1. 21.04.2011, 23:54 Mesaj #4666
    Cevap: #76 Servet Çetin

Ahmet Özgün Güven, post: 2382622 Nickli Üyeden Alıntı

Kovsaydı o zaman ne diyeyim. Kovup da yönetim izim vermediyse "Benim adım Rijkaard, bu şartlarda çalışmam" deyip gidecekti.

Emre Güngör'ü bir maçla silen de kendisidir yalnız. O konuda hemfikir olduğumuzu biliyorum, Emre Türkiye'nin en iyi stoperidir.

Bunu başka bir konuda tartışırız. Burada problem Neill'in de bırakmasıyla rezalet bir arka tarafımız olması. Derhal Song-Tomas gibi bir ikili bulmalıyız. Kendimize zarar veriyoruz 3 senedir.
  2. 21.04.2011, 23:54 Mesaj #4667

Ahmet Özgün Güven, post: 2382622 Nickli Üyeden Alıntı

Kovsaydı o zaman ne diyeyim. Kovup da yönetim izim vermediyse "Benim adım Rijkaard, bu şartlarda çalışmam" deyip gidecekti.

Emre Güngör'ü bir maçla silen de kendisidir yalnız. O konuda hemfikir olduğumuzu biliyorum, Emre Türkiye'nin en iyi stoperidir.

Şu Antep nasıl olsa Avrupa'ya gidecek. Emre'yi Avrupai maçlarda o zaman göreceğiz. Emre Galatasaray haricinden Türkiye gibi dandik ligde bile, ilk 4'e oynayan takımlar için tam bir faciadır.
  3. 21.04.2011, 23:59 Mesaj #4668

Sercan Üstün, post: 2382641 Nickli Üyeden Alıntı

Şu Antep nasıl olsa Avrupa'ya gidecek. Emre'yi Avrupai maçlarda o zaman göreceğiz. Emre Galatasaray haricinden Türkiye gibi dandik ligde bile, ilk 4'e oynayan takımlar için tam bir faciadır.

Atletico karşısında gayet iyiydi. Büyük maçlarda da iyi oynadı. Atletik, hızlı, güçlü ve agresif bir oyuncu. Top tekniği de Neill hariç diğer stoperlerimizden iyidir. Hava hakimiyeti de öyle. Sakatlık belası ayrı, özelliklerini tartışıyorsak böyle.
  4. 22.04.2011, 00:00 Mesaj #4669

Onur Gürel, post: 2382618 Nickli Üyeden Alıntı

Bu laftan nasıl sattığını anladın hayret?Yanlış bir söz mü?Basın karşısında kendi oyuncularını aşağılayıp sonra o adamlardan başarı beklemek iki yüzlülüktür.Ygs ye gireceksin sınavdan 1 gün önce sana beceriksiz falan dese evdekiler ne yapabilirsin?

yok yaaaaaa

adama parasini sadece guvendikleri zamanmi oduyorlar

guvenmiyorum ama oduyorum parani essek gibi oynayacaksin

elinden geni yapacaksin

yok oyle guvenirlerse daha iyi oynarim falan

guvendir bakalim

hic unutmam hazirlik maci neeskens servete eliyle birini gosteiryor at diye

servet top bir vuruyor rijkkardda top

ikiside biribirine bakiyor ulan bu kazma kim diye

bu isler boyle

adam olmayana ben guvenmem

adam olsun kendine guvendirsin banane

bu ay bana cok guvendiniz maasimin bir kismini geri veriyorum dedigini hic sanmiyorum

ama bana az guvendiniz ben daha iyi oynadim bu nedenle zam istiyorum demeyi bilirler
  5. 22.04.2011, 00:01 Mesaj #4670

Serdar reis senin sefin (eger varsa tabi) sana yarin "dude u suck" desin naparsin
  6. 22.04.2011, 00:09 Mesaj #4671

Hayri Cund, post: 2382670 Nickli Üyeden Alıntı

Serdar reis senin sefin (eger varsa tabi) sana yarin "dude u suck" desin naparsin

dis etkenlere bakar

kendime guveniyorsam

1- yol alirim baska bir is bulurum

2- baska bir is aramaya baslarim

3- kendimi herife ispat ederim

guvenmiyorsam

1- acaba haklimi der kendimi gelistirmeye bakarim

2- fazla goze batmadan maasimi almaya bakarim kovulmamak icin

yada bana kotusun diyen adamin altini oyarim belki yeni gelen beni tutar maasim iyi kaybetmeyeyim diye

nasil

simdi bunun ustune direk servetin menejerinin lafini koyun

serveti isteyen takimlar var ama finansal olarak kaldiramazlar
  7. 22.04.2011, 00:36 Mesaj #4672

Ahmet Karadag, post: 2382600 Nickli Üyeden Alıntı

Valla ben söylemedim "Sadece bana güvenirlerse oynarim" diyen Servet agabeyin bizzat kendi söyledi...

Doğrusu, ''Bana güvenilen yerde daha verimli olurum'' şeklindeydi;ayıp olmuyor mu kelime ekleyip çıkararak sözümona savunduğun tezi güçlendirmeye çalışman?...Bu sözde hiçbir sakınca görmüyorum,her takım sporcusu içinde geçerlidir,altına imzamı gönül rahatlığı ile atarım...

Ki Servet in ''Benim gibi oyuncular -fiziğiyle oynayan anlamında- sürekli oynayarak formunu koruyabilir'' diyipte başkalarının haftalarca oynamayacağı sakatlıklara rağmen neredeyse maç kaçırmadığı ve çok katkı verdiği son şampiyonluk sezonunda ne düşünüyordun hakkında?...

Kimi oynamaya niyeti olmayan,kimi temposu-hamlesi yetmeyen menajer kazıklarını savunmaya gelince ''Falanca,filanca ile ne yapsın adam?'' oluyor,hiç katkı vermemiş halleriyle ve sadece CV lerinde önemli ligler yazıyor diye...''Elek'' orta sahanın arkasında Servet in bütün bir sezon Hakan Balta isimli ''Enkaz'' ın açıklarını kapatmaya çalışmaktan iflahının kesildiğini bakan her göz görürde ön yargılı beyinler kabullenmek istemiyor...

Servet fanı filan değilim...Yerli kadrodan ''İyidir'' denebilecek 5 tane ismi bir çırpıda saymakta zorlanırken,sürekliliği olan tek adam burada konuşulan...Benim favorim Dany ayrıca,o gelsin Servetle çok iyi bir ikili olurlar;Dany-Zan a bile razıyım...
  8. 22.04.2011, 10:24 Mesaj #4673

Burak Canaslan, post: 2382789 Nickli Üyeden Alıntı

Doğrusu, ''Bana güvenilen yerde daha verimli olurum'' şeklindeydi;ayıp olmuyor mu kelime ekleyip çıkararak sözümona savunduğun tezi güçlendirmeye çalışman?...Bu sözde hiçbir sakınca görmüyorum,her takım sporcusu içinde geçerlidir,altına imzamı gönül rahatlığı ile atarım...

Beni açıklamaları ilgilendirmiyor gerçi ama genede söyliyeyim. Net bir şekilde "ancak bana güvenilen yerde başarılı olurum" dedi. O da anladı bu oyun sisteminin kendi kapasitesinin çok üstünde olduğunu, yeteneksiz bir oyuncu olduğunun göz önüne serildiğini... Sonra sağa sola "b*k" atarak kendini aklamaya çalıştı.

Ki Servet in ''Benim gibi oyuncular -fiziğiyle oynayan anlamında- sürekli oynayarak formunu koruyabilir'' diyipte başkalarının haftalarca oynamayacağı sakatlıklara rağmen neredeyse maç kaçırmadığı ve çok katkı verdiği son şampiyonluk sezonunda ne düşünüyordun hakkında?...

O sezon ofansif bir oyun oynamıyorduk. Defansif takımlarda Servet ve İ.Güldüren tarzı yeteneksiz ama geleni gideni tepiklemede usta defanslar yıldız kategorisine yükselirler.

Kimi oynamaya niyeti olmayan,kimi temposu-hamlesi yetmeyen menajer kazıklarını savunmaya gelince ''Falanca,filanca ile ne yapsın adam?'' oluyor,hiç katkı vermemiş halleriyle ve sadece CV lerinde önemli ligler yazıyor diye...''Elek'' orta sahanın arkasında Servet in bütün bir sezon Hakan Balta isimli ''Enkaz'' ın açıklarını kapatmaya çalışmaktan iflahının kesildiğini bakan her göz görürde ön yargılı beyinler kabullenmek istemiyor...

Servet Çetin skandalı Hakan'ın çok iyi olduğu dönemlerde de(Euro 08 öncesine kadar) açık ve seçik ortadaydı. Defalarca katletti takımı. Yeteneksizliği yüzünden onca emeğin boşa gittiği maçlar yaşadık. Zaten o dönemlerde çare Servet'ten kurtulup defansın göbeğini artık bitmiş Hakan ve Neill ikilisiyle kurmaktı. O da olmadı. Emre gayet iyi oturmuştu oraya ama sakatlık problemi vardı. Sonra Neill'de bıraktı tam oldu. Bütün partnerlerini yedi bitirdi adam.

Servet fanı filan değilim...Yerli kadrodan ''İyidir'' denebilecek 5 tane ismi bir çırpıda saymakta zorlanırken,sürekliliği olan tek adam burada konuşulan...Benim favorim Dany ayrıca,o gelsin Servetle çok iyi bir ikili olurlar;Dany-Zan a bile razıyım...

Servet'in sürekliliği kendine kalsın. Bize kaliteli ve kapasiteli oyuncular lazım. Bu adamın ve türevlerinin bulunduğu takımlar üst düzeylere çıkamazlar.
  9. 22.04.2011, 13:46 Mesaj #4674

Aynı futbolcunun hem ''Faul yapmaktan aciz,bilmem kaç maç sarı kart bile görmedi'' hemde ''Geleni gideni tepiklemekten başka ne iş yapar?'' şeklinde eleştirildiğinin farkında mısınız?...Hatta aynı kişinin bu iki argümanı kısa aralıklarla kullandığına bile şahidim,hatırlamıyorum kimdi...Maksat karalamak ya tutarlılık hakgetire...''Önyargı'' bu da değilse nedir?...
  10. 22.04.2011, 16:05 Mesaj #4675

Kendileride biliyor servetin kötü oynamadığını ama rijkaardın rezil performansını sindiremediler.Başka suçlu arıyorlar
  11. 22.04.2011, 16:11 Mesaj #4676

Önyargı nedir önce onu kavramak lazım. Benim için söylüyorsan eğer, konuştuğumuz konunun ön yargıyla uzaktan yakından alakası yok. Ben bu foruma üye olduğumda bu başlığa pek uğramazdım ama sabır öyle bir taştıki tahammül edemiyorum artık. Galatasaray'a zarar verdiğini bilen basın Hakan ve Servet gibi oyuncuları kalkan misali koruyor. Büyük hata yaptıkları maçtan sonra bile bir cümle etmiyorlar. Basın'ın bu oyununa gelen taraftarlarda sinir bozuyor. Herkesin ayık olması lazım.

Daha geçenlerde Baros'un Galatasaray'a yakışmadığını söyleyip Servet'i tanrı ilan eden yorumcular vardı.
  12. 22.04.2011, 20:19 Mesaj #4677

Servet'i iyi bir para karşılığında elden çıkarırsak iyi iş yapmış oluruz. Satamıyorsak seneye en iyi ihtimalle yedek stoper olarak düşünülmeli. Tabi herşeyden önce yattığı yerden para kazanan, miadını doldurmuş adamlardan kurtulmalı..
  13. 22.04.2011, 20:22 Mesaj #4678

Servetle Baltayı aynı kefeye koymak ve bunu tartışılmaz mutlak bir gerçeklik olarak ortaya sürmek forumda hakim bir grubun genel tavrı...

Alakası yok tabi...Daha önce de dediğim gibi Hakan bir enkaz,konsantarasyon yönünden dağılmış...Sakat ve cezalı olmadığı her maçta ezbere 11 e koyan ''Total hazret'' adamın kariyerini bitme noktasına getirdi,toparlanabileceği varsa da olmaz oldu artık.Ekranlara yansıyan zavallı yüz ifadesinin farkına varamayan tek kişi Rijkaard dı sanırım...

Aynı durum ''BAM'' ın A sı Ayhan içinde geçerli;hatırlarsanız geçen sezona harika başlamıştı,sakatlık geçirdi,dönüşünde sonradan girdiği maçta da çok iyi performans göstermesine rağmen bir sonraki maçta 18 de yoktu!...''En çok süre alan oyuncu'' ünvanına sahip Sarp o kadar iyi idi ki Ayhan ağzıyla kuş tutsa kesemeyeceği gibi ''Orta sahaya transfere gerek yok'' bile diyebiliyordu Hazret!...

Bu sezon FR la başlanarak baştan kaybedilmişti...Adnan Polat,Geretsden başlayan yanlışlar silsilesi nedeniyle gelecek tepkileri göze alamadığından yollayamadı ve sonu hazin oldu...

''Daldan dala'' gibi oldu ama isteyen anlayacaktır demek istediklerimi...
  14. 22.04.2011, 20:48 Mesaj #4679

Anladım. Hikaye anlatıyorsun.
  15. 22.04.2011, 20:52 Mesaj #4680

Burak Canaslan, post: 2384474 Nickli Üyeden Alıntı

Servetle Baltayı aynı kefeye koymak ve bunu tartışılmaz mutlak bir gerçeklik olarak ortaya sürmek forumda hakim bir grubun genel tavrı...

Alakası yok tabi...Daha önce de dediğim gibi Hakan bir enkaz,konsantarasyon yönünden dağılmış..n.Sakat ve cezalı olmadığı her maçta ezbere 11 e koyan ''Total hazret'' adamın kariyerini bitme noktasına getirdi,toparlanabileceği varsa da olmaz oldu artık.Ekranlara yansıyan zavallı yüz ifadesiin farkına varamayan tek kişi Rijkaard dı sanırım...

Aynı durum ''BAM'' ın A sı Ayhan içinde geçerli;hatırlarsanız geçen sezona harika başlamıştı,sakatlık geçirdi,dönüşünde sonradan girdiği maçta da çok iyi performans göstermesine rağmen bir sonraki maçta 18 de yoktu!...''En çok süre alan oyuncu'' ünvanına sahip Sarp o kadar iyi idi ki Ayhan ağzıyla kuş tutsa kesemeyeceği gibi ''Orta sahaya transfere gerek yok'' bile diyebiliyordu Hazret!...

Bu sezon FR la başlanarak baştan kaybedilmişti...Adnan Polat,Geretsden başlayan yanlışlar silsilesi nedeniyle gelecek tepkileri göze alamadığından yollayamadı ve sonu hazin oldu...

''Daldan dala'' gibi oldu ama isteyen anlayacaktır demek istediklerimi...

Ön yargı nedir? Ne işe yarar?

Elinde hakan balta olduğu halde çağlar'ı,çağlarınsakatlığı uzun sürünce insuayı aldıran kimdi?