1. 21.04.2011, 23:33 Mesaj #4651
  Cevap: #76 Servet Çetin  Ahmet Karadag, post: 2382528 Nickli Üyeden Alıntı

  O degilde babanla falan konusmuyorsun, biraz terbiyeli olabilirsin... Bir futbolcuyu savunacak baska birsey bulamadigin için en basite kaçip "Marsilya aliyordu" diyorsun... Alsaydi, Fransa liginin en kalitesiz transferi olurdu, bunu biliyorum...  Marsilya bilmiyor senin bildiğini.İngilizler falanda bilmiyor.Drogba falanda anlamıyor savunmacıdan servet hakkında bir sürü övgü dolu sözü var.Bir tek sen biliyorsun bu adamlar anlamıyor futboldan.Servet avrupa çapında her zaman lucas neillden daha pahalı ve kaliteli stoper olarak bilinmiştir.İlk geldiğinde neill bile servet çok tanınan bir oyuncu falan demişti imza töreninde
 2. 21.04.2011, 23:36 Mesaj #4652
  Cevap: #76 Servet Çetin  İyi oynamayıp 3. olmayı ve avrupada birşeyler yapabilmeyi, hiçbirşey oynamayıp küme düşmeme mücadelesi vermeye tercih ederim.  Çünkü biliyorumki kadro kaliteleştirilirse takımda umut vardır. Şimdi ikiside yok. Rijkaard gittiğinde burda hepiniz Hagi ile herşeyin düzeleceğine inanıyordunuz ki geldiği gün bugünlere gelebilme ihtimalimiz olabildiğini görüp yazmıştım. O zamanlar atıp tutuyordunuz.  Şimdi SAHNE SİZİN.
 3. 21.04.2011, 23:37 Mesaj #4653
  Cevap: #76 Servet Çetin  Onur Gürel, post: 2382550 Nickli Üyeden Alıntı

  Marsilya bilmiyor senin bildiğini.İngilizler falanda bilmiyor.Drogba falanda anlamıyor savunmacıdan servet hakkında bir sürü övgü dolu sözü var.Bir tek sen biliyorsun bu adamlar anlamıyor futboldan.Servet avrupa çapında her zaman lucas neillden daha pahalı ve kaliteli stoper olarak bilinmiştir.İlk geldiğinde neill bile servet çok tanınan bir oyuncu falan demişti imza töreninde  Demek ki bilmiyolar. Ayrıca Marsilya bilmiyor mu? İngilizler bilmiyor mu? tarzı laflar etmen ve Cana'ya söylediğin sözler üzerine şizofreni şüphesi var sende.
 4. 21.04.2011, 23:37 Mesaj #4654
  Cevap: #76 Servet Çetin  Mert Yüksel, post: 2382559 Nickli Üyeden Alıntı

  İyi oynamayıp 3. olmayı ve avrupada birşeyler yapabilmeyi, hiçbirşey oynamayıp küme düşmeme mücadelesi vermeye tercih ederim.  Çünkü biliyorumki kadro kaliteleştirilirse takımda umut vardır. Şimdi ikiside yok. Rijkaard gittiğinde burda hepiniz Hagi ile herşeyin düzeleceğine inanıyordunuz ki geldiği gün bugünlere gelebilme ihtimalimiz olabildiğini görüp yazmıştım. O zamanlar atıp tutuyordunuz.  Şimdi SAHNE SİZİN.  Evet gol yollarındaki sıkıntının sebebi servet.Çok haklısın.Zahmet edip attığımız gol sayısına bak önce servete sallamadan
 5. 21.04.2011, 23:39 Mesaj #4655
  Cevap: #76 Servet Çetin  Onur Gürel, post: 2382550 Nickli Üyeden Alıntı

  Marsilya bilmiyor senin bildiğini.İngilizler falanda bilmiyor.Drogba falanda anlamıyor savunmacıdan servet hakkında bir sürü övgü dolu sözü var.Bir tek sen biliyorsun bu adamlar anlamıyor futboldan.Servet avrupa çapında her zaman lucas neillden daha pahalı ve kaliteli stoper olarak bilinmiştir.İlk geldiğinde neill bile servet çok tanınan bir oyuncu falan demişti imza töreninde  Sabit fikirli arkadaslarla tartismak zor... Baskalarinin dedikleriyle sen neden tartismaya giriyorsun, bu onlarin düsüncesi ? Sen kendi düsüncelerini paylas.... Galatasaray'i satan, hocasini kaale almayan, takima sirt dönen, rakip gol atsin diye kosmayan bir adam bu Servet, nedir düsüncelerin ?
 6. 21.04.2011, 23:40 Mesaj #4656
  Cevap: #76 Servet Çetin  İyi oyun kısmı Keita-Arda-Baros zaten. Başka birşey değil. Hagi üçünü de kullanamadı. Üçüncü olduysak bu adamların sayesindeydi(Realite).

  Takımda umut yoktu ama benim Rijkaard'a inancım vardı, çok büyük işler başarabilirdi ama belli bir süre sonra o da inancını ve isteğini kaybetti(Şahsi görüşüm). Birşeyler deneme girişiminde bile bulunmadı.  Hagi konusunda:

  Tek bir maçla rüya gibi geçebilecek bir sezonun bu kadar değişebileceğine inanıyorsan Semih, o kadar rezil bir durumdaki ve psikolojideki bir takımın bu durumunu yadırgamamalısın.
 7. 21.04.2011, 23:40 Mesaj #4657
  Cevap: #76 Servet Çetin  Lucas Neill - - transfermarkt.de Neillin fiyat zaman grafiği

  Servet Cetin - - transfermarkt.de Servetin grafiği  Bakınca servetin her daim lucas neillden fazla para eden daha değerli bir oyuncu olduğu yabancı sitelerde ortaya çıkıyor zaten.
 8. 21.04.2011, 23:42 Mesaj #4658
  Cevap: #76 Servet Çetin  Ahmet Karadag, post: 2382571 Nickli Üyeden Alıntı

  Sabit fikirli arkadaslarla tartismak zor... Baskalarinin dedikleriyle sen neden tartismaya giriyorsun, bu onlarin düsüncesi ? Sen kendi düsüncelerini paylas.... Galatasaray'i satan, hocasini kaale almayan, takima sirt dönen, rakip gol atsin diye kosmayan bir adam bu Servet, nedir düsüncelerin ?  Hocasını sattığını falan nasıl söyleyebiliyorsun ki tam olarak delilin olmadan.Kolay mı bir insan hakkında delilsiz hüküm vermek?
 9. 21.04.2011, 23:42 Mesaj #4659
  Cevap: #76 Servet Çetin  Mert Yüksel, post: 2382559 Nickli Üyeden Alıntı

  İyi oynamayıp 3. olmayı ve avrupada birşeyler yapabilmeyi, hiçbirşey oynamayıp küme düşmeme mücadelesi vermeye tercih ederim.  Çünkü biliyorumki kadro kaliteleştirilirse takımda umut vardır. Şimdi ikiside yok. Rijkaard gittiğinde burda hepiniz Hagi ile herşeyin düzeleceğine inanıyordunuz ki geldiği gün bugünlere gelebilme ihtimalimiz olabildiğini görüp yazmıştım. O zamanlar atıp tutuyordunuz.  Şimdi SAHNE SİZİN.  Bold yazip sov yapma  Takim Rijkaard'dan bagimsiz mi bu hale geldi yani, bunu mu iddia ediyorsun Komikmis.
 10. 21.04.2011, 23:44 Mesaj #4660
  Cevap: #76 Servet Çetin  Ahmet Özgün Güven, post: 2382572 Nickli Üyeden Alıntı

  İyi oyun kısmı Keita-Arda-Baros zaten. Başka birşey değil. Hagi üçünü de kullanamadı. Üçüncü olduysak bu adamların sayesindeydi(Realite).

  Takımda umut yoktu ama benim Rijkaard'a inancım vardı, çok büyük işler başarabilirdi ama belli bir süre sonra o da inancını ve isteğini kaybetti(Şahsi görüşüm). Birşeyler deneme girişiminde bile bulunmadı.  Hagi konusunda:

  Tek bir maçla rüya gibi geçebilecek bir sezonun bu kadar değişebileceğine inanıyorsan Semih, o kadar rezil bir durumdaki ve psikolojideki bir takımın bu durumunu yadırgamamalısın.  FRnin bosvermis hale geldigine katiliyorum  ama hep bu basimizdaki virusten kaynaklanan seyler
 11. 21.04.2011, 23:46 Mesaj #4661
  Cevap: #76 Servet Çetin  Ahmet Özgün Güven, post: 2382572 Nickli Üyeden Alıntı

  İyi oyun kısmı Keita-Arda-Baros zaten. Başka birşey değil. Hagi üçünü de kullanamadı. Üçüncü olduysak bu adamların sayesindeydi(Realite).

  Takımda umut yoktu ama benim Rijkaard'a inancım vardı, çok büyük işler başarabilirdi ama belli bir süre sonra o da inancını ve isteğini kaybetti(Şahsi görüşüm). Birşeyler deneme girişiminde bile bulunmadı.  Hagi konusunda:

  Tek bir maçla rüya gibi geçebilecek bir sezonun bu kadar değişebileceğine inanıyorsan Semih, o kadar rezil bir durumdaki ve psikolojideki bir takımın bu durumunu yadırgamamalısın.  Kaybeder tabi. Kabus gibi bir arka tarafı var takımın. Ne yapsan olmuyor. Önün müthiş arkan rezalet. Güçlü takımların arkası taş gibi olmak zorundadır. İstersen çırpın çabala gol bul, ama arkana atılan her top gol olsun. Song ve Tomas'ın olduğu dönemde 4 forvetle (İliç,Necati, Hakan, Ümit) oynuyorduk biz. Ama arka taraf güven veriyordu. Rijkaard Servet'î, Hakan'ı falan şu kulüpten baştan kovsaydı (Milli Takım Stoperi etiketi yüzünden yönetimin zorla oynattırdıklarını düşünüyorum) adam gibi yerli rotasyonuna girseydik gönderdiğimiz yabancı oyuncularımızdan da maksimum verimi alır ve zevk veren takım haline gelirdik. Olay gayet basit.
 12. 21.04.2011, 23:46 Mesaj #4662
  Cevap: #76 Servet Çetin  Onur Gürel, post: 2382581 Nickli Üyeden Alıntı

  Hocasını sattığını falan nasıl söyleyebiliyorsun ki tam olarak delilin olmadan.Kolay mı bir insan hakkında delilsiz hüküm vermek?  Valla ben söylemedim "Sadece bana güvenirlerse oynarim" diyen Servet agabeyin bizzat kendi söyledi...
 13. 21.04.2011, 23:49 Mesaj #4663
  Cevap: #76 Servet Çetin  Ahmet Karadag, post: 2382600 Nickli Üyeden Alıntı

  Valla ben söylemedim "Sadece bana güvenirlerse oynarim" diyen Servet agabeyin bizzat kendi söyledi...  Bu laftan nasıl sattığını anladın hayret?Yanlış bir söz mü?Basın karşısında kendi oyuncularını aşağılayıp sonra o adamlardan başarı beklemek iki yüzlülüktür.Ygs ye gireceksin sınavdan 1 gün önce sana beceriksiz falan dese evdekiler ne yapabilirsin?
 14. 21.04.2011, 23:50 Mesaj #4664
  Cevap: #76 Servet Çetin  Mert Yüksel, post: 2382598 Nickli Üyeden Alıntı

  Kaybeder tabi. Kabus gibi bir arka tarafı var takımın. Ne yapsan olmuyor. Önün müthiş arkan rezalet. Güçlü takımların arkası taş gibi olmak zorundadır. İstersen çırpın çabala gol bul, ama arkana atılan her top gol olsun. Song ve Tomas'ın olduğu dönemde 4 forvetle (İliç,Necati, Hakan, Ümit) oynuyorduk biz. Ama arka taraf güven veriyordu. Rijkaard Servet'î, Hakan'ı falan şu kulüpten baştan kovsaydı (Milli Takım Stoperi etiketi yüzünden yönetimin zorla oynattırdıklarını düşünüyorum) adam gibi yerli rotasyonuna girseydik gönderdiğimiz yabancı oyuncularımızdan da maksimum verimi alır ve zevk veren takım haline gelirdik. Olay gayet basit.

  Kovsaydı o zaman ne diyeyim. Kovup da yönetim izim vermediyse "Benim adım Rijkaard, bu şartlarda çalışmam" deyip gidecekti.  Emre Güngör'ü bir maçla silen de kendisidir yalnız. O konuda hemfikir olduğumuzu biliyorum, Emre Türkiye'nin en iyi stoperidir.
 15. 21.04.2011, 23:53 Mesaj #4665
  Cevap: #76 Servet Çetin  Taktik, teknik, total futbola bu kadar kafa yorarsaniz isin psikolojik yonunu idrak edemezsiniz agalar.  Servet'in performansinin dusmesi gayet normal. Cunku motivasyonla, gazla, konsantrasyonla oynayan bir oyuncu. Adamin aklina Rijkaard'in laflari girerse ayni verimi veremez  Semih'in dedigi gibi olay gayet basit

Yukarı Git