1. 22.04.2011, 20:56 Mesaj #4681
    Cevap: #76 Servet Çetin

Mert Yüksel, post: 2384597 Nickli Üyeden Alıntı

Anladım. Hikaye anlatıyorsun.

Zorunamı gitti?...FR ı ''Futbol Tanrısı'' görenlerdensin sanırım,tapmaya devam et ,benim için mahsuru yok...
  2. 22.04.2011, 21:00 Mesaj #4682

Hayır.

Rijkaard, Gerets, Skibbe gibilerini futbol adamı, Servet ve Hakan gibileri futbol bidonları olarak görüyorum.
  3. 22.04.2011, 21:01 Mesaj #4683

Burak Canaslan, post: 2384474 Nickli Üyeden Alıntı

Servetle Baltayı aynı kefeye koymak ve bunu tartışılmaz mutlak bir gerçeklik olarak ortaya sürmek forumda hakim bir grubun genel tavrı...

Alakası yok tabi...Daha önce de dediğim gibi Hakan bir enkaz,konsantarasyon yönünden dağılmış...Sakat ve cezalı olmadığı her maçta ezbere 11 e koyan ''Total hazret'' adamın kariyerini bitme noktasına getirdi,toparlanabileceği varsa da olmaz oldu artık.Ekranlara yansıyan zavallı yüz ifadesinin farkına varamayan tek kişi Rijkaard dı sanırım...

Aynı durum ''BAM'' ın A sı Ayhan içinde geçerli;hatırlarsanız geçen sezona harika başlamıştı,sakatlık geçirdi,dönüşünde sonradan girdiği maçta da çok iyi performans göstermesine rağmen bir sonraki maçta 18 de yoktu!...''En çok süre alan oyuncu'' ünvanına sahip Sarp o kadar iyi idi ki Ayhan ağzıyla kuş tutsa kesemeyeceği gibi ''Orta sahaya transfere gerek yok'' bile diyebiliyordu Hazret!...

Bu sezon FR la başlanarak baştan kaybedilmişti...Adnan Polat,Geretsden başlayan yanlışlar silsilesi nedeniyle gelecek tepkileri göze alamadığından yollayamadı ve sonu hazin oldu...

''Daldan dala'' gibi oldu ama isteyen anlayacaktır demek istediklerimi...

4. 22.04.2011, 21:09 Mesaj #4684

Servet'i iyi para karşılığında satmayı geçtim, bedavaya bile yollayabilirsek çokçok büyük kazanç elde etmiş oluruz. Hemen hesaplayalım;

-Gelen hoca top oynatan bir hocaysa ve ekibiyle birlikte 3-4 milyon € alıyorsa Servet Paşa hocayı sevmeyebilir. Hocayı yollar böylece 3-4 milyon € çöpe gider.

-Bonservisine 5-6 milyon € olan, senelik 2-3 milyon € alan bir oyuncu alırız, Servet Çetesinin kurbanı olur, toplamda 7-8 milyon€ çöpe gider.

-Takımı sabote eder. Galibiyet başına aldığımız parayı alamayız, maddi olarak vurgun yeriz.

-Balta ile birlikte takımı UEFA'dan ederler. Müthiş paraları kaçırırız oradan da.

-Maddi boyutun dışında takım görüldüğü üzere kaosa sürüklendi. Maddi sorun halledilir lakin bu kaos biraz zor. Basın vuruyor, taraftar vuruyor, yönetim koltuğundan oluyor, yeni gelecek yönetime büyük bir enkaz bırakılıyor.

Kim suçlu? Senenin son 3 maçı yattı diye Neill mi, Baros mu? Hadi gidin onlara sallayın.

Unutmayın gelecek sezon da toplam kaybımız Servet ve çetesi yüzünden 20 milyon € + 3-4 senenin verdiği başarısızlığın çöküntüsü olabilir. Kulüp tamamen kötü hallere de gelebilir bu yüzden. Okuyunca oha falan diyeceksiniz ama herşey Servet ve ekibinin yeni gelen hocayı, başkanı ve transfer edilen yabancıları sevmesine bağlı. Umarım severlerde gelecek sezonu büyük bir karla kapatırız.
  5. 22.04.2011, 21:10 Mesaj #4685

Uğur Karabulut, post: 2384617 Nickli Üyeden Alıntı

Ön yargı nedir? Ne işe yarar?

Elinde hakan balta olduğu halde çağlar'ı,çağlarınsakatlığı uzun sürünce insuayı aldıran kimdi?

Arkadaşım o haliyle Hakanı oynatmasını savunmaya mı çalışıyorsun hala?...Emre Çolak,Aydın bile oynatılır,Hakan oynatılmazdı.Ayan beyan belliydi adamın psikolojik sorunları var,konsantre olamıyor...Yeniden ciddi bir takımı alıp hatırı sayılır bir başarı elde etmeden FR ağıtlarının hiçbir anlamı yok benim için,Galatasaray taraftarları dışındada kimsenin umurunda olduğunu sanmıyorum...
  6. 22.04.2011, 21:16 Mesaj #4686

Okan Çelik, post: 2384660 Nickli Üyeden Alıntı

Servet'i iyi para karşılığında satmayı geçtim, bedavaya bile yollayabilirsek çokçok büyük kazanç elde etmiş oluruz. Hemen hesaplayalım;

-Gelen hoca top oynatan bir hocaysa ve ekibiyle birlikte 3-4 milyon € alıyorsa Servet Paşa hocayı sevmeyebilir. Hocayı yollar böylece 3-4 milyon € çöpe gider.

-Bonservisine 5-6 milyon € olan, senelik 2-3 milyon € alan bir oyuncu alırız, Servet Çetesinin kurbanı olur, toplamda 7-8 milyon€ çöpe gider.

-Takımı sabote eder. Galibiyet başına aldığımız parayı alamayız, maddi olarak vurgun yeriz.

-Balta ile birlikte takımı UEFA'dan ederler. Müthiş paraları kaçırırız oradan da.

-Maddi boyutun dışında takım görüldüğü üzere kaosa sürüklendi. Maddi sorun halledilir lakin bu kaos biraz zor. Basın vuruyor, taraftar vuruyor, yönetim koltuğundan oluyor, yeni gelecek yönetime büyük bir enkaz bırakılıyor.

Kim suçlu? Senenin son 3 maçı yattı diye Neill mi, Baros mu? Hadi gidin onlara sallayın.

Unutmayın gelecek sezon da toplam kaybımız Servet ve çetesi yüzünden 20 milyon € + 3-4 senenin verdiği başarısızlığın çöküntüsü olabilir. Kulüp tamamen kötü hallere de gelebilir bu yüzden. Okuyunca oha falan diyeceksiniz ama herşey Servet ve ekibinin yeni gelen hocayı, başkanı ve transfer edilen yabancıları sevmesine bağlı. Umarım severlerde gelecek sezonu büyük bir karla kapatırız.

Doğru diyorsun, 14 Mayıs'taki kongrede de Servet'in işaret edeceği başkan adayı seçilecekmiş , hatta 12 Hazirandaki genel seçimlerde de büyük rol oynayacakmış Servet , ne güzel senaryolar yazıyorsun sen bir televizyona falan sat iyi para kırarsın
  7. 22.04.2011, 21:17 Mesaj #4687

Egemen Bayrak, post: 2384699 Nickli Üyeden Alıntı

Doğru diyorsun, 14 Mayıs'taki kongrede de Servet'in işaret edeceği başkan adayı seçilecekmiş , hatta 12 Hazirandaki genel seçimlerde de büyük rol oynayacakmış Servet , ne güzel senaryolar yazıyorsun sen bir televizyona falan sat iyi para kırarsın

Senayo? Hepsini yaşadık. Göremeyecek kadar körsen tanıdık göz doktoru var, tavsiye ederim.
  8. 22.04.2011, 21:19 Mesaj #4688

''Servet ve çetesi'' ha?!...Çete kursun demiyorum tabi de kendisinin çok samimi olduğu bir arkadaşı bile olduğunu düşünmüyorum takımda...Ki bu,takım ruhu adına benimde hoşnut olmadığım bir yanı Servetin,hiçmi kafa dengin yok koca takımda be adam?...
  9. 22.04.2011, 21:20 Mesaj #4689

Egemen vazgeçtim. Sana mesaj yazmadım farz et. Kim olduğunu şimdi hatırladım. Servet reistir. Umarım ömür boyu sözleşme imzalarız. Kral Serrveeeet.

Hadi iyi geceler.
  10. 22.04.2011, 21:22 Mesaj #4690

Okan Çelik, post: 2384703 Nickli Üyeden Alıntı

Senayo? Hepsini yaşadık. Göremeyecek kadar körsen tanıdık göz doktoru var, tavsiye ederim.

Sendeki hayal gücü bende yok belki de ondan göremiyorumdur
  11. 22.04.2011, 21:26 Mesaj #4691

Hakkı Turan, post: 2384637 Nickli Üyeden Alıntı

Bu sen misin?
  12. 22.04.2011, 21:29 Mesaj #4692

Mert Yüksel, post: 2384636 Nickli Üyeden Alıntı

Hayır.

Rijkaard, Gerets, Skibbe gibilerini futbol adamı, Servet ve Hakan gibileri futbol bidonları olarak görüyorum.

Dua et Gerets gelmesin o zaman...Kendisinin has adamıdır ''Bidon''.
  13. 22.04.2011, 21:56 Mesaj #4693

Okan Çelik, post: 2384660 Nickli Üyeden Alıntı

En özgün senaryo ödülünü verdim gitti
  14. 22.04.2011, 21:59 Mesaj #4694

Burak Canaslan, post: 2384777 Nickli Üyeden Alıntı

Dua et Gerets gelmesin o zaman...Kendisinin has adamıdır ''Bidon''.

Gerets Servet'in hocalığını yapmadı malesef. Feldkamp döneminde doluştu bunların hepsi. Daha onu bile bilmiyorsun.
  15. 22.04.2011, 22:01 Mesaj #4695

Mert Yüksel, post: 2385060 Nickli Üyeden Alıntı

Gerets Servet'in hocalığını yapmadı malesef. Feldkamp döneminde doluştu bunların hepsi. Daha onu bile bilmiyorsun.

Bence sen bilmiyorsun.Gerets galatasarayda servetin hocalığını yapmadı ama marsilyaya almak için çok uğraştı