1. 02.11.2009, 11:41 Mesaj #1006
    Cevap: #76 Servet Çetin

Kızağa çekilmeli,ve kendine çeki düzen vermeli böyle defans anlayışı olamaz.
  2. 11.11.2009, 10:31 Mesaj #1007

Fb'de oynayıpta fb'nin süründüğü günleri özledim. Keşke fb defansına Servet gibi ağır, hantal ve hatalar yapıp gol yediren bir futbolcu daha gelse. Servet Terim'in Xavier'i gibi Galatasaray'ın başına gelen ikinci talihsizlik. Artist cengaver duruşu

birçok kusurunu örtüyor taraftar için. Ama onun eksikliklerinin yükünü orta saha ve defans arkadaşları çekiyor. Yine büyük Avrupa takımlarının transfer listelerine konmuş diye haberler var haydi hayırlısı.
  3. 11.11.2009, 22:09 Mesaj #1008
  4. 12.11.2009, 00:29 Mesaj #1009
  5. 12.11.2009, 12:36 Mesaj #1010

Adam gibi Adam.

Hic gitmesini istemiyorum, ne kadar agir veya ne kadar hata yapsa.
  6. 14.11.2009, 15:14 Mesaj #1011

Terbiyesiz İngilizler

İngiliz haber sitesi "sport.co.uk" dünyanın en ilginç lakaplı 10 futbolcusunu yayınladı. Haberde Galatasaray ve Milli Takım'ın yıldızı Servet Çetin'e de yer veren site, tecrübeli yıldıza üstün fiziği nedeniyle "ayıboğan" isminin takıldığını yazdı.

Fakat sitenin Servet'in resminin altına bir de ayı resmi kullanması büyük tepkilere yol açtı. İngilizler'in bu terbiyesizliğine siteye giren Türk futbolseverler de mesajlarla tepki gösterdi.

Yapılan yorumlarda, "Ayıboğan bir kişinin güçlü olduğunu anlatan bir sözdür. Haberde ayı resmi kullanılması çok yanlış olmuş. İngilizler kaş yapayım derken göz çıkarmışlar. O resim haberden hemen kaldırılmalıdır" ifadesini kullandılar.
  7. 15.11.2009, 01:01 Mesaj #1012

Şu ileriye çıkma hastalığını bıraksın kalsın defansta.Takım hucüma çıkarken en fazla 2 kere çıkarsın ama sürekli zarar veriyor Kafa vuruşunu düzeltsin yoksa geride kalsın

Birde şu tehlike anında niye kaleciye dönerler hiç anlamıyorum taca atmak varken yada en kötüsü dik topu uzaklaştır.Her seferinde ne gerek var kaleciye bir gün kapar biri topu 3 puan gider.Bu alışkanlıklarına devam ederse İngiltere'de kapının önüne koyulur
  8. 15.11.2009, 10:12 Mesaj #1013

Can Tansü, post: 659065 Nickli Üyeden Alıntı

Şu ileriye çıkma hastalığını bıraksın kalsın defansta.Takım hucüma çıkarken en fazla 2 kere çıkarsın ama sürekli zarar veriyor Kafa vuruşunu düzeltsin yoksa geride kalsın

Birde şu tehlike anında niye kaleciye dönerler hiç anlamıyorum taca atmak varken yada en kötüsü dik topu uzaklaştır.Her seferinde ne gerek var kaleciye bir gün kapar biri topu 3 puan gider.Bu alışkanlıklarına devam ederse İngiltere'de kapının önüne koyulur

Servet'in en çok gözüme çarpan durumu aşırı soğukkanlı olmaya çalışıyo başarılıda oluyo aslında.Mesela korner veriliyo tüm takım itirazda Servet hemen adam almak için yoğunlaşıyo oyuncu naparsa yapsın hakemin kararının değişmeyeceğinin farkında ben işimi yapayım modunda.Bu çok hoşuma gitti bu sene.Bravo Servet devam et en iyi stopersin tartışmasız. ( Kaptan Bülent'ten sonra )
  9. 15.11.2009, 11:18 Mesaj #1014

Çık aslanım dönme geri Puyol gider sıfırdan orta keser kontra yiyip gol yer Barca millet Puyol u alkışlar bizim oğlan yapınca tü kaka sizin tiğniyetinizi ben!!!!!!!!1
  10. 17.11.2009, 16:09 Mesaj #1015
  11. 17.11.2009, 18:21 Mesaj #1016
  12. 17.11.2009, 19:04 Mesaj #1017
  13. 17.11.2009, 19:19 Mesaj #1018

Ayı Boğan,Recep gibi konusmasını beklerdim

Gökhan:Servet

Servet:Ne var gardaşşşş
  14. 18.11.2009, 10:06 Mesaj #1019
  15. 22.11.2009, 22:59 Mesaj #1020

Semih Yüksel, post: 623611 Nickli Üyeden Alıntı

11.10.09 tarihinde yazmışım bu mesajı.

Servet ve Gökhan Zan iyi diyerek kendimizi kandırıyoruz bence. İkiside milli takım stoperi diyip övünüyoruz. ama milli takımımızın en sıkıntılı bölgesinin savunma hattı olduğunuda unutuyoruz.

Benim düşümcem Servet ve Gökhan'ın Rijkaard'ın hücum futbolu sistemine yatkın stoperler olmadığı. Bu sene Servet'i de hiç beğenmiyorum abuk subuk işlere kalkışıyor sezon başından beri.

Beşiktaş'ın Wolfsburg maçını izlerken düşündüm, Ferrari'yi biz alsaydık yanında da Emre Güngör tarzında hızlı bir futbolcu olsaydı bu sezon bu kadar gol yermiydik diye. Bence yemezdik.

Servet-Gökhan-Sabri 3'lüsü pres yediği zaman bırakın orta sahyı kendi ceza sahamızdan çıkamıyoruz. Ocak ayında Rijkaard mutlaka bir stoper transfer etmeli takıma. Yönetimin milli stoperler diye sunduğu Servet-Gökhan ikilisiyle biz sezonu iyi yerlerde bitiremeyiz. Önemli maçların hepsinde sıkıntı çekeriz. Bu ikili Rijkaard'ın sonunu hazırlayacak diye çok korkuyorum.

Semih Yüksel, post: 627185 Nickli Üyeden Alıntı

Kişisel hata çok yapıyor bu sezon. Bunun takım savunmasıyla ilgisi yok. Geçen sezon da takım savunmamız iyi değildi ama Servet kişisel hata yapmıyordu.

Semih Yüksel, post: 637029 Nickli Üyeden Alıntı

Bu sezon Fenerbahçe'deki haline döndü.

Bu sezon yazdığım mesajlar.

Evet. Servet iyi Gökhan iyi diyerek kendimizi kandırıyoruz. Galip gelsek de lig şampiyonu olsakda bu fikrim değişmeyecek.