1. 12.05.2011, 01:45 Mesaj #5056
  Cevap: #76 Servet Çetin  Serdar Burak, post: 2460029 Nickli Üyeden Alıntı

  olmaz  menejeri acik bir sekilde biz GSi kazikliyorumz o kadar veren olmaz diyor 15 gunde bir  Yine yanlıştan yola çıkıyorsun!...Bu Servete mahsus bir durum değil ki!...Yerlisi-yabancısı,süper ligdeki bütün futbolcular Avrupadaki ederinin üstünde para aldıkları için buradalar;Volkan-Lugano-Alex-Niang-Emre-Quaresma-Guti-Simao-Nihat-Ernst-Baros-Cana...Dedim ya hepsi;tek tek saymaya gerek bile yok,hele bu saydıklarım Avrupada her zaman talip bulur ama burdaki paralarla değil...Biz Katar Ligini ne gözle görüyorsak bizim ligimizda Avrupadan öyle görünüyor adamların gözüyle ve bu durum bugünden yarına değişebilecek gibide değil maalesef...
 2. 12.05.2011, 11:27 Mesaj #5057
  Cevap: #76 Servet Çetin  Maradona yeterli yorumu yapmıştır : Servet tam bir kazma !! .  Konu kilit artık
 3. 12.05.2011, 11:27 Mesaj #5058
  Cevap: #76 Servet Çetin  gerek yok bu vatandaşın başlığına kanımca.
 4. 12.05.2011, 11:35 Mesaj #5059
  Cevap: #76 Servet Çetin  Sercan Üstün, post: 2460040 Nickli Üyeden Alıntı

  1-2 ay içinde umarım Gündüz Şanlı'ya taşınır bu konu.  Futbolu bizde bırakır.
 5. 12.05.2011, 11:35 Mesaj #5060
  Cevap: #76 Servet Çetin  Topu rezalet oyuna soksa da beli dönmese de gol yedirsede,çıktığı her maç için helal olsun.  Barosdan 10 kat daha iyi kafa topu indiriyor forvette,Kewelldan 100000000 kat daha çok mücadele edip ondan 100000000000000000 kat daha fazla maça çıkıyor.

  Çok konuşması olayların içinde olması eleştiriyi hakediyor ancak Baros-Kewell-Neill-Sarp-Aykut-Ufuk gibilerden daha fazla eleştirilmesi komedi ötesi bir şeydir.  Stancu-Cana-Servet-Ayhan -Sabri gibiler övülmeye layıktır her zaman.Kapasiteleri az olsa bile.Bugüne kadar Baros Servetten daha çok olaylar içerisinde yer almıştır.Kewell Servet'ten daha çok maç satmıştır
 6. 12.05.2011, 11:37 Mesaj #5061
  Cevap: #76 Servet Çetin  Hasan Yıldız, post: 2461297 Nickli Üyeden Alıntı

  Topu rezalet oyuna soksa da beli dönmese de gol yedirsede,çıktığı her maç için helal olsun.  Barosdan 10 kat daha iyi kafa topu indiriyor forvette,Kewelldan 100000000 kat daha çok mücadele edip ondan 100000000000000000 kat daha fazla maça çıkıyor.

  Çok konuşması olayların içinde olması eleştiriyi hakediyor ancak Baros-Kewell-Neill-Sarp-Aykut-Ufuk gibilerden daha fazla eleştirilmesi komedi ötesi bir şeydir.  Stancu-Cana-Servet-Ayhan -Sabri gibiler övülmeye layıktır her zaman.Kapasiteleri az olsa bile.Bugüne kadar Baros Servetten daha çok olaylar içerisinde yer almıştır.Kewell Servet'ten daha çok maç satmıştır  Muahaha. Neden bahsediyorsun sen, servet bütün yaptıkları ile camianın içine etmiştir,bir kaç gol atıyor diye skor yazarı gibi savunmayın.Baros ankaragücü maçında svaşırken, canını dişine takarken, servet hocasının ayağını kaydırmakla uğraşıyordu. Cem Sultan olayına hiç girmiyorum, kapanmayan çenesine hiç girmiyorum.Bir iki kişi dışında servet bu taraftarın gözüne maskeli hain olarak geliyor. Başka birşey değil.
 7. 12.05.2011, 12:00 Mesaj #5062
  Cevap: #76 Servet Çetin  Çok konuşmayın. Barosa bile laf atıyosunuz bu adam yüzünden. açın ankaragücü maçını izleyin servet efendi ne yapıyor iyi izleyin. çok ağır kelimeler kullanırım bu adama burda ama hala o formayı giyiyor, her maç saatli bomba izlemekten yoruldum ben yaptığı açıklamalar bi yana oyunuda berbat.
 8. 12.05.2011, 12:00 Mesaj #5063
  Cevap: #76 Servet Çetin  Ankaragücü maçını satan biri varsa oda Ufuktur.Servet sabote etmişse ki olabilir baya kötüydü.  Barosa bakalım 24 veya daha fazla sarı kart görmüş.Yani 6 kez cezalı duruma düşmüş.Ben bugüne kadar bir forvetin bu kadar kart gördüğünü (çoğunu bilerek gördü) hatırlamıyorum.Yani 4 kez bilerek cezalı olmuş Baros.  Fb maçında hakem maçı katletti ancak maç sonunda Baros 3 maç ceza aldı.3 maç bilerek oynamadı yani.Yani toplamda 7 maç bilerek oynamadı.Bunun dışında Baros'un gece görüntüleri,sakatlığı tam geçecekken kendine iyi bakmaması söylentiler falan doğruysa Baros 10-15 kez bilerek maç kaçırmış.  Kewellı zaten söylemeye gerek yok.Mesela Kewell Antalyaspor maçını satmıştır.Biz 3-0 yenilirken herkes kötü oynarken yine mücadelesini ediyordu ancak Kewell diye bir oyuncu sahada yürüyordu.Antalyanın ağır defansı Kewellın 10 metre gerisinden gelip topu kapıyordu.  Galatasaray'ı çok seviyorum ben kalmak istiyorum deyip o röportajdan sonra (7-8 hafta geçti) sadece 1 kez kadroda yer alan adam Galatasaray'ı taraftarı kandırıyordur.Dünya kupasında 120 dakika 60 falan değil oynayan adam Galatasaray'da ne zaman işe yarayacak olsa sakat ya da oynasa bile top kaybı rekoru kırıyor.  Madem mantık yürütüyoruz.Baros da Kewell da defalarca takımı sabote edip maç satmıştır.  Bu sene Servet baya gol attı.Çoğu gol pozisyonun da içindeydi.Tabi bunun 2 katını da yedirdi ama kimse mücadele etmedi diyemez.Ama Kewella Baros mücadele etmedi lafını rahatlıkla diyebiliriz.  4 senedir mücadele eden adam 3 senenin 2 senesinde sürekli yatıp maçların yüzde doksanında mücadele etmeyen adamdan daha karakterlidir.
 9. 12.05.2011, 12:03 Mesaj #5064
  Cevap: #76 Servet Çetin  Baros fener maçında neden kart gördü, ligde en çok hakemler kiminle uğraşıyor?Servet iki senedir kart görmüyordu.Bir stoperin 3-4 maçta bir sarı kart görmesi lazım, servet etik ahlak olayını geçtim gerçekten leş bir futbolcu.
 10. 12.05.2011, 12:08 Mesaj #5065
  Cevap: #76 Servet Çetin  Hasan Yıldız, post: 2461363 Nickli Üyeden Alıntı

  Ankaragücü maçını satan biri varsa oda Ufuktur.Servet sabote etmişse ki olabilir baya kötüydü.  Barosa bakalım 24 veya daha fazla sarı kart görmüş.Yani 6 kez cezalı duruma düşmüş.Ben bugüne kadar bir forvetin bu kadar kart gördüğünü (çoğunu bilerek gördü) hatırlamıyorum.Yani 4 kez bilerek cezalı olmuş Baros.  Fb maçında hakem maçı katletti ancak maç sonunda Baros 3 maç ceza aldı.3 maç bilerek oynamadı yani.Yani toplamda 7 maç bilerek oynamadı.Bunun dışında Baros'un gece görüntüleri,sakatlığı tam geçecekken kendine iyi bakmaması söylentiler falan doğruysa Baros 10-15 kez bilerek maç kaçırmış.  Kewellı zaten söylemeye gerek yok.Mesela Kewell Antalyaspor maçını satmıştır.Biz 3-0 yenilirken herkes kötü oynarken yine mücadelesini ediyordu ancak Kewell diye bir oyuncu sahada yürüyordu.Antalyanın ağır defansı Kewellın 10 metre gerisinden gelip topu kapıyordu.  Galatasaray'ı çok seviyorum ben kalmak istiyorum deyip o röportajdan sonra (7-8 hafta geçti) sadece 1 kez kadroda yer alan adam Galatasaray'ı taraftarı kandırıyordur.Dünya kupasında 120 dakika 60 falan değil oynayan adam Galatasaray'da ne zaman işe yarayacak olsa sakat ya da oynasa bile top kaybı rekoru kırıyor.  Madem mantık yürütüyoruz.Baros da Kewell da defalarca takımı sabote edip maç satmıştır.  Bu sene Servet baya gol attı.Çoğu gol pozisyonun da içindeydi.Tabi bunun 2 katını da yedirdi ama kimse mücadele etmedi diyemez.Ama Kewella Baros mücadele etmedi lafını rahatlıkla diyebiliriz.  4 senedir mücadele eden adam 3 senenin 2 senesinde sürekli yatıp maçların yüzde doksanında mücadele etmeyen adamdan daha karakterlidir.  ufuk niye macı satsın kardeşim. ufukta yetenek yok bikere yedigi her gole bilerek yedi gözüyle bakmam. adam bukadar kalecilik yapıyor. servet bizim takımda oynamayı haketmiyor. sacma sapan faulleriyle takıma gol yedirtiyor. avrpayamı nereye gidiyorsa gitmeli. şu adamı korumak icin nasıl bir sebebiniz var acaba..
 11. 12.05.2011, 12:10 Mesaj #5066
  Cevap: #76 Servet Çetin  Hasan Yıldız, post: 2461363 Nickli Üyeden Alıntı

  Ankaragücü maçını satan biri varsa oda Ufuktur.Servet sabote etmişse ki olabilir baya kötüydü.  Barosa bakalım 24 veya daha fazla sarı kart görmüş.Yani 6 kez cezalı duruma düşmüş.Ben bugüne kadar bir forvetin bu kadar kart gördüğünü (çoğunu bilerek gördü) hatırlamıyorum.Yani 4 kez bilerek cezalı olmuş Baros.  Fb maçında hakem maçı katletti ancak maç sonunda Baros 3 maç ceza aldı.3 maç bilerek oynamadı yani.Yani toplamda 7 maç bilerek oynamadı.Bunun dışında Baros'un gece görüntüleri,sakatlığı tam geçecekken kendine iyi bakmaması söylentiler falan doğruysa Baros 10-15 kez bilerek maç kaçırmış.  Kewellı zaten söylemeye gerek yok.Mesela Kewell Antalyaspor maçını satmıştır.Biz 3-0 yenilirken herkes kötü oynarken yine mücadelesini ediyordu ancak Kewell diye bir oyuncu sahada yürüyordu.Antalyanın ağır defansı Kewellın 10 metre gerisinden gelip topu kapıyordu.  Galatasaray'ı çok seviyorum ben kalmak istiyorum deyip o röportajdan sonra (7-8 hafta geçti) sadece 1 kez kadroda yer alan adam Galatasaray'ı taraftarı kandırıyordur.Dünya kupasında 120 dakika 60 falan değil oynayan adam Galatasaray'da ne zaman işe yarayacak olsa sakat ya da oynasa bile top kaybı rekoru kırıyor.  Madem mantık yürütüyoruz.Baros da Kewell da defalarca takımı sabote edip maç satmıştır.  Bu sene Servet baya gol attı.Çoğu gol pozisyonun da içindeydi.Tabi bunun 2 katını da yedirdi ama kimse mücadele etmedi diyemez.Ama Kewella Baros mücadele etmedi lafını rahatlıkla diyebiliriz.  4 senedir mücadele eden adam 3 senenin 2 senesinde sürekli yatıp maçların yüzde doksanında mücadele etmeyen adamdan daha karakterlidir.  Bak güzel kardeşim, Sene başından itibaren konuşacak olursak (rijkaard zamanında) ki öyle konuşmamız gerekiyor çünkü sadece ozaman takıma benziyorduk, Servet (kimi zaman hakan balta bence) rijkaardı satmıştır ve ankaragücü maçında bunu çok açık gördük, önünden geçen adamı resmen izledi ve o maçtan sonra rijkaard ciddi şekilde tartışılmaya başlandı, bundan 2 3 hafta sonra servet efendi "Rijkaard'ın son şansı" demeye cesaret edebiliyor, ve sizde hala onu savunmaya devam edebiliyosunuz. Bu söylediklerimin tam tersini düşün şimdi, tamam baros şimdi çok kart görüyor oynamak istemiyor bende kabul ediyorum çünkü o zamanında iş işten geçmemişken çok savaştı, kewell ve baros rijkaardın gitmemesi için elinden gelen herşeyi yaptı, çok basit örnek. karpaty lviv maçında 2-0 dan maçı nasıl 2-2 ye getirdi o 2 si ,nasıl savaştı herkes gördü, bunu sırf rijkaard için yaptılar ? bunuda inkar edemezsiniz. Neyse fazla uzatmıcam 3 senedir takımın defansı ortada zaten servet geldiğinden beri ligin en çok gol yiyen takımı olmaya devam ediyoruz Kasımpaşa maçında rakibe yaptığı asisti daha çok izlersiniz.. direkten döndü tabi sorun yok sizin için şuan
 12. 12.05.2011, 12:13 Mesaj #5067
  Cevap: #76 Servet Çetin  Merih İnce, post: 2461366 Nickli Üyeden Alıntı

  Baros fener maçında neden kart gördü, ligde en çok hakemler kiminle uğraşıyor?Servet iki senedir kart görmüyordu.Bir stoperin 3-4 maçta bir sarı kart görmesi lazım, servet etik ahlak olayını geçtim gerçekten leş bir futbolcu.  boşuna yazıyoruz merih kardeş, bi adamın kazma olduğunu gereksiz olduğunu görmeleri için yaptığı hatanın direkten dönmesi değilde gol olması gerekiyormuş demekki. Kalırsa onlarıda çok izleriz seneye. bakarsın 1.50 lik adama kafa topu verir.
 13. 12.05.2011, 12:14 Mesaj #5068
  Cevap: #76 Servet Çetin  Servet boyuna göre bir defa çok narin bir futbolcu.Öyle kalıplı ayıboğan falan görünüyor ama fiziksel mücadele bitiyor, bir omuzda gidiyor. Stoper dediğin kart görecek gerekirse, gollük atağı kesecek, kıçını adama dönüp topu dışarı çıkmasını sağlamakla stoper olunmaz.
 14. 12.05.2011, 12:17 Mesaj #5069
  Cevap: #76 Servet Çetin  Baros'un gördüğü kartların çoğunluğu itirazdan da, bu adam neye itiraz ediyor, neden itiraz ediyor hiç mi düşünmezsiniz?

  Adam kıçını yırtıp tek başına mücadele ettiği zamanlarda "oyna oyna" "devam" gibi karşılıklar alınca tabi haklı olarak hırsıyla hakeme saldırıyor, ne yapsın, diğerleri gibi umursamaz şekilde havalara mı baksın, Aydın, Balta gibi falan.  Tepkisini bir şekilde koymak istiyor, haklı olduğunu kabullendirmek istiyor. Kendini yere atmaktan falan görmüyor bu kartları veya ilk sezonundaki gibi elle almasından değil, tamamen hakem tarafından ezilmemek için isyan ederken görüyor. Öyle yerlerde öyle sert şekilde giriyorlar ki bazen ve hakem devam diyor ki, takım kötü diye bunlar görmezlikten geliniyor.  Tabi artık hakemler de uyuz oluyorlar Baros'a, çok kolay sarı kart gösteriyorlar ve gösterecekler de.

  Ayrıca bu durum düzeltilemeyecek bir durum da değil, adam gibi teknik direktörün varsa, yönetimin varsa, takımını sen hakemlere karşı koruyabiliyorsan, sahada ezdirmiyorsan, haklı olarak daha da sakin olabilir Baros.  Ayrıca düşünsenize, uğraşıyorsun, topu ileri taşıyorsun, Sarp gibi biriyle verkaça giriyorsun falan, ben de tutamazdım kendimi çoğu zaman.  Onun dışında Baros'un görevi kafa topu indirmek değil, farklı özellikleri olan bir oyuncu. Milan Baros bu, Crouch değil. Hani Çek Milli Takımı'nda ve Liverpool'da daha çok ikinci santrafor rolünde olup, daha çok bizde tek forvet oynayan. Buna rağmen De Sanctis'in yaptığı kale vuruşlarının yüzde 80'ini de göğsüyle kontrol edip, arkadaşlarına dağıttığını da çok net hatırlıyorum.
 15. 12.05.2011, 12:51 Mesaj #5070
  Cevap: #76 Servet Çetin  Faruk Mertan, post: 2461417 Nickli Üyeden Alıntı

  Baros'un gördüğü kartların çoğunluğu itirazdan da, bu adam neye itiraz ediyor, neden itiraz ediyor hiç mi düşünmezsiniz?

  Adam kıçını yırtıp tek başına mücadele ettiği zamanlarda "oyna oyna" "devam" gibi karşılıklar alınca tabi haklı olarak hırsıyla hakeme saldırıyor, ne yapsın, diğerleri gibi umursamaz şekilde havalara mı baksın, Aydın, Balta gibi falan.  Tepkisini bir şekilde koymak istiyor, haklı olduğunu kabullendirmek istiyor. Kendini yere atmaktan falan görmüyor bu kartları veya ilk sezonundaki gibi elle almasından değil, tamamen hakem tarafından ezilmemek için isyan ederken görüyor. Öyle yerlerde öyle sert şekilde giriyorlar ki bazen ve hakem devam diyor ki, takım kötü diye bunlar görmezlikten geliniyor.  Tabi artık hakemler de uyuz oluyorlar Baros'a, çok kolay sarı kart gösteriyorlar ve gösterecekler de.

  Ayrıca bu durum düzeltilemeyecek bir durum da değil, adam gibi teknik direktörün varsa, yönetimin varsa, takımını sen hakemlere karşı koruyabiliyorsan, sahada ezdirmiyorsan, haklı olarak daha da sakin olabilir Baros.  Ayrıca düşünsenize, uğraşıyorsun, topu ileri taşıyorsun, Sarp gibi biriyle verkaça giriyorsun falan, ben de tutamazdım kendimi çoğu zaman.  Onun dışında Baros'un görevi kafa topu indirmek değil, farklı özellikleri olan bir oyuncu. Milan Baros bu, Crouch değil. Hani Çek Milli Takımı'nda ve Liverpool'da daha çok ikinci santrafor rolünde olup, daha çok bizde tek forvet oynayan. Buna rağmen De Sanctis'in yaptığı kale vuruşlarının yüzde 80'ini de göğsüyle kontrol edip, arkadaşlarına dağıttığını da çok net hatırlıyorum.  Baroş konusunda kesinlikle katılıyorum..

  Ben mesela tek forvet olarak kesinlikle yetersiz buluyorum..Daha iyi bir golcü bulabileceğimizi düşünüyorum..Fakat bunlar bir yana sahada resmen tekme yiyor faul verilmiyor..Ama takımda hiç kimsenin sesi çıkmıyor..hepsi ruhsuz,hepsi kabullenmiş(Ardada dahil) baroşda yanlız kalınca daha çok sinirleniyor ve hakmede sallamayına sadece bir kişiyi ne diyorlan bu diyor..Ve biz bu adamlara hala kalsın diyoruz..Ali Dürüst hala var olmayan rezalet omurgadan bahsediyor..  Geçen maçta Cem sultana dirsek atan o adama ufacık bir tepki bile veremeyecek kadar arkadaşlıktan yoksun,bencil,ruhsuz bu adamları bu takımda görmek istemiyorum..

Yukarı Git