1. 23.04.2011, 00:05 Mesaj #4711
  2. 23.04.2011, 02:34 Mesaj #4712
    Cevap: #76 Servet Çetin

benim hatirladigimi gerets bizden gitmeden önce gelecek sene icin serveti istemisti o sene sivas da iyi oynuyordu servet

lig bitmeden de anlasmistik servet ile
  3. 23.04.2011, 03:28 Mesaj #4713

Mehmet Zincir, post: 2386052 Nickli Üyeden Alıntı

benim hatirladigimi gerets bizden gitmeden önce gelecek sene icin serveti istemisti o sene sivas da iyi oynuyordu servet

lig bitmeden de anlasmistik servet ile

Ondan sonra da Marsilya'ya istedi. Gerets gelirse Servet %100 kalir.
  4. 23.04.2011, 10:25 Mesaj #4714
  5. 23.04.2011, 12:45 Mesaj #4715

geretsin serveti sevdiğini düşünürsek kesin kalacak demektir. keşke gitseydi.
  6. 23.04.2011, 12:49 Mesaj #4716

bilgin karayel, post: 2386550 Nickli Üyeden Alıntı

geretsin serveti sevdiğini düşünürsek kesin kalacak demektir. keşke gitseydi.

O zaman Gerets'te gelmesin, ben takimina ihanet eden bir futbolcuyu, bir sene daha Galatasaray formasi altinda seyretmek istemiyorum...
  7. 23.04.2011, 12:59 Mesaj #4717

Korkmayın beyler. Eğer burada söylenenler doğruysa; yani Gerets Servet'e harbiden seviyor ve ona güveniyorsa Servet gelecek sezon iyi bir performans gösterir. İyiden kasıt en azından takımı sabote etmez onu demek istiyorum. Birde sakatlanınca falan oynar, millet işte adam bu yaaa triplerine girer.
  8. 23.04.2011, 14:46 Mesaj #4718

Okan Çelik, post: 2386568 Nickli Üyeden Alıntı

Korkmayın beyler. Eğer burada söylenenler doğruysa; yani Gerets Servet'e harbiden seviyor ve ona güveniyorsa Servet gelecek sezon iyi bir performans gösterir. İyiden kasıt en azından takımı sabote etmez onu demek istiyorum. Birde sakatlanınca falan oynar, millet işte adam bu yaaa triplerine girer.

Koskoca Galatasaray Servet'in takımı sabote etmesinden korkar olmuş
  9. 23.04.2011, 14:52 Mesaj #4719

yav serveti marsilyadayken deusamp istedi gerets degil. ha istermi bilrmem. ama istememesi lazım. eger basarılı olmak istiyorsak bu zararlı adamdan kurtulmamız lazım.. servet kötü oyuncu olmayabilir. ama iyi bir oyuncuda degil. defansta daha atik adamlar lazım. servetle gökhan zan o boyla alexe kafa vurdurup gol yedirtiyorlar. defolsun gitsinler..
  10. 23.04.2011, 14:52 Mesaj #4720

Gerets'in oyun sisteminde Servet gerçek kimliğine kavuşur. Görürüm ben onu orta sahaya çıktığı zaman .
  11. 23.04.2011, 20:37 Mesaj #4721

Adamın pozisyon bilgisi yok,sezgi,futbol aklı yok,stoper altyapısı sıfır.Yıllardır hatırlarım lan adamlar bi kere geldi gol oldu deriz.Yahu yemin ediyorum bıktım artık bu adamlardan.Zanmış servetmiş yeter be.Arkadaş müthiş bir stoper değil istediğim sadece oyunu bilen stoperler istiyorum çok mu şey.
  12. 23.04.2011, 22:22 Mesaj #4722

Gene formundaydi. Yaptigim elestirileri hakli cikarmaya devam ediyor.

Boyle rezil bir defans OLMAZ.
  13. 23.04.2011, 22:26 Mesaj #4723

servet'in bizi yatirdig mac sayisini unuttum.

uefa kupasinda onun yüzünden elendik a.madrid'e karsi.

bu adam'in nesini begeniyorlar...

anca deli dana gibi kosuyor hirsli vs diyorlar...

top oynamayi bilmedikten sonra bana ne hirstan ?!

sivasta oynar tabi...orada 10 kisi defans yapioyrlar, rakipler hava toplariyla gelmeye carpiyor servette her kafa topunu aldigi icin göze batiyor...

ne kademe anlayisi, ne pas kabiliyeti, ne top teknigi var adamda...

kocaman bir 0
  14. 23.04.2011, 23:09 Mesaj #4724

Ahmet Karadag, post: 2386559 Nickli Üyeden Alıntı

O zaman Gerets'te gelmesin, ben takimina ihanet eden bir futbolcuyu, bir sene daha Galatasaray formasi altinda seyretmek istemiyorum...

Servet'i beğenen teknik direktör gelmesin diyosun yani.
  15. 23.04.2011, 23:09 Mesaj #4725

Gökay Yildiz, post: 2388684 Nickli Üyeden Alıntı

servet'in bizi yatirdig mac sayisini unuttum.

uefa kupasinda onun yüzünden elendik a.madrid'e karsi.

bu adam'in nesini begeniyorlar...

anca deli dana gibi kosuyor hirsli vs diyorlar...

top oynamayi bilmedikten sonra bana ne hirstan ?!

sivasta oynar tabi...orada 10 kisi defans yapioyrlar, rakipler hava toplariyla gelmeye carpiyor servette her kafa topunu aldigi icin göze batiyor...

ne kademe anlayisi, ne pas kabiliyeti, ne top teknigi var adamda...

kocaman bir 0

Hırs mı oda yok..Yediğimiz goldeki rahatlığına bakabilirsin...Sayıtorum bir egemen bir lugano,nir giray,ne biley,m Serdar aziz o topun kalye gittiğini gördükleri anda hatta oyuncunun kaleciyi çalımladığı anda kaleye doğru ok gibi fırlarlardı yerlerde sürünürlerdi..Servetin hırsı falan yok..işte fizik yapısı,görüntüsüne hal ve hareketine aldanıyorlar..

Gitmesini istediğim oyuncuların en başındadır...

Allah rızası için şöyle ağır olmayan,pas verirken belini rahat rahat döndürebilen,kolay pozisyonlarda topu önündeki arkadaşına servet gibi zorlanarak değil doğru bir şekilde veren bir adam istiyorum..Çok mu zor yahu...

Bu adamın yaptığı hatalar bini aştı ..yeter be..Rezil fener işi biliyor,adamlar takımına zarar verdiği anda yetersiz olduğunu düşündüğü anda hemen postalıyorlar..Biz hala bu adamları övüyoruz..