1. 11.07.2009, 09:44 Mesaj #826
    Cevap: # 76 Servet Çetin

Sheva dan başka bir örnek verin allah aşkına. Adam ronaldo ya simao ya karşı da oynadı. Avrupa şampiyonasında sakatlıklara rağmen iyi performans gösterdi. Drogba "Premier ligde bile böyle bir defansla karşılaşmadım, nefesi sürekli ensemdeydi" dedi. Falan fişmekan hala adamın değeri 2 milyon falan... Tarzını beğenmeyebilirsin ama servet gayet iyi stoperdir. Ayrıca meira nın 7 ettiği yerde servet 15 eder...
  2. 11.07.2009, 14:03 Mesaj #827

Ahmet Özgün Güven, post: 358915 Nickli Üyeden Alıntı

Sheva dan başka bir örnek verin allah aşkına. Adam ronaldo ya simao ya karşı da oynadı. Avrupa şampiyonasında sakatlıklara rağmen iyi performans gösterdi. Drogba "Premier ligde bile böyle bir defansla karşılaşmadım, nefesi sürekli ensemdeydi" dedi. Falan fişmekan hala adamın değeri 2 milyon falan... Tarzını beğenmeyebilirsin ama servet gayet iyi stoperdir. Ayrıca meira nın 7 ettiği yerde servet 15 eder...

kesinlikle
  3. 11.07.2009, 14:15 Mesaj #828

Gökhan Zan ile Servet ikilisi biraz tuhaf gelmeye başladı bana.Sorun olmaz inşallah.
  4. 18.07.2009, 04:26 Mesaj #829

Marsilya’ya transferi başkan değişiminin ardından yabancı dil bilmemesine takılan milli yıldızı B.Münih Almanya’ya götürüyor

VE Servet sonunda muradına eriyor.. G.Saray’ın savaşçı ismi Servet Çetin, Marsilya’nın kendisinden hem başkan değişimi hem de yabancı dil bilmediği için vazgeçmesiyle girdiği buhrandan, Bayern Münih’in teklifiyle çıkacak. Almanlar’ın dev kulübü, 1.92’lik milli yıldız için sarı-kırmızılılara 9 milyon Euro bonservis teklifiyle pazartesi günü İstanbul’a geliyor. Gelin bu gelişmedeki anektodları inceleyelim..

BUNDESLIGA’DA kötü bir sezonu geride bırakan B.Münih, 10 aydır Servet Çetin’i izliyor.. Milli yıldızın İstanbul’da oynadığı çoğu maça scout (izleyici) gönderen Alman ekibinin bu kadar süre beklemesindeki sebep de 28 yaşındaki futbolcunun geçen sezon geçirdiği ağır sakatlık..

LUCIO’NUN YERİNE GEÇECEK

SÜPER Lig’de 21 Şubat’ta oynayan ve 5-2 kaybedilen Kocaeli maçında tarak kemiği kırılan Servet’in iyileşme sürecini takip eden Bayern’li yetkililer, G.Saray’ın hazırlık sınavları ile Tobol maçından sonra oyuncunun iyileştiğinden emin oldular. Ve Almanlar, pazartesi sarı-kırmızılılarla masaya oturup, milli yıldızı Bundesliga’ya götürmeye çalışacaklar.

PANZERLER’İN harekete geçmesindeki tek sebep Servet’in iyileşmesi değil.. Münih’in defans oyuncusu Lucio, Inter’e gidiyor.. Bayern ise genç ve fizikli stoper istiyor.. Yönetim kurulu başkanı Beckenbauer’in de ilk tercihi Servet..

TRANSFER için Münih ekibi, 9 milyon Euro bonservis bedeli teklif edecek. Fakat G.Saray yönetiminin aklında Hamit Altıntop takası da yatıyor.. B.Münih’te oynayan ve Türkiye’ye gelmek istemediğini dile getiren Hamit’i almak istediğini Alman yetkililere bildirecek olan sarı-kırmızılılar, gurbetçi oyuncuyu da yine yönetici Haldun Üstünel’le ikna etmeye çalışacak. Bilindiği gibi G.Saray’ın ezeli rakibi F.Bahçe, Hamit’e yıllık 4 milyon Euro teklif etmiş ama oyuncu kabul etmemişti.

Kaynak: https://haber.gazetevatan.com/Servete.../249400/5/Spor
  5. 18.07.2009, 04:29 Mesaj #830

böyle bir transfer gerçekleşirse hem servet adına hem takım adına çok sevinirim
  6. 18.07.2009, 09:15 Mesaj #831

Servet Avrupa'ya gitmeli. Yönetim Transfer ücretinde kolaylık sağlamalı. 500 bin YTL ye aldılar nasıl olsa.
  7. 31.07.2009, 15:29 Mesaj #832

eski performansına yavaş yavaş ulaşıyor. kafasının karışık, moralinin bozuk olabileceği kuşkularını kafalardan atığını söylemeliyiz. tam bir profesyonel, oynadığı kulübe yapabileceği en büyük katkıyı yapmak peşinde her zaman. sakatlığından ve sahalardan uzun süre uzak kalmasının etkilerini üzerinden tam olarak sildiğini söyleyemeyiz ama dediğim gibi yavaş yavaş eski servet'i görebiliyoruz.
  8. 09.08.2009, 21:39 Mesaj #833

Kusura bakma Servet ama vasat topcusun bir insan bir macta 25 top kaybi yaparmi be kardesim?

Her gelen topu sisirdin saydim 25 civarinda top kayip ettin.
  9. 10.08.2009, 01:24 Mesaj #834

Galatasaray Servetten kurtulmalı artık. Yönetim sadece 500 bine aldığı Serveti 8 milyona satmakta diretiyor. Ya yap şunda bir indirim. Adamın futbol hayatını bitireceksiniz.
  10. 10.08.2009, 05:43 Mesaj #835

Emre Okan, post: 444634 Nickli Üyeden Alıntı

Galatasaray Servetten kurtulmalı artık. Yönetim sadece 500 bine aldığı Serveti 8 milyona satmakta diretiyor. Ya yap şunda bir indirim. Adamın futbol hayatını bitireceksiniz.

Servet ve kurtulmak.şakacı seni

Başımızın tacısın AYIBOĞAN...
  11. 10.08.2009, 05:51 Mesaj #836

Özgür Kocer, post: 443886 Nickli Üyeden Alıntı

Kusura bakma Servet ama vasat topcusun bir insan bir macta 25 top kaybi yaparmi be kardesim?

Her gelen topu sisirdin saydim 25 civarinda top kayip ettin.

Servet gibi adami 10 sene arasan zor bulursun..Servet´i tamamlayacak stoper lazim sadece.Servet bu takimin en önemli futbolcularin basinda geliyor...

Servet sakatken halimizi hatirlamiyorsun sanirsam
  12. 10.08.2009, 12:43 Mesaj #837

Gereksiz olarak topları taça attı,daha akıllı kullanabilirdi,beğenmedim Servet'i toparlanması gerek.
  13. 12.08.2009, 22:28 Mesaj #838
  14. 12.08.2009, 22:32 Mesaj #839
  15. 12.08.2009, 23:10 Mesaj #840