcu Servet. Şu günlerde hele hele Avrupa maçları öncesinde, kesinlikle dinlendirilmesi ve iyice tamir edilmesi gerekiyor..
  15. 14.01.2009, 16:21 Mesaj #450

Fikret bey haklı fedakarlık biryere kadar.Bu şekilde yaparak belki gelecekteki futbol hayatını tehlikeye atıyor olabilir,bir süre dinlendirilmeli Servet.