1. 28.11.2009, 14:17 Mesaj #1051
  2. 28.11.2009, 14:17 Mesaj #1052
  3. 28.11.2009, 14:19 Mesaj #1053
    Cevap: #76 Servet Çetin

Tugay Arslan, post: 685207 Nickli Üyeden Alıntı

İnşallah bir yere kakalayabiliriz.

umarım potansiyel alıcılar bizim maçları izlememiştir.
  4. 28.11.2009, 16:27 Mesaj #1054

Allah askina Servet, lutfen bi daha duran toplarda ve kornerlerde ileri cikma. Cunku rakip defans oyuncusu gibi butun toplari outa atiyorsun. kirk yilda bi faydali is yapacan diye ilerde, butun toplari eziyorsun.
  5. 30.11.2009, 14:29 Mesaj #1055
  6. 04.12.2009, 16:29 Mesaj #1056

dün Servet'i iyi izlediyseniz, defansımızdaki en büyük problem olduğunu göreceksiniz... şimdi önce bir kanıya vardım ; Zan, Servet'ten iyi defans (yer tutuşu ve rakibe gösterdiği -yerinde- reaksyon ve paslarını kastediyorum), elbette ikiside ilk tercihim topçular diğil ama, Servet'in takımı yakabilitesi çooooooook yüksek...

bir kaç madde sıralıyorum Servet ile ilgili ;

1. Bir kere, hızlı forvetlere karşı Servet takıma her an gol yedirebilir...

2. Çevik adamlar karşısında aşırı ağır...

3. Kesinlikle ne yapacağını bilmiyor, ikide bir oyunun yönünü değiştiriyor, top kontrolü iyi olmadığı halde topla oynuyor, büyük risklere giriyor...

4. Kesinlikle oyun kuramıyor, nereye pas atacağını bilmiyor, en sonuda mecburen dikiyor topu oda rakibe gidiyor.. Lütfen geçen sene Meira'nın süper soğuk kanlı şekilde yerden fişek gibi çıkardığı güzel topları, kurduğu oyunları hatırlayın...

5. Bizim takım, bizim ceza sahasına yakın taç kullanırken, aldığı pozisyona bakın lütfen... Rakibe "gel buyur şurdan kaçıver sen" diyor resmen.. Bu en önemli noktalardan biri, (tabi burada Vidic'in kademe anlayışı geliyor aklıma...)

6. Servet'in tek özelliği güçlü olması ve top dikine rakiple beraber gelirken out'a çıkması için perdeleme yapabilmesi... Bunun dışında Servet'i diğer sıradan hatta sıradan altı defanslardan ayıran birşey yok... Arada bir rakipten top çalıyor oda pozisyon müsait gelirse okadar...

7. Servet defansta büyük, büyük sorun... Bunu çözmek gerekiyor... O bölgeye mutlaka bir adam almak gerekiyor...

bu tezlerime karşı tezleri olan varsa beri gelsin...
  7. 04.12.2009, 16:35 Mesaj #1057

Emir Satriani, post: 695770 Nickli Üyeden Alıntı

dün Servet'i iyi izlediyseniz, defansımızdaki en büyük problem olduğunu göreceksiniz... şimdi önce bir kanıya vardım ; Zan, Servet'ten iyi defans (yer tutuşu ve rakibe gösterdiği -yerinde- reaksyon ve paslarını kastediyorum), elbette ikiside ilk tercihim topçular diğil ama, Servet'in takımı yakabilitesi çooooooook yüksek...

3. Kesinlikle ne yapacağını bilmiyor, ikide bir oyunun yönünü değiştiriyor, top kontrolü iyi olmadığı halde topla oynuyor, büyük risklere giriyor...

4. Kesinlikle oyun kuramıyor, nereye pas atacağını bilmiyor, en sonuda mecburen dikiyor topu oda rakibe gidiyor.. Lütfen geçen sene Meira'nın süper soğuk kanlı şekilde yerden fişek gibi çıkardığı güzel topları, kurduğu oyunları hatırlayın...

5. Bizim takım, bizim ceza sahasına yakın taç kullanırken, aldığı pozisyona bakın lütfen... Rakibe "gel buyur şurdan kaçıver sen" diyor resmen.. Bu en önemli noktalardan biri, (tabi burada Vidic'in kademe anlayışı geliyor aklıma...)

6. Servet'in tek özelliği güçlü olması ve top dikine rakiple beraber gelirken out'a çıkması için perdeleme yapabilmesi... Bunun dışında Servet'i diğer sıradan hatta sıradan altı defanslardan ayıran birşey yok... Arada bir rakipten top çalıyor oda pozisyon müsait gelirse okadar...

7. Servet defansta büyük, büyük sorun... Bunu çözmek gerekiyor... O bölgeye mutlaka bir adam almak gerekiyor...

Keşke satsaydık Marsilyaya.
  8. 04.12.2009, 16:37 Mesaj #1058

bence servet deyil servetin yanina iyi bir adam lazim

gökhanla olmaz bu emre güngör bidaha sakatlanmamak üzere iyilesse bi
  9. 04.12.2009, 23:38 Mesaj #1059
  10. 04.12.2009, 23:43 Mesaj #1060

Targutay Sabancı, post: 696785 Nickli Üyeden Alıntı

Galatasarayda degil kasımpasada zor oynayabilecek bir adam Galatasarayda oynuyor

Biraz abartsanda katılıyorum

Servet yeterli bir defans oyuncusu değildir Galatasaray için . 3 sene önce fenerde iken en çok dalga geçtiğimiz adam idi

Hafızamızda mı sorun var ? Yoksa hatırlamak mı istemiyor bazıları ?

Daha dün gibi aklımda Shevchenko vs Servetler
  11. 04.12.2009, 23:45 Mesaj #1061

Servet eskisi gibi haddini bilerek oynamıyor. Kendini "John Terry" sınıfında elit bir stoper sanıyor olabilir. Ne olduğunu bilip oynasa sorun teşkil etmeyecek. Geçtiğimiz 2 sezonda olduğu gibi.
  12. 04.12.2009, 23:47 Mesaj #1062

defanstan yana şansımız yok son sağlam defansı popescu bülent ikilisinde gördük.
  13. 04.12.2009, 23:47 Mesaj #1063

Mustafa Akkoç, post: 696807 Nickli Üyeden Alıntı

defanstan yana şansımız yok son sağlam defansı popescu bülent ikilisinde gördük.

+ Song - Tomas
  14. 04.12.2009, 23:50 Mesaj #1064

Semih Yüksel, post: 696808 Nickli Üyeden Alıntı

+ Song - Tomas

song tomas ikilisinde tomasın pek sağlam olduğunu düşünmüyorum.kendi kalesine attığı goller oluyordu.en az servet kadar yavaştı.ama song a lafım yok.
  15. 04.12.2009, 23:57 Mesaj #1065

Emir Satriani, post: 695770 Nickli Üyeden Alıntı

+Kornerler de veya frikiklerde ileri çıktığı zaman o kafa vuruşunu biri ona öğretmezse daha çok pozisyon harcarız.Kesinlikle kafa vuramıyor.Gereksiz yere ileri çıkıyor ve çok sık geri pas yapıyor.Zaman kaybediyoruz.