1. 26.10.2009, 19:16 Mesaj #991
    Cevap: #76 Servet Çetin

Elin Kazım'ı bu kadar dağıttıysa bizi,Uefa'da ne forvetler var ileri ki turlarda oynayacağız vay halimize bu ne hal Servet,karşında ben olsaydım dün ben bile gol atardım herhalde bu ne saçmalama,olgunluk diyoruz sakinlik diyoruz eliniz ayağınız titriyor karşında ki takımın gölgesinden korkmaya hiç gerek yok çok kötüydü herşey çok!
  2. 26.10.2009, 19:53 Mesaj #992
  3. 26.10.2009, 23:59 Mesaj #993
  4. 27.10.2009, 11:07 Mesaj #994

Semih Yüksel, post: 600891 Nickli Üyeden Alıntı

2 senedir bizde performansını çok beğeniyordum. Ama bir kanıya vardım artık.

Hedeflerin büyükse stoper'in Servet olmamalı. Servet ile en fazla Avrupa Liginde Ç.Final oynarsın. Daha da ileriye gidemezsin.

Malesef bu sezon oda kötü başladı.

"Bu 2. sınıf savunma anlayışıyla başarı zor" demişti Mehmet Demirkol. Geçen hergün kendini haklı çıkarıyor Galatasaray ve Milli takımdaki savunma performansına bakılırsa.

Hatırladığım kadarıyla avrupa ligi ç.final'inde stoper'imiz servet değil harry kewell dı...Bunun dışında servete hiçbirzaman tam olarak güvenmedim.Oynadığı zamanlar gökhanı daha çok beğeniyorum...
  5. 27.10.2009, 11:53 Mesaj #995

Servet ve Topal Guzel anlasiyorlar, Topal ve Gøkhan'da guzel oynar herhalde. Ama Gøkhan ve Servet ortada oldumu vasat'i gecemiyorlar.
  6. 28.10.2009, 00:52 Mesaj #996

Servet Skibbe döneminde beri bize gol yediriyor ama yeri sağlam çünkü lobisi güçlü. Kimse Serveti 11'den alamaz, Rijkaard bile! Servet'i Yıldız Geçiti filmindeki 2 metrelik savaşçı Ronan Dex'e benzetiyorum. Bence taraftar da Servet'in futboluna değil, onun saha içindeki teatral ve cengaver mücadelesine hayran ve sonuca çok etki eden kusurlarını görmezden geliyor. Ama biz film değil futbol takımıyız, defansta rakibi kaçırmayacaksın, ağır cüssen buna elvermiyorsa bırakacaksın bu kadar basit. Hele Gökhan Zan ile yanyana defansımız evlere şenlik.
  7. 28.10.2009, 01:02 Mesaj #997
  8. 28.10.2009, 01:07 Mesaj #998

Gökhan Zan ve Servet Çetin'in ikiside birbirinden kötü. Galatasaray'ın defansı bunlar olmamalı.
  9. 28.10.2009, 02:34 Mesaj #999

Servet'in yanına şampiyon olduğumuz sene ki Emre Güngör lazım önüne o dönemdeki Mehmet Topal lazım.sürekli pozisyon veren takım olmamızın nedeni orta saha defans bloğunun çok boş olması ve orta sahadaki oyuncuların savunmaya yardım etmemesi.servet elbette geçen senelere göre kötü ancak burda savunma anlayışımızın da etkisi çok büyük.hakan-gökhan-mehmet topal-ayhan hepsi birbirinden kötü sezon geçiriyorlar şu ana kadar.servet yaptığı top kayıpları dışında çok ekstrem bir şekilde kötü değil bana kalırsa.biz onu sürekli iyi oynarken sürekli dişe diş mücadele ederken gördüğümüz için şu an ki görüntüsüne kötü diyoruz ancak o zamanlar bu kadar kötü savunma anlayışımız olmadığı için servet de gerekeni yapabiliyordu.onunda kapasitesinin çok üstüne çıkması gerekiyor savunmada.gökhan'la birlikte iyi bir ikili oluşturamadıkları için de anlaşmazlıklar oluşuyor.servet'in dilinden en iyi anlayan adam 2 sene önceki Emre Güngör-Mehmet Topal'dır.
  10. 28.10.2009, 11:29 Mesaj #1000

Erman Oktay, post: 627013 Nickli Üyeden Alıntı

Servet'in yanına şampiyon olduğumuz sene ki Emre Güngör lazım önüne o dönemdeki Mehmet Topal lazım.sürekli pozisyon veren takım olmamızın nedeni orta saha defans bloğunun çok boş olması ve orta sahadaki oyuncuların savunmaya yardım etmemesi.servet elbette geçen senelere göre kötü ancak burda savunma anlayışımızın da etkisi çok büyük.hakan-gökhan-mehmet topal-ayhan hepsi birbirinden kötü sezon geçiriyorlar şu ana kadar.servet yaptığı top kayıpları dışında çok ekstrem bir şekilde kötü değil bana kalırsa.biz onu sürekli iyi oynarken sürekli dişe diş mücadele ederken gördüğümüz için şu an ki görüntüsüne kötü diyoruz ancak o zamanlar bu kadar kötü savunma anlayışımız olmadığı için servet de gerekeni yapabiliyordu.onunda kapasitesinin çok üstüne çıkması gerekiyor savunmada.gökhan'la birlikte iyi bir ikili oluşturamadıkları için de anlaşmazlıklar oluşuyor.servet'in dilinden en iyi anlayan adam 2 sene önceki Emre Güngör-Mehmet Topal'dır.

Kişisel hata çok yapıyor bu sezon. Bunun takım savunmasıyla ilgisi yok. Geçen sezon da takım savunmamız iyi değildi ama Servet kişisel hata yapmıyordu.
  11. 28.10.2009, 12:21 Mesaj #1001

Geçen Gökdeniz'in bir lafı aklımda kaldı bir tv programında konuşurken, ''Türk futbolcusu kendisini dev aynasında görüyor'' Ve Servet'e söylediğimiz tek şey var,basit oynamalısın,bir stoper bu kadar çalım atamaz abi,futbolun kuralında yok,ayrıca kaleciye dönmenin risk olduğunu bilmiyor herhalde,harika bir insan,müthiş yüreği var,taş gibi adam gibi adam ama,haddini bilince Servet Dünya'nın en iyi oyuncularından gibi duruyor,ne zaman ki defansta laubali haraketler işte sonuç burda.Gökhan-Servet hiç güven vermiyor,bize Popescu stilinde oyuncu lazım.
  12. 28.10.2009, 13:57 Mesaj #1002

Semih Yüksel, post: 627185 Nickli Üyeden Alıntı

Kişisel hata çok yapıyor bu sezon. Bunun takım savunmasıyla ilgisi yok. Geçen sezon da takım savunmamız iyi değildi ama Servet kişisel hata yapmıyordu.

kişisel hata yapmıyor demedim ki ben zaten topla çok oynama sevdası yüzünden sürekli pozisyon veriyoruz.servet geçen senelerde de hatalar yapıyordu ancak bu seneki kadar göze batmıyordu.çünkü hatalarını telafi edebiliyordu.bu sene onları yapamıyor bu yüzden çok göze batıyor.yapabileceklerinden daha fazlasını yapmaya çalıştığından dolayı da performansını daha da düşürüyor.
  13. 01.11.2009, 18:09 Mesaj #1003
  14. 01.11.2009, 18:21 Mesaj #1004

Sinan Arslan, post: 636960 Nickli Üyeden Alıntı

Sahanın en kötüsüydü bence.

Bu sezon Fenerbahçe'deki haline döndü.
  15. 01.11.2009, 18:22 Mesaj #1005

Semih Yüksel, post: 637029 Nickli Üyeden Alıntı

Bu sezon Fenerbahçe'deki haline döndü.

Derbiyi kafasında bitirememiş anlaşılan.