1. 13.08.2009, 14:48 Mesaj #841
    Cevap: # 76 Servet Çetin

Dünkü maçta Sheva ile yine karşılıklı oynadılar. Önceki buluşmalar gibi olmadı. Bu sefer galip çıkan Servet oldu. Ayrıca golünü de attı.
  2. 13.08.2009, 14:54 Mesaj #842

Bu sene Servette en çok dikkatimi çeken özellik kafa toplarına bodoslama girmemesi denilebilir. Avrupa kupası maçlarında da bunu çok net gözlemleyebildik, gerçi genelde duran toplar konusunda iyi çalıştığımız belli ama bu gidişle Servetten sezon içinde baya bir gol izleyebiliriz diye düşünüyorum, eskisi gibi yükselip kafasına çarpmasını beklemiyor, tam zamanında yükseliyor ve tehlike yaratacak şekilde vuruyor.
  3. 13.08.2009, 15:08 Mesaj #843

Özgür Kocer, post: 443886 Nickli Üyeden Alıntı

Kusura bakma Servet ama vasat topcusun bir insan bir macta 25 top kaybi yaparmi be kardesim?

Her gelen topu sisirdin saydim 25 civarinda top kayip ettin.

Renktaş böyle stoper arasanda zor bulunur, dur ben sana eksilerini söyleyim, bide artılarını sen karar ver;

-Topu oyuna sokamıyor

şimdi artılara geçiyorum;

+rakibin rahat alan bırakmıyor,

+Kademeleri iyi,

+Hava toplarında rakibten daha önce vurabiliyor,

+Kafa golü atıyor,

son artı teknik direktörler onu hep as olarak seçiyor, bunları düşündüğümüzde

vasat diyebilcek bir durum yok ortada.
  4. 13.08.2009, 15:15 Mesaj #844

Süleyman Sert, post: 452352 Nickli Üyeden Alıntı

Renktaş böyle stoper arasanda zor bulunur, dur ben sana eksilerini söyleyim, bide artılarını sen karar ver;

-Topu oyuna sokamıyor

şimdi artılara geçiyorum;

+rakibin rahat alan bırakmıyor,

+Kademeleri iyi,

+Hava toplarında rakibten daha önce vurabiliyor,

+Kafa golü atıyor,

son artı teknik direktörler onu hep as olarak seçiyor, bunları düşündüğümüzde

vasat diyebilcek bir durum yok ortada.

şunlarıda ekle

-Ağır ve hızlı forvetlere yetişemiyor

-Koluyla adam iterek taç çizgisine kadar top getirip o topuda taca yollamak yaptıgı şey

-Babasının takımı gibi ayağında top sürmeye çalışıyor

-Tekniği hiç yok

+Mücadelesi iyi
  5. 13.08.2009, 15:20 Mesaj #845

Targutay Sabancı, post: 452361 Nickli Üyeden Alıntı

şunlarıda ekle

-Ağır ve hızlı forvetlere yetişemiyor

-Koluyla adam iterek taç çizgisine kadar top getirip o topuda taca yollamak yaptıgı şey

-Babasının takımı gibi ayağında top sürmeye çalışıyor

-Tekniği hiç yok

+Mücadelesi iyi

Tüm bu artılar ve eksiler bir araya gelince şöyle bir sonuca ulaşabiliriz sanıyorum. Çakılı ve yapılı forvetli rakiplere karşı Servet gibi mücadeleci, hava toplarına hakim bir stoper daha yararlı olurken, Baros gibi hareketli, araya kaçabilen forvetlere karşı Emre Güngörün daha yararlı olması gibi. Ben kendi adıma mesela geriden oyun kurabilen bir stoper alınırsa özellikle Avrupa maçlarında Emre Güngörü ve yeni stoperi görmek isterim, genelde forvet yapılarının Avrupada değiştiğini düşünürsek ancak pivot kullanan ekiplere karşı Servet büyük bir artıdır. Yani ne şiş yansın ne kebap
  6. 13.08.2009, 15:36 Mesaj #846

Dün milli takımımızın en iyisiydi Sheva'yı darmadağın etti.Bu performansı devam eder inşallah yararlı olur Galatasaray'ımıza.
  7. 13.08.2009, 20:47 Mesaj #847

Targutay Sabancı, post: 452361 Nickli Üyeden Alıntı

Kornere mi atsın? Kaleciye geri pas atıp da kaleciyi mi zora soksun?

Rakip oyuncu da o sırada topu almaya çalışıyor pas atacak adam olmadı mı nasıl pas atsın? Geriye kaldı ileri atmak topu. Yahu o zaman da her topu şişiriyor diyorsunuz.
  8. 18.08.2009, 12:30 Mesaj #848

Defansta Baltayla beraber en güvendigin isim Marsilya meselesini kafasından atmış tamamen işine konsantre olmuş durumda
  9. 18.08.2009, 13:12 Mesaj #849

Ben Servet'in ağır olduğunu düşünmüyorum basit oynadığı taktirde harika bir stoper,yeter ki macera aramasın.
  10. 18.08.2009, 13:15 Mesaj #850
  11. 18.08.2009, 13:19 Mesaj #851

Servet ağır değilmi Servet'in neresi hızlı fiziği var ve sanki mahalle maçında zorla defansa koyulan futbolcular gibi ileri çıkıp duruyor E.Aşık defans gibi oynuyor mesela yada E.Güngör adamlar hiç teknikleri olmadan ileri çıkıp durmuyor ikisindede Servet'ten fazla teknik vardır
  12. 21.08.2009, 00:33 Mesaj #852

Servet için denilecek hiçbir şey yok bence şahane bir stoper.

Bu akşam da yanıltmadı bizi.
  13. 21.08.2009, 17:23 Mesaj #853

Can Kaya, post: 482055 Nickli Üyeden Alıntı

Servet için denilecek hiçbir şey yok bence şahane bir stoper.

Bu akşam da yanıltmadı bizi.

Evet ManUTD ile oynadık
  14. 27.08.2009, 01:29 Mesaj #854
  15. 30.08.2009, 11:14 Mesaj #855

Servet ilk geldiginde en çok kızanlardan biriydim.Ancak adam maçta yüregini koyup oynuyor.

Bence savunmada tartışılması gereken oyuncu servet degilde gökhan zan dır.Emre güngör servet in yanında çok daha faydalı olabilr gibime geliyor...