1. 10.05.2011, 18:31 Mesaj #4981
    Cevap: #76 Servet Çetin

NazIm Akdemirci, post: 2453003 Nickli Üyeden Alıntı

Servet cem sultan olayı olmasa bu adamın üzerine bu kadar kimse gitmeyecekti. Her haliyle Galatasarayımızda oynar diye düşünüyorm rij. dahil hiç bir olayda art niyetli oldugunu düşünmüyorm. senede kim gelirse gelsn 30 mac üstünde oynayan adam hiç sakatlanmayan bir adamdan ne istiyorsnuz ki bu kadar futbol hatalar oyunudur bu orta sahada hata yapmamak mümkünmü . servet kalmalıdır ve eminim ki kalacakta

servetin kendisi hata zaten. adam sarı karrta görmüyor. adam rekor kırmış adamlar bunun yanından kolayca gectigi icin kart felanda görmüyor beyefendi. evet herkes hata yapar. ama servetinkini sayamıyoruz artık. kesinlikle gitmeli. yeteneksiz bir herif servet artık kabul edin bunu.
  2. 10.05.2011, 19:16 Mesaj #4982

Baris Goktas, post: 2453139 Nickli Üyeden Alıntı

servetin kendisi hata zaten. adam sarı karrta görmüyor. adam rekor kırmış adamlar bunun yanından kolayca gectigi icin kart felanda görmüyor beyefendi. evet herkes hata yapar. ama servetinkini sayamıyoruz artık. kesinlikle gitmeli. yeteneksiz bir herif servet artık kabul edin bunu.

Rijkaard sırf ayağa top yapan savunma oyuncusu istediği için Servet trip attı. Çıkıp da ".... antrenörümüzün son şansı gibi gözüküyor." deme cüretini gösterdi. Ankaragücü maçında önünden geçen topa dokunmamak için elinden gelen her şeyi yaptı. Lucas Neill sırf ayağa top yapabiliyor diye geldi. O da gelmese geçen yıl 3. zor olurduk zaten. Belki de Emre Güngör geçen sene o kendisinden hiç beklenmeyecek hatalar yapmasa şu an çok farklı şeyler konuşuyorduk.

Dediğim gibi ben yaptığı hiçbirşeyin kasti oldugunu düşünmüyorum. Yerli en iyi stoper bizdedir kaybetmemeye bakmak lazım. Çünkü cok değil 2 sene önce istikrar abidesi diye ve bir çok yönüyle gazetelere manset oluyordu bu adam ve gurur duyuyorduk. Kim istemez marquezi chivuyu ama eldeki ''yerli'' malzeme budur . İyi oldugu yönlerle tartışmak lazım diye düşünüyorum kimse 4/4 lük değil

Kim ne derse desin Servet'te futbol zekası denen olay yok. Savunma yapmayı vücudunu hücum futbolcusuna siper etmek sanan bir stoperin de Galatasaray'da yeri yok. Yahu bu adam Ali Sami Yen'deki Beşiktaş maçında sol açıktan içeri topla girmeye çalıştı. Videosu olsa da izleyip izleyip gülsek. Hayatında kaç defa açıkta topla buluşmuş bu adam? Eğer azıcık futbol zekası olsaydı Kayseri maçında yediğimiz golde jog atacağına deparla geri koşardı. Allah aşkına bu adam kaç kez kayarak müdahale etmiş?

Adamın + sı saydıgın özellikler . beşiktaş macına gelince senin ortasahan kanatların herhangi hucum oyuncun bunu yapamıyorsa servet bunu yapmaya kalkışıyorsa bu servetin ayıbı değildir . Bir cok oyununcunun bir çok macta bir çok hatası sayılabilir çünkü bizim takım malesef her yönüyle cok .ğrenç bir takım herkesin yapabildiği budur bu takımla . Ben iyi kadro kurulursa servetin yanına ahmet i monte edip birşeyler yapılabilir diye düşünüyorum servet kim ne derse desin bana göre iyi bir stoperdir. MİLLİ TAKIM fenerbahçe GALATASARAY da oynamak kötü futbolcunun yapabileeği bir kariyer değil

Dediğim gibi ben yaptığı hiçbirşeyin kasti oldugunu düşünmüyorum. Yerli en iyi stoper bizdedir kaybetmemeye bakmak lazım. Çünkü cok değil 2 sene önce istikrar abidesi diye ve bir çok yönüyle gazetelere manset oluyordu bu adam ve gurur duyuyorduk. Kim istemez marquezi chivuyu ama eldeki ''yerli'' malzeme budur . İyi oldugu yönlerle tartışmak lazım diye düşünüyorum kimse 4/4 lük değil
  3. 10.05.2011, 19:31 Mesaj #4983

Merih İnce, post: 2453134 Nickli Üyeden Alıntı

Ligde zirveye kırk puan uzakta olan bir takımın stoperi, ve kasımpaşaya gol attı diye bu adamın savunucuları yeniden hortluyorsa kusura bakmayın bulunduğumuz konumu sonuna kadar hakediyoruz.

daha dar bir bakış açısı olamaz

zira bu takımın bütün oyuncuları zirveye 40 puan uzak olan takımın oyuncularıdır

arda, baros dahil
  4. 10.05.2011, 19:32 Mesaj #4984

servette zaten oyun zekası ve topu oyuna sokma özellikleri olsa dünyanın en iyi takımlarından birinde olurdu
  5. 10.05.2011, 19:33 Mesaj #4985
  6. 10.05.2011, 19:34 Mesaj #4986
  7. 10.05.2011, 19:37 Mesaj #4987

Merih İnce, post: 2453346 Nickli Üyeden Alıntı

Servet'i halen savunan Galatasaraylılıktan anlamıyordur.

Arkadaş çok genel konusuyorsun yapma bu tarz şeyler birilerinin futbol bilgisini Galatasaraylılığını sorgula diye acık değil bu forum sen kimseyi yargılayamaz bi tablo içine sokamazsın
  8. 10.05.2011, 19:37 Mesaj #4988

Adam bildiğin 1 seneyi daha garanti altına aldı. Umarım yeni gelecek yönetim&teknik direktör Servet'i yollama gibi güzel bir şey yaparak başlar icraatlarına. Aslında çok zor bir iş değil. Rijkaardlı dönemde Galatasaray'ı ve Servet'in yaptıklarını iyi takip etmişşe yapacağı ilk iş o olur zaten. Hatta Skibbeli dönemi de katabiliriz bu işe.
  9. 10.05.2011, 19:39 Mesaj #4989

yerim ulan servet'i kasımpaşa maçında gol attı hemen balık hafızalılar hortladı.
  10. 10.05.2011, 19:41 Mesaj #4990

Maçta gol attığı anda bile "medeni" protestolarına devam eden Tamer ve Namık arkadaşlarımı gönülden kutluyorum. İzlediğimiz her maçta servet oynasın diyesim geliyo hatta o derece hayran kaldım.
  11. 10.05.2011, 19:58 Mesaj #4991

Merih İnce, post: 2453346 Nickli Üyeden Alıntı

Servet'i halen savunan Galatasaraylılıktan anlamıyordur.

Servet'i halen kötüleyen Galatasaraylılıktan anlamıyordur.
  12. 10.05.2011, 20:13 Mesaj #4992

Barış Gürler, post: 2453513 Nickli Üyeden Alıntı

lamer misin?
  13. 10.05.2011, 20:26 Mesaj #4993

Barış Gürler, post: 2453513 Nickli Üyeden Alıntı

servet muhtesem oynuyorda bizimmi haberimiz yok. bizde adama kan davası gütmüyoruz. anlayın artık bu adam her türlü hata. bizdeki misyonu bitmiştir. hakan baltayla birlikte yaptıgı kritik hatalarla takımın icine eden en büyük sorumlular bu 2 sidir..
  14. 10.05.2011, 20:31 Mesaj #4994

Servet'in karakteriyle fln kimsenin sorunu yok. Rijkaard veya Skibbe olaylarını konuşan da yok. Hepsi dandik adamdı, Servet 10 numaraydı hadi tamam diyelim. Ama futbolculuk adına Servet koca bir sıfır, bu yüzden gitsin deniliyor. Dün yedirdiği golü ligden düşen takımın oyuncusu tarafından rezilce geçilen Servet'den bahsediyoruz. Allah büyükte, bu adamla CL'ye gitmiyor bu takım. Önüne gelen santrafora hat-trick yaptırabilecek dandiklikte birisi bu Servet.
  15. 10.05.2011, 20:41 Mesaj #4995

Drogba: Servet müthiş biri...

Fildişi Sahili Milli Takımı’nın en değerli yıldızı olan 30 yaşındaki futbolcu, başarılı savunma oyuncumuz için "İngiltere’deki lig maçlarında rakip defanslara karşı bu kadar zorlanmadım. Servet müthiş biri" dedi.

20. dakikada Servet Çetin ile giriştiği mücadelede sağ ayak bileğine aldığı darbeyle acıyla kıvrandı, kramponu yırtıldı, ama Drogba hırsla, maça devam etmekte kararlıydı. Mücadeleci futboluyla dikkatleri bir kez daha üzerine çeken 30 yaşındaki tecrübeli futbolcu maç sonrası sahada kendisine sıkıntılı anlar yaşatan Servet’ten ise övgüyle söz etti. Galatasaray’da forma giyen milli futbolcumuzun sahada kendisine çok sıkıntı yaşattığına dikkat çeken Drogba, "İngiltere’deki lig maçlarında rakip defanslara karşı bu kadar zorlanmadım. Servet müthiş adam. Nefesini oynarken ensemde hissettim. İngiltere’de forma giyen Tuncay Şanlı da çok kaliteli bir forvet oyuncusu" dedi.