1. 16.01.2009, 17:50 Mesaj #496
  Cevap: #76 Servet Çetin  Onur Albakar, post: 70167 Nickli Üyeden Alıntı

  Millet uefayı şl de tur atlarken kupaları alırkende sende oturur tv başında çerez yersin..:p  Güzel=)
 2. 17.01.2009, 02:08 Mesaj #497
  Cevap: #76 Servet Çetin  Servet'ten bir iyi bir kötü haber  Taraftarımızın sevgilisi haline gelen Servet'ten bir iyi, bir kötü haber var.  Galatasaray savunmasının belkemiği Servet Çetin futbol yaşamının en düşünceli günlerini yaşıyor. Sivasspor'dan sarı kırmızılı kulübe transfer olduktan sonra kısa bir sürede sarı kırmızılı taraftarların da sevgilisi haline gelen Servet'ten bir iyi, bir kötü haber var. Sarı kırmızılı yıldız futbolcu, menaceri ile yöneticiler arasında süren transfer görüşmelerinin olumlu yönde ilerlediği belirtti ve yönetimle arasında fazla fark bulunmadığını belirterek imza atmaya yakın olduğunu söyledi. Transferi için "hayırlısı neyse o olsun" diyen Servet, G.Saray'da kalmayı istediğini vurguladı.  Servet'ten gelen ikinci haber ise maalesef kötü. Altay maçında omuzundan sakatlanan yıldız futbolcunun tedavisi bütün hızıyla sürüyor. Ancak milli futbolcu ağrılarının hala sürdüğünü belirterek, oynamasının zor olduğunu söyledi. Bugüne kadar sakat sakat birçok maçta özveri ile oynayan ve kaburgası çatladığında bile lokal anastesi ile oynayan Servet'in, Sivasspor maçında oynamasının zor olduğunu söylemesi sakatlığının ciddi olduğunu göstergesi adeta. Servet'in ayrıca ciğerlerini üşüttüğü ve omuz sakatlığının yanısıra ciğerini üşüttüğü için ayrı tedavi uygulandığı öğrenildi. Sivasspor maçına 8 gün kala Servet'in sakatlığının tamamen düzelmesi ve bu zorlu maçta forma giyme şansı az görülüyor.  Kaynak: DHA
 3. 17.01.2009, 13:57 Mesaj #498
  Cevap: #76 Servet Çetin  Caner Akdemirci, post: 70799 Nickli Üyeden Alıntı

  Servet'ten bir iyi bir kötü haber  Taraftarımızın sevgilisi haline gelen Servet'ten bir iyi, bir kötü haber var.  Galatasaray savunmasının belkemiği Servet Çetin futbol yaşamının en düşünceli günlerini yaşıyor. Sivasspor'dan sarı kırmızılı kulübe transfer olduktan sonra kısa bir sürede sarı kırmızılı taraftarların da sevgilisi haline gelen Servet'ten bir iyi, bir kötü haber var. Sarı kırmızılı yıldız futbolcu, menaceri ile yöneticiler arasında süren transfer görüşmelerinin olumlu yönde ilerlediği belirtti ve yönetimle arasında fazla fark bulunmadığını belirterek imza atmaya yakın olduğunu söyledi. Transferi için "hayırlısı neyse o olsun" diyen Servet, G.Saray'da kalmayı istediğini vurguladı.  Servet'ten gelen ikinci haber ise maalesef kötü. Altay maçında omuzundan sakatlanan yıldız futbolcunun tedavisi bütün hızıyla sürüyor. Ancak milli futbolcu ağrılarının hala sürdüğünü belirterek, oynamasının zor olduğunu söyledi. Bugüne kadar sakat sakat birçok maçta özveri ile oynayan ve kaburgası çatladığında bile lokal anastesi ile oynayan Servet'in, Sivasspor maçında oynamasının zor olduğunu söylemesi sakatlığının ciddi olduğunu göstergesi adeta. Servet'in ayrıca ciğerlerini üşüttüğü ve omuz sakatlığının yanısıra ciğerini üşüttüğü için ayrı tedavi uygulandığı öğrenildi. Sivasspor maçına 8 gün kala Servet'in sakatlığının tamamen düzelmesi ve bu zorlu maçta forma giyme şansı az görülüyor.  Kaynak: DHA  Artık vücüt dayanmadı tabi.
 4. 17.01.2009, 22:32 Mesaj #499
 5. 17.01.2009, 22:37 Mesaj #500
 6. 17.01.2009, 22:38 Mesaj #501
  Cevap: #76 Servet Çetin  Sinan Arslan, post: 71740 Nickli Üyeden Alıntı

  Benim bildiğim Servet Sivas maçında sahaya çıkar!  Ama bence çıkmayacak.Vücutta bi yere kadar dayanıyo.
 7. 17.01.2009, 22:41 Mesaj #502
  Cevap: #76 Servet Çetin  Doruk Özyer, post: 71743 Nickli Üyeden Alıntı

  Ama bence çıkmayacak.Vücutta bi yere kadar dayanıyo.  Servet'ten bahsediyoruz Doruk kimilerine göre amatörlük ama bence harika bir profesyonel!
 8. 17.01.2009, 22:42 Mesaj #503
  Cevap: #76 Servet Çetin  Sinan Arslan, post: 71752 Nickli Üyeden Alıntı

  Servet'ten bahsediyoruz Doruk kimilerine göre amatörlük ama bence harika bir profesyonel!  Doğru.Bak başka biri olsaydı zaten Sivas maçında çıkma ihtimalini konuşmazdık bile.Ama bu Servet çıkar çıkar valla.
 9. 17.01.2009, 22:44 Mesaj #504
  Cevap: #76 Servet Çetin  Doruk Özyer, post: 71755 Nickli Üyeden Alıntı

  Doğru.Bak başka biri olsaydı zaten Sivas maçında çıkma ihtimalini konuşmazdık bile.Ama bu Servet çıkar çıkar valla.  Bugün gördüm ki Servet bu takıma şart ne kadar eleştirsekte çok iyi bir defans oyuncusu!
 10. 17.01.2009, 23:37 Mesaj #505
  Cevap: #76 Servet Çetin  servet fantaziye kalkmadigi zaman yani calimlarla ileriye gidip messilik yapmadiginda sirf gorevini yaptiginda turkiyenin en iyi defans oyuncusudur ve mukemmel bir ozveri ile oynuyor tebrik etmek lazim
 11. 18.01.2009, 12:39 Mesaj #506
  Cevap: #76 Servet Çetin  Sivas maçında çıkar sahaya bence..Servet o ya!..Böyle maçta takımını yalnız bırakır mı?
 12. 18.01.2009, 14:38 Mesaj #507
 13. 19.01.2009, 02:19 Mesaj #508
  Cevap: #76 Servet Çetin  Servet seferberliği  Sivasspor maçı öncesi Meira ve Emre Güngör’ün cezalı oluşu nedeniyle defansında sorun yaşayan G.Saray’da sağlık heyeti, sakatlığı süren Servet’i yetiştirmek için büyük çaba harcıyor.  LİDER Sivasspor’la oynayacağı zorlu maç öncesi defansında sıkıntılar yaşayan G.Saray’da sağlık heyeti Servet Çetin için adeta seferber oldu. Omuzundaki sakatlığı nedeniyle daha önce 3 hafta oynayamayacağı açıklanan Servet 24 Ocak Cumartesi günkü karşılaşmaya yetiştirilmeye çalışılırken, teknik direktör Michael Skibbe, "Başta Servet olmak üzere her futbolcunun fizik durumu hakkında rapor istiyorum" diyerek doktorlara talimat verdi.  Eksikleri dert etmiyor  Sarı kart cezalısı Fernando Meira’nın yanı sıra, Malatyaspor maçında kırmızı kart gören Emre Güngör’ün yokluğunda defansın göbeğinde oynatacak adam sıkıntısı çeken Skibbe, Servet’in bir an önce iyileşmesini beklerken Emre Aşık’ın yanında kime şans vereceğine henüz karar vermiş değil.  Eksiklikleri fazla dert etmeyen Alman hoca, "Takımımız birbirini tamamlayan oyunculardan kurulu. Eksik var diye hiçbir zaman karamsarlığa kapılmam. Elimdeki malzemeyi en iyi şekilde değerlendirmeye çalşacağım" yorumunu yaptı.  Hürriyet.
 14. 19.01.2009, 09:30 Mesaj #509
  Cevap: #76 Servet Çetin  Umarım yetişir. Sivas ortamına, zeminine şartlarına alışkın bir Servet, bu maçta Galatasaray için büyük kazanç olur.
 15. 19.01.2009, 11:34 Mesaj #510
  Cevap: #76 Servet Çetin  "Servet'i istiyorum"  Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısına deplasmanda lider Sivasspor'la oynayacağı zorlu maçla başlayacak olan Galatasaray'da defans bloğundaki eksikler sıkıntı yarattı.  Teknik direktör Michael Skibbe, umutlarını Emre Güngör ve Meira'nın cezaları nedeniyle omzundaki sakatlığı devam eden, aynı zamanda gribal enfeksiyona yakalanan Servet Çetin'e bağladı. Skibbe'nin özellikle bir süre önce Galatasaray'a transferi gündeme gelen Mehmet Yıldız'ı durdurabilmek için Servet'in mutlaka önümüzdeki hafta sonuna yetiştirilmesini istediği belirtildi. Skibbe'nin bu konuda kulüp doktorlarına talimat vermesinin ardından yıldız futbolcunun tedavisi hızlandırıldı.  BİR FEDAKARLIK DAHA

  Sarı-kırmızılı futbolcu ise sağlık durumu hakkında, 'Omzumdaki ağrılar devam ediyor. Hareket ederken çok acı çekiyorum. Ancak maça bir haftalık süre var. O zamana kadar ağrılarım hafiflerse iğneyle de olsa oynayabilirim' açıklamasını yaptı.  Skibbe'nin de Servet'le bir görüşme yaptığı ve 'Sivasspor maçında sana ihtiyacım var. Senin ne kadar fedakar bir futbolcu olduğunu biliyorum ve aynı şeyi bir kez daha bekliyorum' dediği ifade edildi. Alternatif planını da hazırlayan genç çalıştırıcı, Servet'in yetişememesi durumunda defans bloğunu Sabri, Emre Aşık, M.Topal ve H.Balta dörtlüsünden oluşturmayı düşünüyor. Skibbe'nin ayrıca Linderoth'u 18'e alması bekleniyor.  Kaynak: Akşam

Yukarı Git